Noční sex

Už si ani nevzpomínám, kde jsem se s Andreou seznámil. Ale určitě to bylo na nějakém večírku. Měla báječné tělo, a uměla s ním dělat věci, které jsou snem každého chlapa. Měla chuť na sex kdykoli a jakkoli. A vždy byla ochotná zkoušet nové věci.

Toho večera jsme se vrátili hodně pozdě. Oslavovali jsme s přáteli narozeniny našeho spolužáka, a domů jsme se dostali až po půlnoci. Zalezli jsme hned do postele a šli spát. Ale sotva jsem zavřel oči, Andrea se začala vrtět. Vstala a potmě šla k lednici.

„Mám hroznou žízeň!“ prohlásila a začala zkoumat obsah jednotlivých přihrádek. Když jsem k ní otočil hlavu, měla už v ruce láhev s mlékem. Pořádně si přihnula, až jí mléko stékalo po bradě na krk. Tenký bílý pramínek se jí plazil dolů po bříšku, stékal po stehnech a odkapával na podlahu.

Nevím proč, ale vzrušilo mne to! Vstal jsem, a šel k ní. Když Andrea viděla můj probuzený penis, nahnula láhev ještě víc, takže za chvilku už stála v loužičce mléka. Klekl jsem si před Andreu a začal jí ze stehen olizovat mléčný potůček.

Byl to báječný pocit, olizovat z horkého těla studené mléko. Přisál jsem se k jejímu kotníku, a jel jazykem vzhůru až k jejímu klínu. Špičku jsem jí zasunul do kundičky a chutnal směs studeného mléka a její horké milostné šťávičky. Andrea pohybovala pánví, jako by se chtěla nebodnout na můj jazyk. její ruce mne pevně uchopily za vlasy a jako by se snažily vtisknout si mne co nejdál a nejhloub.

Stáhl jsem Andreu k sobě na studenou podlahu. Nedočkavě roztáhla svá štíhlá stehna a rukou si pohladila štěrbinku. Položil jsem se na ni, a zlehka nasadil špičku svého nástroje na její ústí. Chvíli jsem takhle laskal a dráždil její závojíčky. Pak mne ale přemohla touha a vnikl jsem dovnitř. Andrea vydechla rozkoší. Sotva jsem několikrát přirazil, její tělo se prohnulo do oblouku a z úst se jí vydral vítězný výkřik samice která dosáhla svého vyvrcholení. Chvíli jsem počkal, pevně zabořen do jejího klína. Sáhl jsem do stále otevřené lednice a vytáhl šlehačku. Otevřel jsem ji, a začal pokrývat její krásně modelovaná ňadra hustou bílou šlehačkou. Nejprve po troškách: dal jsem jí na bradavku malý kopeček šlehačky, který jsem hned jazykem slízl. Pak jsem jí na bříško nastříkal velký kopec šlehačkové pěny a rozetřel ho svým penisem. Andrea se dostávala do varu. Položila si mne na záda a rozkročila se nad mými ústy. Viděl jsem z bezprostřední blízkosti její závojíčky naběhlé vzrušením a lačvně jsem se k nim přisál. Byla to zvláštní směsice chutí, ale aroma ženského vzrušení v nich nakonec převládlo. Vylizoval jsem jemné záhyby kůže na pohlaví a podle chvění jejího těla jsem hádal kdy přijde její další vyvrcholení. Nedalo na sebe dlouho čekat: „Pojď do mně, už… dělej… počkej, já si tě ošukám ty prevíte!“ vykřikla náhle a osedlala si mne. Než jsem se nadál, nasedla si sama na můj pyj a začala na mně divoce jezdit.

„Jo! Joooo… JOOOO!!!“ zařičela hlasitě, a prudce dosedla na můj klacek. Cítil jsem její pulsující pičku svírající mého ptáka a poslouchal její sténání.

nocnisex-11 nocnisex-23 Šukali jsme až do svítání. Postupně jsme vytahali z lednice vše co se dalo použít. Andrea pokryla mé tělo hroznovým vínem a potom je postupně ústy posbírala a snědla. Já jsem jí zasunul do mušličky banán který jsme pak společně ochutnali. Zasouval jsem se do jejího klína zepředu i zezadu, ve stoje, v leže i v sedě, a Andrea prožívala jeden orgasmus za druhým. Naše těla chvíli lepila, chvíli klouzala, podle toho co jsme právě našli v lednici.

Andrea pokryla můj penis medem a potom ho labužnicky olizovala. Se slovy: „Chceš ji taky slaďoučkou buchtičku?“ jsem jí roztáhnul nohy a projel jí kundičku tím oslazeným nástrojem. Pak jsem jí štěrbinku pokapal medem a dosucha očistil jazykem.

Mé vzrušení se stupňovalo a já zatoužil po vyvrcholení. „Pojď… vykuř mi ho!“ vykřikl jsem. „Chci abys mi ho pěkně vykouřila, chci se ti vystříkat do úst…“

nocnisex-30 Andrea se nedala dvakrát pobízet. Klekla si přede mne, a zasunula si můj penis až po mandle. Viděl jsem jak mizí mezi jejími rty, a objevuje se jen chvílemi, kdy ho přejížděla jazykem po celé délce, až po varlata. Jazykem chvíli zkoumala má třísla a potom se vrátil zpět k mému klacku. V jednu chvíli hlasitě vykřikla a křečovitě mne stiskla v ruce. Podíval jsem se dolů a zjistil, že zatímco mne kouřila, nasedala pičkou na láhev s medem. Měla tvar medvídka a Andrea se o něj udělala!

To jsem už cítil přicházející rozkoš. Vrazil jsem jí svůj pyj tak hluboko do úst, že Andrea ztratila rovnováhu a překulila se na záda. Klekl jsem si nad ni, a zasunul se do jejích otevřených úst. Stačilo už jenom několikrát přirazit a ucítil jsem první záchvěvy rozkoše. „TEĎ!“ vykřikl jsem a několika křečovitými stahy naplnil její ústa svým semenem.

Cítil jsem jak stříkám, cítil jsem její jazyk který laskal můj úd, až se mi málem zatočila hlava. Podíval jsem se na hodiny: za chvilku začne svítat. Byli jsme utahaní jako koťata, ulepení od všech těch dobrot, a koneckonců i pěkně vyhládlí, protože tělo za dvě hodiny sexu spálí pořádnou porci kalorií.

Dali jsme si sprchu a vyrazili do města sehnat něco k snědku. Snad najdeme nějaký noční podnik, kde se nad námi slitují.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 75 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář