Blonďatý dáreček

bdarek-01 Jsme už s přítelem také nějaký pátek. Užíváme si svobodného života jak jen můžeme a snažíme se být k sobě upřímní. Někdy je to dost těžké, ale stojí to za to. Má upřímnost, respektive upřímná touha svěřená mému příteli se doopravdy vyplatila. Vylíčila jsem mu svůj sen… a to milovat se s ním před očima druhé dívky. Mazlit se s ní, dotýkat, líbat, ochutnávat se navzájem. Bála jsem se, že ho tím třeba ztratím, že tohle prostě nepřekousne… i když, který chlap by si nepřál mít v posteli dvě dívky? Leč tuhle jsem chtěla já pro sebe. Před ním… a třeba i s ním. Můj sen se proměnil ve skutečnost právě v den mých narozenin. Opravdu nezapomenutelný dárek.

bdarek-02 Tušila jsem, že něco netradičního přijde… Po návratu domů z romantické večeře jsme si sedli na gauč, on mě chytil kolem ramen a šeptal něžná slůvka plná touhy. Aby ne, vždyť jsem ho celý večer pěkně provokovala! Začali jsme se líbat… ale bylo to nějaké jiné… jedna ruka kolem mých ramen, druhou mě držel a najednou jsem ucítila teplo u na své druhé ruce. Nebyli jsme sami, přišel můj dárek!

To mě fakt rozrajcovalo! Byla to krásná štíhlá blondýnka, která si nenuceně sedla vedle mého přítele z druhé strany a líbala ho na krku, zatím co jsem cítila jeho jazyk až na mandlích. Rozepnuly jsme mu zip u kalhot a masírovaly mu již tak naběhlý penis.

Byl fakt hodně vzrušenej, zřejmě ho také dostávala blondýnka. Vzala jsem si ho pěkně do ruky a začala pomalu mrskat. Klečela jsem na gauči, líbala ho a blondýnka mi nenuceně stáhla má černá tanga a s velkou něhou se začala jazykem blížit k mé dírce.

Bylo to šílené… zatím co já jsem náruživě kouřila naběhlý ocas, ona si za mě klekla a jazykem pečlivě prozkoumávala obě mé hladké dírky, pěkně jednu po druhé! Pomalu prozkoumávala špičkou jazyka okolí mého zadečku, a pak zase hbitě lízala mou sladkou broskvičku…

bdarek-05 Bylo to strašně krásné, chtěla jsem ji nejen cítit, ale ji u toho i pozorovat. Lehla jsem si na záda, pusou si vychutnávala ocas mého přítele, vnímala jeho naběhlý žalud a horkost, která v něm tepala a přitom viděla blondýnku jak mi líže kundičku a prozkoumává ji prstama. Rajcovalo mě to moc, tekla jsem, měla od mé šťávy úplně mokré prsty. A tohle všechno s patřičným vzrušením pozoroval i můj přítel

Nedalo se to vydržet! Leho ocas mi projížděl pusou sem a tam, ona prstama mou kundičku… sténala jsem rozkoší a cítila, že se blíží můj orgasmus. Prosila jsem jí ať nepřestává a líže mě… jooo, ano… chci to…

bdarek-07 Udělala mi to fakt krásně. Měla jsem úplně mokrá stehna jak jsem tekla. Ale chtěla jsem víc! Chtěla jsem cítit v sobě pěknej ocas… s přítelem jsme si vyměnili polohu. On si lehnul na záda, já se napíchla na jeho tvrdý klacek a pomalu přirážela. A naše nová blonďatá kamarádka se hned přidala k nám.

bdarek-08 Ta holka byla fakt nezmar. Zatímco jsou šoustala na koníčka, ona se ke mně přitulila a začala mne hladit po celém těle. Políbila mne, horce a vášnivě, a já jsem ucítila dřív nepoznané vzrušení při líbání s dívkou. Bylo to vlahé, horké a něžné, cítila jsem v ústech její jazyk který mne vzrušoval, a chutnal po mých milostných šťávičkách.

Moje vzrušení ale vyvrcholilo když se opět sehnula k mému klínu a začala mi jazykem lízat poštěváček. Neovládala jsem se a řvala jsem rozkoší…

To bylo hodně i na mého přítele. Cítil na koulích její jazyk a dostal chuť mě pěkně vyšoustat. Stoupnul si za mě a pěkně zezadu mě bral, zatím co ona mi hladila zadeček a požitkářsky se koukala jak do mě zajíždí jeho kolík.

Měla jsem děsnou chuť jí lízat kundičku, cítit jak voní a chutná… Klekla si přede mne a zatím co mě přítel šoustal, zběsile přirážel a zarážel svého nadrženého ptáka hluboko do mojí kundičky, já zabořila jazyk do jejího vlhkého klína…

bdarek-11 Bylo to k zešílení. Přítel mi projížděl kundičku, hezky pomalu a vychutnával si jak ho moje úzká pička obepíná. Blondýnka si lehla na záda a já tak lépe mohla zabořit svůj jazýček do její pěkně mokré mušličky. Bylo na ní vidět jak chce, abych jí to udělala jazykem. Rajcovala mě ta skutečnost, že vlastně poprvé udělám já holku a tak jsem lízala jak nejlépe jsem uměla, ona si hladila poštěváček a se vzrůstajícím vzrušením se blížila ke svému orgasmu. Její stehna se chvěla, sténala rozkoší a prosila mě ať jí to udělám, že to chce a moc… joooo… cítila jsem ji… její tělo strnulo a potom… oooh, bylo to úžasné, její šťáva chutnala báječně

bdarek-12 Po jejím nádherném čísle jsem si opět nasedla na přítelův tvrdý ocas a pěkně se projížděla na koníčka… Blondýna byla hned u nás, a už jsem cítila její ruce na mém pevném zadečku…

Blondýnka byla dáreček a to vskutku. Nenechala mne ani chvíli vydechnout. Hned svým jazykem brousila kolem mé kakaové dírky a pomalu do ní strkala špičku jazyka.

Pěkně mi tu dírku rozdráždila a připravila ji pro ocas mého přítele, který si tu příležitost šoustat mě do zadečku nenechal ujít. Přítel zamířil svého ptáka na mou úzkou dírku, a já si pomalu, pomaličku sedala a cítila jak mi jeho žalud proniká do zadečku. Hmmm… rozkošné… pomalu… joo… ještě kousek… Už cítím jak do mě zaplouvá úplně celý, a blondýnka u toho pěkně asistuje

Přítel můj zadeček opravdu nešetřil. Když cítil jak teču a jak jsem vzrušená, převzal aktivní roli a hezky mě do něj začal zezadu šoustat. Blondýnka si hrála prstíkama s mou kundičkou, mhmmm… opravdu k zbláznění.

Cítila jsem se jako děvka, která si oba dva náležitě vychutnává pro svou rozkoš. Přítelův ocas mě projížděl, tvrdě přirážel a já ochutnávala hebkost jejích rtů, horkost jazyka, který před chvílí slízaval mou šťávu…

Já i přítel jsme cítili, že se blíží chvíle vyvrcholení. Nedokázala jsem však ještě ukončit to krásné šoustání a prosila jsem ho, aby ještě vydržel a dopřál mi orgasmus při kterém se udělám zadečkem.

bdarek-18 Ale stačilo, aby jen několikrát zarazil svůj úd do mé prdelky, a moje vyvrcholení bylo tady! Wow… nádherné… cítím jak mě zaplavuje vlna vzrušení a teču, pouštím svou šťávu do úst blondýnky.

To už bylo i na přítele moc a dožadoval se svého. Braly jsme jeho tvrdý ocas střídavě do pusy, sály ho a přály si, aby nám to své horké semeno pěkně nastříkal do úst.

bdarek-19 Chvíli ho kouřila naše blonďatá ďáblice, a já mohla vzrušeně sledovat jak naběhlá kolík mého přítele mizí v jejích vášnivých ústech. Olizovala mu žalud, sála ho, lízala po celé délce od koulí až po špičku, aby ho vzápětí pojala celého do úst.

Když jsem ji vystřídala, sedla si za mne, a přjižděla mi horkými dlaněmi po těle. Položila mi ruce na ňadra, hnětla mi bradavky a líbala zezadu na krk.

Zvyšovaly jsme tempo, střídaly se ve stále kratších intervalech, laskaly mu žalud a koule jazykem, když vtom…. Jeho tělo sa napjalo, a vzápětí jsme ucítily proud horkého semene, který nám stříkal do pusy a na obličej. Chutnal báječně!

bdarek-20 Přítel byl tak nadržený, že nás zaplavil doslova potoky spermatu, takže na obě se dostalo. S blondýnkou jsme se o jeho výstřik vášně kamarádsky podělily, a poslední zbytky si navzájem slíbaly ze rtů. Bylo to vyčerpávající, ale krásné. Myslím, že na tyto narozeniny opravdu nikdy nezapomenu. A už se těším na ty následující 🙂

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 92 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář