Návrat z výletu

Vraceli jsme se s Janou z výletu. Pomalu se stmívalo a v dálce už byla vědět světla našeho města. Pohlédl jsem na svou společnici, konkrétně na její pěkné, opálené nohy (měla na sobě kraťasy) a dostal jsem nápad. Vzpomněl jsem si totiž, co mi před časem napsala v mailu…

„Jano, co kdybychom někde zastavili a pomazlili se spolu? Víš, jak jsi mi psala, že by se Ti líbilo, nechat si to v autě udělat jen tak rukou? Rád bych ti tohle přání splnil“ Zatvářila se překvapeně. „Opravdu? A pomilovat by ses se mnou nechtěl?“
Usmál jsem se. „Chtěl, ale dneska chci, aby to bylo jen pro tebe“

Viděl jsem, že jí moje nabídka vzrušuje, a když po chvilce (naoko) váhání souhlasila, odbočil jsem na odlehlé odpočívadlo u lesa a zhasl motor a světla. Chvíli jsme se mazlili a líbali a pak jsem Janu požádal, aby si svlékla šortky. Udělala to bez váhání a pokračovali jsme v mazlení s tím, že levou rukou jsem jí hladil přes kalhotky její mušličku. Za chvíli jsem ucítil, že kalhotky začínají být vlhké vzrušením. Zasunul jsem proto své prsty pod kalhotky a laskal Janě to místečko, kde to mají ženy nejraději. Bylo vidět, jak je vzrušená a že se jí to moc líbí. Nechala se ode mne odevzdaně dráždit, vzdychala, zavírala oči a jazykem si jezdila po rtech. Po několika minutách jsem poznal, že se blíží její vyvrcholení. Přidal jsem trochu na intenzitě, a za chviličku mě Jana chytla za zápěstí, vmáčkla mi ruku ještě víc do klína a zalapala po dechu. Měla orgasmus.

Po chvilce uklidnění a něžných slůvek jsem nastartoval auto a vydali se ke městu. Jana byla šťastná a hladila mě za jízdy po hlavě. Vydržela asi jen dvě minuty, než se mě zeptala: „A Ty bys nechtěl“? I když jsem podobnou nabídku od Jany čekal, když mi ji dala, rozbušilo se mi srdce.
„Ale vždyť jsem říkal, že dnes bude dobře jen Tobě, drahá“, bránil jsem se naoko.
„Ale já nechci, aby bylo dobře jen mně. Chci, abys i Ty byl dnes večer šťastný“, tulila se ke mně a jemně mě kousla do ucha. „Udělám Ti to hezky pusinkou“, vrněla a její ruka mi pomalu vklouzla do rozkroku.
Dupl jsem na brzdu, smykem obrátil auto a vyrazil zpět. Na kalhotách jsem už měl pěknou bouli, která se pod její rukou ještě zvětšovala.

„Vidíš, i on to chce“, zašeptala Jana a začala mi rozepínat zip u kalhot.

Když jsme dojeli zpátky na odpočívadlo, měl jsem už kalhoty stažené ke kolenům a Jana rukou pomalu a něžně zpracovávala mé mužství. Když jsme zastavili, nedočkavě se k němu sklonila, vzala ho do úst a začala mi ho laskat svými rty a jazýčkem. Já mezitím levou rukou hladil její vlásky, zatímco pravou jsem jí zajel pod tričko a laskal její ňadra. Bylo to úžasně vzrušující. Uměla orálek perfektně, ale dodnes mi ho nechtěla dopřát, že prý „tohle dělá jen manželovi“ a tak podobně. O to silnější bylo moje vzrušení a není divu, že zanedlouho jsem už cítil blížící se vyvrcholení. Jana to samozřejmě poznala, vyndala si ho z úst a laškovně se na mě usmála: „Už chceš?“

Chtěl jsem strašně moc, ale odpověděl jsem, že ještě nechci, protože jsem si chtěl tuhle báječnou chvíli prodloužit.
„Chceš se co nejvíce vzrušit, aby to pak bylo krásnější, viď?“, poznala hned o co mi jde a nechala mé vzrušení chviličku opadnout.
Přikývl jsem, a Jana mi podobnou proceduru předvedla ještě dvakrát, než jsem ji, už totálně vybičovaný, poprosil o dokončení. Zrychlila trochu tempo pusou i rukou a během několika okamžiků se mi zatmělo před očima návalem blížící se rozkoše. I Jana to poznala, že už budu, vyndala ho z úst a sevřela ho v dlani. Sotva jsem na něm ucítil dotek jejich prstů, začal jsem stříkat. Nevěděl jsem vůbec kam, protože jsem nemohl otevřít oči, ale bylo mi to v té chvíli úplně jedno. Jako z dálky jsem slyšel Janino šeptání „Pojď, hezky to všechno vystříkej, ať se ti uleví…“ Stříkal jsem v několika vlnách a síla orgasmu mě málem připravila o rozum.
Když jsem se trochu probral, otevřel jsem oči. Jana se na mě usmívala a já si všiml, že má obličej krásně postříkaný několika mými výrony. Zbytek jí stékal po zápěstí na moje břicho. Podal jsem jí balíček papírových kapesníčků a ona si očistila nejprve obličej, pak ruku a pak i moje bříško a teď již ochablé přirození.

„Líbilo se ti to?“
„Líbilo je slabé slovo drahá“, vydechl jsem. „Byla jsi fantastická“.
Po krátkém odpočinku jsme už definitivně vyrazili do města. I když bych si to klidně zopakoval, Jana by asi pracně doma vysvětlovala, proč se vrací tak pozdě v noci.
Ale slíbili jsme si, že podobný zážitek jistě nebyl poslední…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 27 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář