Těžká zkouška

Už bylo léto a s Marcelou pořád nebyla žádná řeč. Od chvíle co jí začalo zkouškové období byla pořád nervózní, jenom se učila, a na nějaké milostné laškování neměla ani pomyšlení. Není divu že jsem byl z toho nervózní i já, a snažil se, aby měla ty prokleté zkoušky hotové co nejdřív.

Léto ještě pořádně nezačalo, a už přišly vedra. A Marcela? Ta se svlékla do plavek, lehla si u mne venku na terasu, vystavila sluníčku své štíhlé tělo, ladně se protáhla, a… otevřela si učení. Když tohle máte víc dní za sebou, tak prostě… už je to moc! Ale jako vzorný partner jsem ji podporoval v učení (aby to bylo za námi) a dohlížel na její pitný režim (aby to vydržela).

„Dík“ utrousila když jsem jí donesl sklenici vody a dohlédl na to aby ji vypila. Okem jsem zabrousil do  učebnice. Bylo tam nějaký obrázek který mi něco připomínal.
„Copak se to učíš?“
„Ále… no… v praxi bych to zkoumala daleko raději.“ A opravdu. To co jsem viděl vzhůru nohama v knížce byl obrázek stejného orgánu který byl u mne v posledních dnech tak zanedbáván, přestože byl podstatně větší než ten na obrázku.

„No tak jo. Klidně můžeš.“ nabídl jsem se.
„Ale no tak… Musím se učit! Na anatomii loni letěla třetina ročníku!“ strašila mne má vysokoškolačka.
„No… jestli se učili podle téhle knížky, tak se ani nedivím.“ pronesl jsem odborně. „Maj tam nějaký divný obrázky. Takhle malý a ohnutý dolů to přece není!“.
„Lásko moje. Tohle je anatomický atlas, ve kterém jsou jednotlivé části lidského těla zobrazeny ve fyziologické poloze. To znamená tak, jak vypadají normálně.“
„Normálně? Tuhle část lidského těla jsem náhodou už viděl, a takhle teda vůbec nevypadá!“

Její oči sklouzly do mého rozkroku, kde jsem se do plavek sotva vcházel. Najednou odhodila knihu a v očích jí zajiskřilo. Přísahal bych, že jsem zaslechl dokonce tiché cvaknutí, a se slovy „Kašlu na něj!“ se na mne vrhla. Stáhla mi plavky a začala mne líbat na podbřišek a ještě níž a ještě… Najednou měla v horkých dlaních můj penis, který sice neměl co je to za polohu, ta… fyziologická, ale byl v situaci, kdy by bral libovolnou polohu všemi deseti.

zkouska-01 zkouska-02 Marcela ze sebe shodila plavky, klekla si přede mne a stiskla mne mezi svými ňadry. Cítil jsem báječné sevření jejích sametových koziček, a lehounkým přirážením jsem si dělal dobře. Moje ruce se probíraly jejími vlasy a vychutnával jsem si ty první doteky jejího těla po mnoha dnech.

Marcela sledovala, jak se jí před obličejem v pravidelných intervalech objevuje obnažený a krví nalitý žalud. Trochu sklonila hlavu a vzala mne do úst. Bože… to byla krása. Cítil jsem horkou vlhkost jejích úst a toužil jsem být v ní… hluboko v krku… co nejhlouběji.

zkouska-03 Moje láska si mezitím udělala pohodlí. Aniž mne pustila ze svých úst se posadila, a rukou si začala hladit mušličku. S rostoucím vzrušením se její pohyby staly rychlejší, a po chvilce si ji už honila jako o závod.

Vzrušeně jsem ji sledoval. Moc rád se dívám když si to dělá sama. A teď jsem navíc mohl zarážet svůj kolík do jejích úst… no, nemělo to chybu!
„Bože… já jsem mokrá…“ zasténala tiše.
„Hmmm… ukaž!“ řekl jsem a sklonil se k její mušličce. Přejel jsem po ní ukazováčkem. Milostné šťávičky z ní doslova prýštily, a při mém doteku vykřikla vzrušením. Chvíli jsem jí přejížděl prstem po škvírce, a ona si lehla tak, aby měla můj penis v dosahu svých úst. A zatímco jsem jí to dělal rukou, vzala si ho do úst a začala mne kouřit.

zkouska-04 Cítil jsem na prstech lepkavou šťávičku která se řinula z její kundičky. Moje prsty klouzaly po té sladké kočičce, občas se zastavily na poštěváčku aby se pak zanořily hluboko do horkého klína.

Zároveň jsem si vychutnával laskání jejích úst. Když si mne vzala hluboko do krku, jemně jsem přirážel… musela mne mít až někde na mandlích! A v tom okamžiku jsem na ni dostal chuť. Doslova. Protože v přeneseném smyslu slova jsem na ni měl chuť vpodstatě pořád. Ale teď jsem dostal chuť na její mušličku. Toužil jsem ochutnat její šťávičky, vylízat tu lasturku naplněnou medem do poslední kapičky a zanořit se jazykem do té nevysychající studánky.

zkouska-06 Lačně jsem se vrhl ústy na její mušličku. Roztáhla stehna abych se pohodlně dostal co nejdál… a co nejhloub. Byla to šedesát čtyřka jak má být! Překulili jsme se aby byla nahoře a  začala veliká hra jazyků, rtů a úst.

Po chvíli jsem měl úplně mokrý obličej a jazyk mi dřevěněl když jsem se snažil zasunout ho co nejdál, do té mušličky plné rozkoše. Moje ruce hladily její dokonalé tělo. Chvíli jsem si tiskl k sobě, chvílemi jsem dlaněmi hladil její krásně zaoblený zadeček. A přitom jsem cítil doteky jejích prstů a úst na svém nadrženém údu.

Mazlila se s ním, doslova si s ním hrála. Chvíli jsem cítil lehounké doteky špičky jejího jazýčku na žaludu, za chvíli zase pevný stisk její dlaně, když mi ho divoce honila.

Bylo to prostě báječné. Přivedl jsem ji svým jazykem až k vyvrcholení, při kterém doslova křičela rozkoší a zatínala své prstíky do mých slabin. Sám jsem se ještě zdržel, protože tohle milování jsem si chtěl jaksepatří vychutnat.

zkouska-16 Obvykle totiž Marcelu udělám několikrát za sebou, a svůj vrchol si nechám až na konec. Podobně to bylo i teď. Když se Marcela vzpamatovala ze svého orgasmu, začali jsme střídat polohy. Chvíli jsem si ji bral zezadu, pak se otočila, rozevřela stehna a já do ní vnikl tak prudce, že se udělala snad po prvním přiražení.

V jedné chvíli si vyskočila „na koníčka“ a narážela se sama na můj kolík. Zaklonila se, a já mohl sledovat její nádherné tělo jak se nabodává na můj úd. K tomu se ještě začala sama hladit po těle, po ňadrech, dráždila si prsty své vzrušené bradavky, aby pak rukou zajela do klína a udělala se ještě navíc rukou.

Marcela se ke mně vyčerpaně přitulila a snažila se zklidnit svůj vzrušený dech. Přitiskl jsem si k sobě její tělo, které se ještě chvělo doznívajícím orgasmem a pošeptal: „Víš na co mám teď chuť? Na tvůj zadeček!“

zkouska-08 Její malátnost byla okamžitě pryč! Vyskočila, klekla si na všechny čtyři, a vystrčila na mne vyzývavě svůj krásně oblý zadeček. A ještě se otočila hlavou ke mně, jako by říkala „Tak pojď… kde vězíš? Už tě tam chci mít!“

Ale já si to chtěl vychutnat! Klekl jsem si k ní a hladil a líbal ji po zadečku, po obou krásně kulatých půlkách, i po žlábku mezi nimi. Když se mé polibky se začaly blížit k její zadní dírce, doslova se začala třást vzrušením. A sotva jsem se jazykem dotkl okraje její dírky, vykřikla vzrušením. Lehounce jsem se jí dotýkal jazykem, přičemž Marcela jenom tiše vrněla slastí.

A pak už jsem si klekl za ni, naslinil si svůj nástroj a namířil žaludem do její prdelky. Pomalounku jsem do ní vnikal a cítil těsné sevření jejího zadečku. Marcela jen hlasitě sténala a zatínala prsty do deky. Chvilku jsem počkal, až si její prdelka trochu zvykne, a pak jsem zaútočil znovu. Konečně! Byl jsem v ní celý, až po koule!

Začal jsem pomalu projíždět její zadní dírku. Pomalu, ale pěkně po celé délce. Chvílemi jsem se vysunul celý ven, abych vzápětí zajel zpět, hluboko do toho báječného zadečku.

zkouska-13 zkouska-14 Pak si mne Marcela znovu osedlala. Znovu si na mne sedla obkročmo, jen tentokrát se na mne nenabodla mušličkou, ale zadečkem.

Bylo to báječně vzrušující sledovat, jak můj úd mizí v jejím zadečku, a jak si vychutnává každý milimetr toho pronikání. Po chvilce začala vzrušeně dýchat a její pohyby se staly rychlejší a tvrdší. To už jsem poznal že se za chvilku udělá. Ruka jí zamířila do klína a začala divoce masturbovat. „Ooooh… to je ono.. ano.. ano… ANOOO!“ zařičela rozkoší.

Cítil jsem vzrušující stahy její prdelky. „Pojď ještě… já už budu!“ zasténal jsem.
„Nastříkej mi to do pusy!“ zaprosila Marcela a seskočila ze mne. Postavil jsem se a ona si klekla přede mne. Sevřel jsem penis v dlani a začal si ho honit. Ještě… už to přichází… cítím jak mi přebíhá mráz po zádech… a pak to přišlo!

OOOH! zařičel jsem když se přihnala první vlna orgasmu. Divoce jsem si honil svůj klacek, ze kterého stříkaly dávky semene. Marcela klečela přede mnou s doširoka otevřenými ústy do kterých jsem stříkal své sperma. Něco přistálo na její tváři a  Marcela si to pak labužnicky olizovala.

Tak skončilo mé období půstu. Marcela sama poznala, že taková přestávka ji v učení moc nezdrží, a že jí to pak leze líp do hlavy.

A ta zkouška? Dostala jedničku!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 102 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář