Sestřenka Terka

Technicky vzato není Terka moje sestřenice, ale jak se zpívá v té písničce: pra- pra- prabába mé prabáby, byla po své pra- pra- pratetě neteří tetinýho zetě, jenž pak byl dítě dítěte… atakdále. Prostě čert aby se v tom vyznal. Ale byly jsme dobré kámošky, bydlíme blízko sebe a dost si rozumíme. Nejsme lesbičky, ale když zrovna nemáme žádného chlapa, tak se občas pomazlíme.

terka-022 Měly jsme období, kdy jsme byly bez chlapa obě. Moje poslední známost znala jen pivo a fotbal, a Terka zase čerstvě odpálkovala zoufalého mamánka, který se bez maminky ani nevyčůral. Měly jsme teda na kluky docela dopal a řekly si, že si vystačíme samy. Ale po nějaké době nám to začalo trochu chybět. Ale zase ne tak moc, abychom si chtěly pořídit novou známost.

„Chlapa teď nechci!“ prohlásila Terka. „Taky co s chlapem?“ dodala jsem já. „Jasně, z chlapa je stejně použitelnej jenom kousek.“ foxtrotovala Terka. „Moje řeč! Taky by mi stačilo jenom… stačil… ééé…“ spolkla jsem podmět. „Každý půlku a je to ažaž!“ rozštípla to Terka a bylo. Rozhodly jsme se, že si pořídíme chlapa jenom na hraní. Přeci jen, když se mazlí dvě holky, je to fajn, ale mohlo by to být lepší. Trojku jsme ještě nezkusily, a člověk má vyzkoušet všechno. Rozhodnuto bylo hned, teď už jenom sehnat chlapa. Aby byl krásný, chytrý a vyvinutý.

terka-010 „Pořídíme si nějaké pěkné fotky, a pak budeme kluky přehrabovat vidlema!“ napadlo mne a Terka byla pro. Hned vytáhla foťák a začala mne dirigovat: „Trochu se usměj! Zvedni hlavu! Doprava… koukej víc doprava!“ no, prostě to nepochopila.

terka-015

„Hele, Teri… já nemyslela jako fotky, na kterých se budeme usmívat!“. „To jako chceš fotky na kterých se budeme mračit?“ zvedla Terka obočí. „Ale ne mračit… já myslím jako fotky, u kterých na obličeji až tolik nezáleží!“ a pohladila jsem ji po stehně. Asi jsme už obě myslely na to, co budeme s tím dosud nenalezeným chasníkem provádět, protože jsme najednou cítila, jak jsem celá mokrá. A Terka, alespoň podle toho, jak zavrněla, na tom nebyla o nic líp. Najednou jsem dostala chuť dělat všechny ty věci, které člověk dělá, když na ně dostane chuť.

Pomalu jsem přejížděla dlaní po té hladké sametové kůži a sledovala, jak Terka slastně přivírá oči. Políbila jsem ji na ústa… napřed lehounce, pak silněji… a pak už jsem cítila, jak mi do pusy zajíždí její jazýček a přejíždí mi mezi zuby.

Vyhrnula jsem Terce tričko. Měla krásná pevná ňadra, jako stvořen k mazlení. Přisála jsem se k její bradavce jako kojenec, kterého nechali měsíc vyhládnout v baby boxu.

A pak to šlo jedno za druhým. Trička, sukně, kalhotky… všechno muselo pryč! Když mazlení, tak kůže na kůži. Tak to miluju! Usadila jsem Terku do křesla a uvelebila se mezi jejími stehny. Laškovně mne stiskla, ale hned vzápětí si nechala roztáhnout nohy, abych mohla k její mušličce.

terka-041 Měla ji krásně hlaďoučkou, s proužkem chloupků uprostřed. Přejela jsem jazykem pro její štěrbince a ucítila na jazyku tu známou chuť. Vždycky mně to vzruší, když můžu lízat krásnou holčičí kundičku. A tahle byla opravdu šťavnatá. Vypadalo to, že je Terka vzrušená ještě víc než já.

Spokojeně vrněla a kroutila se v bocích, když jsem zajížděla jazykem do jejího lůna. Nejraděj bych ji tím jazykem ošukala. Jen kdybych ho měla větší! Ale… Terka jako by četla mé myšlenky. Nebo spíš měla myšlenky stejné jako já. terka-058

Najednou cítím, že mi něčím klepe na rameno. Něčím tvrdým… Byla to dřevěná figurka, kterou vzala ze stolu. Vždycky jsem si myslela, že je to matrjoška, protože byla v řadě s ostatními panenkami. Ale teď jsem najednou pochopila, že Terka si s ní hraje úplně jinak, než ostatní holčičky. Nebo alespoň jinak, než zamýšlel výrobce.

Terka byla tak mokrá, že do ní figurka vklouzla jako po másle. A že to byl pěkný cvalík! Její jeskyňka se pořádně roztáhla, a… „JOOO!“ zařvala nahlas a celá se roztřásla.

terka-070 Pomaloučku jsem vysunula tu rajcovní hračku ven. „Nebyla moc velká?“ zeptala jsem se a políbila ji na škvírku. Špičkou jazyka jsem projela tu sladkou brázdičku a cítila, jak to v ní pulzuje. Mazlila jsem se s ní, a pak… dotkla jsem se jí trochu níž, a Terka se celá napjala. BINGO! Pomaloučku jsem se blížila špičkou jazyka k jejímu zadečku. Viděla jsem, jak křečovitě sevřela područky u křesla a čeká, kam až se odvážím.

Když jsem zasunula špičku jazyka do jejího zadečku, vydral se jí z hrdla hlasitý sten. Bylo to vzrušující, sledovat, jak nepatrnými doteky na tak citlivém místečku spouštím nové a nové vlny rozkoše.

terka-083 Naslinila jsem si prst, ještě jsem ho důkladně promazala v její kundičce, a pomaloučku ho zasunula Terce do análku. Její vzdechy zněly rázem o oktávu níž. „Eriko! Ty bestie zvrhlá!“ a pak už následovaly jenom steny. Až za chvíli je přerušilo docela lakonické „Sáhni mi do šuplíku…“.

Napadlo mne, jestli myslí skutečně šuplík u psacího stolu. V dané chvíli to mohlo skutečně znamenat také leccos jiného. Ale nakonec jsem zvolila šuplík u stolu a hned jsem poznala, že jsem rozuměla správně. Šuplík byl plný hraček pro velké holky.

Popadla jsem jeden vibrátor, a hned pokračovala v započatém díle. Nešel dovnitř tak lehce jako ta předchozí hračka, ale s troškou slin a trpělivosti byl za chvilku v Terčině zadečku. Zapnula jsem vibrace a lehounce s ním zavrtěla.

terka-077 „Mmm…“ Terka se prohýbala slastí. Šoustala jsem jí zadeček a přitom ji hladila a líbala po celém těle. „Aaaah!“ zasténala a opět se celá roztřásla. Opatrně jsem vypnula vibrátor.

„Ty zvrhlice jedna!“ usmála se a políbila mne na ústa. „To jsem nevěděla, že máme stejného koníčka!“. Popravdě – také mne to trochu překvapilo. Vzrušuje mne, když mi někdo šuká zadeček. Ale dneska jsem to poprvé dělala někomu jinému. A k tomu ještě holce!

Terka se trochu vydýchala z té divoké jízdy a byla zjevně rozhodnutá všechno mi oplatit. Zajela mi do kundičky, která byla už teď mokrá jako šumavská slať na jaře. Napřed jedním, pak dvěma prsty, a za chvilku přidala třetí.

terka-105 Předklonila jsem se, opřela se o desku stolu a nechala se prstit. Vtom Terka přidala další prst. Ale tentokrát už ne do kundičky, ale do zadečku. Blesklo mi hlavou, že sendvič se dvěma chlapama byl vždycky můj sen, ale nikdy jsem neměla chlapa, který by do toho šel. A vzápětí mne napadlo, že musíme s Terkou náš plán ještě jednou přehodnotit a zvážit, jestli neangažovat kluky dva. Ale to už jsme ležely na zemi a Terka zpracovávala obě moje dírky. „Klekni si!“ poručila najednou a zalovila ve známém šuplíku. V rukou se jí zableskl bílý vibrátor. Vystrčila jsem zadeček a cítila, jak mi do zadní dírky proniká štíhlý vrnící robertek. Normálně jsem se svým bývalým spotřebovala spousty lubrikačního gelu. Ale Terka nešetřila slinama a zajela do mne téměř na jeden zátah. Hladila mne při tom po zadečku a tiše šeptala, jak mi to sluší, když mi do análku zajíždí vibrující hračka. terka-129 terka-131 „Jo… jo… vojeď mi tu díru!“ cedila jsem mezi sevřenými zuby. Ale Terku jsem věru nemusela pobízet. Usadila mne do křesla tak, jak seděla před chvílí sama a zajela do mne vibrátorem. Tentokrát už jsem měla análek hezky roztažený, takže do mne zajel pořádně hluboko.

Terka přidala i laskání jazykem a já doslova tekla blahem. Cítila jsem, jak se na mne valí vlny rozkoše, doslova jedna za druhou. Těžko říct, co mne vzrušovalo víc. Jestli zkušené laskání Terky, nebo ta perverzní poloha s roztaženýma nohama a vibrující hračkou v zadku. Ale bylo to úžasné. Nebyla jsem schopná promluvit, jenom jsem sténala a chtěla ještě… ještě… JEŠTĚ!

terka-139 Z křesla jsem doslova stekla Terce do náruče. Přitiskla mne k sobě a políbila. Cítila jsem teplo jejího těla a s přivřenýma očima se pomalu vracela z rajských výšin zpátky na zem. A první racionální myšlenky, které mi naskočily, byly dvě: Až budeme hledat chlapa, tak raději dva. Nebo čtyři? To se ještě domluvíme. Ale určitě musíme nakoupit lubrikační gel. Oni ti chlapi nejsou vždycky tak šikovní, jako my, holky.

A fotky… ty holt nafotíme jindy.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 129 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Sestřenka Terka” (celkem 7)

Napište komentář