Úspěšný projekt

Pracovní povinnosti často člověka pěkně proženou po světě. Díky své práci znám mnoho evropských měst – přesněji řečeno: znám mnoho evropských letišť, hotelů a taxíků. A kanceláří, samozřejmě. Ale ty jsou všechny stejné. Ale někdy se přihodí věci – jako vloni:

Byl jsem měsíc v Itálii, kde jsem měl na starosti jeden důležitý projekt, který moje firma dělala pro Italského klienta. Vyšívali jsme na tom dnem i nocí, a nakonec se nám nečekaně podařilo všechno dokončit o týden dřív. Klient díky dokončenému projektu mohl o týden dřív začít vydělávat, a já jsem si mohl hodit kopyta na stůl a užít si trochu volna. Rozhodl jsem se, že se nevrátím hned do Prahy, ale zůstanu ještě pár dni na místě. Jeden den prolenoším, a pak se porozhlédnu po okolí.

První den jsem se probudil právě k obědu. Prospal jsem čtrnáct hodin a tělo to asi doopravdy potřebovalo, protože závěr projektu byl hodně hektický. Teď jsem měl ale telefon vypnutý a užíval jsem si odpolední siestu. V klidu jsem si dal oběd, po obědě moučník, po moučníku kávu, a po kávě jsem si šel zdřímnout k bazénu.

Hotel to byl malý. Bylo v něm jen pár hostů, a většina z nich byli kluci co vydělávali peníze stejně jako já: brzy ráno vystartovali ven, vrátili se pozdě večer, po večeři vyřídili emaily a ráno zase nanovo. Bazén byl proto vždy beznadějně opuštěný – nikdo na něj neměl čas. A přitom byl hezky situovaný na klidném a opuštěném konci zahrady. Prostě ideální místo pro odpolední zdřímnutí.

projekt-009 Ale když jsem přišel až k bazénu, s překvapením jsem zjistil, že v hotelu jsou ubytováni také tvorové opačného pohlaví. A to natolik opačného, že se mi najednou přestalo chtít spát. Byly to Francouzky, které uměly překvapivě dobře anglicky. Jedna modrooká blondýna, druhá bruneta, a obě krásně opálené a štíhlé.

projekt-007 Vybral jsem si lehátko, které bylo co nejblíž k nim a dali jsme se do řeči. Holky si stěžovaly, že už jsou z chození po památkách celé uondané, a že si chtějí taky odpočinout. Samozřejmě jsem jim hned nabídl své služby jakožto zkušený masér, ale zdálo se, že mi moc nevěří.

„Odkdy maséři snídají s telefonem u ucha a večeří s notebookem na klíně?“ zasmála se bruneta. Což prozradilo, že jsem byl již nějakou dobu sledován a jenom moje pracovní vytížení způsobilo, že jsem přehlédl ten párek krásných těl, který jsem musel v hotelu potkávat.

„My se umíme namasírovat samy.“ přisadila si blondýna, klekla si obkročmo nad svou kamarádku a začala jí jezdit dlaněmi po zádech. Trochu mne to zmátlo. Je sice pravda, že masér nejsem. Ale ještě rozeznám masírování od hlazení. Sakra! Nejsou ony lesbičky? To by byla škoda. Věčná škoda!

Ale na druhou stranu, když se se mnou takhle nenuceně baví… a i když se teď už spolu docela zřetelně mazlí, stále se na mne koukají a usmívají se… Nedá se nic dělat. Některé věci se prostě musí vyzkoušet!

projekt-020 „To masíruješ úplně špatně!“ napomenul jsem blondýnu, která přejížděla kamarádce zlehounka prstem po páteři. „Počkej, já ti to ukážu!“.
Vstal jsem a přistoupil blíž. Ale sotva jsem položil dlaně brunetě na ramena, ucítil jsem pevný stisk. Bruneta mi bez okolků hmátla do rozkroku a stiskla přes šortky můj nástroj, který v mžiku nabyl tvrdosti a objemu, který se dá nejlépe popsat jako „diamant XXL“.

Překvapeně jsem se podíval dolů na útlou ručku která svírala mé mužství a pak do těch krásných hnědých očí, ze kterých čišela nejen smyslnost, ale i naprostá spokojenost s úlovkem. Usmála se na mne. Podíval jsem se na blondýnu a tam jsem viděl totéž v bledě modrém. Jasně. Vypadá to, že si budeme rozumět.

projekt-022 Políbil jsem blondýnu na ústa. Její mrštný jazyk mi vjel mezi zuby jako malé hádě a vesele se třepotal. Můj jazyk ho nadšeně přivítal, a zatímco spolu takhle skotačili, štíhlá ručka mi začala stahovat šortky směrem dolů a než jsem se nadál, měl jsem ho venku. Ale ne nadlouho, protože vzápětí zmizel v krásných ústech žhavé brunety.

projekt-030 Bylo vidět, že si to fakt užívá. Mlaskala při tom tak sugestivně, že blondýnu přestalo bavit hrát si s mým jazykem na přetlačovanou a jenom žádostivě koukala kamarádce přes rameno. A na tváři měla výraz: „Kdy na mne přijde řada?“

Dostalo se na ni za chvilku. A zatímco se snažila polknout můj úd, jazýček její kamarádky prozkoumával moje slabiny a olizoval mi kulky. Tomu já říkám vzorná spolupráce!

Dívky se opravdu spravedlivě střídaly, já si užíval jako nikdy. Hladil jsem jejich krásná opálená těla a litoval jsem jenom toho, že nemám tolik rukou jako chobotnice. Pro každé chapadlo by bylo práce dost. projekt-056 Shodil jsem šortky a holky se na mne sesypaly jako vosy na ocucaný bonbón. Laskaly mne, líbaly, a pak… se dlouze a vášnivě políbily. Chvíli se hladily a něco si šuškaly. A potom… aha! Asi se dohodly, že bruneta půjde na řadu první. Klekla si na lehátko a vstrčila vyzývavě zadeček, který blondýny začala smyslně hladit. Navíc jí shrnula stranou spodní díl plavek a uvolnila mi tak cestičku k její kundičce.

Upřeně sledovala, jak nasazuji svůj nástroj do štěrbinky, jak můj žalud rozhrnuje růžové pohlaví, proniká dál a pak mizí hluboko v mušličce její kamarádky.

projekt-059 Políbila mne a já zajel jazykem do jejích úst. A při každém útoku mého penisu do kundičky pode mnou jsem zároveň vnikl i jazykem do její sladké pusinky. Velmi rychle vypozorovala ten rytmus a očividně ji to vzrušilo. když jsem přirážel rychleji a rychleji, její prsty se vzrušení mimoděk zaryly do zadečku její přítelkyně. Vysunul jsem svůj úd ven a ona se na něj hned vrhla a začala z něj slízávat šťávičky, které na něm ulpěly. Pak jej pojala hluboko do úst, ale jen na okamžik. Hned ho zase uchopila do ruky a nasměrovala do štěrbinky.

Bruneta se prohnula v kříži a z úst jí vyšlo slastné zasténání. Uchopil jsem ji pevně za boky, stačilo několik prudkých přírazů a její steny přešly v divoký křik. Prudce vyrazila proti mně a několikrát se narazila vší silou na můj kolík. Její tělo se chvělo prožitou rozkoší když se nejistými pohyby opatrně vymanila z mého sevření.

Tak, budeme střídat, napadlo mne. Vzpomněl jsem si na studentská léta, kdy jsem hrával volejbal a málem sem hlasitě vykřikl „Change!“, ale udržel jsem se. Namísto toho jsem si lehnul na lehátko a usmál se na blondýnu. Teď jsi na řadě ty, krásko.

projekt-081 projekt-075 Zdálo se, že to pochopila a chystala se mne pěkně osedlat. Ale kamarádka ji předešla a na poslední chvíli se zmocnila mého údu, který ji před několika okamžiky vynesl až na vrchol rozkoše.

Něžně mu poděkovala svými ústy a teprve potom ho zavedla do nedočkavé svatyňky, která už čekala na svůj díl. Ale to jí zřejmě nestačilo. Stále se dožadovala svého kousku, který by mohla laskat svým jazykem. Nakonec se blondýna obrátila v sedle. Já jsem se tak mohl kochat pohledem na její pohupující se kozičky, a bruneta byla také spokojená. Lízala mi šourek, a občas využila vhodný okamžik aby polaskala také můj penis.

Bylo to skvělé. Blondýna si počínala velmi zručně a bylo vidět že na koníčkovi jezdí ráda. S přivřenýma očima kroutila pánví, soustředila se… prudce vydechla a opřela se rukama o mou hruď. Dech se jí zrychlil, kousala se do rtů, a pak… její tělo zkroutila slastná křeč. Opřená rukama o mou hruď prudce oddechovala a prohlížela si mne zpod přivřených víček. Potom nechala můj penis vyklouznout ven, kde se ho ujala jedna nedočkavá horká ústa.

projekt-121 Spokojeně jsem zavřel oči a vychutnával si to laskání. Neotevřel jsem je ani když jsem cítil, že dochází k nějakým přesunům. Byl jsem zvědav, co holky vymyslí. Na mou tvář dopadl stín a ucítil jsem horké ženské tělo. A pak jsem ucítil vůni rozpáleného a vzrušeného klína. Která to je? Poznám to se zavřenýma očima?

Vlhký polibek horkého dívčího pohlaví mne přinutil otevřít oči. Brunetka se usadila obkročmo nad mým obličejem a nabídla svou mušličku mým ústům. Políbil jsem ji a zajel jazykem do její štěrbinky.

Rozebraly si mne docela hezky. Bruneta si vychutnávala moje lízání, zatímco blondýna se mazlila ústy s mým údem.

Takhle jsme si vyzkoušeli ještě řadu různých poloh a sestav. Holky byly k neutahání a já taky. Normálně mi nedělá problém milovat se hodinku nebo dvě. A v téhle sestavě bylo pořád co objevovat a zkoušet.

projekt-097 projekt-101 Nabídl jsem brunetě aby si pro změnu ona vyskočila na koníčka. Udělala to s takovým elánem, že se mi až udělaly mžitky před očima. Kroutila se nabodnutá na mém údu jako úhoř a  její kamarádka jí pomáhala chvíli jazýčkem, chvíli hbitými prstíky…

Není divu, že další vyvrcholení přišlo v zápětí a s ním i chvíle pro další změnu. Aby si kamarádky neměly co vyčítat, vzal jsem si v dalším kole blondýnu pěkně zezadu. Její kamarádka hladila jazýčkem její zadeček, zatímco já jsem do ní rázně zarážel svůj kolík.

projekt-157 Bylo vidět, že blondýna už má vyvrcholení na krajíčku. Abych prodloužil to slastné stoupání na samotný vrchol, zpomalil jsem přirážení. Otočila ke mně hlavu, podívala se na mne prosebnýma očima a z úst se jí ozvalo zakňourání jako když smutné kotě nemůže najít své oblíbené klubíčko. Nic jsem ale na ten pohled nedal a pokračoval jsem stále pomalu. Stále pomalu, pomaloučku, až se ty krásné modré oči začaly rozostřovat, přivírat a pak… když jsem cítil jak se její tělo začíná chvět, prudce jsem zabral. Vykřikla a její tělo se roztřáslo v nečekaně prudké bouři rozkoše. Bylo slyšet praskání proutěného lehátka kterého ve slastně křeči sevřela rukama. Brunetka se na mne usmála a políbila mne s výrazem : Díky, to máš za ni.

projekt-103 Její polibek mne vzrušil. Sevřel jsem ji v náruči a položil na vedlejší lehátko. Začal jsem líbat její tělo od hlavy, přes krk a nádherná ňadra až k jejímu klínu. Tam jsem se zastavil. Znovu a znovu jsem se jazykem probíral v růžových plátcích jejího pohlaví, když jsem ucítil na rameni dotek dlaně její kamarádky. Podívala se na mne beze slov, ale její výraz říkal: vezmi si ji!

Postavil jsem se, abych mohl zanořit svůj úd do té sladké studánky, a blonďatá hlava se k nám sklonila a ještě polaskala můj nástroj. Hezky mi ho pokouřila, vzala ho do ruky a nasměrovala… nasměrovala ho na uzounkou zadní dírku! Vzrušeně jsem vydechla a lehounce přitlačil. Brunetka slastně zasténala a její kamarádka starostlivě sledovala, jak můj žalud pomaloučku mizí v těsném sevření toho krásného zadečku.

Opatrně jsem pronikal dál a dál a přitom jsem okouzleně sledoval výrazy ve tvářích obou děvčat. Jedna fascinovaně pozorovala můj úd pronikající do uzounké zadní dírky, zatímco druhá měla ve tváři slastný křečovitý výraz rozkoše. projekt-106 Konečně jsem byl vevnitř celý a začal se pomalu pohybovat. Nejprve pomalu, ale postupně jsme zrychlovali a zrychlovali a za chvíli jsme šoustali ostošest! Blonďatá kamarádka chvíli dráždila jazýčkem naběhlý klitoris, ale po chvíli, když se naše pohyby stávaly prudší a prudší, přesunula se směrem vzhůru a hrála si se ztopořenými bradavkami. Po chvíli přišel čas změny. Vyšpulený zadeček blondýnky mne přilákal natolik, že jsem se rozhodl změnit dírku. Postavil jsem se za ni, a zmocnil se jejího análku. projekt-181 Bruneta proti změně vůbec neprotestovala. Naopak, hned se otočila k nám a hladila svou kamarádku po oblém zadečku. Netrvalo dlouho a zajížděl jsem i zde pěkně do hloubky. Její kamarádka ji objala, jako by si přes to objetí dokázala také vychutnat to vzrušující pronikání do úzkého otvůrku. Položil jsem to krásné tělo nabodnuté na mém údu na bok a lehl si za něj. Pronikal jsem do ní zezadu zatímco brunetka ji hladila a líbala její štíhlé nohy.

projekt-185 Ležela ke mně zády a já litoval, že jí nevidím do obličeje. Jen podle vzrušeného sténání jsem mohl hádat, že její další vyvrcholení se opět blíží. Naše těla do sebe prudce narážela s hlasitým pleskáním, když jsem zarážel své zduřelé mužství do její prdelky. Vtom jsem ucítil stahy kolem svého údu, a…

projekt-191 Odpolední ticho rozčísl výkřik rozkoše. Musel jsem pevně sevřít tělo, které se přede mnou nekontrolovaně zmítalo ve slastné křeči. Přitiskl jsem si ji k sobě a několikrát prudce zajel hluboko do jejího zadečku. Při každém přírazu hlasitě vykřikla.

Nic mne nedokáže vzrušit víc než vyvrcholení partnerky. Cítil jsem, že i můj vrchol na sebe nenechá dlouho čekat. Pomalu a téměř nepozorovaně jsem se přehoupl přes bod, ze kterého již není návratu. Ale obě děvčata si toho všimla a i když se blondýna ještě vzpamatovávala ze slastného opojení, obě si lehly přede mne a nastavily své tváře a ústa v očekávání slastné spršky.

projekt-203 Uchopil jsem svůj úd do ruky a sám jsem byl překvapen jak je velký a tvrdý. Není divu, po takové práci! Pevně jsem ho stiskl ale už nebylo potřeba nic dělat. Naposledy jsem pohlédl na dychtivé tváře pode mnou a… AAAH! Tělem mi projel blesk který zkroutil mé tělo v krásné křeči. Z penisu mi vystříkla první dávka horkého semene a za ní další a další…

Strávil jsem na tom místě ještě několik krásných dní a stejně krásných nocí. A i když jsem od té doby pracoval na řadě dalších míst, nikdy se mi nepodařilo dokončit projekt tak rychle a tak úspěšně jako tenkrát…
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 53 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář