erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Trojka pod jižním sluncem

Ženský se v autech nevyznaj. To je známá věc. Vědí to všichni a nejhorší je, že nejlíp to vědí lidi, kteří auta prodávají, nebo půjčují. A na Krétě si auto půjčit musíte, protože jinak se musíte celou dovolenou jen válet na pláži. Proto jsem den po příletu zamířil do vyhlédnuté půjčovny s honosným názvem World Best Car Rental. A první co jsem slyšel, byl podmanivý hlas chlapíka, který do své zákaznice hustil naučené průpovídky. „Je vidět že se vyznáte, madam. Tohle je pro vás mnohem výhodnější auto než to, které jste si objednala. Je sice dražší, ale má nižší spotřebu, navíc je tam navigace, bez té se neobejdete. A samozřejmě air-condition a elektrické stahování okének! Jen mi dejte sekundu, musím se zeptat svého šéfa, jestli mi dovolí, dát vám slevu.“

Ubohá madam se bezradně dívala na prorezlé zaprášené auto s ohnutým stěračem, které jí ten člověk vychválil až do nebes. Byla to dobře rostlá blondýna, které jsem si všiml už na letišti v Praze. Zjevně si jako já vyrazila na dovolenou. V letadle seděla vedle jiné, ještě mladší blondýny – mohla to být dcera nebo o hodně mladší kamarádka. Těžko říct. Popravdě mne zaujaly obě. Ale po přistání se mi ztratily a teď jsem dostal šanci, kterou už nesmím promarnit.

„Dobrý den, tohle si chcete půjčit?“ zeptal jsem se a kopl do pneumatiky toho veterána. Z kola vypadl šroub. „Dobrý den,“ usmála se na mne blondýna. „No, měla jsem objednané něco jiného. Ale ten pán říkal, že tohle lepší, protože má lepší spotřebu a i když stojí víc, tak díky tomu ušetřím.“

„Já vám, slyšel jsem to. Teď předstírá, že se jde zeptat šéfa, jestli vám takovou skvělo nabídku může vůbec dát. Ve skutečnosti se chlubí kolegům, jak vás hezky odealoval. Tenhle vrak si neberte, ten nevydrží ani cestu k hotelu!“

Zatvářila se bezradně. „Já nevím… chtěly jsme si zítra udělat výlet po památkách.“ Nakonec jsme se rychle dohodli. Jedno auto nám stačí a já to s tím brebentícím dealerem vyjednám. Otlučený vrak jsme ponechali jeho osudu a za chvíli jsme odjížděli v celkem ucházejícím autě.

„Nebude vaší manželce vadit, že nás pojede víc?“ zeptala se mne, když jsme vyjeli směrem k jejímu hotelu. „Myslím že ne,“ řekl jsem popravdě. „Je teď v Praze a užívá si peněz, které na mně při rozvodu vysoudila. Proto jsem si udělal výlet sám, abych přišel na jiné myšlenky.“ Usmála se na mne. „Já jsem tady s kamarádkou. Když půjdete se mnou do hotelu na kafe, tak vám ji představím. Vyrazily jsme si užít sluníčka… a tak.“

Měla takový zvláštní mnohoslibný úsměv. „Co myslíte tím »a tak«?“ zeptal jsem se nevinně.

„Člověk má užívat, dokud je mladý a dokud to jde.“ řekla neurčitě. A mlsně se oblízla. Než jsme přijeli k hotelu, už jsme si tykali. Jmenuje se Majka a její mladší přítelkyně je Táňa. Znají se z práce a občas spolu takhle cestují. Jezdí samy, protože chlapů je všude dost. I tahle věta se dala vykládat různými způsoby, ale celé její chování nasvědčovalo, že jsem kápl na dvě kamarádky, které si rády zarošťačí.

Buďme upřímní: Který chlap by nechtěl aspoň jednou v životě zkusit dvě holky najednou? Taková zkušenost musí být super! Před manželkou jsem něco podobného nemohl ani navrhnout, ale po rozvodu jsem docela vážně zkoumal co v téhle oblasti nabízejí erotické priváty. Ale zdá se, že tahle dovolená mi mé touhy vyřeší.

Sex ve třech V hotelu mne Majka představila Táně. Byla to drobná blondýnka s pomněnkovýma očima a překrásným tělem. Zatímco Majka byla typ zralé ženy s bujným poprsím, Táňa byla křehké stvoření s jemnými rysy. Obě byly sexy, i když každá jiným způsobem. Mé bystré oko si všimlo, že ani jedna na sobě nemá podprsenku.

FFM Sex se dvěma blondýnama Brzy se ukázalo, že Majka nemluvila do větru když říkala, že si jedou užít sluníčka… a tak. Tím „tak“ jsem se měl stát já, jako jeden z těch chlapů, kterých je všude dost. A lhal bych kdybych tvrdil, že mi to nějak vadilo. Naopak, celou cestu autem jsem si představoval, jak by to mohlo dopadnout a tenhle scénář patřil mezi ty nejlepší. Vlastně ne. Byl dokonce o něco lepší.

Rukou společnou a nerozdílnou mi obě rozepnuly kalhoty a názorně mi předvedly jak vypadá orální sex „stereo“. Můj penis šel z ruky do ruky a z úst do úst. Majka mne pevně sevřela v dlani a nastavila své mladší kamarádce k ústům. Ta se na mně podívala těma krásnýma kukadlama a  s rošťáckým úsměvem mne začala kouřit. Rozkošnicky nechávala vplout mé mužství do svých úst, zatímco Majka mi začala lízat koule.

Já jsem si pohodlně hověl na gauči a vychutnával si tu náramnou kuřbu. Holky se začaly vzájemně svlékat, Majka stáhla z Táni tenounké tričko a odhalila její nádherné drobné prsy. Pak následovaly šortky, které skrývaly rozkošný pevný zadeček a hlaďounce vyholenou mušličku. Prostě božské tělo, jako stvořené k ošukání. Krásně jsem si zašukal ve třech Když Majka svlékla z kamarádky poslední nitku, klekla si Táňa před ni a stáhla jí šatičky. Už předtím bylo vidět, že je Majka dobře vyvinutá, ale tohle byly opravdu kozy jak vozy. A k mému překvapení jsem nebyl jediný v tomhle pokoji, komu se líbily. Táňa se k Majce přivinula a  pokryla její přednosti řadou drobných polibků. Napadlo mne, že má Táňa před svou lépe vyvinutou kamarádkou nějaký komplex. To by bylo celkem pochopitelné, protože mezi oběma byl rozdíl několika čísel. Ale na druhou stranu – pevné kozičky Táni byly pro mne mnohem přitažlivější. Díval jsem se na obě mazlící se krásky, které se natolik zabraly do vzájemných něžností, že jsem se až začal bát, jestli na mně nezapomněly. Teprve mé diskrétní zakašlání obrátilo jejich pozornost k mému opuštěnému trčícímu údu. Holky daly hlavy dohromady a… ne, nic nevymyslely! Zasunul jsem se mezi ně a hezky šoustal. Tam a zpátky… mmm… občas mne některá jemně stiskla zoubky nebo naopak polaskala jazykem… nádhera.

Šukací trojka Šoustání se dvěma kočkama MFF Tohle dráždění se už nedalo déle snášet. Už je musím mít! Jenže kterou začít? I v téhle pohnuté chvíli jsem uvažoval racionálně. Jak to udělat, abych tu druhou neurazil? Musím je mít obě! Naštěstí nápad přišel ve zlomku vteřiny. Chytil jsem Táňu a přehnul si ji přes opěradlo pohovky. Automaticky roztáhla nohy a její hlaďounká mušlička mne doslova lákala dovnitř. A už to přišlo! „Je mladší, viď?“ ozvala se Majka.

„Hlavně nemá kalhotky!“ odpověděl jsem s úsměvem a vítězně vnikl do růžového voňavého klína. Oooh… to bylo něco! Drobná mušlička vlhká vzrušením mne sevřela a miliony nervových zakončení na mém penisu vyslaly do mozku jednoznačné sdělení „Tady je dobře, tady zůstaň!“

Majka se usmála mému vysvětlení a odměnila mne žhavým polibkem. Naklonila se přes Táňu a zajela mi mezi rty svým jazykem. „Hlavně nevystřílej všechny náboje do prvního terče. Nebudeš litovat!“ zapředla hlubokým hlasem, který sliboval mnohé. Já v té chvíli nevěděl co dřív. Jestli šukat tu sladkou kundičku nabodnutou na mém údu, nebo se bránit výpadům mrštného jazyka v mých ústech.

Majka se mezitím zbavila svých kalhotek. Nebyla vyholená úplně, nechávala si uprostřed proužek chloupků, takže i tímhle vypadala proti Táně vyzrálejší. A hned nastavila svou kundičku Táně. Ta dala hbitě do práce svým jazýčkem.

Sex ve třech Zatímco si takhle užívala něžného laskání svého klína, přisála se Majka k mým ústům aby mi ukázala, jaká kouzla umí se svým jazykem. Kroutil a svíjel se v mých ústech jako klubko hadů, až jsem si začínal myslet, jestli jich náhodou nemá víc. Přitom jsem samozřejmě nezapomínal přirážet do sladké jeskyňky její přítelkyně.

FFM A zdálo se, že Táňa si to taky pěkně užívá. „Jo… jo… ještě…“ žadonila a křečovitě svírala Majčina stehna. Ta se sklonila chvíli pozorovala z bezprostřední blízkosti jak můj nástroj zajíždí jako ocelový píst do její svatyňky. Ten pocit, když vás někdo takhle pozoruje byl nepopsatelný. Snad to vycítila i Táňa, protože její výkřiky se stupňovaly až vyvrcholily v ohlušující sten. Její tělo se třáslo a prsty se ve slastné křeči zabořily do Majčina zadečku. Ta se na mne vítězně usmála. „A teď je řada na mně!“

Když Táňa přišla k sobě, obrátila se a Majka si klekla na opěradlo. Její kundička se tím ocitla přesně ve výši mého ptáka a zároveň v dosahu jazýčku Táni. Mně navíc rajcovalo vědomí, že ta krásná drobná blondýnka, kterou jsem tak nádherně ošukal, se bude zblízka dívat jak můj pták, ještě mokrý od jejích šťáviček bude zajíždět do její kamarádky. Prostě ideální konfigurace!

Roztáhl jsem Majce půlky a vložil špičku žaludu mezi její stydké pysky. Lehounce zavrněla a začala pohupovat boky.

Sex se dvěma blondýnama Vtom jsem ucítil na šourku lehký dotek. Byla to Táňa, která mne tam začala lízat. Bože, to byla krása! Špičku penisu mi laskala svým pohlavím jedna nadržená krasavice, zatímco druhá mi lízala kulky. Zasténal jsem a zajel do Majky hloub. Aaah… to bylo něco! Hlasitě vykřikla a její kundička se křečovitě sevřela kolem mého dříku. Bylo to jako zjevení. Byl jsem bez pohnutí, hluboko v jejím klíně, a ona mne doslova vysávala a masírovala svými poševními svaly.

Objel jsem ji zezadu, sevřel v dlaních její nádherné prsy a začal tvrdě přirážet. „Aaah… ty bejku… dělej… vraž mi ho tam! Pořádně! Ještě!!!“ křičela a divoce přirážela. Zarazil jsem do ní svůj buchar až po koule a chvíli zůstal bez hnutí. A opět… její mušlička se začala kolem mne stahovat ještě silněji než předtím. Majka už nebyla schopna mluvit, vydávala jen neartikulované skřeky rozkoše.

Po chvíli se její tělo uvolnilo a dala ruku za hlavu, aby mne pohladila po vlasech, jako by říkala „Dobrý to bylo!“. Můj penis vyklouzl z jejího klína a zmocnila se ho Táňa, která z něj žádostivě slízala šťávičky své přítelkyně.

Unaveně jsem se posadil na koberec, ale holkám se zjevně nechtělo končit. Táňa se na mne usmála svýma modrýma očima a posadila se na mne obkročmo. Zavedla si můj nástroj do svého klína a pořádně dosedla až se mi udělaly mžitky před očima.

Majka si klekla nad mou hlavou a nabídla svou kačenku mým ústům. A jelo se nanovo! Lízal jsem mušličku nad mými ústy, obličej celý mokrý od šťáv, které z ní prýštily. Občas jsem pohlédl před sebe, kde se Tána napichovala na můj pyj a lízala a hladila Majce zadeček. Její pevné drobné prsy se rytmicky pohupovaly a já byl v sedmém nebi. Krásně jsem si zašukal ve třech Pak se holky prohodily a osedlala si mne Majka. Opět jí stačilo cítit můj kolík sobě, hned se její tělo zkroutilo v orgastické křeči, která tak nádherně masírovala můj penis.

Táňa seděla vedle nás a hladila ji po celém těle. Její ruka vklouzla do míst, kdy byla naše těla spojena a její doteky na Majčině poštěváčku vystřelily tu nadrženou samičku do nadoblačných výšek. Cítil jsem na svém údu křečovité stahy a cítil, že zanedlouho se udělám i já.

Šukací trojka Obě holky to asi vycítily. Majka seskočila a kamarádsky postoupila můj cukající penis Táně. Upřela na mne svoje blankytné oči, otevřela ústa a… Mmmm… to byla lahoda. Majka jí zručně asistovala, stiskla mne u kořene a jemně masírovala. Táňa se mezitím činila jazykem, obě stále zrychlovaly tempo… ještě víc… už jsem cítil to lechtání v podbřišku… ještě kousek… oh… oooh… teď přišel ten pocit neodvratnosti, kdy jsem cítil že každým okamžikem vybuchnu a tisíce spermií zaplní ta něžná ústa, která mne tak nádherně kouřila! Aaah! Celý vesmír se smrštil do ostrého blesku který projel mou páteří a vystřelil jako sprška semene hrdla Táni. A  za ní následovala další a další dávka. Chudinka to ani nestačila polykat. Omámeně jsem sledoval, jak statečně lapá dávky mého semene, které jí teče po bradě a Majka ji zezadu hlubokým hlasem povzbuzuje. Trvalo to snad minutu, snad několik let. Ztratil jsem pojem o čase. Úplně jsem se roztekl a zavřel slastně oči.

Další dny ani nemá smysl popisovat. Koupání v moři, sex na pláži, prohlídka památek, sex za ruinami labyrintu, ve kterém byl kdysi uvězněn Minotaurus, plod hříšné lásky královny a bílého býka, cesta na druhou stranu ostrova a sex v autě s výhledem na moře… prostě… úžasná dovolená.

A jestli nám to vydrželo? Nu, přesně jeden týden. Ale věřte mi, že stál opravdu za to. Sex ve třech je opravdu něco báječného. Po návratu do Prahy holky přestaly komunikovat a mně nezbývalo než se vrátit ke svému seznamu erotických privátů, ale… už to nikdy nebylo takové, jako tenkrát.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 195 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář