Jana z diskotéky

Potkali jsme se na diskotéce. Jen jsme se na sebe podívali a bylo všechno jasný, vydrželi jsme tam sotva hodinku. Pak na mě Jana křikla, že už jí to tam nebaví, jestli nechci vypadnout, že má chuť na jiný věci… Vyšli jsme ven, začali se divoce líbat. Hladili jsme se přes oblečení, ale nebylo to ono (byla zima). „Zavoláme si taxi, jo?“ navrhl jsem „a mrkneme se ke mně domů“. Nic neříkala, tak jsem zavolal taxi a do 10 minut jsme byli u mně doma.

Byli jsme oba pěkně nadržení, neudrželi jsme se a divoce se líbali i v taxíku, ještě že jízda byla jen krátká. Stáli jsme v předsíni a dál se vášnivě líbali. Shodili jsme ze sebe zimní bundy a byli k sobě zase o kousek blíž. Svými neodbytnými a hbitými dlaněmi, jsem zjistil, že je Jana na ostro nahoře i dole. Pod halenkou byla krásná, s již naběhlými bradavkami, velká ňadra a pod minisukní a punčochami do hladka vyholená kundička, která rozkošně vlhla, když jsem to zjistil, nemohl jsem odolat a navlhčené prsty od jejích šťáv jsem olízl. „Petře, ty jeden labužníku!“ hlesla, „to mě vzrušuje!“

Zatáhl jsem jí do koupelny, kde mám rohovou masážní vanu, říkal jsem si, že bychom se mohli vykoupat a užít si tam. Líbilo se jí to. Navzájem jsme se svlékli. Byla nádherná, jak tam tak stála nahá a celá vyholená vedle vany, neodolal jsem a začal jazykem laskat její nádherná ňadra. Rozkošně vzdychala a její ručky mi začaly hladit můj už pěkně tvrdý a stojící ocas se zástřihem a dokonale vyholenýma kulkama.

I já se neubránil tomu, abych jí nezačal zkoumat ručkama obě dírky. Když jsem byl jazykem u druhé bradavky a věnoval ji podobnou péči jako té první, sedla si na roh vany a zatlačila mi hlavu k jejímu nádherně vyholenému voňavému klínu. Obkroužil jsem její lasturku jazykem zvenku, sjel až k jejímu dolním konci a pak vyjížděl pomalinku po její roztomilé mezírce nahoru. Nádherně vzdychala. Trochu jsem pomohl prstíky jejím lupínkům a odtáhl je od sebe a zajel jazykem ještě hloubš… a nahoře se zastavil u jejího rozkošníku. Krásně voněla a začínala se chvět.

„Chci Tě cejtit ve svém zadečku“ vzdychla. Zvedla mě hlavu tak, že jsem se postavil a ona si dřepla na bobek a začala jazykem a celými ústy laskat celý můj ocas. Byl totálně tvrdej, kulky byly ztažený k břichu a už se těšily až se vyprázdní. Byla zkušená a šlo jí to moc dobře, musel jsem ucuknout, abych se za chvilinku neudělal. Kromě toho, její rozkošná, nachová, nádherně stažená prdelka mě opravdu lákala! Otočil jsem si jí a zády ke mně a ona se sama lehce předklonila a začala mi pomáhat navádět mou „raketu“ do jejího zadečku. Byl krásně těsnej.

Nejdřív jsem do ní vnikl jen po žalud a zase ho vysunul, pak ještě několikrát a když už se mi zdálo že je připravená, vrazil jsem jí ho tam celej až po kořen. Mírně vyjekla a začala přirážet. Líbilo se mi to, bylo to nádherný, takovou kočičku a píchat ji hned do zadečku. Nesmím na to myslet, říkal jsem si, nebo budu hned hotovej. Šlo nám to krásně až Jana řekla, že by to chtěla vyzkoušet v jiné poloze a tak jsem jí ochotně vyhověl. Tentokrát posadila na kraj vany mě a sama si na mě sedla. Nejdřív zády ka mně a nakonec čelem ke mně. Podle jejího vzrušení mi bylo jasné, že teprve teď našla tu pravou polohu. Začala opravdu divoce přirážet, vzdychat nahlas, po několika málo strcích se s výkřikem a stahy citelnými i v jejím zadečku na mě zrhoutila v mohutném orgasmu. Tak rychle se udělala, že já to nestihl…. Všimla si toho a jakmile se vydejchala a sesedla ze mě, pustila sprchu, pořádně mi ho omyla, což bylo velice příjemné… a pak si ho vrazila do těch jejích šikovných rozkošných úst. Bylo to nádherné, úplně jsem nad sebou ztratil kontrolu. Ještě se mi zdálo, že janazd-20 si sprchou chvilku masírovala klitoris, než se začala plně věnovat mé kládě a vejcím. Byla fakt zručná a tak jsem jí za chvilku začal kropit ústa, obličej a prsa sprškami svého žhavého do dálky stříkajícího semene. Když jsem vydechl a otevřel oči, dívala se na mě z vany, usmívala se a spokojenost z ní sálala na všechny strany. Měla krásně pokropenej roztomilej obličejík i nádherný, vyspělý hrudník. Sednul jsem si k ní do vody ve vaně, dlouze jsme se políbili a v rámci toho polibku navzájem vyměnili své sliny i mé semeno. S jejími slinami mi docela chutnalo a i ona se mlsně olizovala a spokojeně zavrněla, „že chutnám báječně a že mě příště vysaje do poslední kapičky“.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 101 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář