Vášnivá kundička ve zkušební kabince

V pubertě jsem sníval o tom, jaké to asi je, mít přítelkyni sexy dračici, která si to se mnou rozdá kdykoli a jakkoli. Taková, která je pořád v rozkroku mokrá a ráda si to nechá udělat do každé dírky. Než jsem poznal Gizelu, myslel jsem si, že takové holky jsou jenom v pornofilmech, ale ve skutečnosti neexistují.

Pěkně jsme si zašukali v kabince obchodního domu Gizela je případ sám pro sebe. Má od přírody skvělou postavu, kterou se pořád snaží vylepšovat. Nebudu mluvit o tetování, protože každou chvilku narazím na jejím těle na nějaký nový obrázek nebo vtipný nápis. Nebo mi to tak aspoň připadá. Někdy se mi to nelíbí, ale uznávám, že je to sexy takovým tím zemitým způsobem. Stejně jako její hluboký hlas. Nemůžu si pomoct, ale když Gizela svým kontraaltem zabrouká „Hej, udělej mi to hned!“, tak se mi postaví jako na povel. K tomu si připočtěte smyslné rty – ale fakt smyslné rty! Když se jí podíváte na rty, hned vás napadne, že mezi těmi plnými rudými polštářky něco chybí. A to něco je vaše péro.

Sex v obchodě je super A abych měl tu inventuru kompletní, musím dodat, že má prsa číslo E, což je velikost, na kterou je v některých státech povinný zbrojní pas. Tohle nadělení nemá od přírody, protože její štíhlé tělo vybavila matka příroda krásnýma Céčkama. Ale Gizela je maximalistka a je toho názoru, že je dost silná na to, aby nějaké to kilo silikonu navíc unesla. Takže když s touhle ženskou vyjdu na ulici, jen pobaveně sleduju, jak se za námi všichni otáčí. Chlapi se dívají lačně na Gizelu a závistivě na mně, ženský – ty se dívají jen na Gizelu. A z očí jim lítají blesky. Inu, konkurenční boj.

Gizela nemá v sexu zábrany V tom obchodě, kam jsme tenkrát zapadli naštěstí nebyl skoro nikdo. Gizela se prohrabovala těma haldama hadrů a zkoumala, co by jí slušelo nejlíp. Bylo to pořád „A co myslíš? A nedělá mi to velkej zadek? A jak by mi slušelo tohle?“ Na tyhle otázky ze zásady neodpovídám, nebo utrousím něco vtipného jako třeba „Tobě sluší všechno“, případně osvědčené „Nejvíc ti to sluší, když na sobě nemáš vůbec nic“. Jednak je to pravda a druhak: zkusili jste někdy nějaké holce jenom naznačit, že její zadek vypadá velký?

To příjemné vzrušení, že vás při sexu může někdo překvapit Po chvíli Gizela odkráčela s několika ramínky do zkušební kabinky. Odevzdaně jsem se opřel o zavřené dveře a poslouchal šustění látky po luxusním těle mé přítelkyně.

Hm, teď si asi sundává to průsvitné tričko, pod kterým nechává prosvítat tu napěchovanou černou podprsenku, hádal jsem, co se asi uvnitř děje a představil jsem si ty dva nadité kopce vyztužené silikonem a skryté do černé krajkové podprsenky.

A teď.. to asi šla dolů ta těsná džínová sukně, která je tak krátká, aby si každý mohl zkontrolovat, že Gizela je slušná holka, protože nosí kalhotky. Tedy… aspoň většinou. Teď si asi natahuje to tričko, které si jí tak líbilo. Snad je dost pružné, aby se jí tam vešel ten výstavní hrudník i s příslušenstvím! Gizela to má ráda pořád A teď… co si to vlastně vybrala? „Tak jak ti to sluší?“ zaťukal jsem na dveře. „Hmmm… když já ti nevim!“ ozvalo se zevnitř. „Nevypadám v tom tlustá?“. Už jsem měl na jazyku něco vtipného, ale včas jsem to polkl. Věta „No, když to říkáš, tak se s tebou nebudu hádat“ by nám nepochybně zajistila tichou domácnost na delší dobu. I když by každému muselo být jasné, že jde o bonmot, protože jsem ji neviděl. Ale znáte ženský, tohle jsem si nelajsnul. Namísto toho jsem nasadil osvědčené: „Tak si to sundej, tobě stejně nejlíp sluší, když na sobě nemáš vůbec nic“.

A dobře jsem udělal. Uslyšel jsem spokojené uchechtnutí a pak zase spoustu šustění látky o to sexy vzrušující tělo. A pak se dveře kabinky pootevřely. Užuž jsem málem spustil obvyklou chválu „Hezký Kačenko, moc hezký“, ale včas jsem se zarazil.

Gizela a její nadržená mušlička Tahle erotická povídka je ze života Má přítelkyně totiž na sobě neměla to, co si vybrala. Ale neměla na sobě ani to, v čem přišla do obchodu. Měla na sobě to, v čem jí to to slušelo nejvíc. Totiž NIC.

Mám-li být přesný: měla na sobě boty. Polkl jsem nasucho a ve slipech mi zacukalo. „No vidíš, tak tohle ti sluší absolutně nejvíc!“ zahlaholil jsem. „Tohle si vem!“ a pohladil jsem Gizelu po boku.

Přitulila se ke mně, cítil jsem její horké, žádostivé tělo. Políbil jsem ji a její jazyk mi zajel do úst jako malý mrštný hádek. Tohle už se nedalo! Zatlačil jsem ji zpátky do kabinky a zamkl. Místa tam bylo pramálo, ale když jste někde s Gizelou, tak vám nevadí, že je málo místa a musíte se mačkat. Objal jsem ji zezadu a stiskl v dlaních její výstavní prsy. Věděl jsem, jak je má citlivé a její hlasité vydechnutí mi to potvrdilo.

Kdo by neměl rád sex? Sehnul jsem se k těm vzrušujícím oblinkám a zasypal je polibky. Gizela jen blaženě sténala a cuchala mi vlasy. Milovala, když jsem ji líbal po celém těle, a mne vzrušovalo, když jsem cítil, jak se doslova třese napětím. Klekl jsem si a políbil ji na bříško, pak na bok, hladil jsem ji a pokrýval to dokonalé tělo svými polibky. Gizela jen nastavovala své bříško, zadeček, jako by se koupala po sprchou mých polibků. Pěkně jsme si zašukali v kabince obchodního domu Sex v obchodě je super Když jsem se svými ústy přiblížil k jejímu klínu, položila jednu nohu na lavičku a nastavila mi svou mokrou mušličku. Cítil jsem vlhkou vůni jejího vzrušení a přisál se k té rozychtěné kundičce. Nastavovala se mým ústům a já zajížděl jazykem do její jeskyňky a vychutnával si nektar rozkoše, který z ní vytékal. Přehraboval jsem jazykem promočené plátky vzrušeného lůna a čas od času jsem vzal mezi rty piercing procházející klitorisem a lehounce za něj zatahal. Odpovědí bylo hrdelní zasténání a několik kapek vzrušení se vydalo po hladkém stehně na cestu z mušličky směrem dolů, nechávajíce za sebou mokrou cestičku.

Gizela nemá v sexu zábrany Gizela zvedla nohu, abych se mohl dostat dál a hloub… využil jsem toho, přehodil si její nohu přes hlavu a celou si ji obrátil. Jazykem jsem se rozloučil s klitorisem protknutým chirurgickou ocelí, projel se špičkou jazyka po celé délce promočené štěrbinky a zajel až k uzounké zadní dírce.

To příjemné vzrušení, že vás při sexu může někdo překvapit „Ty bejku!“ zasípala Gizela, když jsem jazykem obkroužil její análek. Milovala tohle neřestné laskání prdelky a já jí s radostí tuhle rozkoš dopřával. Miloval jsem její vzrušené sténání, kterým doprovázela každý dotek.

Roztáhl jsem jí půlky a špičkou jazyka se dotkl jejího análku. „Aaah…“ zasténala a nastavila se mému laskání. Zajel jsem do té zakázané skulinky a cítil, jak se mi poddává. „Počkej, pusť mně!“ zaškemrala. Pomalu jsem vstal, zatímco ona padla na kolena a chopila se mého údu.

Gizela to má ráda pořád Gizela a její nadržená mušlička Začala mne překotně honit a kouřit a přitom bublala hrdelním hlasem „Budeš mi to muset pořádně udělat, ty kanče!“ Zasunula si mne do krku až po mandle, doslova si mne zarazila až na doraz, dokud se nezakuckala. Vysunula mne ven, penis pokrytý slinami a drmolila „Budeš pořádně tvrdrej, abys mi prošťouchnul tu mou kundu!“

V podobných chvilkách mluvila hodně vulgárně a mně to přivádělo do extáze. Přirážel jsem proti jejím ústům, občas ji chytil pevně za vlasy a surově zatahal. „Pořádně mi ho pokuř, ty děvko! Teprve potom tě ošukám!“ zašeptal jsem a ona jen poslušně přikývla jako malá školačka.

Tahle erotická povídka je ze života Vložil jsem svůj nástroj mezi její přepychová ňadra a Gizela je sevřela k sobě. Můj úd byl jako mezi dvěma hebkými polštářky! Přirazil jsem a špička obnaženého žaludu vykoukla Gizele těsně pod její bradou.

Povolila sevření, aby mi na ni vtiskla žhavý polibek, ale potom hned vrátila mého ptáka do těsného sevření jejích ňader. „Gizelo, ty děvko nenasytná… vstaň a otoč se! Už tě musím ojet!“ zasyčel jsem.

Poslušně vstala a opřela se o tenkou stěnu kabinky. Vystrčila zadeček a jednou rukou si rozevřela půlky, abych mohl lépe dovnitř. „Ano prosím… strč mi ho tam… vyšukej mi kundu! Prosííím!“

Kdo by neměl rád sex? Namířil jsem špičku svého kopí na její kundičku a nepatrně přitlačil. Cítil jsem vlhkost jejího klína, můj úd se prodral kousek dál, do jejího lůna, předkožka se zadrhla o těsný vstup do jeskyňky a obnažila hladký žalud, který si razil cestu do vzrušeného těla mé přítelkyně.

„Narvi mi ho tam až po koule… pořádně!“ zachrčela svým hrubým hlasem. Chytil jsem ji pevně a tvrdě přirazil až hlasitě hekla. „Ahhh… jooo… to je ono!“ Zajel jsem do toho žádostivého klína až po koule a přitom ji pleskl po oblém zadečku.

Pěkně jsme si zašukali v kabince obchodního domu Sex v obchodě je super Gizela nemá v sexu zábrany Gizela vyjekla rozkoší a sama se narazila na můj vztyčený úd. Přirážel jsem proti ní tak prudce, že začal ztrácet rovnováhu. Rukama hledala oporu, kde by se mohla zapřít proti útokům mého ptáka, ale marně. Dosáhla jen toho, že otevřela dveře kabinky, ztratila rovnováhu a my se vypotáceli z kabinky ven.

Padli jsme na sedačku v chodbičce a pokračovali v té divoké jízdě. Gizela jen slastně sténala a nevnímala, co se kolem děje, já se alespoň rozhlédl kolem: měli jsme kliku: nikde nikdo. Píchal jsem zezadu to krásné vyzývavé tělo a snažil se potlačit hlasité sténání, abych nepřilákal nějakého zvědavého prodavače. Jak jsem znal Gizelu, té by to bylo asi jedno a dokonce jsem ji podezíral, že kdyby nás vyrušil nějakej chlap, byla by schopná přizvat ho do trojky. Ale já mám ženskou raději sám pro sebe.

Pustil jsem Gizelu na chvíli „nahoru“. Osedlala si mne a s gustem se sama začala napichovat na můj kyj.

To příjemné vzrušení, že vás při sexu může někdo překvapit Gizela to má ráda pořád Celý svět pro ni přestal existovat, byli jsem jen my dva, naše propojená těla a přívaly rozkoše, které se na ni valily jeden za druhým. Neodolal jsem a začal jedním prstem hladit ústí jejího zadečku. Její sténání nabylo na intenzitě, když jsem si prst naslinil a opatrně zasunul první článek dovnitř.

To už byla v sedmém nebi. Zasouval jsem prst dál a dál a cítil na něm pohyby mého penisu, odděleného jen tenkou přepážkou. Gizela zařičela slastí a já cítil jak se její útroby stahují v orgastické křeči kolem obou mých údů, které v ní právě byly.

Gizela a její nadržená mušlička Tahle erotická povídka je ze života Už jsem nedokázal jen tak ležet. Toužil jsem šoustat, píchat, mrdat… vrážet svoje nalité péro do toho krásného těla… znovu a znovu! Položil jsem Gizelu na sedačku a ona sama lačně roztáhla nohy, aby mi umožnila vstoupit do jejího klína.

Zarazil jsem do ní svůj nadržený pyj a začal ji divoce šukat. Už jsem se nerozhlížel kolem, jestli někdo nejde. Toužil jsem jen vrážet své kopí hluboko dovnitř. Gizela na tom byla stejně. Jako by jí to bylo málo, ještě si prsty honila poštěváček a jako v transu drmolila „Omrdej mně pořádně! Vyšukej mi mozek z hlavy, ty bejku!“

Kdo by neměl rád sex? Když jsem cítil blížící se vrchol, vysunul jsem se ven. Gizela neváhala, dřepla si přede mnou a polkla můj naběhlý úd. Bylo to na poslední chvíli, už se to nedalo zadržet. Sotva mne pojala do úst, vystříkla jsem jí dávku svého mlíčí do krku. A po ní druhou, třetí…

Zařval jsem rozkoší a několikrát přirazil proti smyslným rtům mé přítelkyně, až se zapotácela. Pak jsem zůstal bez hnutí a jen si vychutnával, jak vysávala můj penis.

Bylo to takové příjemné, uvolněné odpoledne. A mohlo být ještě o něco příjemnější, nebýt prodavačky, která si usmyslela zkontrolovat zkušební kabinky v docela nevhodný okamžik. Ale vem to čert. Ta to parádní číslo nám to stálo!

Pěkně jsme si zašukali v kabince obchodního domu „Myslíš, že šla pro ochranku?“ zeptal jsem se Gizely, když brunátná prodavačka odběhla a její křik pomalu slábl. „Hm… asi jo“ zahuhlala Gizela, která se tou úvahou nenechala vyvést z konceptu a dál olizovala z mého ptáka zbytky spermatu. V klidu svou práci dokončila, oblékli jsme se a bez zbytečného otálení opustili obchod. Právě včas. Když jsme se ohlédli, viděli jsme divoce gestikulující prodavačku, která táhla ke svému krámku obtloustlého pána v uniformě. Gizela se při pohledu na jeho houpající se břicho a vyšmajdané boty uchichtla a jí ji v duchu odprosil. Kdyby nás přistihli in flagranti, tak tohohle chlápka by do trojka určitě nepřizvala.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 141 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář