erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Kuchyňský sex

Moc rád vzpomínám na ty časy, kdy jsme s Ivou začali bydlet spolu. Bylo to období, kdy jsme ještě hodně věcí neznali, na leccos jsme si museli přijít, každý den přinášel něco nového. Ale hlavně: byli jsme pořád spolu!

V sobotu jsem se vyhrabal z pelechu hodně pozdě, a Iva už byla v kuchyni. Jen tak v kalhotkách a tričku chystala něco k jídlu. Chvíli jsem ji jen tak pozoroval – moc jí to slušelo. Nádherné nohy korunované zadečkem, který se tak krásně vyjímal v bílých tangách, štíhlé tělo s báječným poprsím, které se rýsovalo pod tenkým tričkem. Přidejte k tomu úsměv dvou řad bělostných zoubků a pochopíte, proč jsem si musel poupravit „nářadíčko“ v kalhotách.

Objal jsem ji zezadu a dal si hlavu na její rameno Hned jsem měl v puse její jazýček, kterým mi rejdila mezi zuby „Nechceš mi pomoct?“ usmála se na mne. Možná tuhle větu znáte. Ženy ji obvykle říkají tónem, ze kterého trčí ostny jako „Koukej něco dělat!“ a podobně. Nic takového! Ale z jejího hlasu bylo slyšet „Jsem ráda že jsi tady se mnou 🙂 „. Objal jsem ji zezadu a dal si hlavu na její rameno. Uculila se a instinktivně zvedla rameno na obranu. Ucítil jsem vůni jejího těla a políbil ji na krk. Iva přestala pracovat a opřela se dlaněmi o pracovní desku.

Bylo to jako když zapnete vypínač. Vždy ji vzrušovalo, když jsem ji takhle objímal. Stačil dotek na správném místě a zrychlil se jí dech. I teď jsem cítil, jak začíná zprudka dýchat. Otočil jsem si ji k sobě a políbil na rty. Hned jsem měl v puse její jazýček, kterým mi rejdila mezi zuby.

sex-vareni-045 Vysadil jsem ji na linku a vyhrnul jí tričko. Vykoukly z něj dvě krásné kozičky, plné a přitom pevné, které si doslova říkaly o laskání. Položil jsem na dlaně a lehounce stiskl. Iva jen zasténala a slastně přivřela oči. Pokryl jsem její bradavky polibky, až se krásně stáhly a ztvrdly.

Několik dalších polibků přistálo na plochém bříšku a těsně pod pupíkem. Přejel jsem nosem po bělostném proužku kalhotek a nasál tu vůni. Nebylo pochyb, moje láska se už nemůže dočkat dalšího pokračování. Ale nebylo proč spěchat. Začal jsem líbat její slabiny a pomaloučku se blížil ke klínu ukrytém pod krajkami kalhotek.

sex-vareni-051 Má láska to nakonec sama nevydržela. Shrnula si kalhotky stranou a odhalila svůj žádostivý klín. Iva měla krásně vyholenou kundičku, bez jediného chloupku. Přejel jsem jazykem po její štěrbince a ucítil vláhu, která z ní prýštila. Špičkou jazyka jsem našel její knoflíček lásky a opatrně se ho dotkl. Zasténání které se nade mnou ozvalo dávalo tušit, že jsem na správné cestě. Vstal jsem abych se svlékl, ale Iva mne nenechala. Doslova ze mne servala všechno co jsem měl na sobě. sex-vareni-067 Popravdě řečeno, nemusela mne moc pobízet, měl jsem v kalhotách těsno už před chvílí. A teď, když mi Iva stiskla můj ztopořený nástroj, cítila jak jsem tvrdý jako kámen.

„Juj! Ten ti krásně stojí!“ zašeptala obdivně a přehnula se přes kuchyňskou linku.

sex-vareni-078 sex-vareni-076 Zajel jsem žaludem do připravené kundičky. Chvíli jsem si vychutnával ten krásný okamžik, ale pak mne to přemohlo. Zaútočil jsem plnou silou a pronikl jediným přírazem až na dno jejího klína promáčeného šťávičkami vášně. A pak znovu… a ještě!

Bušil jsem do ní jako o závod a Iva při každém přírazu jen blaženě hekala. Nemohl jsem se nabažit toho divokého šoustání, při kterém jsem přestal vnímat okolní svět. Byli jsme jen my dva a naše rozpálená těla, která se dožadovala ukojení. Těžko říct, jak dlouho to trvalo… náhle jsem zjistil, křečovitě drtím ve svých dlaních krásná křehká ňadra takovou silou, že ji to musí bolet. Ale má rozříjená láska si nestěžovala na bolest… naopak se sama nabodávala na můj vztyčený pyj.

sex-vareni-082 Trochu rozpačitě jsem povolil svůj stisk. Iva se otočila ke mně, jen letmo mne políbila na ústa a hned klesla na kolena. „Já tě chci vykouřit!“ prohlásil pevně a vzala mne do úst.

Oběma rukama stiskla můj vztyčený úd a slízala z něj svoje šťávičky… jako by lízala zmrzlinu. Pak si mne zasunula hluboko do krku… a ještě kousek… bylo vidět, že to už dál nejde ale přesto se snaží… Vysunula mne ven a popadala dech. Střídavě mne honila rukou a kouřila a já jsem se mohl zbláznit z té nádhery. Cítil jsem to slastné šimrání v podbřišku které signalizovalo, že to takhle už dlouho nevydržím.

sex-vareni-089 sex-vareni-090 Přinutil jsem Ivu aby vstala a položil jsem ji na kuchyňský stůl. Toužil jsem ještě jednou proniknout do její mušličky a pořádně ji ošukat. Nebránila se. Zvedla nohy a já hladce zajel do její vlahé svatyňky. Chytil jsem pevně ta krásná stehna a začal přirážet. Každý průnik byl prudší a prudší, stůj se začal s hlasitým rachotem posouvat po místnosti, ale my jsme to nevnímali. Náhle se Iva chytila okraje stolu a křečovitě ho sevřela až jí zbělely klouby. Prohnula se jako luk a doslova zařičela rozkoší. Pohled na to nádherné tělo zmítající se pode mnou v orgastických křečích pode mnou mne neskutečně vzrušil. Naposledy jsem vrazil svůj nástroj do toho rozpáleného klína a zařval rozkoší. Mým tělem prošlehl plamen rozkoše jako blesk. Na jeden slastný okamžik jsem přestal ovládat své tělo, které samo pokračovalo v přirážení. Cítil jsem, jak se mým údem ženou žhavé dávky spermatu, které vystřikují do dychtivého klína mé lásky. Ta už jen s přivřenýma očima slastně vychutnávala poslední záchvěvy našeho pojímání. Pohladil jsem ji, políbil a vyčerpaně dopadl na židli.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 202 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Kuchyňský sex” (celkem 4)

Napište komentář