erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Trest za včasný příchod

Pamela

Dárky v podobě různých voucherů a poukazů jsou takové ošidné. Dostanete dárek, ale vlastně nic nemáte. Maximálně cár papíru. Já dávám přednost tomu, mít rovnou něco v ruce. Ideálně něco pěkného a pevného, ale to odbočuju, to člověk pod vánočním stromečkem většinou nenajde. Nicméně loni brácha usoudil, že nás obdaruje poukazem do soukromého wellness s thajskou masáží pro dva. No ok, dokážu si představit armádu horších darů. Jenže do toho přišla ta pitomá korona a všechno zavřeli. Takže náš voucher vybíráme v létě, v posledním možném termínu. Je vedro, podle toho jsem také oblečená a nemám moc náladu pařit se v nějakém wellness. Aby nebylo komplikací málo, ty se zrovna vracíš ze služebky. Ale stihnul jsi to na objednaný čas úplně přesně.

Wellness vypadá fajn – masážní vana, sprcha, lehátko a vonné oleje. Rychle ze sebe shodím oblečení a obleču si připravený lehký župánek. Samet krásně klouže po mé hladké kůži. Jelikož jsme se pár dní neviděli, sedneme si na gauč a chvíli si povídáme. Což má za následek, že si začínám uvědomovat mravenčení v podbřišku, svoje tělo, které touží po pohlazení a ještě něčem víc. Tvůj svůdný pohled a úsměv to celé ještě umocňuje. Vstanu, abych se nepřilepila ke kožené sedačce a svlékneme se.

Zjišťuji, že pohled na mě Tě taky v klidu nenechává. Tvoje famózní mužství se už pěkně tyčí dopředu. V tu chvíli bych se na něj nejraději nabodla. Chci Tě a chci Tě hned! Ovšem místo toho jen polknu, vezmu Tě za ruku a vedu do vany. (Mohla bych Tě klidně vzít za něco jiného, ale ruka je přece jen delší.)

Než se ponoříš do vody s pěnou, snažím se Tě nenápadně hltat očima. I po těch letech, co jsme spolu, se mi pořád líbíš. Vypracovaná hruď, ploché břicho a pevné paže. Čekáš na mě ve vodě a taky se díváš. Dávám si na čas. U kraje vany se otočím a pod záminkou rovnání ručníků vyšpulím svůj zadeček směrem k Tobě. Je pěkně pevný a kulatý, nějak na mně to běhání musí být znát. Je mi jasné, že to ale není všechno, co vidíš. Moje závojíčky jsou lesklé a roztoužené. Pak si ještě sednu na kraj vany. Lehce roztáhnu nohy, ponořím chodidla do vody a zaprotestuji:

„Je to studené.“

„Už pojď sem, zahřeju Tě,“ nabídneš se taktně. Bohužel tuším, že v tom žádné gentlemanství není, protože teď nemáš žádnou krev v mozku a přemýšlíš tak akorát pérem.

Vlezu do vany. Nejprve se trochu umyju. Pěna mi stéká po kulatých ňadrech, která teď vypadají jako bójky v mořském přílivu.

Konečně si lehnu do vany. Přímo na Tebe. Poprvé dnes se políbíme. Pomalu a důkladně ochutnávám Tvoje rty. Cítím Tvoji podmanivou vůni, jak se mísí s uvolňujícím odérem pěny do koupele. Ovšem nezůstane jen u prostých polibků, protože můj jazýček vyhledá ten Tvůj a chvilku si spolu hrají. Strašně mě vzrušuje, když mi takhle pleníš pusinku. Nemůžu se dočkat, až tam budu mít něco jiného. To, co mě zrovna teď příšerně tlačí v klíně.

Přesunu se k té věci. Tvému překrásnému kopí, které jako by bylo stvořeno k tomu působit mi slast. Jemně ho políbím na špičku, pak jazykem přejedu po celé délce a znova ho pomalu políbím. Podívám se Ti do očí. Mlčíš, ale Tvůj pohled je vášnivý, nadržený a téměř slyším Tvoji prosbu: „Vykuř mi ho, lásko!“

Ráda Ti plním to, co jsi nevyslovil. Pomalu si ho zasunu do pusinky a zapracuji na něm jazýčkem. Zasténáš slastí. Na jazyku ucítím chuť Tvého semene z první kapičky touhy.

Zatímco ho mám v puse, lehce Ti ho pohoním u kořene. Jelikož mi zbývá druhá ruka volná, vyhledám pod vodou svoji lasturku – mokrou dvakrát – a začnu si ji hladit. Prsty nejprve projedu svoje závojíčky a pak zajedu několikrát dovnitř. Do své zatopené jeskyňky. Upustím tak trochu páry ze své nenasytné touhy.

Náhle se zvednu z vody: „Už je to studené. A navíc je čas na masáž.“ Zatváříš se zklamaně. Úplně jsi zapomněl, proč tu jsme. Ovšem víš, že mi nemá cenu odporovat. Kdybys tak věděl, kolik mě to stojí sebepřemáhání. Nejraději bych se nechala ojet rychle a hned. Ale chci hrát tuhle hru.

„A kde je ta masérka?“ zeptáš se.

„No, víš,“ přiznám pomalu, „volali mi dopoledne, že si zlomila ruku. Takže se omlouvají, ale bude to dnes bez masáže.

„Aha,“ řekneš, „to nevadí.“

„Tedy bez profesionální masáže,“ dodám ještě, „namasíruju Tě já. Lehni si. Máš to za trest.“

„Co jsem provedl?“ zajímá Tě.

„Pozdní příchod,“ odvětím.

„Dnes jsem přišel včas,“ hájíš se.

„Jenže chodíš pozdě vždycky. Jsem zvyklá na Tebe čekat. Když přijdeš na čas, mate mě to. Takže je to trest za včasný příchod,“ uzavřu naši debatu. Jen pokrčíš rameny, protože přece víš, že nemá smysl mi odporovat. Ovšem mám pocit, že Ti ten trest nevadí a dokonce jsem zahlédla záblesk radosti v Tvých očích.

Lehneš si na břicho a já si kleknu obkročmo nad Tebe. Začnu Ti v jemných pramíncích lít na záda voňavý olej. Neodolám a pěkně si ho rozetřu taky po svých prsou. Pomalu v jemných kroužcích, dokola a kolem bradavek.

Pak hladím Tvoje záda, jemnými tahy laskám Tvoje svaly. Pomalu olej vtírám do Tvé kůže. Lehnu si na Tebe a pokračuji v masáži svými ňadry. Bradavky mám nateklé a tvrdé, jak jsem sama vzrušená. Musíš zřetelně cítit vlhkost mojí svatyňky na svém zadku. A myslím, že Tě něco vepředu musí příšerně tlačit.

Pokynu Ti, aby ses otočil. Stojí Ti stále. Ne, že bych to nečekala. Kleknu si nad Tebe a dráždím Tě svým klínem. Ovšem dávám dobrý pozor, abys mi nezajel dovnitř, na to je čas. Místo toho ti pošlu vzdušný polibek a dopřeji Ti podívanou, jak si hladím ňadra. Když se moje prsty dotknou rudých bradavek, zasténám.

Snažíš se mě chytit a převzít iniciativu, hladce se Ti vysmeknu jako naolejovaný had. Chci si ale taky něco užít. Kleknu si nad Tebe, klínem nad Tvojí hlavou. Na nic nečekáš, vezmeš mě oběma rukama za zadek, přitáhneš si mě blíž a začneš mi ji nádherně lízat. Vykřiknu. Slížeš všechny mé šťávičky a zajedeš jazykem dovnitř. A zase ven. Dovnitř. A ven.

Sotva stačím vzít Ti ho do pusy a pěkně pokouřit, už ho musím zase vyndat, abych si mohla ulevit výkřikem rozkoše. To s plnou pusou tak nádherně vyvinutého chlapa nelze.

V okamžiku, kdy se Tvoje ruka přesune z mého zadečku na klitoris, zatřesu se vyvrcholením a zakřičím hodně nahlas. Snad na nás nikdo nepřijde.

Teď mám pocit, že mám dluh. Lehnu si mezi Tvoje nohy a znovu Ti ho olíznu. Pak zasunu do pusy … hlouběji … a hlouběji. Zatímco se moje bradavky otírají o Tvoje stehna, začnu divoce pohybovat hlavou nahoru a dolů. Zase Ti unikne vzrušený sten. A já cítím, že už není cesty zpět. Vytáhnu ho z pusy a nechám si skropit kozy Tvou bílou sladkou záplavou.

Pomalu se vydýcháš a zeptáš se: „Smí se tady šukat?“ „To nevím,“ připustím, „ale my jsme nešukali.“

Lehnu si k Tobě, něžně se přitisknu a políbíme se.

„Mohli bychom se teď společně osprchovat,“ navrhnu po chvíli, kdy jen tak ležíme. Tady je teda sprchový kout tak prostorný, že by tu mohla být swingers party fotbalového mužstva. Chytím Tě a přitisknu se, abych se v něm neztratila. A taky si Tě trochu umyji.

Při té příležitosti zaregistruji, že Ti zase stojí. (Nebo ještě pořád?!) Každopádně to je fajn, mám tenhle stav u chlapa fakt ráda.

Vezmu ho do ruky. Namydlím. Opláchnu vodou. Pokouřím. Taková přirozená posloupnost činností. Miluju to, mít ho pěkně v puse. Ovšem tentokrát jen na chviličku, pak mě zvedneš na nohy.

„Chci Tě celou,“ procedíš skrz zuby.

Otočím se k Tobě zády a nechám Tě mi tam zajet. Jsem hladká a vlhká, jde to jako po másle. Začínám se po něm pomalu vozit. Tak se mi to líbí. Užívám si Tvou blízkost hluboko v sobě. A mám pocit, že se Ti to líbí taky. Hodně líbí. Naše steny rozkoše se napřed střídají, po chvíli už spolu souzní. Stejně jako naše vyvrcholení, která přichází ve stejný okamžik.

Naposledy přirazíš hluboko do mě, v penisu Ti zacuká a začneš mě plnit svým žhavým magmatem.

Když se opravdu umýváme, zjistíme, že náš čas ve wellnessu pomalu vypršel.

„Líbilo se mi, jak sis řekla o to druhé kolo ve sprše,“ řekneš při oblékání.

„Chtěla jsem se s Tebou jen osprchovat,“ namítnu. Není to tak úplně pravda.

„Bylo to prima,“ připustíš snad i provinile.

„Můžeme si to zopakovat,“ nadhodím, „ještě jsem Ti neřekla, že jako omluvu za nepřítomnost masérky jsme dostali nový voucher. Při troše štěstí bude mít tu ruku pořád ještě zlomenou.“

Zasměju se.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 195 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Trest za včasný příchod” (celkem 4)

Napište komentář