erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Čistě pracovní záležitost

Tak…hotovo! Konečně je to z krku. Dokončili jsme zakázku o které jsme na počátku nevěděli jak ji zvládneme. Stálo nás to spoustu práce, poslední dny jsme se chodili domů jenom vyspat, ale nakonec to všechno klaplo. Spokojeně jsem se rozvalil na židli a zadíval se dlouze z okna. Z příjemného snění mne probudil telefon.

„Ahoj Marine. Přijď hned k šefovi, má pro tebe něco důležitého!“. To byla Nikola. Šéfova sekretářka. Štíhlá tmavovláska s krásnýma dlouhýma nohama. Nosila zásadně minisukně a halenky s hlubokým výstřihem, takže jsme všichni věděli, že má v oblibě také černé spodní prádlo. Na druhou stranu musím spravedlivě říct že si byla své fyzické převahy nad muži vědoma, ale nijak ji nezneužívala. A tahleta výstavní kočka mne teď volala k šéfovi.

pracovni-01 Co mi tak šéf může chtít? přemýšlel jsem cestou. Touhle dobou by měl být přeci u zákazníka a prezentovat mu výsledky naší dvouměsíční dřiny. Žeby nějaký problém? blesklo mi hlavou když jsem otvíral dveře do sekretariátu.

Nikola tam seděla klidně v křesílku a něco si psala.
„Tak jsem tady. Copak se děje?“ vyzvídal jsem.
„Musí se něco dít? Nejsi rád že mne vidíš?“ usmála se na mne Nikola.
„To rozhodně jsem!“ odpověděl jsem podle pravdy. Popošel jsem blíž a zahleděl se do svůdného výstřihu. „Zvlášť když tě vidím z ptačí perspektivy.“ dodal jsem.
Nikola vysledovala můj pohled a drobet se uculila.

pracovni-02 „Líbí se ti? Mohly by být větší.“ Trošku posmutněla.
„Co to povídáš!“ Rozhorlil jsem se. „Jsou úplně akorát. Přesně do ruky!“ A abych dokázal že mám pravdu, zajel jsem rukou do míst, která jsem toužil prozkoumat už dávno. Ucítil jsem na dlani sametovovou kůži jejích ňader. Nebyly sice největší, to je pravda, ale pravdu jsem měl já. Opravdu akorát do ruky. Hleděl jsem si to rychle užít, protože jsem očekával zápornou a hlavně hlasitou reakci. Nikole však z úst ozvalo jenom tiché, a skoro bych si troufal říct slastné vydechnutí. Překvapeně jsem se stáhl.

pracovni-03 „Vidíš, měl jsem pravdu!“ Řekl jsem vítězně, když jsem se trochu vzpamatoval.
„Máš horké ruce.“ Ozvala se Nikola.
„Máš krásné nohy.“ Přidal jsem. Klekl jsem si na koberec a přejel dlaněmi po štíhlých stehnech. Pod dlaněmi mi vyskakovaly jiskřičky elektrických výbojů vyvolaných třením ruky o napjaté silnky. Špičkami prstů jsem přejížděl ty krásné dlouhé nohy od chodidel až k místu kde mizely pod kraťoučkou sukní. A usilovně jsem se snažil tu dělící čáru posunovat výš a výš. Na okamžik jsem zajel rukou dál a ucítil tam smyslné horko.

pracovni-04 Kdyby tak teď někdo přišel! Pomyslil jsem si. Nikola jako by četla moje myšlenky tiše zašeptala:
„Šéf tady není… zamkni prosímtě!“

Jedním skokem jsem byl u dveří, druhým zpět u Nikoly, a už jsem z ní stahoval halenku. Vlastně nestahoval. Jenom jsem se díval jak si ji navyklým pohybem přetahuje přes hlavu. Podprsenku neměla takže jsem se mohl konečně pokochat pohledem na její krásná pevná ňadra.

pracovni-05 Znovu jsem je pohladil, tentokrát oběma rukama. Byla přesně taková, jak jsem si je představoval. Malá, ale rozkošná. Cítil jsem na svých dlaních teplé a měkké hroty bradavek. Lehounce jsem je stiskl a políbil. Vzal jsem bradavku mezi rty, polaskal ji jazykem a opatrně stiskl mezi zuby.

Neviděl jsem Nikole do tváře, ale slyšel jsem její dech který byl stále hlubší a hlubší. Hladila mne po vlasech, po zádech… zprvu nesměle ale když jsem ji lehce kousl do ňadra, zacukaly jí prsty a zaťaly se do mé košile.

Po halence přišly na řadu punčocháče. Nikola se trochu nadzvedla a já z ní stahoval tu tenkou silonovou slupičku. Pod ní byly už jen kalhotky v oblíbené černé barvě.

pracovni-07 pracovni-06 Nahnul jsem se a políbil malinký trojůhelníček látky který pod sebou ukrýval poklad jejího klína. Ucítil jsem vůni vzrušeného ženského těla a na rtech horký dotek. Nedočkavě jsem shrnul stranou ten překážející proužek látky abych ji mohl políbit přímo na kundičku. Měla ji vyholenou, krásně hlaďounkou, vepředu s uzounkou čárečkou snad jen milimetr douhých chloupků.

Přejel jsem jazykem její škvírku lesknoucí se vzrušením. Jenom zalapala po dechu a pevně se chytila okraje křesílka. Jazykem jsem se začal propracovávat houb do její mušličky a na jazyku cítil její medově sladkou chuť. Mé sliny se mísily s jejími šťávičkami a v uzounkém pramínku společně stékaly na světlý potah sedačky. Naslinil jsem si dva prsty pravé ruky a zasunul je dovnitř. Jemně jsem jí takhle masíroval pičku a po chvíli přidal i jazyk. Špičkou jsem nahmatal poštěváček a lehounce jej laskal, zatímco moje prsty zajížděly do vzrušené kundičky.

pracovni-11 Po chvíli se Nikola posadila a zamžourala na mne svýma kočičíma očima:
„A ty si neodložíš?“
Zápolil jsem s košilí, a přitom cítil něžné doteky ženských prstů na svém poklopci. Nikola mne zbavila kalhot a nedočkavě se vrhla na můj penis.

pracovni-12 „Páni… ten je pěknej!“ vydechla obdivně a hladově ho políbila. Kterého chlapa by taková pochvala nepotěšila? Cítil jsem jak tvrdnu a mohutním. Doslova jsem bobtnal v jejích ústech. Stiskla můj dřík v dlani a  jemným tlakem pomaličku stáhla předkožku.

pracovni-13 Objevil se krásně lesklý žalud, v plné nahotě. Nikola ho objela jazykem a já sledoval jak si mne kousek po kousku, centimetr po centimetru zase souká do úst.

Nikola to tedy pusou uměla. A nejen že to uměla, navíc to dělala moc ráda. mazlila se s mým penisem, hrála si s ním, a zdálo se že se toho nedokáže nabažit. Když jej vysunula z úst, bylo to jen proto, aby ho trochu pohonila rukou a mohla pěkně zblízka sledovat jak se žalud střídavě objevuje a zase mizí v záhybech předkožky. Chvílemi si jezdila špičkou mého údu po těle, po tváři… hladila si s ním hroty ňader…

pracovni-14 Bylo to krásně vzrušující, sledovat ji jak si se mnou hraje. Ale moje vzrušení dostoupilo už takového stupně, že jsem toužil vniknout tím tvrdým mužstvím do jejího klína a nedokázal jsem se už dál ovládat.

Opřel jsem Nikolu o promočené křesílko, zády k sobě a zajel hluboko do ní. Byla tou hrou tak vzrušená že jsem pronikl do její mušličky úplně hladce. Jenom hlasitě vydechla vzrušením a už jsem byl v ní.

pracovni-15 Slastně se prohnula v kříži a začala lehounce přirážet.
„Ano… takhle mi to dělej! Zezadu to mám moc ráda.“ Šeptala Nikola přidušeným hlasem. Vrážel jsem do ní prudce své kopí, jako bych ji chtěl proklát skrz. Křesílko se začalo pod mými přírazy kymácet a několikrát jsme se málem ocitli na zemi.

vysunul jsem se z ní, abych se trochu uklidnil. Okouzleně jsem sledoval jak se její stydké pysky za mnou zavřely a zůstala mezi nimi zase jenom hladká lesklá škvírka. Neodolal jsem a znovu ji rozrazil svým údem a několikrát prudce přirazil. To už se křesílko málem překlopilo.

Chce to změnu, napadlo mne. Posadil jsem se pohodlně do křesla a natáhl k Nikole ruku. Pochopila i beze slov. Naskočila si nahoru, zády ke mně, a nabodla se na můj trčící úd.

To byla krása! Přidržoval jsem Nikolu za boky a pomáhal jsem jí narážet se na mé bodlo. Po chvíli se otočila a já mohl sledovat její vzrušením staženou tvář, jak stoupá a zase klesá.

„Jo… jo… JOOO!“ zařičela náhle rozkoší a pevně dosedla svým klínem na můj penis. Zaťala mi ruce do ramen a celé tělo se jí roztřáslo záchvěvy rozkoše. Díval jsem se jak se chvěje, jak prožívá tu krásnou chvíli vyvrcholení. Po chvíli se na mne unaveně položila, ještě s mým ztopořeným penisem v pochvě. Lehounce mne kousla do ucha a zašeptala:
„Teď zase ochutnám já tebe, ano?“

pracovni-19 A aniž čekala na odpověď, vymanila se z mého objetí a klekla si na koberec mezi mé nohy. Zaklonil jsemm hlavu a vychutnával si jemné doteky jejího laskání. Nejprve jsem cítil něžné prsty, hladící má stehna. Blížily se pomaličku k mému klínu… objely šourek a setkaly se u kořene penisu. Vyšplhaly až nahoru, a tam si chvíli hrály s předkožkou… cítil jsem jak mi obnažuje žalud, a pak už přišlo vlhké teplo jejích úst.

pracovni-20 Páteří mi probleskl zašimrání blížící se rozkoše. Zvedl jsem hlavu u uviděl Nikolčinu soustředěnou tvář. Naše oči se setkaly. Jazykem olízla vrcholek žaludu, usmála se na mne, a pak znovu sklonila hlavu aby mne pojala do úst celého. To už jsem cítil ten neodvratný začátek. V podbřišku mi zacukalo a blesk rozkoše mi prošlehl celým tělem.

„Ahhh… ano! ANO!“ Zakřičel jsem rozkoší a začal stříkat. Nikola s rozzářenýma očima sledovala cákance mého semene, jak dopadají všude kolem. Něžně mne hladila, a občas slízla kapičku spermatu která dopadla na dosah. Pohladil jsem ji po vlasech a uvolnil svaly zaťaté v křeči rozkoše.

O hodinu později, už oblečený jsem dával Nikole polibek na rozloučenou.
„Večer se pro tebe zastavím, vyrazíme někam na večeři. Chceš?“ Nabídl jsem, a  Nikola nadšeně přikývla.

„Jo… a co mi to vlastně šéf chtěl?“ zeptal jsem se už ve dveřích.
„Víš… chtěl abych ti zatelefonovala že ta zakázka dopadla skvěle. Ale myslela jsem, že bude lepší když to vyřídím ústně.“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 99 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář