Vášnivá studentka

S Janou jsem se potkal na chatu. Povídali jsme si o všem možném, ale převážně to bylo o sexu. Pak jsme si občas zavolali, a nakonec jsme se i sešli. Čekal jsem ji na nádraží, a když jsem ji viděl, jak jde proti mně po nástupišti, okamžitě jsem ji poznal. Ne, že bych měl tak vyvinutou intuici, ale mladých holek tam moc nebylo a Jana byla hodně mladá. Ještě studovala a také proto jsme se domluvili ne schůzce na neutrální půdě – ve městě, kterým projížděla cestou z koleje domů.

Vypadala jako – normální holka. Líbí se mi štíhlé holky, a Jana měla spíš silnější postavu, ale zamiloval jsem se do jejích úst. Měla krásné rty, které občas odhalily řadu zářivě bílých zoubků. Hezky se usmívala a měli jsme si pořád o čem povídat. Zašli jsme na oběd, prošli se parkem a bylo to moc příjemné odpoledne, zakončené nesmělým polibkem na rozloučenou.

Po několika dnech jsem se osmělil a navrhl delší výlet. Jen na víkend – v sobotu tam, v neděli zpátky. Souhlasila. Ve smluvenou dobu jsem ji čekal na náměstí, přišla včas a získala si tak u mne další kladný bod. Posadila se vedle mne do auta a automaticky sáhla po automapě, která ležela na palubní desce. Navigaci jsem tehdy ještě neměl.

„Budeš navigovat?“ zeptal jsem se. „Jasně!“ Řekla to tak samozřejmě a přirozeně, že jsem se zatetelil blahem. Je to zvláštní, ale dodnes si na ten okamžik vzpomínám.

Před večeří jsme se šli projít do parku před hotelem. Bylo léto, krásný teplý večer. Povídali jsme si, a já nemohl spustit oči z jejích krásných smyslných rtů. Toužil jsem po ní, chtěl jsem obejmout a sevřít v náruči to mladé dívčí tělo, ale Jana se chovala sice mile a kamarádsky, ale vzájemným dotekům se spíš vyhýbala. Chce mne, nebo si jen tak hraje? honilo se mi hlavou.

„…no tak? Proč nic neříkáš?“. Uvědomil jsem si, že na mne mluví. Asi jsem se příliš zasnil. „Jasně!“ řekl jsem rozhodným hlasem univerzální odpověď, kterou můžete použít kdykoli a kdekoli. „Pojďme se najíst.“ Touhle větou taky nic nezkazíte.

Po večeři jsme šli na pokoj a já pořád přemýšlel, co bude dál. Vystřídali jsme se v koupelně a zalezli do postele. „Tak dobrou noc!“ naklonil jsem se a políbil Janu na ústa. Naše rty se dotkly. Malinko jsem se oddálil a vrátil se zpět. Další polibek, tentokrát delší… silnější… Cítil jsem, jak Jana pomalu roztává. Celý den byla přátelská, ale jakoby maličko odtažitá. To teď postupně opadalo. Její krásné rty, zpočátku chladné, se teď začaly rozehřívat a vpíjet se do těch mých. Když ucítily špičku mého jazyka, která se opatrně vydala na průzkum, vroucně se semkly kolem něj a žádostivě ho nasály.

Položil jsem jednu ruku na její bříško, zajel pod tričko a vychutnával dlaní dotek její hladké kůže. Ještě trochu výš, a… měla malá, ale pevná prsa. Kdyže jsem se dotkl jedné bradavky, zavrněla blahem. To mi dodalo odvahy a stáhl jsem jí tričko. V pokoji bylo pološero, silueta jejího těla se nejasně rýsovala mezi zmuchlanými polštáři.

Políbil jsem vzrušené bradavky, jednu po druhé. Cítil jsem, jak ji to vzrušuje. Zmocnil jsem se jejích ňader. Stiskl jsem je v dlaních a zlíbal svými nedočkavými rty. Přesunul jsem se na bříško, zajel jazykem do pupíku a zastavil se až u lemu kalhotek. Opatrně jsem vsunul prsty po tenkou látku a zatáhl. Teď přijde rozhodující okamžik“ řekl jsem si. A… sláva! Jana se nadzvedla, a kalhotky šly dolů, přes stehna ke kolenům, pak ještě dál ke kotníkům a zmizely někde v nenávratnu.

Ucítil jsem vůni vzrušeného dívčího klína. Políbil jsem hladce vyholený trojúhelníček na jejím klíně a… trochu překvapeně zjistil, že Jana se sice holí, ale způsobem, který jsem předtím nikdy neviděl. A vlastně jsem se s něčím podobným nesetkal ani později. Venušin pahorek měla hlaďoučce vyholený, ale štěrbinku a její okolí ukrývaly husté chloupky. Křovíčko chloupků začínalo přesně na poštěváčku. Přesně tam, kam zamířily moje rty.

„Aaah…“ ozval se šerem pokoje milostný vzdech, když jsem jazykem nahmatal vzrušený knoflíček lásky. Prsty jsem nahmatal ústí její studánky. Bylo vlhké a vzrušené. Opatrně jsem zasunul ukazováček dovnitř. „Mmm… ano…“ ozvalo se souhlasné zasténání. Přidal jsem prostředníček a zajel co nejhloub. Tělo pode mnou se lehounce zachvělo. Laskal jsem jazykem naběhlý klitoris a prsty dráždil promočenou mušličku. Jana se blaženě kroutila, zajela mi prsty do vlasů a přitiskla mou hlavu do svého klína.

Shodil jsem ze sebe tričko i boxerky a sáhl do tašky pro kondomy. S nasazenou ochranou jsem objal její žádoucí tělo, které se nedočkavě přisálo k mému. Objala mne nohama a můj nedočkavě vztyčený úd se ocitl přímo proti vlhké jeskyňce. Vyrazil jsem vpřed a… „Oooh!“ zasténali jsme současně při prvním proniknutí. Zatočila se mi hlava a vyrazil jsem svým beranidlem vpřed. Jana vášnivě přirážela a naše těla se zmítala v divokém rytmu neřestného tance. Drtil jsem její tělo v pevném sevření, cítil jsem na hrudi její pevné prsy a vzrušoval se jejími smyslnými vzdechy. „Ano.. ano.. ještě… prosííím…“

Náhle se její tělo přestalo pohybovat. Na zlomek sekundy strnula, ale pak jsem ucítil, jak se její prsty bolestivě zaryly do mých zad. Celé tělo se jí roztřáslo v orgastické křeči. To byla nádhera! Musel jsem ji pevně držet a o to prudčeji jsem zaútočil proti jejímu klínu. Postupně ve mně klíčil ten pocit blížící se rozkoše… nedal se zastavit, musel jsem vnikat stále dál a hloub do jejího vzrušeného klína… slyšel jsem její sténání jako v mlze, někde daleko… už to bude… už… Aaaah!

Svíral jsem její tělo ve slastné křeči a cítil jak můj úd chrlí jednu dávku horkého spermatu za druhou. Když sem se po chvíli probral, oba jsme prudce oddechovali, zpocení, ale šťastní.

Dlouho mi vrtalo hlavou, proč se Jana chovala celý den tak odtažitě, když jsme pak prožili tak krásnou a vzrušující noc? Nedalo mi to, a nakonec jsem se jí zeptal. Odpověď mne překvapila. Řekla mi, že si dlouho nebyla jistá tím, jestli se se mnou pomiluje. Docela mne překvapilo, že by jela s někým do hotelu i přesto, že se s ním nechce vyspat. Když jsem se překvapeně otázal, kdy se tedy rozhodla, odpověděla bezelstně, že asi až večer v posteli, když jsem ji políbil.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 78 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář