erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Znovu

Jedem tvým vytuněným miláčkem. Strávili jsme spolu obyčejný den. Celý den jsem s tebou jezdila, ale už to není jako dřív. už jsme „jen“ kamarádi. Je pátek 18 hodin, další pracovní týden je za tebou.

Odvezeš mě až domů. Zastavíš u nás před domem, ale už řekneš jen „díky, tak zase někdy“. Dřív to byl krásný, něžný a dlouhý polibek, ale láska se nedá vynutit. Najednou si uvědomím, že jsme pořád u tebe doma a ty na mě mluvíš.

„Nechceš jít ještě na chvilku nahoru, mám ukrutnej hlad. Něco sním a pak tě hodím domů, co ty na to?“ „Jo jasně, v pohodě.“ jdeme nahoru. Jak je vidět nikdo není doma. Sedím v kuchyni a pozoruju tě jak šmejdíš v lednici, v troubě. Jsi ke mně otočený zády a já si vychutnávám pohled na tvůj rozkošnej zadeček, který se rýsuje pod monterkama. Tak ráda bych se dotkla. Zaslechnu tvůj smích, bavíš se tím jak si mě nachytal na švestkách.

„Kampak se mi to koukáš?“ Zrudnu. „Já? Nikam, jen sem se tak zamyslela.“ „Zamyslela? A nad čím?“ Honem nevím co si vymyslet. Tvoje oči, které z 10 cm hledí do mých mi ostatně ani přemýšlet nedovolí.

„Musím si odskočit.“ „Jasně, běž. Cestu znáš.“ S šibalským úsměvem se narovnáš, uvolníš mi cestu a vrátíš se k lednici. Jdu se do koupelny umýt a snažím se vyhnat z hlavy myšlenky na tvoje tělo. Vyjdu ven do potemnělé chodby. Otočím se, chvi zhasnout, když náhle za sebou ucítím tvoje teplo a tvou ruku na svém bříšku. Přitiskneš si mě blíž, zastřeným hlasem jen zašeptáš: „Přede mnou se neutíká“ Vydechneš a políbíš mě na ušní lalůček, pak na něm zakmitáš jazýčkem.

„Co to děláš?“ „Moc dobře víš, co dělám, zlatíčko!“ „Ne to nejde, to přece …“ „Ale všechno jde. Bože si tak krásná a jak voníš!!!“ Zasypeš polibky moje ouško, krk, šíji. Už nemám sílu bránit se. Zakloním hlavu, opřu se do tebe. Skoro nedýchám, cítím teplo, co se mi rozlévá po těle, cítím šimrání v podbřišku. Pokusím se otočit. Chci taky dávat. Nedovolíš to, stále mě tiskneš k sobě a líbáš na krk. Zatraceně dobře víš, co to se mnou dělá.

Začnu tě hladit po noze, zajedu na zadeček. Nejdřív tě pohladím, pak ti jednu půlku pevně stisknu. Zabručíš a kousneš mě do ušního lalůčku. Otočím se k tobě čelem, přitlačím tě ke stěně. Začneme se líbat, naše jazýčky si hrají, lehce se škádlí. Naše polibky začnou být vášnivější. Tiskneme se k sobě, hladím tě na hrudníku. Přes tričko si hraju s tvými bradavkami. Držíš mě za zadeček a tiskneš mě na tvoje vyboulený kalhoty. Jsem dychtivá, nedočkavá a pořádně nadržená. 3 měsíce bez sexu jsou 3 měsíce. Sundám ti tričko. Moje polibky se přesunou na tvoje ouško. Jazýčkem ho obkroužím, pak zajedu dovnitř. Cítíš na něm můj horký dech. Moje ruce se přesunou k pásku od kalhot. Naše jazyky si zase začnou hrát. Zastavíš moje ruce. Držíš mě za zápěstí. Prudce se otočíš a přitiskneš pro změnu na zeď ty mě. Sundáš mi tričko, začneš laskat moje prsa. Sundáš mi i krajkovou podprsenku. Promneš moje naběhlé bradavky mezi prsty. Slastně vzdychnu, zajedu ti prsty do vlasů zatímco tvoje ústa se hrají s bradavkami. Vezmeš mě za zápěstí a jednou rukou mi zvedneš moje ruce nad hlavu. Začneš putovat jazykem od mých rtů, které zdrtíš vášnivým polibkem, přes ouško, bradavky, pupík až k zipu mých džínsů. Rozepneš je a doslova je ze mě strhneš. Podíváš se na mě, vidíš jak slastně přivírám oči. Vzdychám. Je se pousměješ nad mým krajkovým prádlem. Tanga a navíc červená. Líbáš mě na pupík a mezitím tvoje prsty zajedou pod lem mých kalhotek. „Ty potvůrko, ty víš jak na mě. Kdypak ses vyholila úplně?“ Stáhneš mi kalhotky a tvůj jazýček začne laskat můj vlhký klín. Lehce mi roztáhneš nohy do stran. Zajedeš jazýčkem mezi moje závojíčky. Projíždíš mě po celé délce mojí mušličky. Sem a tam. Držíš mě za půlky, tiskneš se k mému klínu. Ta slast mi prochází celým tělem a dere se mi ven hrdlem. Už je to tady … Zasuneš do mě dva prsty. Už skoro nevnímám co s nimi tam uvnitř děláš, ale je to úžasné. Chvěju se, vzdychám. Už to nevydržím, podlamují se mi kolena. Mojí nohu si přehodíš přes rameno, pevně mě držíš za boky a nepřestáváš. Snažíš se dostat jazýčkem co nejhlouběji. Nestačí ti dostat mě na vrchol, chceš mě tam i co nejdéle udržet. Laskáš mě, o něžnosti se nedá mluvit. Si vášnivý a nespoutaný. Cítíš, že moje vzrušení začíná polevovat. Úplně změníš přístup a tvůj jazýček a tvoje ústa začnou být tím nejněžnějším co znám. Hladíš mě po celém těle. Lehce si se mnou hraješ. Víš jak jsem teď citlivá. Náhle mi dáš poslední polibek. je drsný, vášnivý a na to nejcitlivější místo na mém těle. Cítím jak saješ můj poštěváček . Vykřiknu. Orgasmus, který se nedá popsat. Celé tělo mi pulzuje, každý sval mám napnutý. Kolena už se mi podlomí úplně a já se ti sesunu do náruče. Pevně mě držíš. Zhluboka oddychuju, hlavu mám položenou na tvém rameni. Cítím tvé bušící srdce a zrychlený dech. Pomalu sbírám myšlenky …

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 19 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář