Jarní den

Jaro zaútočilo nečekaně a plnou silou. Sněženky vyrazily ven ze země tak prudce, že kolem záhonků létaly drny. Do týdne se začala zelenat tráva, za svítání se ptáci rozeřvali tak, že se nedalo spát, a sluníčko pálilo jako v létě. Otevřel jsem okno, nasál čerstvý jarní vzduch a kochal se tím krásným rozpukem přírody. Sousedovic Linda vytáhla nové kolo které dostala pod stromeček a vydala se na první projížďku.

Pupence se nalévaly, Linda si vyjela očividně naostro, a mně se začaly také nalévat… ale nechme toho. Podíval jsem se dolů na bující travní porost a připomněl si nutnost provést první jarní seč. Přemek Podlaha to možná dělá s chutí, ale mně to připadalo spíš jako nepříjemná povinnost. Otevřel jsem garáž a vydoloval odněkud z páté dimenze garážového nepořádku sekačku. Chvíli jsem ji nemohl poznat, protože za zimu ji nikdo neumyl, ani z ní neodstranil nánosy prachu a hlíny. Kdyby tak někdo aspoň vyměnil olej… Ale ani to se nestalo. Inu, my chlapi co žijeme sami, si taky musíme umět se vším poradit sami. Na druhou stranu – soused má manželku a tři dcery, a o sekačku se musí taky starat sám. Když jsem si uvědomil tohle životní moudro, s poněkud lepší náladou jsem se pustil do práce.

Hlavní věc, na které závisí úspěch každé chlapské práce, je mít všechno potřebné nářadí. Proto my, chlapi, některé důležité nástroje nikdy neodkládáme. V tomhle případě ale bylo potřeba ještě trochu prohrabat šuplíky a najít všechny ty potřebné součástky, přípravky, pomůcky, udělátka a nářadí potřebné k výměně oleje. Dalo to nějakou práci, ale za chvíli jsem měl všechny ty potřebné věci pohromadě. Ještě jednou jsem to zrekapituloval: nový olej a klíč patnáctku – ok, vše je na místě, možno začít!

sekacka-003 Ale v okamžiku kdy jsem se odhodlal k provedení operace jsem byl vyrušen. Nerudně jsem zvedl hlavu protože nemám rád když mne někdo vytrhuje z pracovního úsilí, ale vzápětí jsem svoje mimické svalstvo radikálně překonfiguroval.

„Ahoj, můžeš mi píchnout?“ Byla to Linda. První věc, kterou jsem zaregistroval byla, že je skutečně naostro a že jí jde jaro skutečně k duhu. Druhá věc, kterou jsem zaregistroval a které jsem v souvislosti s tou první zaregistrovanou věcí nepochopil, byla ta její žádost. Přestože byla Linda o dost mladší než já, dobře jsme se znali a tykali si, ale že by zničehož nic přišla a takhle otevřeně si řekla o…

„Nějak mi drnčí přední kolo. Můžeš se mi na to mrknout?“
„Jo takhle… ahoj… no, jasně, můžu.“ vzpamatoval jsem se. „Ukaž to…“

sekacka-005 Přejel jsem prsty po drátech předního kola. Bylo znát, že bylo koupené v lepším případě někde v supermarketu někde mezi mazáním na kuří oka a mrkví, v horším případě na asijské tržnici (Moc pěkný kolo, moc sluší!).
„Nojo… bude to chtít přitáhnout… jenom nevím jestli to tady na koleně zvládnu vycentrovat. Ale přinejmenším utáhnu tady ty dva nejhorší a aspoň to nebude dělat kravál.“

Linda mne sledovala při práci a přitom se předkláněla tak, abych měl dobrý výhled na její kozičky. Sice maličká, ale pěkně pevná ňadra jí tvarovala tričko do malebných křivek. Ještě tady to trochu utáhnu, tak… takhle nějak by to mohlo…

sekacka-008 sekacka-009 „Podrž prosímtě hodně pevně řídítka!“ poprosil jsem Lindu. „Ne takhle… postav se sem, a drž… takhle…“ postavil jsem se za ni a ucítil blízkost jejího svěžího těla. Možná jsem se postavil zbytečně blízko, v každém případě jsem neodolal a přitiskl se ještě kousek těsněji. Neviděl jsem Lindě do obličeje, ale zdálo se mi, že se trochu usmála. A v každém případě jsem ucítil, jak se tiskne proti mně. Ucítil jsem její oblý zadeček ve svém klíně a moje reakce byla když ne očividná, tak zcela jistě hmatatelná. Prostě chlapská.

sekacka-011 „Víš, že ti to dneska obzvlášť sluší?“ zašeptal jsem jí do ouška a lehounce ji políbil do vlasů. Spokojeně zavrněla jako kočka a přitiskla se ke mně ještě blíž. Vzal jsem ji za boky. Měla krásnou sametovou pleť a hezky vytrénované tělo. Cítil jsem jak zhluboka dýchá a zdálo se mi, že se trochu třese.
Mé dlaně se svezly na její ploché bříško, vklouzly pod tričko a začaly šplhat nahoru. Už byly u úpatí drobných, ale krásně pevných ňader, když jsem si ji přitiskl silně k sobě. Vzrušeně vydechla a zvedla ruku, jako by se chtěla bránit. Ale pak… jen ji položila na mou ruku, která hladila její dětská ňadra. S přivřenýma očima její ruka sledovala mé pohyby. Bříšky prstů jsem nahmatal bradavky, které už tuhly vzrušením.

Neodolal jsem a vyhrnul jí tričko, abych si ji mohl prohlédnout. Její ňadra byla skutečně maličká, ale sladká k zulíbání. Políbil jsem ji na ztuhlou bradavku, jednou rukou jí rozepnul džíny a zasunul dovnitř dlaň. Ucítil jsem žár jejího mladého a nedočkavého klína.

sekacka-021 Když jsme společnými silami stáhli její džíny tak, aby nepřekážely, pochválil jsem jí kalhotky. Měla sexy tanga, jejichž růžová barva dokonale ladila s náladou dnešního dne. Kolem pasu jenom šňůrka, od které se vzadu oddělil uzounký pramínek který se odvážně spustil do těsné soutěsky jejích hýždí a zmizel v ní. Znovu se objevil vepředu na jejím pahorku lásky, kde rozkvetl do  nádherné kytice krajek.

sekacka-031 Ale ani Linda nezahálela a když se nasytila mých lichotek kterými jsem ji zahrnul při pohledu na její krásné tělo, stáhla ze mne kalhoty a vrhla se na můj nástroj který nikdy neodkládám, což se právě báječně hodilo.

Něžně, i když trochu nezkušeně mne vzala do úst, jakoby ochutnávala. Potom ho vzala do ruky a zvědavě si ho prohlížela. „Já myslela, že bejvaj menší, ne?“ prohodila zamyšleně a začala opatrně přetahovat předkožku z žaludu. Když se jí podařilo obnažit můj nateklý žalud, očividně jí to udělalo radost a s elánem si ho opět zasunula do úst a začala kouřit.

Její laskání mne vystřelilo na oběžnou dráhu Saturnu. Lehkými pohyby jsem se zasouval do jejích úst, vychutnával si hebké doteky sametových rtů a letmé doteky mrštného jazýčku.

sekacka-038 sekacka-037 „Pojď, postav se!“ zvedl jsem ji a otočil zády k sobě. Dlaněmi jsem hladil její bříško i zadeček, který se už jakoby sám tlačil do mého klína. Ale tentokrát tam něco překáželo. Linda se usmála a netrpělivě zavrtěla zadečkem.

Ale to už jsem svůj nástroj nastavil do správné polohy a lehounce přirazil.

sekacka-033 Linda jen vyhekla a já cítil jak můj úd rozráží ústí její mušličky. Zajížděl jsem dál a dál, Linda jen vzrušeně dýchala, jakoby čekala, co bude dál. Konečně jsem byl celý v ní. Chytil jsem ji za boky a pevně si ji narazil na svůj dřík.

„Aaah… aaah!“ Linda při každém přiražení lehounce zasténala. Projížděl jsem její kundičku hezky po celé délce, vysunul jsem se celý ven, a pak se jediným přírazem zarazil zpět až po koule. Rukama jsem hladil krásná pevná ňadra, která se mi vešla do dlaní. Tiskl jsem je a svíral a přitom se zarážel hluboko do její sladké svatyňky.

sekacka-065 sekacka-064 Bylo to fantastické, cítit pod rukama její mladé pružné tělo, které se svíjelo nabodnuté na můj klacek.

Linda tápala kde se zapřít aby odolávala mým prudkým útokům. Chytala se všeho kolem, místy jsem ji musel držet vší silou aby neupadla. Nakonec jsem skončil vsedě na sekačce a Linda vesele rajtovala na mně. Ale ne dlouho. Po chvilce vyskočila a hladově se vrhla zpět na můj penis.

„Chutnáš si?“ zeptal jsem se, když Linda labužnicky přejela jazykem po celé délce můj penis, smáčený jejími milostnými šťávičkami.

sekacka-068 sekacka-069 Ale Linda byla příliš zabraná do laskání mého nástroje a neměla čas odpovídat.

Její rty klouzaly po celé délce mého dříku a při pohybu nahoru nikdy neopominuly pomazlit se s mám žaludem. Těch polibků a jemného mazlení s jejím jazýčkem! Mohl jsem se z toho zbláznit slastí.

sekacka-047 sekacka-048 „Počkej, tohle ti musím oplatit!“ řekl jsem a prohodili jsme si role. Políbil jsem ji do klína, Linda se postavila a jednu nohu zvedla tak, abych mohl k její mušličce.

Byla báječně mokrá, doslova tekla. Mlsně jsem olizoval její pohlaví a poslouchal sténání které odráželo stupeň jejího vzrušení. Rozhodil jsem po betonové podlaze garáže deku a lehli jsme si. Linda vepředu, já za ní… a částečně v ní. Samozřejmě. Jen jsme dolehli, už jsem do ní vrazil svůj úd. Ani jsem nemusel moc přirážet. Linda se sama lačně napichovala na můj nástroj a hlasitě při tom sténala.

„Počkej… já… já to chci zkusit nahoře!“ prohlásila najednou. Koneckonců, proč ne? Docela dobrý nápad. Lehl jsem si na záda a Linda si mne hbitě osedlala. Postavila se zády ke mně a pomalounku si nasedla na můj vztyčený úd.
„Ooh…“ zasténala, když dosedla „Cítím tě až krku!“ usmála se spokojeně a zavrtěla pánví. Hladil jsem jí záda a Linda se postupně začala osmělovat. Napřed se jenom decentně vrtěla v bocích, ale její pohyby byly stále výraznější a prudší. Neviděl jsem jí do tváře, ale z hlasitých výkřiků, které se jí draly ze rtů bylo patrné, že pomalu ale nezadržitelně stoupá ke svému vrcholu. Náhle znehybněla a její tělo se roztřáslo. Čekal jsem co přijde, ale tentokrát se Linda ještě ovládla. „Chci tě při tom vidět!“ zašeptala a obrátila se čelem ke mně. Klekl jsem si a Linda si na mne obkročmo nasedla. Křečovitě se mne držela a její boky začaly pracovat jako o závod. „Ano… to je krása… ano ano.. OOOH!“ křičela hlasitě a já cítil jak se její mušlička křečovitě stahuje kolem mého údu. Se zavřenýma očima si vychutnávala svůj orgasmus, při kterém zatnula své prsty do mých ramen tak silně, že jsem tam později našel malé modřiny. Pulsování její kundičky mne natolik vzrušilo, že i já jsem cítil neodvratnost svého vrcholu. Začal jsem divoce přirážet, a můj výstřik do její roztoužené svatyňky ještě prodloužil její vyvrcholení. „Aaaah! Už.. už… oooh!“ řičel jsem rozkoší a stříkal do ní své horké semeno.

sekacka-121 sekacka-122 Linda se ze mne svezla a vzala do úst můj pulzující penis. Mlsně ho jazýčkem očistila a usmála se na mne:
„Ale příště to chci do pusinky, ano?“
„Příště?“ pohladil jsem ji po vlasech „tak přijď večer. Dám vychladit víno a napustím vanu!“

Takže nakonec se z toho vyklubal docela příjemný den. Ještě jsem stihl posekat trávu, vychladit víno, napustit vanu a probrat se svou sbírkou dévédéček. Jen tak, pro případ že by přišly k chuti.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 81 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář