Dost divokej biják

bijak-01 Nevím jaké jsou vaše zkušenosti, ale podle mne jde úroveň filmů od desíti k pěti. Nebo pokud mám být přesnější, spíš už od pěti k nule. A ceny? Ty jdou od jedné stovky je dvěma. Já o tom něco vím, protože když jsem se rozešel se svou bejvalou, tak jsem měl najednou po večerech spoustu času a zabíjel jsem ho chozením do bijáku. A můžu vám říct – bylo to dost brutální zabíjení.

Není divu, že jsem to jednoho večera zalomil hned po úvodních titulcích a probral se až když mi u hlavy začala rámusit uklizečka, která se snažila zbavit koberec vrstvy popcornu.

bijak-02 „Tak vstáváme, vstáváme!“ pobízela mne k odchodu, zatímco jsem se probíral ze svých snů, které byly mnohem příjemnější než film, který jsem právě neshlédnul.

Pomalu jsem otevíral oči a mžoural do příšeří opuštěného sálu. Asi se mi zdá že jsem se probudil, usoudil jsem když jsem zjistil, kdo mne budí. Čekal jsem totiž probuzení prakticky od kohokoli, jen ne od dlouhonohé blondýnky se žhavým pohledem.

bijak-03 A bez podprsenky – doplnil jsem když se ke mně sklonila, asi aby zjistila jestli vůbec dýchám. Je totiž docela dobře možné, že jsem při pohledu na její křivky trochu pozapomněl na plíce a podobné podružné orgány. O slovo se totiž úporně hlásily úplně jiné části mé tělesné schránky.

„Jojo… byl to náročný film.“ zívnul jsem jen tak abych něco řekl.
„Všimla jsem si, jak tě unavil.“ zasmála se blondýna a já si uvědomil, že mi tyká.
„Nechceš pomoct?“ nabídl jsem se. „Mohl bych třeba ten popcorn co tady sebereš plnit do pytlíků a vy byste ho pak mohli znovu prodávat.“ zavtipkoval jsem.

bijak-04 bijak-05 „Ne, díky. To si udělají v bufetu sami.“ opáčila odměřeně a otočila se ke mně zády.

Spadla mi čelist a chvíli jsem zůstal ohromeně stát. Po probuzení nemívám nejrychlejší reakce a trvalo mi hodně dlouho než mi to došlo. Teprve když jsem viděl jak se jí ramena cukají smíchem, pochopil jsem že ta holka má víc smyslu pro humor, než jsem byl ochoten u blondýnky očekávat. A ještě navíc si při práci stoupla na špičky, takže zpod jejích šatiček vykoukl okraj kalhotek. A právě když na to mé tělo zareagovalo (teď nemluvím o plicích), otočila se.

bijak-06 Snažil jsem se svůj vzhled zamaskovat tím že jsem dal ruce do kapes a ležérním krokem jsem přistoupil k ní.
„To děláš jako brigádu? Jaký to je? Uklízet v kině?“ zeptal jsem se nenuceně a cítil, že mé kalhoty právě procházejí tvrdou zatěžkávací zkouškou.
„Docela dobrý. Občas tady najdu zajímavý věci.“ řekla mnohoznačně. Vlastně to příliš mnohoznačně nevyznělo, protože přitom usilovně hleděla na můj nadouvající se rozkrok.
„A co děláš s věcma který tady najdeš?“ snažil jsem se to nějak zamluvit.
„Seberu je… a když se mi líbí, tak si s nima hraju.“ To už se mi dívala zblízka do očí a na klíně jsem namísto jejího pohledu cítil její ruku.

Už jsem říkal, že jsem byl nějakou dobu bez ženský? Tak to snad pochopíte, že jsem po ní vyjel jak nadrženej hranostaj. Přisál jsem se k jejím ústům, ze kterých proti mně vyrazil mrštný jazýček. Ale dlouho jsme se nelíbali. Jen co jsem jí rozepnul šatičky a osvobodil z nich její kozičky. Měly už pěkně tvrdé čumáčky, když jsem se k nim přisál a laskal je ústy i rukama.

Sklonil jsem se a zajel jí rukou do kalhotek. Jenom slastně vzdychla a opřela se o zeď. Políbil jsem trojúhelníček látky na jejím klíně a cítil jak je horký a vlhký. Ta vůně mne zbavila smyslů. Ani jsem se nezdržoval se stahováním kalhotek. Na takové věci nebyl čas.

bijak-10 Klekl jsem si před ní, shrnul stranou tenounkou látku která mne dělila od její sladké mušličky a začal ji laskat jazykem. Byla úplně vyholená, nad poštěváčkem ji zdobil maličký piercing, a v jenom závojíčku lásky měla kroužek. Lehounce jsem se ho dotkl jazykem a její tělo se zachvělo. Přisál jsem se k její mušličce a lízal tu krásně hladkou vzrušenou lasturku. Cítil jsem na jazyku sladkou chuť jejího vzrušení, která mne

bijak-12 rozpalovala do běla. Špičkou jazyka jsem polaskal naběhlý poštěváček, políbil jej a olízl jazykem. Chvíli jsem si prohlížel piercing nad jejím poštěváčkem a pak jsem o něj brnknul špičkou jazyka. Podle tichého vzrušeného zasténání jsem poznal, že jsem na správné stopě.

Dlaněmi jsem hladil hladkou kůži jejích stehen. Zajel jsem jazykem do ní a litoval, že ho nemám delší. Vylizoval jsem její studánku lásky až mi začal dřevěnět jazyk. Vstal jsem a obejmul to živočišně vášnivé tělo, které se vlnilo pod doteky mých dlaní. Cítil jsem jak její ruce nedočkavě hledají můj poklopec, rozepínají zip a vytahují ven můj nadržený a na kámen tvrdý klacek.

Cítil jsem na svém údu sevření její ruky a její oči se rozšířily. Podívala se na mne lišáckým pohledem a zašeptala: „Skoro se bojím podívat se tam dolů…“ ale lhala. Nebála se ani trošku a její váhání netrvalo dlouho. Asi za dvě milisekundy už klečela přede mnou a spokojeně olizovala můj dřík po celé délce. Vychutnávala si mne plnými ústy a já jen blaženě sténal. Zajížděl jsem do jejích hebkých úst a cítil jak mne laská jazykem na obnaženém žaludu.

bijak-20 To už jsem byli oba pořádně vydráždění a chtěli jsem stále víc a víc. Shodil jsem kalhoty a ta blonďatá krasavice si přetáhla přes hlavu svoje šatičky. Stála přede mnou jen v kalhotkách a já se mohl na okamžik pokochat pohledem na její perfektní postavu.

bijak-21 Ale skutečně jenom na okamžik, protože vzápětí už jsme se uvelebili v šedesátdevítce. Já byl dole, ona se rukama i ústy chopila mého penisu a nabídla svůj klín k laskání mým ústům.

Byla to nádhera. Propátrával jsem svým jazykem každičký záhyb jejího pohlaví a přitom si vychutnával doteky jejích úst. Chvíli mne dráždila jen špičkou jazyka na mém naběhlém žaludu, aby vzápětí nasoukala celý můj nástroj do svých úst.

Bylo to prostě něco úžasného. Po chvíli mazlení jsme dospěli k bodu, kdy už ústa nestačí. Zůstal jsem ležet na zádech a má zbrusu nová známost si mne zručně osedlala.

bijak-25 bijak-27 Rozkročila se nade mnou a nasedla si na můj ztopořený úd. Chytil jsem ji za zadeček a pomáhal jí s přirážením. Její kundička přijala můj penis, těsně jej obemkla a zavlažila svými šťávičkami.

V divokém rytmu se narážela na můj kolík, stále rychleji a rychleji. Po chvilce jsem jí naznačil, že chci změnit polohu. Nebavilo mne jen tak nečinně ležet, a nechat se ojíždět. I když i tohle byl nezapomenutelný zážitek.

Postavil jsem si ji zády k sobě, ona se opřela o sedačky a než bys řekl švec, byl jsem v ní zezadu.

Když jsem do ní zajel, slastně se prohnula v zádech a z úst se jí vydralo hlasité zasténání.
„Jooo… to je ono… takhle mi to dělej!“
Nemusela mne dvakrát pobízet. Zarážel jsem do ní svůj kolík pěkně s rozběhem, takže se holka měla co držet. Plácl jsem ji dlaní přes zadeček až to plesklo. Účinek byl nečekaný. Vykřikla vzrušením, prudce přirazila ke mně a z úst se jí vydralo:
„Mmmm… ještě…“ Plácal jsem ji přes zadeček a šoustal zároveň, její sténání bylo stále hlasitější a hlasitější až se náhle její tělo napjalo jako struna a hlasitý výkřik signalizoval že dosáhla vrcholu.

bijak-35 Nechal jsem ji vydechnout a posadil ji do sedačky. Sám jsem si klekl před ni, mezi jejíma roztaženýma nohama, vzal svůj nástroj do ruky a  obnaženým žaludem přejel po její mušličce. Jenom zapředla jako spokojená kočka a rukama si pohladila ňadra. Naklonil jsem se, a jediným přírazem do ní zarazil do ní svůj kolík.

bijak-41 Pozoroval jsem její vzrušené tělo, které se vlnilo pod mými divokými útoky. Bral jsem si znovu a znovu, zepředu i zezadu, střídali jsme polohy a nemohli se toho nasytit. Nikdy předtím jsem si neuvědomil, kolika různými způsoby se dá uložit tělo na sedačce kině.

Po několika chvílích a několika bouřlivých vyvrcholeních mé partnerky jsem se uvelebil na sedačce sám. Ale nestačil jsem si ani vydechnout. Můj penis se okamžitě ocitl v něžném sevření smyslných rtů, které z něj slízávaly milostné šťávičky.

bijak-46 bijak-47 Chvíli jsem si vychutnával její laskání ústy, hladil ji po stehnech až k jejímu horkému klínu. Přejel jsem prstem po její mokré štěrbince a můj ukazováček mokrý od milostných šťáviček zamířil dál, k její zadní dírce. Usmála se na mne, opřela se vedle o sedačku a vyzývavě nastavila svůj zadeček.

Nasadil jsem penis na ústí její zadní dírky a lehounce přitlačil. Slastně se prohnula v kříži a tichounce zasténala. Naslinil jsem si úd, přitlačil o něco víc a za chvíli už můj žalud zmizel v její kakaové dírce. Pomalu jsem si razil cestu dovnitř, pronikal jsem do ní milimetr po milimetru.

bijak-56 Občas jsem se vysunul ven a naslinil svůj nástroj, ale nepřestal jsem dokud ho neměla v sobě až po koule.

„Oooh… to je ono!“ zasténal jsem slastí a začal se opatrně pohybovat. Bylo vidět, že má partnerka si to vychutnává stejně jako já. Začala sama přirážet a po chvilce jsme už šoustali ostošest.

Cítil jsem těsné sevření jejího análku, když jsem do ní znovu a znovu pronikal celou délkou svého mužství. Usadil jsem se do sedačky a to divoké blonďaté stvoření se na mne nabodlo svou uzounkou dírkou. Ruka jí automaticky sklouzla do klína, hladila si opuštěnou kundičku a dostávala se do většího a většího varu. bijak-64 bijak-65 „Mmmm… zaraž mi ho tam pořádně!“ vykřikovala přerývavě když jsem do ní bušil svým nadrženým ocasem. „Oooh… jooo… ještě… ještě… JEŠTĚ! AAAAAH

Její tělo se napjalo v dalším orgasmu. Zaťala do mne nehty a já měl co držet, abychom oba neupadli na zem.
Cítil jsem jak se její svěrače křečovitě stahují kolem mého údu. Její vrchol vystřelil mé vzrušení na hranici, za kterou už není návratu. Už jsem svůj orgasmus nedokázal oddálit. A ona, jakoby to cítila, sama ze mne seskočila, klekla si na rudý koberec a nastavila svá otevřená ústa a celé své krásné tělo mým výstřikům.

bijak-77 Rozkročil jsem se nad ní a vtom mi páteří prošlehl blesk rozkoše a rozpoltil mne ve dví. Před očima se mi zatmělo, a já jen cítil jak mé tělo kroutí báječná rozkoš vyvrcholení a proudy mého semene stříkají na krásné a žádostivé tělo pode mnou. Netuším jak dlouho to trvalo. Vyčerpaně jsem klesl na sedačku za mnou a okouzleně pozoroval blonďatou krásku, která si po těle oběma rukama rozmazávala mé sperma. Usmála se na mne a mlsně si olízla konečky prstů.
„Skočím si ještě do sprchy. Počkáš na mne tady?“

Namísto odpovědi jsem se jen usmál. Od té doby chodíme do kina spolu. A když se sejde víc lidí, tak se prostě koukáme na film.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 59 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář