erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Subinka s doktorátem

„Musím se ti k něčemu přiznat“ řekla mi naléhavým hlasem Romana. „Jsem subinka.“

To bylo poněkud nečekané konstatování když uvážíme, že jsme znali jen několik minut. Tedy aby bylo jasno: setkali jsme se na chatu kde jsme zjistili, že máme hodně společných koníčků. Tedy vlastně dva: sex a fotografování. Romana byl vdaná, měla dvě děti a byla doktorka. Já byl stále single a i když jsem hledal spíš někoho na stálo, navrhl jsem že bychom se mohli někdy sejít. Ukázalo se, že má svou ordinaci nedaleko mého bytu a za týden jsem ji už vyhlížel před ordinací. Byla štíhlá, měla zrzavé vlasy a… báječný úsměv. Smyslný. Už několikrát jsem se přistihl, že mne nějaká holka okouzlila svými ústy. Dala mi pusu a já ji pozval na oběd.

„Takže subinka?“ usmál jsem se. „To ale vůbec nevadí. Spíš naopak.“ Usmála se a vypadalo to, jako by jí skutečně spadl kámen ze srdce. Ukázalo se, že měla podobný problém, jako moje první nevěrná láska Šárka. Když jsou oba partneři submisivní, tak je to na levačku. Romana byla věcná, přátelská, sršela z ní energie. Vysvětlila, že nepotřebuje dostat každý den bičíkem, ale prostě potřebuje chlapa který je aktivní. Prostě chlap. Na rovinu mi řekla že se nechce rozvádět, ale že potřebuje chlapa který není subík a co já na to. Líbila se mi.

„Ještě musím na poštu, ale když mne doprovodíš, můžem ještě zajít ke mně do ordinace na kafe“. Řekla to tak neutrálním tónem, že jsem nepochyboval o tom, že skutečně má na mysli společné pití horkého nápoje s vysokým obsahem kofeinu.

Poštu jsme vyřídili rychle a za chvíli už odemykala dveře do ordinace. Malá čekárna, ordinační místnost, zázemí… zapnula rychlovarnou konvici a já se rozhlížel kolem. Byl to pro mne zvláštní zážitek – být v ordinaci jinak než jako pacient. „Pěkné to tu máš“ pochválil jsem zdvořile, zatímco Romana narychlo pořádala věci na stole. Usmála se na mne a přišla blíž.

Položila mi ruce kolem krku a políbila. Napřed krátce a zkusmo… jako by mne ochutnávala. Ale zkouška dopadla k oboustranné spokojenosti. Dotyk jejích rtů byl pro mne elektrizující. Přitiskli jsme se k sobě a naše ústa se setkala v divokém polibku. Naše jazyky se střetly v divokém reji a já cítil, jak mi nedočkavé ruce zajíždějí pod oblečení. Stále spojeni ústy jsme se vzájemně svlékali.

Vedle cvakla konvice s horkou vodou, ale nikdo si jí nevšímal. Romana klečela přede mnou a dobývala se mi do kalhot. Když vysvobodila můj penis, který se právě začal nalévat krví, chvíli si jej spokojeně prohlížela a pak si ho zasunula do úst. Takhle aktivní subinku si tedy nechám líbit, blesklo mi hlavou a opatrně jsem přirážel proti jejím ústům.

Po chvíli Romana vstala a začala si odkládat zbytky oblečení. Přitom zcela samozřejmým a přirozeným pohybem odněkud vykouzlila prezervativ a s úsměvem mi ho podala. Zatímco si stahovala kalhotky, nasadil jsem si ochranu. Otočil jsem ji čelem ke zdi a ona se poslušně chytila zárubně dveří a vystrčila prdelku.

Zamířil jsem svým nástrojem v ochranném obalu do její kundičky a v mžiku jsme byli jedno tělo. „Oooh“ zasténala Romana a zvrátila hlavu nazad. „Jo… to je ono… jo…“ Chytil jsem ji za boky a začal přirážet. Rukama jsem jezdil po těle, chvíli jsem ji držel za boky, pak jsem ji obejmul a stiskl drobná ňadra a nakonec ji plácl přes zadek až to hlasitě plesklo.

„Auvajs!“ vyjekla. Nebyl to výraz bolesti, ale radosti.

CRRR CRRR CRRR… ozval se telefon z kabelky. Romana se mi vysmekla. „Promiň“ a vyhrabala z kabelky tu zvonící bestii. „Ahoj…“ ohlásila se do telefonu. Vzpomněl jsem si (už po kolikáté?) na Šárku, která vždy před sexem telefonovala manželovi aby měla jistotu, že je v práci. A jednou dokonce vyřizovala nečekaný telefonát během našeho dovádění.

Nebyl to manžel, ale dcera. Romana se posadila do lenošky v čekárně a já vedle ní. Lehounce jsem ji hladil po těle a ona se na mne usmívala očima, zatímco s dcerou řešily obědy ve školní jídelně. Chytila mne za penis a jen tak mezi řečí mi ho lehoulince a VELMI příjemně masírovala.

Konečně telefon odložila. „Promiň“ políbila mne. „Tak kde jsme to přestali?“ odvětil jsem a povalil ji na záda. Roztáhla nohy a hned jsem byl v ní. „Aaaah“ zasténala opět slastí a já tentokrát mohl sledovat její vzrušený výraz ve tváři. Bylo to nádherné a vzrušující a vybičovalo mne to k ještě tvrdším útokům proti jejímu klínu. Romana už byla taková. Zčásti přirozeně smyslná a zčásti sympaticky vypočítavá. Když totiž viděla, že mne něco vzrušuje, dopřávala mi to pak plnými doušky. Věděla, že čím víc mne vzruší, tím divočejší sex si pak se mnou užije. Možná je to vypočítavost, ale řeknu vám že mi to vůbec nevadí.

Přiměl jsem Romanu aby si klekla a vzal jsem si ji opět zezadu. Narážel jsem si ji tvrdě na svůj úd a ona kvitovala každý pohyb tím slastným sténáním. Pohled na její zadeček ve mně vzbudil další choutky. Naslinil jsem si palec a zakroužil s ním v ústí jejího análku. Ale když jsem se chystal přitlačit, chytila mne za ruku. „Ne… dnes ne… Nejsem na to… připravená.“ zaprosila udýchaným hlasem.

A aby mi to vynahradila, začala se sama narážet na můj vztyčený úd. Natočila se tak, aby se mohla bříškem opřít o opěradlo pohovky. Tím získala větší oporu a s ještě větší razanci přirážela proti mně. „Pojď… udělej mi to… budeme spolu dělat všechno… úplně všechno… aaah… jo… joo… JOOO!“

Cítil jsem, že se co nevidět udělám. Chytil jsem ji pevně za ruce, takže ztratila oporu a naopak já si ji mohl pořádně nasunout na sebe. Nechala se poslušně nabodávat na mé mužství které v ní ztvrdlo na kámen a… Mhmmm… po chvíli začalo plnit prezervativ mléčnou tekutinou.

Zpocení jsme padli jsme na pohovku. Tak… v čekárně u doktora jsem to dneska dělal poprvé, pomyslel jsem si. A nebylo to vůbec špatné. Ale hlavně: mělo to neméně zdařilé pokračování.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 103 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář