Panna na plese

Paříž 1. 5. 1789. Králem je Ludvík XVI., je těsně před pádem Bastily a velkou francouzskou revolucí…

Pod okny zahrčel kočár. Služka mi pomáhá s oblékáním.

Vykoupala jsem se v horké mýdlové vodě, pára mi stoupá z měkké mokré kůže, z ňader, která jsou pružná a pevná, zachvěji se a bradavky mi ztuhnou. Pár mýdlových bublinek se mi zachytilo v ochlupení klína, ale do mého lůna se nedostaly. Ta myšlenka mi vnukla vzpomínku na včerejší noc. Usměji se.

Dnes mám svůj večer. Budu představena společnosti. Otec úzkostlivě dbá o můj věneček, chystá pro mne totiž zámožného ženicha. Ale já se nedám a užívám si každičkou chvíli.

Nový lokaj, krásný hoch s obličejem dívky, mne nenechal chladnou. Představovala jsem si ho uprostřed mé kundičky, jak líže, saje a hltavě polyká – a hned jsem se orosila.

A tak jsem ho pozvala v noci do své komnaty. Tajně samozřejmě – pozvání doručila moje stará chůva. Bylo jí již 70 let, ale byla čiperná a pružná.

Hezky jsem se navoněla, namazala olejem, aby mé kozičky pěkně klouzaly, a nahá na posteli čekala…když přišel, sfoukla jsem jedinou svíci u postele a nastala tma.

Cítila jsem, jak se postel prohnula, a v mžiku byl u mne. Položil na mne ruce a začal mne hladit. Po tváři, po hrdle, pak přejel prsty až k mé bradavce a stisknul. V mé kundičce vytrysknul proud vášně! Pak ji vzal do úst a jemně sál a na druhou mi tvrdě tlačil prsty, až to bolelo – ale krásně to bolelo! Pak přejel prsty až dolů do ochlupení klína, nabral do hrsti a lehce trhnul…jakoby mi přejel nůž po zádech. Pak se posunul níže a já cítila, jak mi rozevírá pysky, drtí poštěváček a hladí otvor do kundičky.

Lekla jsem se! Sevřela prudce nohy, vytrhla mu ruku a položila ji na své břicho. Zklamaně vzdychl. Šeptla jsem – áááách…….to bylo znamení pro chůvu!

Pod pláštěm tmy se tiše vkradla k nám na postel. Otočila jsem se – teď jsem byla nahoře já, on vespod. Nastavila jsem kundičku nad jeho ústa – a on začal sát a lízat – ach, to bylo krásné! Nazvedávala jsem se a klesala, cítila jsem horko, mráz, zaplavila mne vášeň, až jsem vykřikla!

Mezitím připravená chůva rozevřela svoje nohy a její vlhké a široké lůno spolklo lokajův penis, až zasténal. Začala se na něm pohybovat, zvedat se nahoru a dolů, rychleji a rychleji.

On stále sál moji kundičku a jazykem kmital kolem poštěváčku, až mne rozrazily vlny vášně, začala jsem se svíjet a kroutit až jsem se udělala! Cítil můj vrchol, chůva dělala co mohla – až jeho výkřik a steny zaplavily místnost a smetanový proud vystříkl do její široké pochvy a celou ji zmáčel! Chůva se zvedla a rychle a tiše odešla.

Pomalu jsem vstala, malátná. Vůbec nic mu nedošlo. Každý jsme si přišli na své, ale nejdůležitější bylo, že můj věneček mi zůstal.

Mé vzpomínky utnula chůva – příliš těsně mne svázala šněrovačkou, až mi ňadra vylezla vysoko a nemohla jsem moc dýchat. Natáhla mi bílé podvazky a punčošky, dosahovaly až skoro k mému zlatému chlupatému klínu a spustila sukně na zem. Měla jsem vyčesané zlaté vlasy, pár pramenů mi padalo na bílá ramena, sametová ňadra podpírala šněrovačka, útlý pas a užší boky, které zmohutněly širokou sukní. Úchvatný pohled. Nazula jsem střevíčky a vyrazila.

Sešla jsem po schodech, lokaj otevřel dveře, udělal jsem pár kroků a přes stupínek se posadila do kočáru. Byl krásný vlahý večer. V dáli svítila bílá bazilika Sacré Coeur na Mortmarteru, kde se ve dne v noci modlí kněží za duše zemřelých a starobylá katedrála Notre Dame se pyšně vzpínala ve středu města. Jeden z ministrů ji po francouzské revoluci pojmenoval „chrámem rozumu“. Úchvatný pohled až se člověku tají dech pod tou majestátností a touží sklonit hlavu.

Kočár pomalu drnčel a ujížděl k panství Northengerskému, a já netušila, že mne čeká ta nejromantičtější a nejvášnivější noc mého mladého života…

Kočár zastavil na nádvoří osvětleného zámku. Lokaj otevřel dveře, po stupínku jsem vystoupila. Přeskákala jsem pár kobylinců na zemi se zdviženou sukní. Vešla jsem do otevřených dveří. Koutkem oka jsem zahlédla muže, který stál za nimi. Pozorně mne pozoroval, a jak se na mne podíval, polila mne horkost. Prošla jsem do sálu. Hudba hrála, tanečníci se činili. Vyšla jsem po schodech na poschodí, a kráčela podél dveří na balkoně.

Najednou se jedny otevřely, objevily se ruce a vtáhly mne dovnitř. Ocitl jsem se v ložnici. Postel s nebesy, v krbu hořel oheň, osvětloval místnost. Otočila jsem se, a tam stál on. Muž, který mne pozoroval.

Přistoupil beze slova ke mně. Svými rty se jemně přitiskl na můj krk, a horkým jazykem kreslil cestičku po mé kůži. Po mém stehně stekla kapka nektaru z mé broskvičky, byla jsem nadržená! Nejprve trhnul za šněrovačku, a postupně ji rozvázal. Sundal šaty na jednom rameni, pak na druhém a stáhnul dolů. Obnažil tak má ňadra. Pootevřeným oknem foukal do pokoje chladný vzduch, ofouknul mé bradavky, studilo to, až ztuhly! Sukně mi padla na zem, zůstala jsem jen v punčoškách.

„Nádhera“ řekl a položil mne na postel. Jediným pohybem sundal košili a kalhoty a já uviděla nádherný, velký, mužný penis na konci se blýskl ten nejkrásnější klenot – toužila jsem ho políbit! Lehl si na mne, začal mne líbat něžně, pak vzal mé ňadro do ruky a jemně skousnul bradavku – vykřikla jsem rozkoší! Cítila jsem, jak mne jeho penis tlačí do břicha a jímala mne závrať. Pak se přesunul na bříško, a mezi nohy. Ihned jsem je roztáhla. Mezi chloupky našel vchod do mé jeskyňky a vystouplý hrbolek lásky. Začal ho laskat jazykem, až se mi po celém těle rozlil žár a pocítila jsem takový náraz touhy, až jsem se zajíkala. Když jazykem začal zajíždět dovnitř, vzpínala jsem proti němu pánev, aby zajel hlouběji. Zjistil, že jsem ještě neměla muže a to ho tak vzrušilo, že přestal, vzal do ruky svůj horký těžký úd a nasadil ho na začátek mé jeskyňky. Lekla jsem se a šeptala: “ Ne, to nesmíte!“ ale on jemně přitlačil. Cítila jsem, jak se konec údu tlačí proti mému panenství, a začala jsem plakat. Přitlačil ještě víc, tenká blanka se roztrhla, cítila jsem ostrou bolest, ale on se začal pohybovat ven a dovnitř klidným tempem. Tím pohybem jsem se uklidnila a začala vnímat tu pravidelnost. Cítila jsem vzrůstající touhu, zcela jsem se jí poddala, až jsem začala přijímat jeho pohyby. Nakonec mne přemohla vášeň! Vzpínala jsem se proti jeho mužství, nazvedávala pánev, aby vniknutí bylo intenzívnější, víc a víc a víc! A mne orgasmus katapultoval do nebeských výšin, létala jsem po nebi a byla jsem šťastná! Nakonec pokropil mé lůno horkou hustou smetanou, a pak jsme oba zůstali na sobě ležet, rozechvělí, unavení.

Jemně slíbal mé slzy, otřel mi stehna a zadeček vlhkým ručníkem a pomohl se mi obléknout. Byla jsem tak unavená, že jsem sešla po schodech, nasedla do kočáru a nechala se odvézt domů. Seina se třpytila pod hvězdami, a z hloubi kočáru se na mne dívaly hnědé oči. Nenastoupila jsem sama! Chraplavě řekl:“ Pokračujeme“, a posadil si mne na klín.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 67 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Komentáře na téma “Panna na plese” (celkem 2)

Napište komentář