Služební cesta

Služební cesta v přímořském letovisku, no to má snad za odměnu, jenom to cestování… když za ní zapadly dveře, oddychla si úlevou, že má ten cestovní shon konečně za sebou. Vzápětí se zarazila, vůbec si nemohla uvědomit, kam si dala pas. Ještě před chvílí ho ukazovala na recepci, ale co s ním provedla potom? To ta cesta. I když let nebyl dlouhý, tak po krátkém spánku a několika koktejlech se cítila vláčná, přijemně bezstarostná a trochu roztržitá, zkrátka trošku mimo. Hodila kufr na postel a začala ho přehrabovat. „Že bych ho strčila sem, přece nejsem blbá… kde může být?“

kde-je-pas-003 „Hej Lindo, nezapomnělas něco?“ ozvalo se vesele ode dveří. Jirka, kolega a příležitostný milenec. A v ruce mával doklady, Lindě se ulevilo. „Nechalas je na recepci, tak jsem ti je vzal“.
„Jsi zlatíčko, děkuju“ poslala mu vzdušný polibek „zrovna je tu hledám“ a ukázala na rozhrabaný kufr. „Moc toho s sebou nemáš“, zhodnotil Jirka obsah zavazadla „teda na ženskou, to já toho asi táhnu víc.“
„Prosím tě, co ty můžeš potřebovat, uka!“ vyzvala ho. „No tak koukej“ opáčil a nadzvedl víko svého loďáku. „No nekecej, taková ohavná kravata, jak pro starýho páprdu“ rozesmála se rošťácky, „Podívej co mám já.“ a vytáhla kraťounkou červenou sukýnku. „To nemyslíš vážně, vždyť ta ti přece nic nezakreje!“ zhodnotil a trochu drze přidal: „ale musíš v ní být mega šukabilní!“ Naoko uraženě nakrčila nosánek: „A jinak jako nejsem?“ Rychle se opravil: „Ty, ty jsi šukabilní vždycky.“ „Tak vždycky jo?… Hm.. to jako i teďka, jo?“ Výzva v tónu jejího hlasu se nedala přeslechnout, natož ignorovat.

kde-je-pas-010 Jirka neztrácel ani vteřinku a rychle se přemístil za Lindu, stisknul její pevné kozičky a políbil jí na krk. Zašeptal: „Teď stoprocentně.“ Odměnou mu byly zježené chloupky na dívčině kůži, její přivřené oči a tichý vzdech z pootevřených úst. Rukama sjel po pružném těle až na hladká stehna, hladil je a pak se pomalu sunul zpátky vzhůru, tentokrát ale už pod sukní, na boky a na zadeček. Brunetka se poddávala žhavým dotykům a pomalu se předklonila a opřela se o lokty. Krátká sukýnka se při tom pohybu již zcela vyhrnula a odhalila tak krásně tvarovanou prdelku. Jiří neodolal lákavému pohledu a sehnul se, aby tu nádheru políbil. Pak odhrnul úzký proužek látky, bránící mu přístupu k štavnaté broskvičce a vášnivě se k ní přisál. Jazykem ochutnával probouzející se mušličku a dráždil jí pomalými opatrnými tahy jazyka.

kde-je-pas-019 kde-je-pas-030 Linda vrněla blahem a lehce se pohupovala v bocích a  lůno jí zvlhlo touhou. Zatoužila Jirkovi jeho něžnosti oplatit a tak zašeptala: „Pojď se mi ukázat mazlíku, jestli jsi něco důležitého nezapomněl doma.“ Rukou mu zašátrala v rozkroku a spokojeně konstatovala, že je vše na svém místě. Stačilo jí jen pár sekund a ztopořený penis se jí ukázal v celé své kráse přímo před obličejem. Stiskla ho pevně a pomalými pohyby ho začla honit. Pozvolna se k němu přiblížila ústy, lehce olízla nalitou hlavičku a potom si ji pomaloučku, jako by ochutnávala drahocenný pokrm, vsunula mezi měkké rty. Mazlila se se sametovým žaludem jako s oblíbenou hračkou. Pyj se naplnil krví k prasknutí a ztvrdl jak beranidlo. Mladý muž dál nedokázal krotit své vzrušení: „Chci tě, Lindi, hned!“ vysoukal ze sebe přiškrceným hlasem.

kde-je-pas-035 kde-je-pas-038 Rozpálená dívka to cítila podobně, proto se otočila a vyšpulila na něho svou sladkou prdelku. Jirka ještě několikrát olízl kundičku a přidal své sliny k vlhkosti, která se drala zevnitř. Pak nasadil žalud do ústí jeskyňky a i když ho to stálo spoustu přemáhání, jen velmi pomalu, beze spěchu ho tlačil dovnitř, do objetí vlhkého tepla. Lindino tělo ho přijímalo křečovitými záškuby provokovanými pomalu stupňovaným vzrušením. Když po nekonečné chvíli dosáhl dna úzké kundičky, vydralo se z dívčiných rtů tiché, vášnivé „ANOOO“. Začal přirážet a vychutnával si nárazy do pevné prdelky, Linda mu vycházela naproti a jejich pohyby se pozvolna zrychlovaly. Když jí popadl za jednu nohu a zvednul jí do výšky, začala Linda vzdychat hlasitěji a prosit : „Ano prosím, pokračuj, rychleji, ještě prosím, rychleji, áááno, táák“ a vzápětí se zhroutila v prvním orgasmu.

kde-je-pas-054 kde-je-pas-057 kde-je-pas-058 On ale ještě zdaleka nebyl, drinky, které Lindu zvláčněly a roztoužily, jeho trochu znecitlivěly, takže měl pocit, že dnes vydrží opravdu dlouho. Lindu ale po prvním vrcholu vášeň neopustila, naopak ještě vzrostla. Rychle se na ztopořeného ptáka znovu vrhla a ústy se ujistila, že jí nestačil zvadnout. Pak Jirku prudce povalila na postel a než se stačil vzpamatovat, nasedla na něj jako na neposlušného koně. Tvrdý úd zmizel v hladové kundičce jako róm z úřadu práce. Vášnivě ho políbila a pánví tvrdě přirážela do jeho rozkroku. Po chvíli prudkého šukání se narovnala a opřela se rukama o jeho kolena, tvrdý pták tak pronikl do její pičky mnohem hlouběji. Zároveň se mu naskytl překrásný výhled na pohupující se kozičky a její půvabný obličej zrůžovělý vzrušením. Linda se nyní zdála zaujatá sama sebou a jeho zrak zabloudil k otevřenému kufru, kde zahlédl pobědomý fialový záblesk. Natáhl ruku a vyprostil ze zavazadla štíhlý, kovový vibrátor.

kde-je-pas-061 „Copak to tu máš?“ zeptal se naoko zvědavě, „s tímhle jsi chtěla trávit volné večery?“ „Ty moc dobře víš na co ho mám“odtušila a měla pravdu, věděl. Několikrát jim tahle hračka dělala společníka při vášnivém milování. Nechal jí ho olíznout a pěkně naslinit. Potom ji něžně donutil změnit pozici do polohy 69.

Linda se chopila jeho tvrdého macka a začala ho znovu kouřit. Její šikovný jazyk mu vyvolával husí kůži a kroutil palci u nohou. On zajel jazykem do zmáčené škebličky a něžným olizováním štěrbinky a provokováním poštěváčku ji udržoval na vlně vzrušení. Špičku robertka přiložil k ústí análku a jemně zatlačil. Když ucítila důvěrně známý, příjemný chlad hladkého kovu vyšla mu vstříc a fialový projektil bez většího odporu zajel do její prdelky.

Jirka pokračoval v něžném vylizování kundičky a přitom opatrně šoustal zadeček vibrátorem, nejprve jen krátkými pohyby, ale jak se Linda uvolňovala, zajížděl do ní čím dál hlouběji a rychleji. „Chtěla bys to do prdelky?“ zeptal se celkem zbytečně, „do té tvé nádherné, hambaté prdelky?“ „Ano“, vydechla, „udělej mi to prosím“.

kde-je-pas-076 Skulila se stranou, vzala mu robertka z ruky a uvolnila vstup do krásně roztaženého análku. Přitiskl se k ní zezadu a zkušeným pohybem zavedl žilnatou kládu do připraveného zadečku. „To je čurák panečku“ pochvalovala si , když do ní zajížděl a aby nepřišlo nic nazmar, vrazila si robertka do pičky. Tělo se jí napjalo násobenou rozkoší. Jirka ji nekompromisně zajížděl do prdelky silnými přírazy až se jí rozklepaly ruce. Převzal od ní fialový štafetový kolík a pokračoval v šoustání obou dírek zároveň.

kde-je-pas-088 kde-je-pas-095 Linda se kroutila a sténala, úpěla a prosila ať nepřestává a mrdá ji víc a víc a tvrději. Otočil regulátorem na nejvyšší výkon vibrací a zarazil jí uměláka hluboko do kundy. Oběma rukama jí pevně sevřel zadek a prudce přirážel, Linda stiskla nohy k sobě a hlasitě vzdychala.

Tohle tempo ale Jirka nemohl dlouho vydržet a proto po chvilce raději vytáhl ptáka z rozšukaného zadečku. Linda po něm divoce chňapla a přitáhla si ho do svých úst a lačně ho sála. Vrnící robertek přitom dál zůstával pevně vklíněný mezi stydké pysky a nedovoloval její vášni vyhasnout. Po chvilce odpočinku se ale milenec zatoužil vrátit do pevného sevření okouzlujícího zadečku.

kde-je-pas-100 kde-je-pas-110 Dívka si opět klekla na kraj postýlky a lákavě vyšpulila prdelku. Při přesunu jí vyklouzl vibrátor z kundičky a ona teď mlsně olizovala svojí šťávičku z lesklého povrchu. Jirka jí několikrát plácnul přes pevnou sedinku a pak do ní opět nedočkavě zarazil svůj tvrdý nástroj.

„Šukej mě miláčku, pořádně mě šukej!“ povzbuzovala ho kráska a slastí se prohýbala v bedrech. „Ano, ještě, ještě, ještěééé“ sténala a přirážela proti němu.

„Hlouběji, prosím, mrdej mě hlouběji… šukej mi prdelku, ano, ano, ano, šukej mi ji, šukej prdelku!“ opakovala mezi vzdechy. Když ucítila, že jeho pohyby únavou slábnou, znovu ho povalila na postel a vyšvihla se mu do klína.

kde-je-pas-112 kde-je-pas-120 Nabodla se análkem na jeho ocas a robertka si znovu vrazila do prciny. Cítil, jak se jí svaly pánve stahují v dalším, blížícím se orgasmu, jak masírují jeho ptáka a přes tenkou stěnu vnímal vibrace erotické hračky. Do toho se mísila vůně jejího parfému, milostného potu a kundí šťávičky.

V ruce cítil pohyby pružného, sametového zadku a do uší mu doléhaly její vášnivé, smyslné výkřiky. Na jazyku stále ještě cítil dráždivou chuť její kundičky. Všechny smysly ho vedly k  nezadržitelnému vyvrcholení. Citlivá milenka vycítila jeho rozpoložení, svezla se z naběhlého ptáka a znovu si přitáhla jeho chloubu k ústům. „Stříkej miláčku, stříkej“ šeptala, honila ho a olizovala a jemně mu okusovala citlivou špičku a uzdičku. Za pár okamžiků to v kládě zaškubalo a její rozpálený obličej skropila sprška mléčné tekutiny.

Nechala si ji stékat po rtech a po bradě, do pootevřených úst a na krk. „To bylo krásný“ zašeptala a překulila se na bříško a nechávala pozvolna odeznít poslední vlny rozkoše. Jirka ji s úsměvěm pozoroval a obdivoval křivky žhavého těla. Byl rád, že jim služební cesta teprve začíná.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 151 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Služební cesta” (celkem 3)

Napište komentář