erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Snídaně s Monikou

snidane-001 snidane-002 snidane-003 To nedělní ráno vstala Monika nečekaně brzy. Právě jsem dopíjel čaj, když si přede mne sedla a zmocnila se mého šálku.

Nemáš to moc horké?
Ukaž!
Brrr… máš to hořký!
Oslaď si to!

Ona takhle dává najevo, že o mne pečuje. Někdy to člověka až… Někdy to až není příjemné.

Popraská ti sklovina, když budeš pít horký čaj!
Stejně je zdravější zelený čaj!
A jíš málo ovoce!
Vem si banán!!!

A podávala mi jižní plod.

Proč ho nechceš?
Banán je zdravý!
A dlouhý!
A tvrdý…

A najednou přestala prudit a začala hladit žlutou slupku. A zase z ní byla ta milá a příjemná sexy kočka. Mazlila se s banánem a dívala se mi do očí, ve kterých běhaly ty nenasytné jiskřičky.

snidane-004 Povalil jsem ji na stůl a rozhrnul košili. Na její hrudi se nedočkavě zvedala dvě malá, ale pevná ňadra. Políbil jsem světlé bradavky, potom pupík, a potom…

Přes tenkou látku kalhotek jsem cítil její horkou a vzrušenou vůni. Odhalil jsem mušličku a lehounce se jí dotkl špičkou jazyka. Monika se zachvěla a pohladila mne po vlasech. Zajel jsem jazykem hloub, cítil jsem jak spouštím pramínek její vášně… její klín byl stále vlhčí a vlhčí.

Strhali jsme ze sebe šaty. Miluji doteky na holé kůži. Přitiskl jsem Moniku k sobě. Přivinula se ke mně, cítil jsem na hrudi hroty jejích pevných ňader. Políbila mne, zajela mi jazykem hluboko do úst. Vydechl jsem a stiskl ji ještě silněji.

snidane-007 snidane-008 snidane-009 Hladil jsem ji po celém jejím krásném těle. Nevynechal jsem ani kousíček sametové kůže. Centimetr po centimetru jsem vychutnával báječné hebké doteky.

A Monika se přidala. S tím rozdílem, že chvíli hladila mne a chvíli sebe. Miluji pohled na krásnou dívku která se hladí, laská, dělá si potěšení. Vzrušuje mne to stejně jako bych ji hladil já. Ne-li více.

Pomaličku jsem Moniku položil zády na stůl. Lehala si opatrně, dívala se mi do očí a šeptala: „Tady? Ano? Ano… pojď! Vezmi si mne. Pomiluj mne… prosím… hned!“

Zvedla nohy a já zamířil svůj ztopořený úd do její štěrbinky. Vložil jsem ho mezi vlhké závojíčky a lehounce přitlačil. Špičkou jsem rozhrnoval plátky růžového pohlaví, přejížděl jsem nahoru a dolů… ale ne dovnitř.

Vzrušoval jsem se tou hrou, postupně si shrnoval předkožku o její hladce vyholenou lasturku, přejížděl žaludem přes ústí štěrbinky… A z úst Moniky vycházely tlumené vzdechy a tichý šepot:

snidane-010 „Mmm… ano… to je krása… takhle se se mnou mazli… ještě…“

Roztáhnul jsem Monice stehna a zajel dovnitř. Vyjekla rozkoší. A ještě jednou… a znovu!

Po několika přírazech jsme zjistili, že nábytek 21. století není na podobné věci dělaný. Vrzání dřevotřískového stolu nás přimělo změnit polohu.

snidane-013 snidane-014 snidane-015 Když se s Monikou miluji zezadu, mám báječný pohled na její zadeček. Můžu ho dosyta hladit, a někdy i plácnout. „Jau! Ty zvíře…. Ještě!!!“

Vrážel jsem do Moniky svůj úd stále tvrději. Za chvíli jen hekala vzrušením. Cítil jsem jak se její vyvrcholení blíží. Roztřásly se jí nohy a musel jsem ji pevně držet.

„Oh… oooh… JOO!!! vykřikla rozkoší při vyvrcholení.

Položil jsem ji na stůl a klekl si na ní, aby mi pomohla k vyvrcholení ústy. Monika miluje chuť mého spermatu a vzrušuje ji ten pocit že přivede muže k vyvrcholení. To, že přiměje chlapa aby řičel rozkoší a stříkal horké semeno je pro ni vzrušující.

A kromě toho to báječně umí. Cítil jsem její horké rty, které pevně obemkly můj penis.

„Ještě… ještě… AAAH!“
V penisu mi zacukalo a začal jsem stříkat své sperma. Monika mne držela v dlani, první dávku si namířila do úst a zbytek si nastříkala na tělo, které bylo ještě horké přestálou rozkoší.

snidane-018 Špičkou jazyka jemně očistila můj penis. Věděla jak je po vyvrcholení citlivý, a její doteky byly jako pohlazení sametem. Prsty si stírala cákance spermatu z ňader a rozkošně se olizovala.

Dívala se mi do očí a blaženě se usmívala. Bylo nám krásně.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 92 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář