SeXretářka

Při výběru nových zaměstnanců v mé firmě nikdy nerozhodovalo množství gelu ve vlasech u mužů nebo velikost výstřihu u žen. Vždy pro mě byly důležité jen schopnosti dotyčných, jejich pracovitost a chování. Možná jsem stará škola, ale pro mě jsou důležité výsledky a loajalita. Zrovna tak jsem nikdy nezahnul své ženě. Ne že by nebyli příležitosti, ale prostě z principu. A to i přesto, že nám to doma už pár let neklapalo. Naše spolužití po mnoha letech fungovalo ze setrvačnosti a já věnoval radši svůj čas firmě.

Při výběru na pozici sekretářky a účetní v jedné osobě tedy neuspěly dvě manekýny, které se předháněly v tom, která mi víc ukáže poprsí nebo stehna, ale drobná brunetka. Vzhledem takzvaně žena od vedle nebo šedá myška. Delší vlasy, tvář bez výrazného líčení, nosík trošku pršáček, ústa s drobným předkusem a menší poprsí. Navíc samoživitelka starající se o dvě děti.

Po nějaké době od jejího nástupu jsme společně stěhovali část dokumentů do nového sídla. Těch dvacet schodů z patra do přízemí vily a pár kroků k autu se nezdálo jako nepřekonatelný problém. Ovšem při několikáté cestě jsem si všiml, že zavrávorala mezi dveřmi a potom klopýtla i na schodech.

„Je vám dobře?“ staral jsem se.

„Nic mi není, to bude dobré,“ odpověděla podivně zastřeným hlasem. Opřela se tělem o zeď a zhluboka oddechovala.

„Nechcete si odpočinout?“

„Asi jo šéfe, jen to donesu dolů.“ Sešla další dva schody a znovu zavrávorala.

„Terezo, vy jste něco pila?“ pojal jsem nepříjemné podezření. Jestli totiž něco nesnáším tak je to alkohol v práci.

Došel jsem k ní, zrovna ve chvíli, kdy jí sklouzla noha po hraně schodu. Na poslední chvíli jsem jí zachytil a podepřel. Ozvala se hlasitá rána a hned druhá. Sklopil jsem pohled a uviděl, jak se po žulovém schodišti odráží podivné kovové kuličky. Nechápavě jsem se podíval po Tereze. V rukou držela hromadu listin, takže z nich jí nic neupadlo. Na sukni s blůzkou zase neměla žádné kapsy. Otočila ke mně obličej. Usmívala se, ale v očích měla takový zvláštní, nepřítomný výraz.

„Co je to s vámi? Jste snad sjetá? A co to je za koule?“ vyjel jsem na ní.

Pomalu se narovnala. Výraz obličeje přešel z úsměvu do zlosti.

„Nejsem sjetá a ani ožralá. Prostě jsem se udělala!“ odsekla vztekle.

„Cože? Jak udělala?“ nechápal jsem.

„Pána boha! Prostě jak tu lítáme nahoru a dolů, tak to na mě přišlo. Ty koule jsou tantrický venušiny kuličky. Používají se na trénování poševních svalů a někdy, když víc poskakuju, tak mi způsobí orgasmus,“ vychrlila na mě zlostně. „Je snad trestné mít orgasmus?“

Stál jsem s otevřenou hubou a nevěděl co říct. Ovšem její nálada během vteřiny provedla další obrat.

Několikrát vzlykla, popotáhla nosíkem a zaštkala: „Ježíši šéfe, omlouvám se. To je tak trapný.“

Neobratně jsem si jí přivinul k hrudi a konejšivě pohladil po zádech. Pod blůzkou jsem neucítil podprsenku. Došlo mi, že je kompletně na ostro. Jinak by jí nevypadly ty kuličky. Navíc měla orgasmus, zatímco jsem jí podpíral. Mozek právě dochroustal všechny informace a krevní oběh se mi přesměroval do úplně jiné oblasti. Tohle už bylo moc i na mě, staršího, zásadového muže. Sjel jsem dlaní plynule až na pevný zadek ukrytý pod sukní. Ozvala se další rána. Polekaně jsem ucukl a odtáhl se. Byly to ale jen papíry, co upustila na zem, aby si uvolnila ruce.

Přitáhla si mě a zavrněla: „Neutíkejte mi, šéfe. Teď chci pořádně šukat a zdá se mi, že vy taky.“

Rukou mi šmátrala v rozkroku a měla pravdu. Můj ocas byl v bojové pohotovosti. Poklekla a rozepnula nadmutý poklopec. Kalhoty i trenky stáhla jako vlajku na půl žerdi ke kolenům.

„Táák, teď už mi nezdrhnete,“ zamumlala spokojeně. Popadla levačkou ptáka a začala ho pomalu honit. Pravačkou si hrála s koulemi. Na obnažený žalud dala polibek a olízla ho jazýčkem od uzdičky přes dírku navrchu. Přisála se na něj rty a zrychlila honění. Něžně jsem ji vískal ve vlnitých vlasech. Jazykem kroužila kolem citlivé hrany žaludu a za chvilku mě začala pusou dráždivě šukat. Pulzovala hlavou dopředu a dozadu. S pevně přitisknutým jazykem k uzdičce mi při každém pohybu působila obrovskou rozkoš. Přitom stále rukama soustředěně pracovala na honění. Obával jsem se, že dlouho nevydržím a vystříknu. Rukama jsem jí odtáhl hlavu.

„Něco špatně šéfe?“ otázala se udýchaně.

„Ne, je to báječný, ale byl bych moc brzo hotovej. Jsi jak hladová šelma.“

Usmála se, vycenila zuby a zavrčela. Nikdy bych nevěřil, že ten její předkus bude tak vzrušující. Opět mi polkla ptáka. Svými zoubky se zachytila za hlavu žaludu a špičkou jazyka kmitala po uzdičce a spodku penisu. S velkým sebezapřením jsem se znovu vytrhl z nenasytných úst. Mlčky mě nechápavě sledovala.

„Nechci hned stříkat,“ odporoval jsem nepřesvědčivě a přitom právě to bych teď nejradši udělal.

„Ale já to chci,“ rozhodla za mě.

Opět mě polkla a zapojila svůj mrštný jazýček. Jednou rukou mě honila a druhou si mě přidržela za zadek. Nebylo to však třeba. Téměř okamžitě jsem začal plnit hladovou pusu horkým semenem. Pomalu ho vypouštěla koutky úst a nechávala kapat na schody.

„No a máme po srandě,“ řekl jsem rezignovaně.

„Kdepak, já myslím, že mu dáme chvilku oddych a určitě se vzpamatuje,“ pronesla přesvědčeně.

Moc jsem tomu nevěřil, protože s manželkou jsem nikdy druhé podání nezažil. V podstatě naše sexování nikdy nebyla nějaká divočina nebo velké experimentování. Vzali jsme se, protože jsme museli, když hned po prvním sexu otěhotněla. Jenže jsou situace, kdy se nemá ženě odporovat a Tereza se tvářila, že má vše pod kontrolou.

Usadil jsem se na schody, vyhrnul jí sukni a naklonil se mezi štíhlé nohy. Voněla pižmem touhy. Rozepnula si blůzku a odhalila tak pevné menší kozičky. Stála nade mnou jako bohyně rozkoše. Ladné křivky stehen se sbíhaly k ochlupenému středu. Měla vyholené slabiny podle linie kalhotek a hnědé chloupky po celé kundičce až na podbřišek nakrátko sestřižené na centimetr vysoký hustý kožíšek. Nádherně provedená úprava pro mně, příznivce bobříků. Střídavě jsem sázel polibky na vnitřní strany stehen a blížil se k rozkroku. Úmyslně jsem ho však vynechal a pokračoval v líbání k pupíku. Sama mi začala tlačit hlavu dolů. Chvíli jsem vzdoroval a zvyšoval tím její vzrušení.

Rozkročila se jednou nohou na vyšší schod a rozevřela mi tím více přístup k vlhké mušličce. Vtiskl jsem několik polibků na velké pysky. Stále jsem uhýbal před místem, kam se mě snažila nasměrovat. Škádlil jsem ji jazykem na závojíčkách, které vykukovaly z roztaženého kožíšku. Její malé pysky si vůbec nezasloužili pojmenování malé. Jak se toužebně rozevřely do stran, tak to vypadalo, jakoby na hnědé chlupatině přistál velký růžový motýl. Když jsem konečně mezi rty sevřel naběhlý klitoris, tak hlasitě úlevně vzdychla. Pevně si vmáčkla mou hlavu do klína, abych náhodou nechtěl zase putovat jinam. Už jsem jí však nehodlal zlobit. Několikrát jsem jazykem znovu přelízl celou kundičku a hned se vrátil k péči o poštěváček. Začal jsem si pomáhat i prsty. Chvíli jsem jí prstil, potom rychle přejížděl po klitorisu ze strany na stranu. Nakonec ho zase vsál mezi rty a prsty mnul závojíčky. Orgasmus měla tak silný, že se sotva udržela na nohou. Se sklopenou hlavou na prsa stála opřená zády o zeď a podpíraná mýma rukama se chvěla rozkoší.

Vstal jsem, pomalu přejel mokrými prsty po břiše k ňadrům, obkroužil a polaskal tuhé bradavky. V reakci na dotyk se zachvěla rozkoší. Zvedl jsem jí bradu, odhrnul záplavu vlasů na záda a sledoval její tvář. Pomalu se probírala a věnovala mi zářivý úsměv. Následoval dlouhý polibek a mazlení našich jazyků.

V očích se jí rošťácky blýskaly plamínky, když mě chytila za znovu tuhý ohon. V zápalu boje jsem si ani nevšiml, že jsem připraven k akci.

„A co uděláme teď s ním?“ vášnivě mi šeptla do ucha a lehce mě hryzla.

Zase ty její zoubky. Nikdy bych netušil, že mě tak moc bude rajcovat zdánlivý hendikep krásy. Lehce mě honila a vyčkávala na mojí reakci.

„No, připadám si jako panic. Nikdy jsme to doma nedělali dvakrát za sebou,“ přiznal jsem barvu.

„To jako fakt? Proboha proč?“ divila se.

Místo odpovědi jsem ji pootočil a donutil předklonit. Rukama se opřela o schod. Stáhl jsem jí sukni a přidal polibek na svůdně vrtící se zadeček. Rozkročená čekala na moje vniknutí. Lehce jsem ptákem párkrát projel po zmáčené kundičce mezi plandajícími pysky, což vyvolalo další zavrtění prdelky.

„Teda šéfe, nikdy by mě nenapadlo, že si zrovna s vámi budu hrát na schodech na uklízečku a kolemjdoucího.“

Hojně pomazaný její vláhou jsem do ní konečně zajel. Vyhekla překvapením, ale hned začala ptáka svírat svojí trénovanou pičkou. Ty kuličky asi používala už delší dobu a svojí dírku ovládala mistrovsky.

„Máte ho tam až po koule mladá dámo. Myslím, že si můžeme tykat, Terezko,“ zafuněl jsem nabídku přesně podle pravidel mistrů společenské etikety. Jen s tou situací a pozicí by asi měl pan Špaček problém.

Držel jsem ji za boky a rychle přirážel. Hlasité pleskání pevné zadnice o moje slabiny se mísilo s naším funěním a hekáním. Změnil jsem způsob přirážení na pomalejší projíždění s úplným vytažením ptáka ven a opětovným zajetím až na doraz. Vždy při zasunutí mi prudce vyšla vstříc pohybem zadku. Jednou rukou si honila poštěváček a na druhé balancovala při mých přírazech. Přišlo to na mě celkem brzo. Bál jsem se dále oddalovat vyvrcholení, aby mi nakonec neselhala zbraň, přestože jsem byl nabuzený na maximum. Ocas jsem sevřel do ruky a několika rychlými tahy se udělal. Sperma ze mě znovu stříkalo jako ze stříkačky. První výron doletěl až na její lopatky, další potom stékaly ze zadku po prohnutých zádech.

„Teda to byla dávka. Jak dlouho jsi nešukal?“ tázala se trošku neomaleně. „Škoda, že se nemůžu podívat.“

„Podívat?“ opět jsem byl mimo mísu.

„Jo, ráda si prohlídnu to, jak chlapa dokážu vyrajcovat.“

„No mě jsi vyšponovala neskutečně. Něco mě napadlo, tak ještě momentík vydrž.“

Sehnul jsem se ke kotníkům a z kalhot vylovil mobil. Když už máme tu techniku, tak je třeba jí používat. Vyfotil jsem tu cákanici s jezírkem mrdky a podal Tereze mobil.

„Hustý! Ty vole to je louže,“ uklouzlo jí ohromeně.

Vrátila mi mobil a pomalu se zvedla. Sperma jí stékalo po zadku mezi půlky a odkapávalo na schody. Otřela si zbytek semene ze zad prsty a posadila se stranou od pokapaného místa.

„Přidáš se?“ zeptala se vábivě a celkem zbytečně, když si ulepenými prsty od mrdky začala honit klitoris.

V tu chvíli, bych udělal cokoliv, co by si přála. Vsunul jsem dva prsty do kundičky a lehce jí prstil.

„Trochu víc nahoru. Jóó … tam … přidej. Jeď … jeď … ááá,“ navigovala mě na cestě ke svému vrcholu.

Ze sevřených rtů se dralo sténání, hlavu měla zvrácenou a rozevřené oči v sloup. Okolo prstů se z ní vyvalila její mazlavá rosa. Sklonil jsem se k ní a políbil ji na ústa. Jeden zmáčený prst jsem jí vstrčil do pusy a ona ho cumlala jako dudlík. Šťávu z druhého prstu jsem ochutnal já.

Sebrala sukni s halenkou a trochu zeširoka vyšla schody směrem k toaletám. Vrátila se oblečená a s několika papírovými ručníky. Společně jsme otřeli schody a posbírali dokumenty. Podával jsem jí ty kuličky, které byly celé ulepené a obalené špínou z podlahy.

„Být ve škole, tak je zabavím a vydám až na konci školního roku,“ pohrozil jsem škádlivě.

„No, to bys mě asi musel potom častěji šukat,“ vyrazila mi dech drzou odpovědí.

„Jestli je to vážná nabídka, tak s radostí přijímám.“ Otřel jsem je papírem a strčil do kapsy u kalhot. „A příště si nech radši oblečený kalhotky.“

„No jo, když já už je měla úplně promáčený. Dost to studilo, tak jsem si je svlékla. Do toho jsi přišel s tím stěhováním a dopadlo to takhle. Podívej, už mám zase mokrý stehna a to jsem se utírala,“ nadzvedla sukni na důkaz svých slov.

Podíval jsem se rád. Dokonce jsem si s potěšením sáhnul, ale na další akci nebyla ta správná atmosféra. Ta prudká spalující vášeň byla pryč. Nicméně díky těm dvěma kuličkám se z nás s Terezou stali nejdříve vášniví milenci a později po mém rozvodu i manželé.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 79 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář