Trojka s přítelem a mámou

Můj příběh se začal odehrávat těsně po mých sedmnáctinách. A to bylo ještě v internetových dobách, kdy fungoval známý internetový server Lidé cézet. A myslím tím ten starší server, kde si tam člověk mohl udělat svůj profil, nahrát pár fotek, dát si v klidu inzerát „hledám ho / hledám ji“ a během týdne měl v profilu stovku dopisů od lidí, co zrovna hledali protějšek. LIVE SEX SHOWS Sama jsem tam měla na webu za tu celou dobu několik inzerátů a nestačila se divit, kolik hříšníků hledalo někoho na sex, flirt a nebo si jen tak zajít do přírody. Jasně, že tam byli mezi nimi i divní lidé, zlí i blázni, ale z těch sto lidí co mi napsalo, bylo 99 úplně v pohodě. Jenže takový provoz serveru stojí mnoho úsilí a peněz, tak jej po roce 2020 Seznam zcela uzavřel a hlavní stránka Lidé cézet se přesměrovává na hlavní stranu Seznamu.

Jmenuji se Martina a v té době jsem žila na jižní Moravě s mojí mamkou v bytě 4+1 na sídlišti. Mně se tam bydlelo nádherně, když jsem chtěla do centra města nebo do školy, měla jsem to pár zastávek MHD. Na kulturu, zábavu, restaurace, obchody, hospody, diskotéky to bylo super. Můj taťka nás s mamkou opustil, už když mně bylo deset let. Od té doby si mamka nikoho nenašla. Ne že by byla ošklivá, měla krásnou postavu, brunetka, já byla po ní, hnědé oči, vosí pas, čtyřky velká prsa a krásný úsměv. Mamka prostě chlapům přestala věřit a raději žila jen pro mě a společně jsme dělaly každý týden výlety po okolí, jezdily na bicyklu do přírody, do termálních lázní, chodily spolu do kina, do cukrárny, občas si koupily stejné oblečení, takže když jsme šly po ulici, tak si chlapi mysleli, že jsme ségry. Měly jsme rády i stejné jídlo, pizzu, rajskou se čtyřmi knedlíky, no a dokonce, když jsme koukaly společně na nějaké romantické filmy, tak se nám líbily stejní chlapi a stejně u toho brečely.

Když jsme jely na tři dny do Maďarska do termálních lázní, tak si nás samozřejmě zase spletli dva dvaceti pěti letí kluci a mysleli si, že jsme sestry. Mamka z toho měla srandu, táhlo jí na 38 let a vlastně jí to dělalo dobře. Ten večer nás pozvali na drink, a neskončilo jen u jednoho. Já raději utekla po pátém panáku do hotelového pokoje a mamka s tím jedním zůstala u něj na pokoji a jeho kamarád spal kvůli němu v autě. Ráno od něj z pokoje odešla už v šest, aby se s ním nemusela potkat a všechno mi vyprávěla. Že se jen líbali, ale prý k ničemu nedošlo. Ale já jsem jí to moc nevěřila a smála se jí. Po návratu do Čech se nějak změnila, začala se dívat na mladé kluky co chodili po ulicích, dokonce se za jedním otočila a řekla „Ten by stál za hřích!“ a začala se tomu smát.

Najednou začala chodit z práce později, víc času trávila u zrcadla, voněla se, a tak nějak už na mě neměla tolik času jako dřív. No a já se začala nudit a zaregistrovala jsem se v té době na Lidé tečka cézet. Další den jsem se zjišťovala jak to tam chodí, nahrála si tam profilovou fotku a pár dalších sexy fotek a jen tak ze srandy si tam dala inzerát, že sháním kluka s velkým Pé na flirt a časem i něco víc. Asi pět dní jsem nezapnula svůj profil a pak mě o víkendu čekalo překvapení. Přišlo mi snad 50 různých zpráv. Vyselektovala jsem profily bez fotek a zůstalo mě tam asi 5 kluků. S těmi jsem si začala psát. Učaroval mě jeden blonďák, který tam byl v obtažených bílých průhledných plavkách a vyvaloval se u moře. Na té fotce kde byl v mokrých plavkách bylo vidět, jak moc je vyvinutý. Řekla jsem si „Toho chci, toho mi bude moje mamka závidět, až si ho přivedu k nám domů“.

Další dva týdny jsme si každý den psali. Já mu o sobě řekla téměř vše, a on také. Naše první rande se uskutečnilo v Brně střed na Zelném trhu u kašny Parnas. Bylo zrovna léto a já přišla v bílých květinových šatech s červenými tulipány a on měl na sobě bílé šortky a modré tričko s límečkem. Moc se mi na první pohled líbil. Přinesl mi růžičku, kterou celou cestu nesl. Prošli jsme několika starými uličkami a zapadli do restaurace se zahrádkou. U několika limonád jsme klábosili snad několik hodin. Pak mě doprovodil na městskou hromadnou dopravu a já mu dala velkou pusu, zamávala z okna autobusu a jela si spokojená domů.

Doma jsem to večer u televize vyklopila mamce, že jsem byla na limonádě s jedním bezva klukem. Mamka se hned ptala, jak vypadá, když jsem jí ukázala jeho fotku na profilu, zastavila se u fotky, kde byl u moře v těch průsvitných plavkách. Koukala jsem na ni, jak na něm mohla oči nechat. Ona si to asi neuvědomila, ale dobrých třicet vteřin nad jeho fotkou koukala. Pak mi jen suše řekla „No… dobrý“. A šla do kuchyně připravovat večeři. Kolem deváté odjela na noční směnu. Ona měla práci nepravidelnou, jednou tři dvanáctky po sobě, podruhé tři osmičky ranní, pak tři dny volno, pak zase dva dny noční dvanáctek. Já vlastně ani nikdy nevěděla, kdy jde do práce, a na jak dlouho.

Já chodila na střední školu do třetího ročníku, obor kadeřnice. Takže jsem skoro pokaždé byla ve 14 hodin doma. Odpoledne jsem každý třetí den strávila s mým Pavlem. On mě pronajatou garsonku, vzdušnou čarou to bylo od nás dva kilometry. Takže vlastně to bylo kousek od našeho bytu. Pavlovi bylo přesně o deset let více. Musím říct, že hned od začátku mě imponoval, doma měl naklizeno, měl dobrou práci, pěkné auto a spořil si na svůj byt se stavebním spořením. Asi po dvou měsících líbání, hlazení a škádlení se mě zeptal, zda bych se chtěla milovat. A já řekla ano! Byl zrovna pátek, kolem deváté večer, Pavel načal sladké bílé víno k tomu i Sprite, ale ten ani nebyl potřeba. Láhev jsme spolu vypili docela brzo. A pak to na mě přišlo, dostala jsme na něj šílenou chuť. A hlavně jsem chtěla cítit jeho tlusté péro v mé těsné štěrbince. Sice jsem už nebyla panna, ale moc zkušeností jsem se sexem neměla. A také moje kundička ještě neznala, co dokáže pojmout za velikost.

Pavel mě líbal po celém těle, pomalu mi svlékl bílé tričko a riflovou sukni. Já mu pomohla s jeho těsnými šortkami a světle modrým tílkem, oba dva jsme tam zůstali jen ve spodním prádle. Koukla jsem mu na obtažené boxerky a v nich se rýsoval obří penis. Úplně se mi rozbušilo srdce. Tohohle macka budu mít za chvilku v mé mladé buchtičce. Pomohli jsme si navzájem svléknout i zbylé spodní prádlo. Lehla jsem si na záda a jednou rukou jsem mu držela penis. Nebylo vůbec možné mu ho jednou rukou obejmout. Ten byl tak tlustý, že jsem potřebovala ruce dvě. Pavel mi říkal, že kdyby to nešlo a nemohl se do mě dostat, tak se omlouvá, že už mu utekly tři ženský a je z toho nešťastný.

Já se jen usmála a řekla mu s vtipem že „Kdyby to nešlo, vezmem kuchyňský olej, a trochu ti ho namažu“. A opravdu to nebylo jednoduché. Já už nějaký pátek onanovala s vibrátorem, který fakt nebyl nejmenší, jenže tenhle rozměr penisu moje náctiletá kundička nemohla pojmout. Pavel zaběhl do kuchyně a přinesl olej na smažení, trochu si nalil do dlaně, několikrát si přejel po žaludu, až ke kořeni ocasu, asi desetkrát do mě zajel dvěma prsty, a pořádně mi ji naolejoval. Cítila jsem, že tentokrát se to povede. Začal mi jezdit jeho tlustým žaludem kolem vchodu kundy, pak nasměroval penis přímo naproti lasturky a zatlačil. Ten celý jeho mega bombastický žalud neskutečných rozměrů do mě vklouzl. Prvně jsem cítila velký tlak, málem mě to roztrhlo, ale pak z ničeho nic, jsem se uvolnila a moje dírka se roztáhla a pohodlně si užívala ohrnování jeho předkožky. Pavel mě udělal několikrát za sebou, tekla jsem jak rusalka v mechovém kapradí. Nakonec mi nastříkal celou dávku do mé svatyně. Já si to neskutečně moc užívala. Pavel byl štěstím bez sebe, že našel novou dívku, do které se dostane svým XXXL penisem. Zavolala jsem ten večer mamce, že zůstanu poprvé u Pavla přes noc. Mamce se to moc nelíbilo, ale nakonec souhlasila.

Druhý den jsem se mamce svěřila, že jsem potkala toho pravého. Ona stále vyzvídala, jaké to s ním bylo. Nevím jestli jsem jí to měla říct, ale nakonec jí to řekla. Teď už to vím, že jsem udělala velkou chybu, a neměla jí to říkat. Já se jí ten večer u vína svěřila, že jeho penis je tak velký, že jsem ho nemohla obejmout jednou rukou. Mamka tiše poslouchala a nic neříkala. Nakonec řekla, že by mohl přijít na nedělní oběd. Ať ho pozvu, že udělá rajskou. Pavla jsem poznala hned na neděli. Přišel v jedenáct hodin, v ruce dvě krásné kytky, jednu pro mě a jednu pro moji mamku. Mamka mu hned dala pusu na tvář, a že si budou tykat. Pavlovi to dělalo dobře, že ho mamka přijala tak rychle do rodiny. Hned mu nandala 7 knedlíků s třemi kousky masa. Pavel si pak ještě dva knedlíky přidal a po obědě jsme se ještě dívali společně na film pro pamětníky s Vlastou Burianem.

Když od nás odcházel, mamka mu řekla, že je tu kdykoliv vítán a přijít za mnou může kdykoli chce. Další měsíc zde byl Pavel více než často. S mamkou si padli do noty a nějak mě uniklo, že se tak moc sblížili. Další den jsem Pavlovi řekla, že přijdu z praxe až asi v 15 hodin, ať přijde a počká u mě v pokoji. Klíče od bytu už měl, takže žádný problém jsem neviděla. Myslela jsem, že moje mamka má ranní směnu, že přijde odpoledne. Jenže…

Další den se něco v práci pokazilo. Když jsem stříhala pánovi hlavu, nějak jsem blbla s nůžkami a trošku se poranila na tváři. Moje mistrová mě přivezla v 9 hodin dopoledne k doktorovi a pak mě v jedenáct přivezla před náš barák, vysadila a odjela do školy na praxi. Ani ve snu mně nenapadlo, co doma uvidím. Myslela jsem, že doma nikdo nebude. Jenže už u dveří byly Pavlovy boty. Řekla jsem si „vždyť ještě není 14 hodin?“ tiše jsem otevřela dveře a najednou jsem slyšela sténání s máminy ložnice. Zavřela jsem dveře a potichu se přiblížila ke klíčové dírce dveří do ložnice. Máma tam ležela na posteli, její roztažená chlupatá kunda byla přímo natočená na klíčovou dírku. A nad mámou byl připravený Pavel, v ruce držel olej a mazal si jím své veliké péro a pak zajel i prsty do kundy mé mámy. Ta začala nahlas sténat a řvala na Pavla „ať už to jeho obří péro do ní strčí, že chce prcat jako minule“. Já tam seděla u klíčové dírky a nevěděla co dělat. Jestli udělat scénu, nebo se k nim přidat.

Pak ve mně převládla touha po Pavlovým tlustým čurákovi a bylo rozhodnuto. Kunda už mě svrběla a já potřebovala mrdat s jeho obřím penisem. Svlékla jsem se do kalhotek a normálně jsem vešla do ložnice. Oba dva na mě strnule koukali a já jim jen řekla „já chci také projet kundičku“. První se vzpamatoval Pavel, jen zakoktal a řekl „A… a a ahoj Marti, já, já, já, my tady ehmmm“ pak se vzpamatovala mamka a ta jen řekla „Marti, já jsem také chtěla jednou v životě zkusit v sobě mít něco velkého“. Jen jsem na nimi mávla rukou, lehla si vedle mámy a řekla „tak Pavle, teď máš na sex dvě krásné ženské, tak se čiň“.

PORNO Z FRANCIE Pavel si nalil do dlaně olej, znovu si ho namazal, mě udělal menší, rychlý olejový fisting a pak už to šlo rychle. První tři minuty šoustal mamku, pak dalších pět moji úzkou prcinu, oproti mamce jsem ji měla hodně užší, ale dokázala se rychle roztáhnout. Pavel nás takhle prcal asi dvě hodiny. Nakonec mě vystříkal do buchtičky. Moje mamka slízala z mé prciny jeho bílou omáčku a když bylo po všem, začali jsme se tomu všichni smát. Já, mamka i Pavel jsme se normálně domluvili, že sexovat už budeme jen ve třech. Ono to tak bylo od té doby lepší. Nikdo si s nikým nezahýbal, a všichni jsme byli spokojení. Takhle nám to vydrželo několik let. Až jednoho dne jsem na seznamce našla kluka s menším pérem a ten mi bohatě stačil. Už spolu máme rodinu, a Pavel už s mojí mamkou není. Nějak si začali zahýbat. Ale to tak v životě chodí. Kdo chce víc, nemá nic.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje sexy povídky?
A už jste někdy navštívili FREE SEX CAM BABES webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 79 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář