Zkušená bruneta

HighB

Silvestrovský večer jsem s přítelkyní Petrou chtěl tentokrát strávit doma, v klidu a bezpečí. Na poslední chvíli nás ale nezadaná kamarádka Andrea vytáhla do naší oblíbené hospody, kde jsme si okolo šesté hodiny večer objednali první piva.

Vyndali jsme na stůl telefony, abychom po očku mohli sledovat silvestrovská blahopřání a začali si vyprávět veselé i smutné historky o koncích našich dřívějších vztahů a dobře se bavili. Hospoda byla obsazená asi ze dvou třetin, takže v ní panoval nezvyklý klid. Ten ale okolo osmé hodiny narušila (vlastně spíš prohloubila, protože polovina hostů ztichla) příchozí mladá bruneta, jejíž outfit i sex-appeal zboural všechny normy, které jsou v obyčejné české hospodě (byť plné turistů) k vidění. Zmlkli jsme i my tři, ale jen na okamžik, pak jsme si začali špitat cosi o její bizarní pokrývce hlavy a oblečení do horkého letního dne, ačkoliv venku bylo jen něco málo nad nulou, a nepokrytě jsme sledovali to zjevení, jak obsazuje volný stůl s vysokou barovou stoličkou, jen malý kousek od nás.

Velkou kabelu s prošívanými motivy, kterou měla Bruneta s sebou, hodila na druhou židli, a začala si z hlavy opatrně sundávat tu podivuhodnou pokrývku, která ze všeho nejvíc připomínala bílou háčkovanou jarmulku. Sundala si džínovou bundičku, která jí sahala jen těsně pod prsa a na vratké stoličce se celé hospodě vystavila v bílé, ukrutně obepnuté košili, červených kšandách a krátkých džínových šortkách. Holé opálené nohy měla obuté do zářivě žlutých plátěnek. Ano, opravdu se to stalo 31. prosince, v matičce Praze.

Bruneta si objednala pivo a začala sama sebe natáčet na mobil, jak sedí u stolu, jak pije, jak si rozpouští a zase stahuje vlasy, jak si je cuchá, jak si pohrává s červenými kšandami. Pak si nechala přinést jídlo. Hodně jídla, několik talířů. Téměř všechno snědla a moje Petra prohlásila, že neví, kam to ta holka dává. Bruneta měla totiž dokonale štíhlé tělo o výšce asi 165 cm.

Když se natáčela asi hodinu a my z toho měli už jenom srandu, seskočila ze stoličky, popoběhla k baru a poprosila tam o dobití telefonu. Když se vracela ke stolu, tedy směrem k nám, všimli jsme si, že má sakra dobrý důvod k tomu, aby se doslova vystavovala. V nestřeženém okamžiku si totiž rozepnula vršek obepnuté košile a zkušeně provokovala všechny hosty i obsluhu výstřihem s pětkami. A když říkám, že zkušeně, tak to myslím vážně. S Petrou jsme šepotem obdivovali její pohyby. Rukama, boky i celým tělem pohybovala tak, aby si všichni všimli, že tam je a jak úžasně je vybavená. Andrea měla smůlu, seděla k ní zády, na což si nezapomněla postěžovat, přestože je heterosexuální. Na rozdíl od mojí partnerky, která se se mnou ráda pouští do trojčlenných dobrodružství s další ženou.

Po nějaké době, kdy si Bruneta k nedopitému pivu objednala bílé víno a nakonec ještě koňak, si přinesla z baru dobitý telefon a pokračovala ve své show. Když si uvědomila, že má kalhotky schované pod šortkami, tak si svoje šedá krajková tanga vytáhla vysoko nahoru a šortky stáhla o pár centimetrů níž. A nám to konečně došlo. Nebyla to žádná hlupačka posedlá svojí selfie prezentací. Ale právě pracující webcam modelka.

My jsme po několika pivech pokračovali různými sladkými drinky, Bruneta se dál předváděla čočce svého telefonu i živému publiku a silvestrovský večer rychle ubíhal.

Okolo desáté hodiny se Petra odebrala na toaletu a to samé po několika sekundách udělala i Bruneta. S Andreou jsme probírali oblíbené seriály a ani jsme si nevšimli, že se moje drahá polovička dlouho nevrací. Na stole se ale rozsvítil displej mého telefonu, kde jsem četl zprávu o jednom slově: Přijď. Nedávalo mi to žádný smysl, přesto jsem se zvedl a rychle mířil k toaletám za Petrou. Andrea zůstala u stolu.

Ťuknul jsem na dveře s piktogramem ženy v sukni a nic. Ticho. Nicméně posilněn alkoholem jsem prostě otevřel i bez jakéhokoliv dámského souhlasu. Zůstal jsem stát jako opařený. Na zemi pod deskou s umyvadly ležela bílá podprsenka. Na imitaci mramoru seděla mezi dvěma umyvadly Bruneta s roztaženými stehny. Mezi nimi stála Petra a hlavu měla zanořenou mezi brunetinými pětkami. Měl jsem pocit, že se mi zastavilo srdce a všechna krev se mi nalila mezi nohy.

Bruneta se na mě culila a já tam stál neschopen slova. Když se přítelkyně odlepila od těch velkých ňader, mohl jsem si je konečně na okamžik prohlédnout. Pevná, kulatá, krásně souměrná prsa. Řekl bych, že umělá, ale nikde jsem nezahlédl ani nejmenší jizvičku.

„Chceš taky pomazlit?“ zeptala se najednou Bruneta a hned dodala „za litr“. Zíral jsem na ni, tedy na její prsa, a Petra na mě valila oči a pokyvovala hlavou, abych do toho šel. Jenže zaplatit tisíc korun v podstatě za pouhý dotek se mi moc nechtělo. A tak jsem svou šanci prováhal, protože Bruneta mě nehodlala přemlouvat. V klidu se začala oblékat, potom políbila Petru na tvář a odešla zpět ke svému stolu.

Zůstali jsme tam stát a Petra mi vyprávěla, jak se na sebe u umyvadel jen tak usmály a jak se to pak semlelo, a že ona platit nemusela… Když jsme se společně vrátili k Andree, Bruneta už byla sbalená, „oblečená“ a platila na baru. Naposledy se usmála směrem k našemu stolu a opustila hospodu.

Objednali jsme si další drinky a vyprávěli naší kamarádce čerstvý zážitek. Nevěřila nám. Krátce před půl dvanáctou jsme se popřáli šťastný nový rok a rozešli se domů. Doma jsme pak s Petrou ve dvou dokončili to, co se začalo v jedné obyčejné hospodě.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 62 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář