Vínečko rudé

Pitomej chlap. Je mi nevěrnej, a ještě mi to napíše. Blbec.
Nikola zlostně zatřepala utěrkou a vzala další sklenici. Byla teprve druhým týdnem na brigádě a ten její jí už zahnul. Sakra! Byl to její nápad odjet o prázdninách pracovat na měsíc do Itálie a její přítel jí to ani nějak moc nevymlouval. Asi věděl proč.

vinecko-004 Vztekle začala nebohou sklenici leštit tak razantně, až praskla. Ještě tohle. Kvůli takovýmu hlupákovi tady ještě nadělá škodu. Našla si práci v poměrně slušné vinárně. Majitel byl solidní starší pán který si potrpěl na slušné vychování i na slušné hosty. Práce byla dobrá a plat koneckonců taky. Nebýt té pitomé zprávy z domova že jí dal Jarda kopačky… Ach jo…
„Copak se stalo?“ ozvalo se najednou za ní. Mario byl Ital, ale byl tam taky na brigádě. Teď v sezóně byly všechny podniky plné studentů, aby stíhali nával turistů. Mario byl… vlastně byl docela k světu. Do včerejška si ho ani moc nevšímala. Byl to veselý, ale jinak tichý kluk, který uměl dobře anglicky, což Nikola vítala. Italsky sice trochu uměla ze školy, ale přeci jen dávala přednost angličtině.

vinecko-010 „Ale nic… jen mám špatnou náladu.“ řekla smutně Nikola.
„Na špatnou náladu mám dobrý lék!“ řekl Mario a za chvílí se vrátil s lahví červeného vína. Vzal Nikolu za ruku ve které držela další sklenici kterou se pokoušela vyleštit a obrátil ji do funkční polohy. Měl jemné, teplé dlaně. „Tohle je víno z vesnice, kde bydlím. Je dobré. Moc dobré.“
Nikola se napila. Vínům moc nerozuměla, chuť jí nic neříkala. Ale Mario jí začal vysvětlovat, jaké víno právě pije, jakou má barvu, jakou vůni… používal přitom slova, kterým nerozuměla ani česky, natož v angličtině. Mario po chvíli svůj výklad rozšířil o detailní popis výroby vína. Vyprávěl jak se svým otcem a dědou pracují na rodinné vinici a z jeho vyprávění zářilo horké italské slunce a vonělo červené víno. Mimoděk položila ruku na Mariovu paži. Nerozuměla všemu, co jí vyprávěl, ale dělal jí dobře zvuk jeho hlasu, jeho zanícené vyprávění a potřebovala se někoho dotýkat. Někoho cítit.

vinecko-012 Vypila druhou skleničku a cítila jak se jí točí hlava. Byla zvyklá vypít i mnohem víc aniž to na ní kdokoli poznal, ale úplně ji rozhodilo její momentální duševní rozpoložení dané špatnou zprávou z domova a poznání, že ten nenápadný kluk kterého drží za ruku je naopak moc milý a vyzařuje z něj jistota, kterou právě potřebovala. Ani nevěděla jak se to stalo, že ucítila jeho horké rty blízko svých.

„Já… ty… jsi moc fajn, víš?“ zašeptala, než se políbili.
„Jsi krásná.“ řekl on po chvíli vyplněné horkým tichem. Nikola cítila na stehně jeho dlaň. Náhle pocítila touhu pomilovat se s ním. Vlastně by se pomilovala téměř s kýmkoli, jen aby zapomněla na toho, který ji opustil.

vinecko-016 vinecko-019 Mario ji obejmul zezadu, dlaně na jejích ňadrech. Vzrušeně vydechla a její prsty zabloudily pod sukni. Přejela bříškem ukazováčku po svém klíně a zdálo se jí, že už cítí vlhkost svého vzrušení. Mario ji líbal do vlasů, jejich ruce se setkaly. Navedla ho na svou štěrbinku a sama si odhrnula kalhotky tak aby mu nepřekážely.
Otočila k němu hlavu a nabídla mu svá ústa. Nedočkavě se přisála a zajela svým jazykem hluboko mezi jeho rty. Cítila omamnou vůni vína.

Mario ji obešel a pomalu, téměř obřadně před ní poklekl. Položil jí ruce na kolena a s vážnou tváří je roztáhl od sebe… jako by otevíral vrátka. Nikola se pousmála, když jí tohle přirovnání napadlo. A zároveň se rozpálila při představě co bude následovat.

vinecko-030 vinecko-028 „Máš nádhernou mušličku!“ zašeptal uznale Mario při pohledu na její pohlaví. Nikola se pečlivě holila, i když neměla zrovna rande. Byl to prostě už takový zvyk, dbát na sebe. A dnes se to vyplatilo.

Mario ji lehounce políbil na štěrbinku a pak ji začal zpracovávat jazykem. Lehounce ji špičkou jazyka projížděl tam i zpátky, chvíli se jí sotva dotýkal, chvíli se naopak zanořil hluboko do ní. Nikola omámeně sledovala jak ochutnává její klín, jak si s ní hraje. Přišel čas, kdy mu chtěla to báječné laskání ústy oplatit.

vinecko-036 vinecko-035 Mario se postavil a Nikola si klekla před něj. Rozepnula mu poklopec a vytáhla jeho nástroj na světlo boží. Byl pořádně velký a Nikola se radostně zatetelila při představě slastí, které si s tím pořádným kusem užije.

Nyní ho ale vzala do úst a začala žádostivě kouřit. Stiskla ho mezi rty a cítila, jak v něm roste chtíč. Mario jí pomohl vstát a otočil ji čelem ke stolu. Strhl z ní nedočkavě kalhotky a postavil se za ni. Jeho vztyčený úd si žádal její klín. Zajel do ní jediným mocným přírazem až Nikola zalapala po dechu. Opřela se o stůl a rukou se chytila okraje desky až jí zbělely klouby.

To, po čem tak toužila, bylo tady. Mario nevěděl o jejím vzrušení a překvapilo ho, jak rychle se jeho partnerka propracovává k prvnímu vyvrcholení.

vinecko-040 Užasle sledoval jak se křečovitými pohyby sama nabodává na jeho pyj. Jen stál a odolával jejím zuřivým výpadům. Narážela se na něj stále rychleji a rychleji až nakonec s hlasitým výkřikem znehybněla v jedinečném nekonečném okamžiku rozkoše. Oči zavřené, zůstala strnule stát, jen třesoucí se nohy prozrazovaly mohutnou bouři která zuřila v jejím nitru.

Nohy se jí podlomily a Nikola spočinula celou vahou na desce stolu. Ale Mario si věděl rady. Otočil ji na záda, hladil dlaněmi po těle a spokojeně si ji prohlížel. Měla krásné tělo. A vestička s bílou halenkou byly jediné oblečení, které na ní v tom zápalu vášně zůstalo. Netrvalo dlouho a Nikola otevřela oči. Nohama objala Mariovo tělo stojící před ní a přitáhla si ho k sobě.

Mario do ní vstoupil a projížděl její mušličku dlouhými tahy svého mužství. Sledoval, jak jeho úd mizí v její nenasytné kundičce a po vysunutí je mokrý od jejích milostných šťáviček.

vinecko-055 vinecko-053 Vyměnili si místa. Mario si lehnul na záda a Nikola si vyskočila na koníčka. Mario automaticky položil dlaně na její ňadra a když zjistil že mu v dotyku brání ještě několik vrstev šatstva, začal ji svlékat. Rozepnul vestu a společnými silami ji svlékli společně se sněhobílou halenkou. Zbyla už jen podprsenka která jednak příliš nepřekážela a jednak na ni nějak ani nezbyl čas. Nikola se totiž otočila a lehla si na Maria do šedesát devítky. Plná ústa jeho mužství které vonělo jejími šťávičkami, vychutnávala si laskání jeho jazyka, který se neúnavně činil na její kundičce.

Chvíli si takhle hráli jeden s druhým, když se Mario vztyčil a zmocnil se Nikoly zezadu. Vnikl do ní a začal do ní zarážet svůj mohutný pyj s železnou pravidelností jako buchar. Nikola cítila že i on se blíží ke svému vrcholu a to ji samotnou popostrčilo přes tu pomyslnou hranici, kde dokázala kontrolovat své tělo. Mario opět ucítil ty křečovité stahy jejího těla, tentokrát doprovázené hlasitým sténáním. Její kundička se sevřela kolem jeho mužství a žádostivě ho v sobě tiskla. Ale ani Mario už nedokázal kontrolovat svůj chtíč. Prudce vnikal do křečovitě se svírající mušličky své partnerky a způsoboval jí tak další a další vlny rozkoše. Vtom ucítil, jako by jím projel blesk. Vysunul se v posledním okamžiku ven a několika prudkými výstřiky pokropil svým semenem Nikoliny prsy. Zpocený Mario prudce oddechoval a okouzleně pozoroval krásné tělo pod sebou. Nikola si prsty vtírala jeho sperma do hebké kůže ňader a pak si zálibně olízla prsty. Mario měl pravdu. Špatná nálada byla ta tam. Vyléčil ji Mario, a jeho… víno.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 79 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář