Hodina klavíru

Nejsem žádný virtuos, ale muzika mne uživí. Pár let jsem učil na konzervatoři, a než jsem dal dohromady peníze na nějaké rozumné bydlení, bydlel jsem po podnájmech. A často se mi povedlo usmlouvat nějakou tu korunu nájemného, výměnou za hodiny klavíru pro děti majitele bytu. Jeden rok jsem bydlel u starších manželů, kteří se na mne dívali celkem vlídně. Sami měli k muzice hodně blízko, dokonce jsem zahlédl v obýváku obstojně vypadající klavír. Zkusil jsem jim nabídnout že naučím jejich děti aspoň nějaké základy, a to se jim kupodivu zalíbilo.

Já byl také potěšen, i když mi vrtalo hlavou, koho to vlastně budu učit. Většinou mi rodiče předhazovali ratolesti které začínaly chodit do školy, a tihle manželé museli mít děti už pěkně velké.

Řešení přišlo brzo. Jejich dcera Monika studuje pedagogiku protože ji baví učit děti. A na vysoké ji nutí dělat zápočet ze hry na klavír. Taže i když ji rodiče v životě nepřinutili zahrát jedinou notu, teď musela se zaťatými zuby trénovat prstoklad, aby byla schopná přehrát aspoň pár řádků z not.

Když jsem uviděl poprvé svou novou žákyni, vzpříčil se mi penis v kalhotech. Byla to blonďatá kočka s výstavním poprsím a postavičkou které nejlíp sluší vodorovná poloha. Musel jsem se při výuce soustředit snad ještě víc než ona, protože když máte takovému stvoření předvádět správnou polohu prstů na klávesách, velmi snadno přejdete k výkladu o jiných polohách, a poté od výkladu k praktickým ukázkám. No, a to se stalo právě při třetí lekci.

Byli jsme v celém bytě sami, protože její rodiče byli někde na návštěvě, a probírali jsme právě stupnice. Monika měla naprosto nemožné držení rukou a já jí stále napomínal: „Musíš tu dlaň roztáhnout, jako bys v ní držela jablíčko!“ Takhle se to totiž říká malým dětem, a Monika byla v těch základech asi tak stejně pokročilá.

„Proč zrovna jablíčko?“ ptala se zvědavě.
„To máš jedno, prostě něco kulatého.“ řekl jsem a oči mi automaticky zabloudily do jejího výstřihu. Všimla si toho a usmála se. Tam byly věru krásně zaoblené věci, které by člověk držel v dlani mnohem raději než jablíčko.

hodina-01 hodina-02 Najednou bylo v pokoji ticho. Monika mne napjatě pozorovala jak koukám střídavě na její kozičky a střídavě se jí dívám do očí. Bylo vidět že čeká co udělám. Vzal jsem ji za ruku, přitáhl si ji k sobě, a doufal že nezačne křičet.
Nezačala.
Naopak, sedla si mi obkročmo na klín a usmála se.
Zvedl jsem ruce, a lehce se dotkl dlaněmi jejího dráždivě vytvarovaného trička.
Monika jenom vydechla a přímo před mýma očima vyskočily na bílé napjaté látce obrysy dvou vzrušených bradavek.
Přitáhl jsem si ji k sobě a vyhrnul nadouvající se tričko. Vykoukly na mne ňadra která si přímo říkala o pohlazení. Bral jsem je do úst, jedno po druhém, líbal je na bradavky, lízal jazykem, jemně tiskl mezi rty, a Monika jenom tichounce vzdychala a probírala se přitom mými vlasy.

hodina-03 Když jsem dosyta ochutnal její kozičky, zajel jsem jí rukama pod sukni. Měla pod ní miniaturní kalhotky. Že jsou bílé jsem zjistil až za chvilku, když jsem je z ní stahoval. Že jsou mokré jsem poznal hned.

„Musím se ti přiznat, že jsou lepší věci do ruky, než jablíčka.“ připustil jsem.
„Důvěra za důvěru.“ pronesla Monika. „Já ten zápočet z hudební nauky už dávno mám!“

hodina-04 Páni! Tak já se jí snažím sbalit a zatím ona dostala mne!

„V tom případě se ti musím přiznat,“ pokračoval jsem, „že jsem se rozhodl tě ošoustat už při první hodině.“ a horečně jsem se zbavoval zbytků oblečení.

„Co jsme to probírali?“ upřesňovala si Monika.
„Houslový klíč!“
„Aha“ přikývla Monika a „aaaah…“ zasténala, protože to už jsem klečel před ní, a ochutnával jazykem jakou má kočičku. Opřela se o klaviaturu piána, které vydalo zoufalý zvuk.

„Tak tohle nebyl harmonický akord!“ pokusil jsem se o profesionální žert.

„Tak si to zkus, když tě někdo líže!“ vrátila mi to Monika.
„Klidně. Já bych se na to totiž posadil!“ řekl jsem a taky jsem si hned sednul. Monika na nic nečekala a sklonila se přede mnou.

hodina-05 hodina-06 Vzala si mne do úst a začala labužnicky kouřit. Zasouvala si mne hluboko do krku, objížděla kolem žaludu jazykem a občas ho jen tak pro potěšení pohonila rukou. Oddával jsem se tomu laskání s čima přivřenýma slastí a rukou ji hladil po vlasech.

„Pojď, nasedni si na mne!“ vybídl jsem ji najednou. Jenom po mně koukla a už byla v sedle! otočila se ke mně zády, nasměrovala si můj pyj na ústí své štěrbinky a rázně, nedočkavě na něj nasedla.

hodina-07 hodina-08 Vykřikli jsme oba současně. Cíti jsem jak zajíždím hluboko do jejího klína. Měla mušličku krásně mokrou a můj nástroj v ní klouzal jako dobře namazaný píst.

„Oooh… “ zasténala Monika. „Já už… “

Nedořekla. Prudký orgasmus ji zbavil slov. Prodce se narazila na můj kolík a ze stisknutých rtů se jí vydral výkřik rozkoše. A za ním další a další. Svíjela se nabodnutá na mém klacku a její ruce hledaly oporu. Přitiskl jsem si ji k sobě a ještě přirazil. Zaťala prsty do mých stehen, jakoby si mne chtěla nasoukat do sebe celého. Pozoroval jsem její vyvrcholení, a moje vzrušení stoupalo. Počkal jsem až se její tělo přestane třást, a pak jsem ji opatrně položil na koberec.

hodina-09 hodina-10 „Chci tě!“ řekl jsem, a znovu zaútočil jazykem na její hebká ňadra. Líbal jsem ty nádherné prsy, hnětl je v dlaních, olizoval vzrušené bradavky. Monika se poddávala mému laskání a jenom předla jako kočka. Mé rty se svezly z jejích ňader a pomalu se posouvaly níž a níž. Když jsem políbil její klín, cítil jsem jak je mokrý a horký. Na jazyku jsem ucítil chuť její šťávičky. Lízal jsem ji, zasouval jazyk do její štěrbinky a cítil jak se již nedokážu ovládat.

hodina-11 Klekl jsem si, zvedl a roztáhnul její nádherná stehna, a vrazil svůj nástroj do její horké jeskyňky. Jen jsem párkrát přirazil, a její tělo se prohnulo do oblouku.

„Aaaah… tys mne znovu udělal, ty darebáku!“ zasténala Monika. Pohled na její tělo zmítající se na vlnách rozkoše byl úžasný. Její mohutné poprsí se třáslo a já je pevně stiskl v dlaních. Vrážel jsem do ní penis tvrdě jako stroj a cítil, že ani moje vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat. Její mušlička se lačně stahovala kolem mého údu, tvrdého jako kámen. Ještě vteřinu, a začne z něj stříkat horké semeno…

V posledním okamžiku jsem se stáhl. Obkročmo jsem se posadil na Moniččin výstavní hrudník a sledoval jak můj pyj mizí mezi jejími rty.

hodina-12 hodina-13 „Ano… ano… takhle… dělěj mi to!“ křičel jsem jako zbavený smyslů. Stačilo abych přirazil do jejích úst a už jsem se nedokázal ovládat. Opřel jsem se o ruce a tvrdě šukal proti jejím ústům. S první křečí orgasmu jsem jí ho zarazil hluboko do krku, takže sprška spermatu jí šla přímo na mandle.

„Oooh…“ zakřičel jsem rozkoší. Vysunul jsem se z těch smyslných úst abych ji pokropil celou. Ale to už se Monika chopila sama mého ptáka. Honila ho, lízala, a přitom si ho směrovala tak, aby nepřišla ani o jeden výstřik. Sříkala si mé semeno po tváři i  na svá mohutná ňadra. Svírala mne ve svých dlaních pevně, ale přitom jemně. Když viděla že jsem u konce, zvedla hlavu a jazykem olízla můj žalud.

hodina-14 hodina-15 Vyčerpaně jsem se svalil vedle ní. Takovouhle divokou jízdu jsem tedy nečekal.

A protože každý příběh by měl mít šťastný konec, můžu dodat, že v tomhle podnájmu jsem se zdržel ještě hodně hodně dlouho.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 68 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář