Narozeniny

Svoje –cáté narozeniny jsem slavila se spolupracovníky v jedné zaplivané čtyřce. Dnes už vím proč právě tam, ale tenkrát mi to přišlo hodně divné. Můj kostýmek se tam moc nehodil, a ani jejich obleky a kravaty nezapadly tak docela do zakouřené atmosféry podniku nejnižší cenové skupiny. Ale bavili jsme se dobře, moji kolegové jsou prima chlapi, a po každé rundě jsme byli veselejší a veselejší.

narozky-01 Ani nevím kdo s tím začal, ale najednou jsem zjistila, že debatujeme o plusech a mínusech orálního sexu, o oblíbených polohách a dalších podobných záležitostech. Když jsme si postupně povyprávěli zážitky z prvního milování, začaly mi vlhnout kalhotky. Kolegové se ke mně začali vinout, a já jsem se vlastně ani moc nebránila. Občas jsem ucítila letmý dotek pod stolem, ale to už koneckonců patří k věci. Slávek právě vyprávěl příběh o prsaté stopařce, měkkém mechu a skupince překvapených skautů, když jsem se zvedla abych si odskočila.

narozky-02 „Je to hned vlevo za výčepem.“ Radil úslužně Karel. „My ti zatím přichystáme dáreček.“

Opatrně jsem šátrala temnou chodbičkou a hledala toalety. Vypadalo to tady hodně opuštěně, až strašidelně. Konečně jsem se zamkla v kabince. Trochu se mi točila hlava, a tváře jsem měla rozpálené z alkoholu i z toho nemravného vyprávění. Ani nevím proč, začala jsem si hladit kundičku. Že bych si to tady udělala? Dostala jsem na to najednou strašnou chuť!

Ale najednou jsem venku uslyšela nějaké divné dupání a šramocení. Za tenkou stěnou kabinky se ozvalo: „Tři, čtyř:

      Přejem hodně zdraví, krásy
      Cudnosti ať padnou pásy.
      Protože jsi sexy kost,
      Vyber si svou velikost!“

A do kabinky se prodrala čtveřice nadržených ptáků! Předtím jsem si v tom šeru ani nevšimla děr, které kabinka měla, a z nich teď trčely čtyři ohony. Chvíli jsem nevěděla co se děje, co mám dělat! Teprve pak mi došlo, jaké překvapení mi kamarádi připravili. Chvilku jsem se otáčela dokola a prohlížela tu úrodu. Za stěnou se ozval Karlův hlas:

„Milá Eriko, tvůj pracovní kolektiv je ti plně k dispozici!“ No vida… „Tak schválně, jestli vás poznám, kluci moji!“ řekla jsem a zlehka je jednoho po druhém pohladila. Při každém doteku se za tenkou příčkou ozvalo hlasité vydechnutí. „Ještě moment, udělám si trochu pohodlí!“ oznámila jsem a začala si odkládat. Sundala jsem si kostýmek a stáhla si promočená tanga i podprsenku.

Nevím kde se to ve mně vzalo, ale posadila jsem se na záchodovou mísu a začala obdělávat tu úrodu mužství. Hladila jsem je, laskala ústy, a občas si přejela rukou kočičku která mne začínala svrbět čím dál víc.

„To jsem ani netušila, jaké mám kolem sebe poklady!“ pochvalovala jsem si s plnými ústy. Podle oddychování za zástěnou to byl Slávek. Zasunula jsem si ho hluboko do krku a polkla. Ozvalo se tiché zasténání. „Máš to rád mezi kozy, Slávečku?“ zeptala jsem se a přitiskla se ňadry ke stěně a uvěznila mezi nimi ztopořený penis. Na bradavkách jsem cítila studenou zeď, a mezi ňadry se mi cukal úd jehož majitel se snažil usilovně přirážet. Ale otvor byl úzký a moc se mu nedařilo.

„Počkej, já ti ho vykouřím!“ řekla jsem. Vzala jsem ho do ruky, a pomalinku mu přetáhla předkožku přes žalud. Pevně jsem ho stiskla a objela špičku jazykem. Bylo vidět že už to má na krajíčku. Otavřela jsem ústa, a…

Jen co ucítil mé rty, začal stříkat. Za zástěnou se ozvalo jedno zavytí rozkoše a trojí potlesk. „Hmmm… jseš sladkej!“ Oblízla jsem se. „Tak další pán na honění!“

narozky-09 Bylo vidět jak penisy povyrostly vidinou přicházejícího laskání. Vybrala jsem si dalšího a věnovala mu chvíli pozornost. Ale ostatní jsem přitom nezanedbávala!

narozky-10 Mám přeci nejen ústa, ale i dvě zdravé ruce které se práce nebojí. A kromě toho ještě jednu věčně hladovou kočičku! Už ani nevím jak jsem se do té těsné kabinky poskládala, ale byly okamžiky, kdy jsem stíhala zaměstnat všechny napjaté údy.

Kouřila a honila jsem je ostošest. Za chvíli vytryskl z dalšího ocasu proud spermatu doprovázený výkřikem rozkoše jeho majitele a povzbuzujícím pokřikem jeho kolegů.

narozky-14 Druhý poločas bude zajímavější, řekla jsem si. Respektive poslední čtvrtina. Moje kundička chce taky svoje, a nemínila jsem ji nechat hladovět. Poslední mne bude muset pořádně obdělat!

Třetí číslo bylo vynikající přípravou pro závěrečný finiš. Franta, jinak nenápadný kluk s chlapeckou postavou měl pořádně rostlého ptáka, který ze sebe vychrlil tolik semene, že jsem si musela protřít oči kapesníčkem, abych trochu viděla na práci.

narozky-15
Když dozněl aplaus, obrátila jsem se k poslednímu ocasu. To už jsem věděla, že patří organizátorovi celé téhle divoké jízdy: „Takže Kájo, ty neřáde jeden, za odměnu mne můžeš ošukat!“ řekla jsem a snažila se nasunout svou vyhladovělou mušličkou na jeho penis.

Svíjela jsem se jako hadí žena, byla jsem přilepená k ulepené špinavé překližce jako moucha, ale žádné pořádné šukání to nebylo. „Ještě kousek doprava… ne, nezvedej se…“, no, byly to manévry.

narozky-16 Podle hekání a funění za zástěnou si ani Karel neužíval tak jak si asi představoval. Nakonec to vyřešil po svém. Vběhl do kabinky, a tam mne ošukal tak divoce, že jsem musela být slyšet až v zakouřeném výčepu.

Ale řekněte sami – nebyly to krásné narozeniny?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 142 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář