Také jste byli na dovolené?

Letuška naposledy prošla letadlo a zkontrolovala, zda jsou cestující připoutáni. Za několik okamžiků se země začala jakoby přibližovat, domy a silnice se stávaly zřetelnějšími, až nakonec letadlo dosedlo na přistávací dráhu. Vyšel jsem na schůdky a téměř jsem upadl zpět do klimatizovaného letadla. Vedro bylo téměř vražedné, nejbližší stín byl daleko, ostatně, jako na každém letišti. Ve vzduchu byla cítit vysoká vlhkost, která plynula z blízkého moře. Malý autobus nás dovezl do letištní budovy, kde jsme si počkali na svá zavazadla a pak už jsme se vezli do místa svého čtrnáctidenního pobytu.

S kamarádem Luďkem jsme se znali už dlouho a spolu jsme také nejeli poprvé. Moc jsme nemluvili, spíš jsme se jen dívali na ubíhající krajinu a na lidi, kteří jsou nakonec všude stejní. Zato za námi se ozývalo veselé švitoření dětí i vážné brumlání jejich otců, někdo pospával. Autobus nás zavezl k hotelu a my obdrželi klíč od pokoje, který byl umístěn na konci krátké chodby. Vedle nás se ubytovala rodinka s dětmi a naproti nějaké dvě blonďaté slečny. Nám to ale bylo v této chvíli jedno. Padli jsem do postele, abychom si po cestě trošku srovnali záda. Naštěstí jsme si prozíravě natáhli budík, a tak jsme čas k večeři nezaspali. Podle návalu v jídelně jsme usoudili, že obdobný nápad měl asi celý zájezd. Po večeři jsem si chtěl zase zalézt do postele a chvilku si číst, zatímco Luděk vyrazil na obhlídku okolí.

Když jsem se ráno probudil, Luděk v pokuji nebyl. Abych byl přesný, nebyl v něm ještě. Bylo mi to divné, ale ještě než jsem se mohl začít bát pořádně, tak klapl zámek a Luděk vešel do pokoje. "Kdes byl?", zeptal jsem se. "Máš mě v občance?" odpověděl protiotázkou a děsně se u toho šklebil. "Po snídani se stěhuju", oznámil mi. "A kam?" vyzvídal jsem. "Naproti do hotelu, seznámil jsem se tam s príma babou", oznámil mi. "Přijdu až na odjezd". Než jsem se rozkoukal, byl pryč i s kufrem. Tak jsem najednou měl pro sebe celý pokoj.

Po snídani, při které jsem si se zájmem prohlížel další účastníky zájezdu, kteří se svou bělobou výrazně lišili od domorodců a těch, kteří zde již týden byli, jsem šel na pláž. Dokud jsem se opaloval v leže na zádech, problémy jsem neměl. Ale naprosto akrobatickým výkonem je mazání vlastních zad opalovacím krémem. Patrně jsem při tom vypadal jako začínající jogín. Naštěstí se poblíž ležící slečně jogína začátečníka zželelo, která se nabídla, že "mi to natře". Zasmál jsem se slovní hříčce. Tak jsem se seznámil s Alicí. Pak jsem si vzpomněl, že jsem ji vlastně už dnes viděl, a že to je jedna z těch dvou dívek, co bydlí naproti mému "separé". A protože jsme pusy nezavřeli, přenesla si k nám Marcela deku. Tak jsem se seznámil i druhou polovinou dámského pokoje.

A pak jsme spolu začali chodit na pláž i do jídelny a večer na místní korzo, půjčovali si písničky a vůbec se docela dobře bavili. Až jednou nám Alice večer řekla, že bude brzo ráno vstávat a že se půjde podívat na východ slunce. Druhý den mě ale vzbudilo klepání na dveře. Za nimi byla Marcela a nohu měla obalenou ručníkem, kterým prosakovala krev. "Co se děje?" zeptal jsem se vykuleně. "Pojď mi pomoc, já se blbá řízla při holení", odpověděla mi Marcela a po jedné noze zase odhopkala do pokoje. A tak zatímco se Alice kochala východem slunce, já zatím omýval a ovazoval hezkou nohu, která byla docela pořádně fiknutá na holeni. Když jsem Marcele nohu zavázal, nabídl jsem se, že jí něco malého přinesu z jídelny, aby nemusela na nohu stoupat, než se rána trošku zatáhne. Nabídka byla přijata s povděkem.

Asi za 40 minut jsem už nesl nějaké maličkosti, které Marcela docela ráda slupla. Když se najedla, poprosila mě, abych jí pomohl do koupelny. Když jsem jí pak pomáhal zpět, naklonila ke mě hlavu a letmo mě políbila. Otočil jsem se a políbení jí vrátil. Objala mě kolem pasu a její další políbení nebylo už jen letmé. Měla na sobě jen jednoduchý nátělník a kalhotky. Cítil jsem, jak mě její skoro nahé tělo vzrušuje.

Natlačila se na mě a já před ní couval až k posteli. Pak jsem padl na záda a ona mě docela rychle svlékla z kraťasů. Rukou jsem jí zajel pod kalhotky, které jsem jen poodhrnul na stranu. Ucítil jsem na prstech její vlhkost, ale víc jsem už nestačil. Přitáhla se za moje ramena a prudce na mě dosedla a rychle a soustředěně si mě začala užívat. Vyšel jsem vstříc jejím bokům, ale náš rytmus neměl dlouhého trvání. Najednou jsem cítil, jak do ní plynu a pak jsem už jen vnímal, jak se zastavila a její kundička se začala rychle svírat. Pak se skulila vedle mě.

Leželi jsme vedle sebe, více oblečení, než nazí a odpočívali. Najednou zarachotily dveře a Alice vešla dovnitř. Už od dveří zahalekala: "Nazdar, ještě spíš, le…", víc nestihla dopovědět, protože naše pozice byla dost výmluvná. Navíc se na zemi válely moje kraťasy a spodky. "Teda, ale že jste nezaháleli", řekla vesele. Marcela jí začala vysvětlovat, jak se řízla při holení. Při tom vystrčila nohu. Alice jí vzala do rukou a začala hladit. Marcela se jen lehce zavrtěla. Najednou jsem začal hladit Alici po zádech a ona se k nám sklonila. Blízko… hodně blízko. Políbil jsem jí za ucho a najednou jsem se ocitl v posteli s oběma najednou.

Rozepnul jsem Alici podprsenku od plavek a začal se s ní mazlit. Marcela se ke mě tiskla zezadu a rukama hladila střídavě mě a pak zase Alici. Postupně jsme se zbavili oblečení a vzájemně se laskali.

Toho dne jsme už z pokoje nevyšli. Druhý den, když jsme šli na snídani, jsme vypadali jako bychom prožili bouři na moři. Holky měly černé kruhy pod očima a já krok námořníka. Na pláži jsme usnuli prakticky hned, jak jsme si lehli na deku. Ale sluníčko si nás našlo a každý z nás měl něco více, či méně spáleného. Když jsme se sykajíce bolestí dopravili zpět do hotelu, a pochopitelně teď už do jednoho pokoje, začali jsme se sprchovat a vůbec provozovat takovou nějakou poplážovou hygienu. Ale spálená místa nás bolela. Naštěstí se po večeři vytasila Alice s nějakým olejem po opalování co prý je taky na spáleniny. Pochopitelně jsem se nabídl, že holky promažu.

Obě nastoupily do koupelny a svlékly se do naha. Pomalu jsem naléval chladivý olej na spálená ramena a paže a jemně jej vtíral do pokožky. Asi se to líbilo, protože jsem si všiml, že oběma holkám tvrdnou bradavky. Mě pro změnu tvrdnul penis a tak když se holky nabídly, že zas namažou mě, svlékal jsem se skutečně bleskově. Ale oleje už moc nebylo, a tak když došel, začali jsme se mazlit. Za chvíli jsem se blyštěl stejně jako ony. Když jsem byl už jen od oleje, otočil jsem holky tak, aby stály ke mě zády.

Měl jsem před sebou dva zadečky a tak jsem k jednomu z nich přiložil svůj penis. Po olejovém filmu vklouzl dovnitř jako nic. Druhý zadeček jsem zatím vynechal, ale pečlivě jsem masíroval kundičku. Po chvíli jsem obě pozice vyměnil. Netrvalo dlouho, a ozvaly se první vzrušené vzdechy. Alice měla orgasmus jako první. Když se trošku vydýchala, sedla si na zem. Marcelka se nad ní rozkročila a já začal zpracovávat její análek. Alice se věnovala vylizování jejího klínu. Za chvíli jsem cítil, že můj vrchol je blízko. Najednou se Marcela zarazila a úplně ztuhla. Začala se třást. Zůstal jsem v ní nepohnutě, ale jen krátkou chvíli. Když jsem pak udělal dalších pár přírazů, cítil jsem, jak mi horké semeno teče do té krásné dírky.

Když jsme se vrátili z dovolené, nezůstali jsme pouze u krásných vzpomínek z dovolené. Postupně jsme se sestěhovali dohromady a zažili ještě docela dost podobných zážitků.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 33 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Také jste byli na dovolené?” (celkem 2)

Napište komentář