Polda

Když jsem dneska přišel do práce, čekala mě spousta překvapení. Jedno z nich byl můj novej parťák. No spíš parťačka, to mě fakt naštvalo, nikdy jsem si nepomyslel, že budu muset dělat s nějakou krasotinkou, která určitě ani neumí pořádně držet bouchačku… Ani jsem jí ještě pořádně neviděl, docela by mě zajímalo, proč se dala k poldům. U mě je to jasný, děda policajt, táta policajt, tak co jsem moh‘ bejt jinýho. Cestou k autu jsem si ještě prohlíd‘ její výsledky a nebylo to zas tak špatný a podle toho obličeje se zdála bejt docela hezká, tak jsem si řek že to snad nějak překonám a pokud možno nás nebudu vystavovat žádnýmu nebezpečí.

Už na mě čekala. Moc jsem si jí nevšímal. Nastoupili jsme do auta a vyjeli na naší hlídku. Moc nemluvila, tak jsem se jí začal vyptávat, proč šla k policii a tak . Znáte to, aby řeč nestála. Dostal jsem z ní jenom to, že se jí líběj uniformy a taky chlapi v uniformách. Taky říkala něco o tom, že je prý bojovná a ničeho se nebojí , a takový ty kecy… moc jsem to nevnímal a soustředil se na řízení.

Konečně to máme za sebou, jsem docela unavený a už se těším do postele. Vezu jí domů a všechno nasvědčuje tomu, že i já budu za chvilku pěkně v teple svého útulného bytečku. Zastavuji u ní před domem…

„Dáš si kafe?“ ptá se a tak nějak se na mě dívá. Proč ne, kafe mi teď určitě nemůže uškodit a tak jdeme k ní. „Udělej si pohodlí třeba tady na pohovce, já jdu udělat to kafíčko“. Sundal jsem si bundu a posadil se na pohovku, ale nějak mě zmohla dřímota a než moje kolegyně donesla silnou horkou kávu, příjemně jsem podřimoval a ona si mě přitom prohlížela. Neví, jak jí to napadlo, ale asi dostala chuť na něco úplně jiného než bylo kafe a třeba mě chtěla jen nějak příjemně probudit, abych to svoje vypil a vypad´. Jisté je , že jsem cítil jak mě její ruka hladí po kalhotách a přejíždí po poklopci. Výsledek se brzo dostavil a tak jsem čekal, co se bude dít dál, aniž bych dával najevo, že už jsem docela probuzený.

police-02 Zřejmě jí moje boule pod poklopcem začala víc zajímat a tak ho rozepnula a vytáhla ven to, co se tam tísnilo. Slastné „Hmmmm“ jí vyšlo z úst, zatímco si ho měřila svým jazykem, ale to už jsem se musel probudit. Hned, jak si ho přeměřila, strčila si ho do pusy a trochu mi ho pokouřila, ale to už se dralo slastné „Hmmmm“ zase z mých úst.

police-01 „Tak co, ještě jsi unavenej? „, zeptala se , „Nechceš si dát to kafe? “ dodala s potutelným úsměvem, když se zbavovala kalhotek a ostatního zbytečného prádla. Zakroutil jsem hlavou a ona na mě v mžiku seděla. Její ruka mě nemilosrdně povalila na postel a ona se napichovala na můj klacek svojí pičkou . Měla jí pěkně promazanou a tak se na něj narážela až po koule a hlasitě sténala, když jsem jí s tím pomáhal.

police-03 police-04 Držel jsem jí za boky a narážel na toho mýho klazana a napadlo mě , že by nebylo špatný zkusit jí ho vrazit i do druhý dirky. Její zadeček byl pěkně úzký, ale můj pták už byl pořádně promazaný tou její šťávičkou a tak nebyl problém po chvilce okusit i tuto hlubinu. Moc se jí to líbilo a její křik mi dělal dobře. Ani nevím, kolikrát se při tom udělala. Střídal jsem obě její dirky a ona si ke konci ještě sama laskala svoji mokrou kundičku svými hbitými prsty. Nakonec jsem jí mocně napíchnul na můj kůl a její chvějící se tělo pevně držel na svém hrudníku. Naše ruce se setkaly na její kundičce a snažily se jí udržet na vlně téhle extáze.

police-05 police-06 „Koukám že jsi docela dobrej“, řekla a nasadila mi pouta na ruku a mýho volně proti ní trčícího ptáka. Chytala mě za hlavu strčila mi svůj jazyk hluboko do pusy.

police-07 „Fakt dobrej“, poznamenala než mi ho tam zase strčila zpátky, „strašně mě vzrušuješ, takový potoky ze mě ještě nikdy netekly“. Pak mě přestala líbat a povídá: „Lízej mě, prosím! Pořádně mě vylízej “ a dala mi k olíznutí její ruku , se kterou si předtím honila tu svojí mokrou pičku.

police-08 Moc mě pobízet nemusela. Za chvilku měla mojí hlavu v klíně a můj jazyk hodoval na její sladké šťávě. Laskal její závojíčky , růžový a opravu pěkně naběhlý poštěváček a ona si při tom pěkně vrněla. Vtom jsem dostal nápad. Zvedl jsem jí nohy pěkně nahoru , až na mě vystrčila svůj zadeček a můj jazyk začal cestovat od jedné dirky k druhé.

police-09 Zase začala dýchat mnohem rychleji a její vzdechy, zvlášť, když jsem se věnoval její kakaové dirce nabíraly na obrátkách. Začala si tisknout kozičky k sobě a tak mě napadlo, že bych jí mezi ně mohl strčit pendrek, co ležel na dosah mé ruky. Držela ho mezi nimi a tiskla si je ještě víc, začala lízat jeho konec a nakonec si ho strčila do pusy.

police-10 Za chvilku to na ní přišlo, začala se zase třást po celém těle a gumový pendrek nahradila tím správným, ale já jsem se jí držel furt hlavou mezi nohama a tak to na ní přišlo ještě jednou a já přitom málem přišel o svého krasavce.
Když se protentokrát nabažila, otočila se na mě a stoupla si na zem a já měl před sebou pořád tu její frndu a můj jazyk se nořil do jejích vlhkých hlubin, zatím co ona mě pobízela k většímu výkonu.

police-12 police-13 „Sedni si! Dělej! Chci ho tam!!! „Stála s jednou nohou na posteli a napichovala se na něj, jak potřebovala. Nebylo to úplně na doraz, ale evidentně jí to dělalo velké potěšení. „Tak co, zkusíš ho do mě zase pěkně zarazit? “ Tak si chyt ten pendrek a drž ho pěkně nad hlavou, já Tě teď trochu potrápím.

Vzala mi ho mezi chodidla a začala ho jemně mnout. Bylo to takové příjemné, zvláštní, ještě jsem to nikdy nezažil. Pak se po mě začala trochu šplhat nohama a před mým klackem se najednou objevila zase ta její krásná kundička. Vjel jsem do ní jak po másle a ona si ze spodu ještě pěkně přirážela.

„Druhou“ sykla na mě a když jsem z ní byl skoro venku obrátila se klekla si na lokty tak, abych viděl zase tu Druhou dirku. Ta už mého klazana dnes poznala a tak nebyl problém se do ní vnořit pěkně hluboko. Nemohla skoro popadnou dech, jak jsem na ní teď rajtoval a občas ze sebe vyrážela „Dělej! Ještě!! Víc! Pořádně jí vo-šu-kej!!!“

police-17 To mi ale nemusela říkat. Pak už jenom křičela a křičela, zatímco pode mnou tancovala její prdel a pěkně si užívala jeden orgáč za druhým.

Nakonec odpadla. Lehla si na záda a mezi hlasitým oddechováním povídá :“Pěkné, moc pěkné šukání“. Já jsem ale klečel nad ní a v klacku mi už pořádně hučelo. Sunul jsem se s ním k její tlamičce a ona si bezděčně olizovala suché rty a hypnotizovala ho pohledem. Byl jsem už přímo nad ní, když mi její ruce obemkly stehna a ona si začala jazykem pohrávat s mýma kulkama. Obtáčela je jím , olizovala a jemně brala mezi rty.

Přitáhla se ještě trochu výš a její jazyk klouzal po mém pašákovi, líbala ho a cumlala a nakonec jsem jí ho trochu přistrčil a ona sála ten můj klacek jako o závod. Cítila, jak se chvěju po celém těle, přitáhla se ještě výš, až jí zmizel hluboko v krku a zatímco mě její ruce pevně svíraly, její pusa si užívala spousty mého voňavého semene.

Popravdě řečeno mi nějaký kafe mohlo bejt úplně ukradený.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 59 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář