Vzpomínky

Ležím v pelíšku a myslím na tebe. Kde asi teď jsi? je úplně jedno kde jsi, štve mne, že nejsi se mnou. Ležím tady nahá a myslím na naše poslední milování. Myslím na to jak se dotýkáš mého těla a přivádí mne to k šílenství.

Vzpomínám jak jsi si mne k sobě přitáhl a políbil na ouško a na krk. Rukama mi sjel přes prsa až k pasu a pevně mě k sobě přivinul, rozvázal mašličku na šatech a dotkl se kůže na mém bříšku. Přál jsi si, abych měla na sobě něco sexy, splnila jsem to, až ti to vyrazilo dech – krajková podprsenka, miniaturní kalhotky, podvazkový pás a punčochy, černá barva, která jen zdůraznila bronzové opálení mého tělíčka.

Líbí se ti když mám na sobě sexy prádélko, ale tohle jsi nečekal. Dotýkal jsi se mne v místech kde prádlo končilo a to mně dostávalo do varu. Objel jsi prsty lem podprsenky od žlábku mezi prsy nahoru k ramenům a dozadu k zapínání, které jsi rozepnul jediným pohybem. Stáhl jsi mi ramínka dolů a počkal až se mé kozičky vyhoupnou z košíčků. Dotkl jsi se jich a mnou projela vlna rozkoše. Mazlil jsi se s nimi, laskal je a líbal, sál a jemně kousal. Jendou rukou jsi mě hladil na krku a druhou přejížděl od prsů k bříšku. A znova ta stejná hra. Prsty jsi zajel pod lem kalhotek na bříšku, hladil mne a při každém pohlazení ruku posunul o kousek níž. A pak jsi mi položil ruce na kolena a pomalinku s nimi jel výš až do rozkroku, ale zastavil jsi dřív než jsi se dotkl mé štěrbinky, prsty jsi vklouzl pod lem kalhotek a jemně mne hladil na tříslech.

Stáhl jsi mi kalhotky, ale nechal podvazky a punčochy, líbilo se ti, že nejsem úplně nahá. Položil jsi si mne na záda a roztáhl mi nohy, položil jsi se mezi ně. Díval jsi se na mou dírku, moc se ti líbila. Pohladil jsi mne rukou od krku přes hrudník, pupík až k pahorku. Prohnula jsem se v zádech když jsem ucítila tvoje horké rty na své dírce a zavřela oči slastí. Projížděl jsi jazykem dírku od shora dolu a znova a znova. Rukou jsi se vrátil k mému poštěváčku a přitlačil jsi, přesně víš co mám ráda, kombinaci jazýčku a prstíků. Hrál jsi si prsty s mým poštěváčkem, masíroval ho a při tom mi zajížděl jazýčkem do štěrbinky. Zatmívalo se mi před očima, prsty jsem se proplétala ve tvých vlasech a nohy jsem obtočila kolem paží. Na chvíli jsi přestal, jen abys upravil polohu, políbil mne na pupík a znova se ke mne sklonil, teď už ses mi do dírky dobýval nejen jazykem, ale i prstíky. Jen jeden a hned dva.

Vsál jsi ústy poštěváček a prsty rozjel šílenou hru, která mne dováděla k rozkoši. Ještě pár přírazů a třásla jsem se v báječném orgasmu. Nenechal jsi mne dlouho odpočívat. Polibky jsi se přesunul k mým rtů chytla jsem ti hlavu do dlaní, chtěla z tvých rtů slíbat všechnu svoji šťávičku. Kolena jsi mi zvedl vysoko k prsům a prsty mi rozevřel dírku. Podařilo se ti ke mně vstoupit na první pokus. Objala jsem tě kolem pasu a kotníky zahákla o sebe. Rozjel jsi báječné tempo, krásně tvrdý penis mi masíroval dírku, rty jsi mi masíroval ušní lalůček a prsty mi mačkal bradavky. Znova jsi mne dostával do sedmého nebe.

Najednou jsi přestal, zadíval se mi do očí. „Kam to chceš?“. „Do pusinky“ vím, že to máš rád, rád se díváš jak si s ním hraji, přetahuji předkožku, kouřím a olizuji tvůj nástroj a pak s chutí polykám tvé šťávičky. Klekl jsi si k mé hlavě a nastavil mi svůj penis, přisála jsem se k němu a začala ho sát. Tempo jsi určoval sám, jazykem jsem jezdila po tom horkém nástroji, přidržovala se tvého pevného zadečku a druhou rukou masírovala kuličky. Vytvářela podtlak ve své pusince a přivedla tě tak k vyvrcholení. Tvé lepkavé sperma mi vlétlo do pusinky, pár kapek se dostalo i na bradu a prsa. Klesl jsi vedle mne a zhluboka oddychoval. Díval jsi se přivřenými víčky jak si olizuji prstíky od tvých šťáviček a po chvilce spokojeně usnul.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 6 návštěvníků   Průměr: 2.3]

Napište komentář