Módní přehlídka

Jmenuji se Alenka a už pár let jsem šťastně vdaná. Pavel, tak se můj muž jmenuje, je hrozně moc na prádlo a bikini a pamatuji se, jak se mě jednou ptal, kdy mu udělám přehlídku. Jenže ten den jsem na to nějak neměla náladu a tak jsem mu jen tak ze srandy řekla, že to bude přesně za čtyři roky. O pár měsíců později jsme se vzali a já mu těch přehlídek už mnoho udělala. Čas utíkal a já si pořád pamatovala to, co jsem mu tehdy řekla a napadlo mne, že bych mu mohla udělat radost a nějak vsunout do jeho plánů tu slíbenou přehlídku prádla. Když zbývalo pár měsíců, začala jsem si kupovat úplně nové modely a barvy kalhotek i podprsenek. Když byl večer před dnem D, schovala jsem si všechno do koupelny, abych to tam měla připravené.

Ráno jsem se vzbudila o něco dříve, než on a tak jsem si to mohla v klidu všechno připravit a naplánovat. Měla jsem tam okolo deseti druhů barev a tvarů. Oblékla jsem si na sebe krásné modré plavky s horním dílem, který zakrýval jen bradavky a odešla zpět do naší ložnice. Pavel už tam seděl na posteli a čekal co se bude dít. Se slovy: „Tady máš tu slíbenou přehlídku.“ Jsem se okolo něj začala procházet a otáčet se tak, aby si mě prohlédl ze všech stran a vzdáleností. Když jsem odcházela, že se převléknu, tak se zvedl.

„A striptýz nebude???“ tázal se a koukal, co se bude dít. Chvilku jsem přemýšlela a potom jsem si rozvázala provázek, který držel horní díl a poté jsem si sundala i kalhotky a odhodila je směrem k němu.

„Ty ses sprchovala???…“ odmlčel se „..Já jen, že ty kalhotky jsou nějaké mokré.“ Dokončil své krátké povídání. Já jsem jen zavrtěla hlavou, provokativně se sehnula k zemi a odpochodovala směrem do koupelny. Když jsem tam došla, cítila jsem mezi nohama strašné mravenčení. Máme v koupelně obrovské zrcadlo, ve kterém se vidíte celí a tak jsem se k němu otočila. Začala jsem si prohlížet sama sebe a pomalu se hladit po prsou, dráždit si bradavky a po chvilce mi jedna ruka sjela až do klína. Začal jsem se hladit a cítila při tom ohromné vzrušení, ale zároveň jsem nemohla manžela nechat dlouho čekat. Oblékla jsem si růžové prádélko a vycházejíc z koupelny jsem doufala, že se mi povede ho vzrušit natolik, aby neodolal a skočil po mě.

prehlidka-01 Přišla jsem a skočila na postel. Chvilku jsem se tam jen tak převalovala a pak jsem si klekla a začala se hladit po celém těle a naschvál jakoby vzrušeně dýchat.. i když si myslím, že to nebylo celé jen jako.

prehlidka-02 Trošku jsem se mu tam předvedla a začala pomalu tančit a svlékat se. Můj plán dokonale vyšel. Když jsem si sundala podprsenku, tak se neudržel a opravdu po mě skočil.

Bylo to opravdu krásné. Začal mne vzrušeně a vášnivě líbat na ústa, šíji, zadeček i prsa a cumlal moje bradavky, jako malé dítě. Začala jsem vzrušením vzdychat ještě mnohem, mnohem víc, než předtím. Když už jsem myslela, že se mi to povedlo a že si teď báječně užiju, tak se Pavel normálně zvedl, protože chtěl odejít. Jenže já se tak snadno nevzdávám.

prehlidka-03 „Moment pane! Máte tady něco rozdělané a tak nepočítejte s tím, že vás nechám odejít, když už jste mě takhle připravil a rozpálil. Co kdyby tu začalo hořet?“ promluvila jsem k němu dosti vážným hlasem.

Zastavil a dal se do přemýšlení. Za chvíli se otočil a aby ukázal, jaký má strach o náš domov, se celý svlékl. Přišel ke mně, políbil mě na čelo a vzal mojí hlavu do rukou.

„Dobře, já tady zůstanu a trochu tě zchladím. Ale na oplátku musíš připravit ty mě a to hned.“

prehlidka-05 Vzala jsem jeho ještě povadlého těšitele do ruky a trochu ho pohonila. Když jsem cítila, že začíná tvrdnou, vzala jsem ho do pusy. Miluji, když ho můžu mít v puse a on mi tam při tom ještě tvrdne. Začala jsem ho kouřit a on si to zaslouženě vychutnával. Chvíli jsem ho měla v puse, chvíli v ruce a občas obojí a za chvíli jsem ucítila, jak mu tam škube a tak jsem toho nechala, protože takhle bychom si moc neužili.

prehlidka-06 Chvíli jsme počkali a on mi mezitím sundal kalhotky a parádně mě vylízal. Já jeho jazyk prostě miluju. Je rychlý, hbitý a hlavně, když k němu připojí svoje prsty… no to je něco. Cítila jsem, jak se vzrušení v mém těle postupně stupňuje a jak sílí a potom… JOOOO… UŽŽ… BUDU!!!

Udělal mě fakt moc krásně a můj orgasmus dozníval ještě celkem dlouho, ale on si toho nevšímal a pracoval dál.

„Tak a teď zalehnout a postavit“ poručila jsem mu, abych si na něj konečně mohla nasednout. Lehl si na zem a já jsem se k němu přiblížila, pomalu se sehnula, jemně olízla jeho žalud, vzala jeho tvrdý pyj do ruky, zavedla si ho do kundičky a pomalu nasedla. Už jen při tom, jak mě plnil, jsem byla vzrušená tak, že jsem se málem zase udělala.

prehlidka-07 Pak začal přirážet… nejdřív pomalu a potom zrychlil. Přitom si hrál s mými bradavkami a to mě také pěkně vzrušilo. Potom jsme trochu zpomalili a já jsem roztáhla nohy, aby se dostal hloub a pokud možno mne celou vyplnil. Strkal mi tam ten svůj obrovský nástroj až po kořen a přirážel opravdu tvrdě až jsem ucítila, že to na mě zase jde. Začala jsem přirážet ještě rychleji a v malém okamžiku se mé tělo vzepjalo v mohutném orgasmu- musím uznat, že byl mnohem větší a příjemnější, než ten první.

prehlidka-08 „A teď si koukej kleknout a pořádně vyšpulit zadeček… Ať se mi tam chce.“ Poručil mi, jako kdybych byla v jeho moci. A to jsem byla, protože jsem chtěla víc. Byla jsem tak nadržená, že se to prostě nedalo vydržet. To víte, nespali jsme spolu snad měsíc, protože byl pořád pryč a když byl doma on, tak jsem tam nebyla já. Jasně, že mám doma mnoho vibrátorů všech tvarů a velikostí a baterky jsou levné, ale pravému penisu se nic nevyrovná. Jak jsem si tak klekla, nejdříve zamířil na můj zadeček, ale já mu uhnula a tak mu došlo, že nechci a tak mi ho strčil do mé nenasytné mušličky.

prehlidka-12 Zajel tam tak rychle a hluboko, až jsem vzdychla bolestí… ale i vzrušením. Naše těla se potila a on přirážel jako králík. Rychle a tvrdě. Najednou na chvíli zastavil…“ Co se děje miláčku???“ zeptala jsem se ho?

prehlidka-13 „Ale nic…jen jsem měl pocit, že to na mě jde. A já ještě nechci končit.“ Opáčil.

„No tak ale pokračuj. Přece mě nenecháš čekat. Teď tu přestávku uhradíš a to i s úrokama.“ Řekla jsem celá upocená a celkem vážně, aby se činil.

Ještě párkrát přirazil zezadu, poplácal mě po zadečku a políbil mě na něj a potom si lehnul a já si nasedla zády k němu.

prehlidka-15 Ví, že jsem ráda nahoře. A ještě k tomu takhle po ránu. Chytil mě za zadek a začal platit. A musím uznat, že platil vskutku ochotně i dobře. Strkal to do mě rychle, jako kdyby snad spěchal nebo co a já ho ještě popoháněla, aby zrychlil, protože jsem se už chtěla udělat naposledy, aby mohl i on. Už jsem se těšila, až budu polykat jeho semeno a roztírat si ho po bříšku a  kozičkách. Při myšlence, jak na mě cáká a že tohle není poslední soulož dne… jsem se udělala naposledy a s výkřiky AA-AA-HH….ANO-OO…MIL-UJ-U TĚ jsem si na něj pomalu lehla.

Poté, co můj orgasmus dozněl ještě párkrát přirazil a potom vysunul toho obra z mojí jeskyňky a strčil mi ho do pusy, abych mu ho ještě pokouřila.

prehlidka-14 prehlidka-16 Za chvíli jsem cítila, jak mu v něm škube a jak se blíží i jeho vyvrcholení a tak jsem si ho vyndala z pusy. Vzala jsem ho do ruky a začala honit. Stačilo párkrát přetáhnout předkožku a už to na mě cákal jako divý. Co nejvíc jsem se snažila, abych alespoň něco chytila do pusinky a mohla si na tom jeho mlíčí pochutnat. Do pusy jsem se trefila, ale víc mi toho spadlo na kozy. Potom jsem z něj vycucala poslední zbytečky, lehla si na postel a roztírala a vtírala si zbytky spermatu do kůže.

Byl to krátký ranní sex, ale rozhodně si buďte jistí, že nebyl poslední za celý den. Totiž odpoledne jsem za ním šla do práce a pak jsme si to tam rozdali v jeho kanclu. A potom ještě večer ve sprše… ale to už je zase jiný příběh.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 67 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář