Sauna

sauna-001 Postavit si saunu, to nebyl špatný nápad. Ale potit se v sauně sám, to je nuda. Naštěstí mám dost přátel, kteří mají saunování rádi stejně jako já, a kteří se s chutí přidají. Ale nejlepší saunování jsem zažil s Michalem a Simonou, jeho manželkou. Simona byla krásná štíhlá tmavovláska a žádný ručník na světě nedokázal skrýt mé vzrušení, když do sauny vstoupila nahá, v celé své kráse.

Ale ona i Michal se v sauně chovali docela nenuceně. Jezdili po sobě napřed očima, pak i rukama, a když se začali i líbat, připojil jsem se k nim.

sauna-005 Simona s chutí využila toho, že má k dispozici dva pěkně tuhé ptáky a nenechala nás zahálet. Na střídačku ji jeden z nás musel šoustat, a druhého si potom vzala do úst.

Vzala jeden ztopořený ohon do ruky, olízla ho špičkou jazyka a pomaličku z něj stáhla předkožku. Polaskala žalud, pak přimhouřila oči a zasunula si ten kolík hluboko do úst.

sauna-009 Ale pak s začala rozpalovat víc a víc a prudce se narážela na klacek ve své mušličce. Netrvalo dlouho, a místností se ozývalo trojí vášnivé supění.

Vyzkoušeli jsme všechny možné a nemožné polohy. Šoustali jsme s Michalem Simonu jako o život a ona nám nezůstávala nic dlužna.

sauna-013 Vrážel jsem svůj ohon do její pičky a sledoval jak kouří Michala. Ten se kousal do rtů a bylo vidět že to má na krajíčku, jen jen vybuchnout.

Párkrát jsem naposledy přirazil proti té sladké mušličce a zařval rozkoší. Cítil jsem, jak se na mne valí příval rozkoše a budu stříkat! Jako jeden muž jsme se s Michalem vysunuli ze Simony – i když každý z jiného konce.

sauna-017 Postavili jsme se nad Simonu, střídavě si jeden honil naběhlého ptáka a druhý jí ho vrážel do pusy. Ale vystřídali jsem se jen párkrát a mně už začalo cukat v ohonu. Páteří mi prošlehla vlna rozkoše a já já začal stříkat.

Za okamžik se přidal i Michal, a na rozpálené tělo pod námi dopadaly dvě spršky semene. Simona je vděčně přijímala na tělo i do úst. S chutí olizovala naše ohony a roztírala si naše sperma po těle.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 211 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Sauna” (celkem 2)

Napište komentář