Věrčin bazén

Další ročník gymplu pro Věrku skončil velmi úspěšně a tak měla před sebou vidinu pěkných prázdnin a rozhodla se toho jak se patří využít hned od začátku. Letní vedro vrcholilo a tak hned následující den odpoledne naházela do batůžku pár důležitých věcí pro několikadenní pobyt na chatě a zkontrolovala obsah peněženky. Na chatu to nebylo daleko. Těch patnáct kilometrů Věra zvládala na svém pěkném trakingovém kole jako nic. Nebyla na chatě od září minulého roku. Už se jí stýskalo, protože to tam měla ráda. Měla k nedočkavosti ještě jeden důvod. Taťka před třemi týdny pro ni koupil a minulý týden instaloval a naplnil velký gumový bachratý nafukovací bazén. Věrka jej ještě neviděla a dnes se tedy těšila na premiéru.

– Mamíí!!,.. tak já jedu, křikla Věrka za maminkou nahoru do patra. – Vrátíš se nebo tam zůstaneš?, ozvalo se odkudsi shora přitlumeně. – Asi tam zůstanu do neděle, odpověděla Věrka směrem do schodiště. – Máš sebou telefon? – Jóó! – Tak dej po cestě pozor a udělej taky něco na zahrádce! – No jóó, zahučela Věrka odevzdaně víceméně pro sebe a útrpně zakoulela očima. Vyběhla z domku, vyvlekla z garáže kolo a odstartovala jak raketa za vytouženým klidem po třech měsících školního stresu. Cesta vedla většinou lesem po úzkých cestičkách a byla po těch vedrech suchá, takže ji to netrvalo ani celou hodinu.

Chata nebyla nic okázalého. Byla to typicky českým způsobem po několik generací rozšiřovaná a kutilsky vylepšovaná přízemní dřevěnka s prosklenou verandou na poměrně velkém pozemku. Věrčin táta je truhlář a děda je tesař a navíc měli oba spoustu dobrých známých řemeslníků, což se i při té skromnosti stavby na celkovém dokonalém dojmu nesmazatelně podepsalo. Před chatou byla nezbytná zahrádka, která byla zase chloubou maminky. Taťka dával přednost snadněji udržovatelnému trávníku za chatou. Chatka nestála osamoceně. Po obou stranách měla sousedy, od kterých ji dělil nízký drátěný plot a necelé dva metry vysoké husté vzájemně prorůstající pečlivým střihem upravené túje. Zadní plot byl zvenčí zarostlý neprostupným křovím jasmínu nad nízkou roklinkou, kterou protékal malinký čistý potůček pramenící nedaleko v lese. To vše způsobovalo, že na zadní část pozemku za chatou nebylo odnikud vidět vyjma střech sousedních chat a vysokých stromů za potokem.

Sotva dorazila a ve spěchu postavila kolo, rozběhla se ještě s batůžkem na zádech za chatu. Zastavila se před pečlivě přikrytým bazénem a zbožně si jej prohlížela. Stáhla opatrně krycí plachtu a s nadšením v očích se dívala na tu modrou krásu. Pohladila zálibně měkký okraj. Když se dost potěšila, otočila se a odběhla dopředu, aby chatu zabydlela, a vytvořila si u bazénu prostředí dokonalého vegetu. Zotvírala okna, odněkud vytáhla skládací lehátko a převlékla se do bikin. Alespoň ona tomu tak říkala, ale tři mladé javorové lístky by stoprocentně zakryly více. Vrhla se hravě do bazénu jako lachtan. Voda byla ale trochu studenější než se původně zdálo. Vydržela tam celou půlhodinu, než vylezla, osušila se a hodila sebou na lehátko. Rozprostřela svoje krásné, dlouhé, vlnité blond vlasy, které jinak nosila do ohonu svázaného rafinovaně sexy hodně vysoko na temeni.

Věrka byla hezká holka. Měla pěknou postavu a ladnou chůzi. Měla velké zvědavé modrošedé oči, krásné štíhlé dlouhé nožky a zadeček, který opravdu měl dvě půlky a kůži jak broskev. Věděla to o sobě, ale na svůj vzhled nikdy nevsázela. Kluci dělali vše, aby se jí dostali do kalhotek, ale ona byla neoblomná a nechtěla si komplikovat život před maturitou holčičím podléháním klukovskému loudění. Nenechala se zviklat ani řečičkami svých spolužaček, které se chlubily svými defloracemi a jinými pikantními zážitky. Byla dost inteligentní na to, aby poznala, že tři čtvrtiny z toho jsou pouze vychloubačné výmysly. Neznamená to ale, že by ji sex nelákal. Naopak. Tím, že se držela navenek stranou sexu, mívala někdy v noci hezky nestydaté sny a budila se. Mrzelo ji pak, že neexistuje způsob jak takový sen nastavit a dát mu tak sladké dokončení. Také dobře věděla co je v sexu v „módě“ a v poslední době ji to doslova pronásledovalo. Občas ji to donutilo uchýlit se k intimní činnosti, po které se její panenské „květince“ nádherně ulevilo. Trochu se za to sama před sebou styděla. Co je orgasmus už také věděla a jako správná zdravá dívka po něm občas zatoužila.

Ležela naznak na tom lehátku a na sluníčku se jí zdálo, že ty bikinky trochu studí. Když sem dorazila, všimla si, že v osadě dosud nikdo není. Bylo dopoledne a navíc všední den. Okenice okolních chat byly zavřené a nebyly slyšet žádné hlasy. Vstala, ještě se rozhlédla a pak sundala to třikrát nic na šňůrkách a lehla si opět na lehátko. Divila se, proč ten nápad nedostala hned, ještě než vlezla do toho bazénu.

Tou dobou „drtil“ David do pedálů kola překonávajíc táhlé mírné stoupání po horkem změklé asfaltce směrem ke vsi, za níž se nacházela chatová osada. Měl za sebou více než dvě hodiny a téměř třicet kilometrů. Byl sice pracovní den, ale měl od zítřka do konce týdne dovolenou a tak se rozhodl, že si tam zajede odpočinout. Docela určitě se tam bude dát to vedro snášet lépe. Prolétl vesnicí a zastavil se mírně zadýchán až před chatou. Nevšiml si, že okenice vedlejší chaty prozrazují, že je obydlená. Odemkl branku a odstavil kolo pod verandou. Vešel do chaty, ale okna zatím neotevřel. Nechtěl, aby vedro vniklo do celé chaty a připravilo mu pak neklidnou noc. Pak nakoukl za chatu. Při pohledu na boční živý plot se mu zazdálo, že zahlédl u sousedů něco modrého. Nic netušíc zvědavě nakoukl skrze túje.

Věrka ležela nahá naznak na lehátku a užívala si chvíli totálního příjemného uvolnění. Mírný závan odpoledního větříku z tepla ji rozpustile pošimral v zlatavých hustých kudrnatých chloupcích klína. Usmála se. Bylo jí to příjemné. Větřík to zkusil ještě jednou a trochu důrazněji. Usmála se. Se zavřenýma očima roztáhla do široka pokrčené nohy s chodidly u sebe. Nastavila tak větříku k laškování celou svou růžovou „orchidej“. Větřík se ještě chvíli činil, ale když se ta dětinská hra začala Věrce líbit, tak naschvál zlomyslně ustal. Nechtěla se jen tak vzdát příjemného pocitu, který větřík vyprovokoval. Když se nedočkala pokračování tak její ruka zcela podvědomě zabloudila tam, kde on před chvílí skončil. Prstík jí projel mokrou štěrbinkou a způsobil další tentokrát daleko silnější příval slasti. Zcela zapomněla kde je a co se s ní děje. Ani nevěděla jak, ale touha po dalších přívalech slasti překonala zábrany a přestala vnímat okolí. Dvěma prsty jedné ruky si mnula ztvrdlou bradavku a ukazováček druhé ruky pomalu jezdil podél růžových mokrých lístků její „květinky“ z jedné i druhé strany. Dlaň měla přitisknutou na svůj chlupatý trojúhelníček. Občas ukazováčku pomohl i prostředník a prstíky náhle společně v návalu slasti zabloudily tak hluboko, že se Věrka málem připravila o panenství. Krásný rozechvělý pocit ji projel tělem i přes ten tlak. Dokonce to zkoušela masochisticky několikrát opatrně vyvolat znova v souladu s jistými představami.

Právě v té chvíli David nahlédl skulinou mezi tújemi. Na okamžik zcela zkoprněl. Věru neviděl už téměř dva roky. Že se dočká po té době prvního pohledu na ni právě v takové situaci to se nenadál. Měl Věru už dávno moc rád a jako děti si o prázdninách zde spolu vždy hráli. Později se pokoušel jako zvědavý kluk nějak si osahat tu dívčí chloubu, která se jí už hezky rýsovala na hrudi, a nevynechal k tomu jedinou příležitost. Ona ale tehdy byla ještě stydlivá a trochu dětská. David byl také ještě nedotčený a jeho zkušenosti byly jen odposlouchané a tak se mu dlouho nepodařilo z ní nic vymámit. Až jednou.

Bylo to poslední den před koncem prázdnin. Věře bylo jen pár dní po patnáctých narozkách a jemu o necelý rok více. Stalo se to nějak náhodou. Nikdo z nich to nevyvolal záměrně. Leželi po nějaké hře udýchaní ve vysoké trávě na voňavé louce v podvečer daleko za chatami. Ležela naznak a měla v puse dlouhé stéblo trávy. Seděl vedle ní a ona jej tím stéblem škádlila na boku. Náhle to její škádlení v Davidovi probudilo něco, co nedokázal ovládnout. Bez varování se naklonil nad ni, ruce ji přitiskl do trávy za hlavou a zubama ji z pusy vytáhl to stéblo. Pak ji dlouze políbil. Byla tak ohromená, že se vůbec nezmohla na odpor. Kapitulovala ihned. Neřekla nic, vysvobodila ruce a objala jej také. Líbání a vzájemné něžné hlazení už nedokázali zastavit. Vyvolalo společnou touhu.

Bylo to tehdy tak krásné. Poprvé oba cítili cosi, co ještě dosud nepoznali. David Věrku nejdříve tiskl v leže k sobě objetím v štíhlém dětském pase. Cítil pod tím jejím tričkem smyslné tvary jejich mladičkých tuhých prsíček a vzrušený hluboký dech. Měli oba pocit, že se propadají do nějakého snu. Nahé nohy měli propletené a ona svírala jeho stehno mezi svýma teplounkýma štíhlýma nožkama. Měla na sobě lehkou letní sukýnku, kalhotky, tričko a něco jako podprsenku. Cítil vlhké horko jejího holčičího klína na svém stehně nad kolenem i skrze kalhotky. Davidova ruka nenápadně zabloudila pod tričko a odhrnula podprsenku. Krátce se pokusila o nevýznamný odpor, ale ten byl spíše symbolický. Pak už dopřála svým dosud nedotčeným dětským prsíčkům poprvé sladké polaskání od kluka. Začala se trochu bránit, když se jeho ruka po chvíli pokusila dostat dolu k jemným chloupkům měkkého holčičího klína v těch tenkých kalhotkách. Netrvalo to příliš dlouho a stejně neubránila tu svou „svatyňku“ před znesvěcením jeho rukou ani silným stiskem stehen. Rovněž nezabránila silnému vzdechu a mdlobnému zatrnutí až v hlavě, když jeho prst projel její mokrou kluzkou štěrbinkou a nahoře zavadil o drobounký „klíček“ k jejímu tělu. Její svaly dosud napnuté v obranné dívčí křeči pomalu povolovaly a ona se poprvé nezadržitelně propadala do rozkoše sexu.

Dýchala rychle a její tělo vonělo nevinností. Davidovy prsty jemně, ale náruživě zkoumaly její mokrou štěrbinku až k jeskyňce. Dýchala stále rychleji a hlasitěji. Pak náhle ztuhla bez dechu s otevřenou pusou v slastném opojení a z hrdla se jí za okamžik vydral dlouhý tichý sten, když se propadla do slastných hlubin svého prvního skutečného orgasmu. Zcela něco jiného než vyvolaný holčičími představami s rukou mezi sevřenými stehny. Přivalil se nečekaně prudce jako povodeň. Zvrátila hlavu a zavřela oči. Silné svíravé vlny úžasného dosud nepoznaného prožitku se jí rodily pod jeho rukou a narážely jako nádherný příboj až do spánků. Zbavovaly ji možnosti vnímat okolní realitu a donutily její tělo k několika zmítavým pohybům s napnutými svaly a k silným vzdechům, při kterých jeho ruku přidržovala mezi svými silně sevřenými stehny. Kalhotky tehdy ještě zůstaly tam, kde mají být i když pak byly náležitě mokré. Nezkušený překvapený David to zažil s dívkou poprvé a vzrušilo jej to tak, že také nezabránil průchodu své touhy. Rychle vysvobodil penis nohavicí z trenýrek, ale nestihl to a pokropil jí nohy horkým dárkem až ke kolenům. Byla to krásná hledající a eroticky blouznivá láska teenagerů. Cítili k sobě dosud nepoznanou zamilovanost.

Na druhý den ty sladké prázdniny končily. Sotva se stačili rozloučit, aniž si něco více řekli. Oba se styděli. Předpokládali jako obvykle, že se brzo tady sejdou. Netušili ale, že okolnosti a náhoda tomu nedovolí a uplynou téměř dva roky, kdy se zde budou míjet, než se opět setkají.

To vše Davidovi v mžiku proběhlo hlavou. Z ohledu na svoje city k Věrce nechtěl být netaktní. Nevěděl po té době ani jestli Věra ještě k němu něco cítí. Věděl ale, že by bylo zlomyslné ji vyrušit. Zároveň ale zcela zištně nechtěl, aby to dílko teď dokončila. Vzbudilo to v něm opět touhu po ní. Ucítil příležitost. Musel to honem nějak zastavit. Odběhl potichu zpět před chatu, kde třísknul železnou brankou a začal dělat hluk jako by právě přijel.

Věra byla právě v nejlepším, když zaslechla kovový třesk vrátek od vedle. Probrala se z euforie a kvapně si opět oblékla ty kousíčky hadříku, které měly chránit její eroticky kritická místa, ale ve skutečnosti na ně spíše obracela pozornost. Vyběhla trochu rozladěná před chatu a uviděla Davida. Její překvapení bylo ohromné. Málem jej nepoznala jak zmužněl. Srdce se jí rozbušilo. Rozmrzelost ji rázem opustila. – Jéé, ahoj Davide??! Tebe už jsem neviděla ani nepamatuju. David věděl, že musí Věru udržet „na teplotě“ tak vyhrkl naoko překvapeně: – No nazdar, Věrko?!! Prohlížel si ji od hlavy až k patám. – Páni,.. ty jsi ale krásná holka. Naposledy jsi byla ještě úplná školačka, ale teď už jsi ženská připravená na hřích. – Hele, nech si lichotky ty pokušiteli, odpověděla Věra káravě a malinko se začervenala. Její výraz ale nezakryl, že ji to těší.

– To není žádná lichotka, pospíšil si David, – ale pravda. Vždyť víš, že tě dávno miluju. Ty jsi už zapomněla?, řekl s veselou narážkou na minulost. Reakci ale čekal se skrytým napětím. Věra se zatvářila trochu rozpačitě nad tak přímou otázkou a nevěděla jak odpovědět. Také se jí ten den jejich „lásky“ vryl do paměti, ale přes to řekla: – Hmm,.. musíš mi vysvětlit, co tím myslíš. Nepamatuji si, že bys mi kdy nějakou lásku vyjádřil. Znělo to trochu štiplavě až uhýbavě. – Néé??, dělal překvapeného. – Tak můžeme pokračovat kde jsme přestali a já to napravím, pošťuchoval David neodbytně. – Ty jseš fakt ale vtíravej jak Alpa, ohnala se Věra naoko pozlobeně, protože něco říci musela, aby neztratila dívčí důstojnost. V duchu si ale musela přiznat, že by ráda. Zvlášť právě teď když ji vyrušil.

– Nechceš se vykoupat?, odvedla trochu záměrně dosavadní téma. – Taťka mi koupil bazén. – No samo,.. to teda beru, řekl David nadšeně a bez upejpání. – A co takhle bez plavek?, dodal otázkou. – Jóó!,.. to zrovna, a ty mě budeš vočumovat, kontrovala Věra jakoby dotčeně. – Hele, to by nebylo fér, řekl David. – Já tu nemám plavky a to co ty máš na sobě stejně přede mnou nic netají. Spíš naopak. A navíc to co pod tím skrýváš, je určitě moc hezké. Ale jestli se stydíš, tak zapomeň. – Ani moc ne, pospíšíla si Věra s přehnaně strojenou ležérností. Ten nápad se jí jinak líbil a tak honem dodala: – Tak dobře, ale slib mi, že nebudeš koukat. – Nevíš jak to mám udělat, a vůbec .. proč?? Mít před sebou krásnou,… teda vlastně,.. tebe a nedívat se? Víš co to ode mě chceš? To chceš být proti přírodě?, škemral dál. Věra se nenápadně, ale spokojeně usmála. Všimla si, jak se rychle opravil a přišlo jí to milé. Neřekla už nic jen sklopila zrak.

Zařídili oba vše, co bylo třeba k bydlení a sešli se u bazénu. Rozložili deku a David se začal svlékat. Věra dělala, že se nedívá, ale nenápadně jej sledovala a musela v duchu přiznat, že už to opravdu není žádný klučík a že v ní něco probouzí. David se klidně uveleboval v bazénu zatím co Věra se začala váhavě zbavovat té zbytečnosti co měla na sobě. David nedělal cavyky a vyzývavě se na ni díval. Zjistila ale, že překonat stud není tak lehké jak myslela. Nevěděla jak překročit ten vysoký okraj bazénu aby mu neukázala hned všechno. Věděla, že je jedno jestli se otočí předkem či zadkem pokud musí zvednout nohu. Na druhou stranu si ale přála ho nějak vydráždit. – Nesmím se stydět,.. nesmím se stydět, opakovala si v duchu.

Nakonec v ní zvítězila žena, která od muže něco chce. Rafinovaně se otočila zadečkem, opřela se rukama o měkký okraj bazénu a vysoko zvedla nohu. Trochu zakolísala, než se jí povedlo přelézt. Těch pár vteřin, které mu tento její manévr poskytl, hleděl přímo na její „lodičku“ pod kouzelným zadečkem. To úplně stačilo, aby i v té chladné vodě způsobila prudkou změnu jisté jeho proporce. Chystala se sednout si vedle něj, ale David ji uchopil pohotově za boky se snahou strhnout ji na svůj klín. Nepomohlo ani to, že ho okamžitě citelně plácla přes ruku až voda vysoko vystříkla. – Necháš toho!!!, vykřikla hlasitě. Samozřejmě neposlechl a táhl ji dolů k sobě. Ztratila rovnováhu. – Davidééééé!!, řvala ječivě na celou osadu.

Nikdo ale neslyšel a David držel pevně i když se mu snažila z počátku razantně vysmeknout a cákala bezmocně kolem sebe. Jenže David neváhal a přitiskl ji k sobě a začal ji líbat i přes hlasité protesty polibky zaměstnaných úst. – Hmmrrr , vrčela jak fena a vzpírala se. Pomalu ale odpor jejích napnutých svalů slábl až ustal docela. Zato její dosud vzpříčené ruce o jeho ramena se ovinuly Davidovi kolem krku a začala jeho polibky nedočkavě opětovat sedíc mu bokem na klíně. Pod zadečkem ucítila jeho touhu. To v její hlavě přehodilo výhybku a za chvíli se role obrátila. Bránit se musel začít David. Tiskla se a líbala jej tak silně, že začal ztrácet rovnováhu na hladkém dně a musel se opřít o okraj bazénu. Voda začala přetékat na trávník. Věra se vzpamatovala. Pustila Davida z vášnivého sevření svých štíhlých ruček a sedla si způsobně a stydlivě vedle něj s koleny skrčenými až k tělu rukama objímala kolena patami zakrývajíc svůj poklad. Dívala se na něj provinile a čekala, co David udělá. Chvíli tak seděli a mlčeli a David se pomalu probíral z překvapení a nabíral dech.

David byl první, kdo neustál to tiché napětí a náhle bez oklik zcela vážně prohlásil: – Věrko!, já vím, že mi to asi neuvěříš. Rád si dělávám ze všeho srandičky. – Víš,.. ale já,.. no já už tenkrát,.. vždyť víš,…. líbíš se mi,.. nekecám,.. já tě mám pořád rád. Podívala se mu upřeně do očí a uviděla v nich, že tentokrát opravdu nekecá. Měl pohled dost vyděšený. Cítila, že se bojí, že mu to opravdu neuvěří. Srdce se jí rozbušilo a polévalo jí podivné horko. Hledala okamžik duševní rovnováhu. Dostávala často od kluků různé nabídky a nepochybovala nikdy o tom, jaký byl jejich cíl. Byla už z gymplu na to zvyklá. Tohle ale najednou bylo něco jiného. Byl to David. Znala ho dobře. Znovu se jí intenzivně připomněla ta epizoda před dvěma lety. Náhle si byla jista, že to je právě on komu je ochotna a dokonce chce podlehnout. Davidův pohled se dožadoval odpovědi na nevyřčenou otázku, zda někoho nemá. Když se nedočkal tak pokračoval: – Víš,.. já,.. nechci nikomu lézt do zelí, ale přiznám se, že bych mu ho rád vypás. Usmála se. – Neboj se, nepolezeš, řekla tiše a slibně. Natáhla se k němu, rozkošnicky ho objala, políbila a zůstala v jeho náručí. Chvíli ji hladil po zádech a ramenou pak jeho ruka nalezla už zcela ženské kopečky jejích prsou a začala je sladce hladit. Tentokrát neprotestovala. Naopak, uvolnila se. Bradavky ji ztvrdly vzrušením a dech se jí zrychlil. Začala upadat do něžného snu. Davidova ruka pomalu sestoupila po bříšku a mířila ke klínu. Už cítil na své dlani jemné chloupky. Těsně před cílem ho ale prudce zastavila její ruka. – Ne,.. Davide!.. ne,.. prosím! Ne tady v bazénu.

Vylezli z bazénu a Věra okamžitě nezůstala své touze nic dlužna a její ruce se náruživě ovinuly Davidovi kolem krku. Chtivé malinové rtíky si začaly znovu brát svůj díl. Byla rozhodnuta dnes už na třetí pokus nenechat se připravit o potěšení i kdyby při tom měla přijít o panenství. Dokonce si trochu přála zbavit se toho reliktu dětství. Kdoví proč, náhle se jí zdálo, že jí doslova překáží. Ztěžkly jí nohy, chvěla se vzrušením. Sesunula se z Davidova objetí na deku. Lehla si na záda. David byl náhle trochu nesmělý zatím co ona ostych a strach postupně ztrácela. Lehl si vedle ní a přitiskl ji na bok k sobě. – Miluji tě!, šeptl ji náhle David do ucha.

Zatrnulo ji štěstím v hlavě, zatmělo se jí před očima. Po zádech jí přejel podivný mráz. Postihlo ji to co každou mladičkou dívku, která se v náručí toho svého poprvé dozví, že je opravdu milována a ona cítí, že ji nelže. Byla to ona pověstná „střela Amorova“, která smetla poslední zbytky pochybností a rozhodla její vnitřní boj. – Já tebe taky, vzdychla tichounce a úplně se uvolnila. Teď už jistojistě věděla co chce a byla k tomu odhodlána. Přisátá na jeho rty tiskla svá chtivá prsa na jeho hruď. Přehodila smyslně volnou nohu vysoko přes jeho bok. Pomalu, jako by se bál, jel rukou po jejím boku přes zadní stranu stehna a zpět na hladký kulatý zadeček. Na pár vteřin se na něm zdržel a hladil ho celou dlaní vychutnávaje si jeho hebkost a dráždivou kulatost. Pak pokračovala jeho teplá dlaň mezi půlkami vystrčeného zadečku dolu a jeho prsty našly její horkou mokrou štěrbinkou. Když zavadil o její poštěváček ztvrdlý vzrušením vyjekla v návalu rozkoše. Lehce ho zkoumal mokrým prstem. Zvrátila hlavu jako tenkrát a z otevřených úst jí uniklo slastné vydechnutí. Cítil co chvíli jak se její tělo zachvělo nebo silněji přitisklo k němu. Pojednou ztuhla a zadržela jeho ruku. – Ne,.. počkej prosím,.. ještě nechci, řekla zadýchaně.

Krátkou chvilku odpočívali. Pak ucítil její hebkou malou ručku s drobnými prstíky, jak hledá jeho penis. Našla jej a vedla do otevřené štěrbinky. Nalehla na něj trochu více zezhora a přitiskla se silněji. David nedokázal zadržet hluboký vzdech, když se její mokré lupínky rozestoupily a přijaly mezi sebe jeho penis. Projela si jím celou svou kluzkou horkou štěrbinkou a nakonec jeho citlivým vrcholkem nalezla poštěváček. Bylo to pro oba poprvé, co zažili milostný horký a dráždivý vzájemný dotek genitálů. Oba hlasitě vydechli a museli okamžitě přestat, aby zadrželi nastupující orgasmus. Oboustranné vzrušení bylo příliš velké.

David ji opatrně přetočil na záda. Věra uvolnila své objetí a nenasytně roztáhla nohy. Přilehl opatrně na ni. Nedočkavě Davida popadla za zadek a přitiskla jej náruživě k sobě. Zakroutila zadečkem, našla penis a vtiskla si jej na kraj své jeskyňky. Ale dál to nešlo. David ucítil dole v kundičce její panenství. – Au,.. vyjekla, více překvapením než bolestí. – Věrko… to nejde… já nemůžu, zašeptal vzrušeně. – Jsi ještě panna. – Ano… ale já už nechci být… pomoz mi prosím. Chci to od tebe… miluju tě. Udělej to, šeptala mu nedočkavě do ucha a pokoušela se dalším silným přitisknutím získat opravdovou dospělost ženy jako by se bála, že o tu příležitost přijde. Zatínala zuby před trochu nepříjemným pálivým tlakem u zadečku. Cítil na penisu úzký, ale stále se pomalu uvolňující otvůrek do jejího horkého vnitřku. Tiskla se na něj tak silně, jak jen to bylo možné, aby to moc nebolelo. Trochu povolila tlak na a pak opět několikrát prudce přitlačila. Davida to také trochu zabolelo, ale cítil jak pokaždé proniká trochu hlouběji. Náhle to nečekaně povolilo a jeho penis se propadl blankou a trochu nešetrně zajel do sladkého horka její mokré vagíny.

– Jééééé… au… au, vypískla Věra překvapeně, když se okamžik nepříjemného tlaku změnil rázem na slabé svědivé pálení, které ji spíše dráždilo než, že by bylo nějak zvlášť bolestivé. Nejdříve strnula když poprvé v životě ucítila, jak penis vniká hluboko dovnitř a nasávala ten úžasný pocit naplnění. – Hmmááááách, vydala dlouhý vzdech. Nehýbali se a užívali si ten krásný okamžik opravdového spojení těl. Pak Věrka několikrát zavlnila kyčlemi a přirazila čímž u Davida vyvolala nezadržitelný orgasmus. Rychle vyskočil na kolena, aby nedošlo ke katastrofě. Věrka mu nechtěla zůstat dlužna a tak se jejich ruce setkaly na jeho penisu. Zatmělo se mu před očima a přenechal jí iniciativu. Nadzvedla se na loket a nastavila mu lačně svoje bříško a prsa.

První silné stříkance dopadly až na její krk, mezi prsa a další na bříško a do chloupků. Měl toho neuvěřitelně moc. Postříkal ji celou. Vydechla rozkoší pod tou chlapskou sprchou zvláště, když posledních pár horkých kapek jeho „dárku“ skončilo v otevřené štěrbince kundičky a zahřálo příjemně její neuspokojený poštěváček. Byla na vrcholu blaha. Chvilku si oba prožívali to své. Políbil ji sladce. Pak Věra vstala a umyla se vodou u bazénu. Nenašla ani stopu panenské krve, i když ji kundička dole malinko pálila. Trochu ji to mrzelo. Ve své naivitě myslela, že by to mělo být a měla pocit, že nebyla správná panna, když mu neposkytla tu krvavou oběť. Lehla si trochu zklamaná sama sebou opět vedle Davida na záda.

Právě prožité okamžiky s Věrou zanechaly v Davidovi tak hluboký dojem, že jeho vzrušení zcela neopadlo a jak se na ni díval tak po ní zatoužil znova. Také si uvědomil, že ona asi ještě neskončila. – Teď jseš na řadě, nenechám tě jen tak, řekl náhle David a sesunul se mezi její stehna. – Ne, ne… já,.. to ne, zaprotestovala Věra, když pochopila Davidův úmysl, ale větu nedokončila a snažila se sevřít stehna. Vzpomněla si ale, že si to její zkušenější kamarádky pochvalovaly. – Neboj… bude se ti to líbit, přesvědčoval ji David a ona pomalu stydlivě ale potají zvědavá s rukou přes obličej uvolňovala stehna. Před očima mu rozkvetla její „orchidej“. Ucítil zblízka její vůni. Vůni mokré roztoužené ženy. Je to pro muže ten nejsvůdnější parfém, který si žádná žena nemůže zapomenout vzít sebou, ať se chystá kamkoliv. Nikdy se ještě tolik nepřiblížil k jeho zdroji a byl zvědavý, jaké to bude. Opatrně a zkoumavě olízl lupínky té voňavé rozkvetlé květinky.

– Je… óóóch, vzdychla Věra pod návalem rozkoše a nohy se jí zachvěly. David ucítil na jazyku příjemnou jemně slizkou sladko-slanou chuť. Věra už přestala vnímat zbytky pálení z té dívčí „proměny“. Zanikly pod trochu nezkušenou snahou Davidova jazyka, který bloudil zkoumavě celou kundičkou. Hladově slízával tu slizkou šťávičku vzrušení, která jí už tekla až na zadeček. Osvobodila zcela svou smyslnost. Kroutila se vzdychala roztouženě a rozhazovala rukama za hlavou. Přehazovala si své dlouhé plavé vlasy, vzpínala prsa a mnula si bradavky. Chvílemi dokonce bezděky pomohla prstíkem Davidovi se svým poštěváčkem. Po nějaké chvíli se jí dole zrodil ten příjemný svíravý pocit, který už poznala. Začal nezadržitelně vyplňovat celé její tělo. Nadzvedla se rychle vysoko v kyčlích a dvěma prsty si hladově rozevřela kundičku. David jí vsunul pod prdelku obě ruce a podepřel je o lokty. Měl tak v puse najednou celé lupínky otevřené kundičky i s poštěváčkem. Jeho jazyk pomalinku kroužil. Před očima se jí vytvořily barevné kruhy a ona se propadla do nádherného hlubokého orgasmu. – Jóóóóó, vykřikla najednou nahlas. Nechala kundičku a stačila ještě oběma rukama přitlačit Davidovu hlavu mezi svá chvějící se sevřená stehna. Nos měl zabořený do jejích chloupků. Trvalo jí to dlouho a David téměř ztrácel dech. Cítil její rychlé silné orgastické stahy pod palcem ruky, který zcela nezáměrně sjel po mokré kůži k hrázce a svírající se dírce její prdelky. Ještě pár vteřin odezníval její orgasmus. Zůstala vzpříčená a zadýchaná v sladké křeči. Pak dopadla těžce na deku a zakryla si rukama obličej. Odtáhl jí ruce obejmul ji a dlouze líbal a hladil dlouho po těle, dokud se zcela neprobrala z extáze.

Tu noc pak celou promilovali a strávili spolu v jedné posteli. Usnuli pozdě k ránu unaveni láskou. Věra se probudila dříve. Opatrně se vysmekla z Davidova objetí. Sedla si na kraj postele a dívala se na něj, jak klidně dospává. Byla šťastná, že se to stalo se vzájemnou láskou a ne někde v alkoholovém opojení po mejdanu nebo kdesi za rohem po diskotéce s náhodným kamarádem kamaráda jako většině jejich spolužaček. Hlavou se jí ale začaly honit i jiné myšlenky. Takové, které ji ještě do včerejška vůbec netrápily. Došlo ji, že se něco přece jen změnilo, a že nejspíš opravdu dospěla. Nikoliv příliš brzo, ale spíše nějak víc než sama chtěla. Její „ženství“ ji náhle postavilo před záludné otázky. Cítila bytostně, že Davida miluje. Věřila, že on ji také. Nebyla si ale náhle zcela jista, zda jim ta zamilovanost bude stačit. Uvědomovala si, že to že se znají od malička a mají se rádi už dávno, nemusí být dostatečnou zárukou do budoucna. Ze srdce si přála, aby to tak bylo a zůstalo. Ale co David? Byla to přece jen jejich první láska. Taková nádherná, velká, šťastná i bolavá, eroticky smyslná a žádostivá, ale také zcela nekritická a bezstarostná.

Jen jedno nemohla zatím vědět. Netušila, že ať se stane s jejich vztahem v budoucnu cokoliv. I kdyby se rozešli a to v dobrém či zlém, že už navždy, třeba i za padesát let bude David tím mužem, kterého když náhodou potká, rozbuší její srdce a vzedme vzpomínku na tento den, protože byl její a ona jeho první. To se zapomenout nedá.

David se pohnul. Protřel si oči a podíval se na ni. Usmál se spokojeně, natáhl k ní ruce a první jeho slova byla: – Miluju tě! Pojď ke mně. Jsi má nádherná láska. Očividně jej žádné takové starosti netížily. Vrhla se mu kolem krku a v očích ji naskočily slzičky štěstí. Zapomněla rázem na vše, co ji ještě před malou chvílí trápilo. Jejich láska to nepřipustila. Bylo to prostě pryč. Byla zase tou samou jeho bezstarostnou Věrkou jako včera. Zvedli se, popadli osušku a šli se spolu vykoupat do bazénu.

Konec

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 32 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář