Víceúčelová šukací panna

Crrr… crrr… crrr… Pošťák zvoní třikrát. To bude on! Nedočkavě jsem vyběhl ven. Konečně se nebudu muset starat o uklízení, praní, vaření… prostě takové ty otravné věci, které staří mládenci nenávidí, ale jejich nenávist není tak velká, aby zlomila jejich odpor k ženění. Teď je s tím konec, věda a technika zvítězí nad nepořádkem a špinavým prádlem!

Opatrně jsem položil balík na stůl. Nebyl ani tak těžký, jak jsem čekal. To budou ty nové materiály – je to lehoučké, ale pevné jako ocel! Kde mám nějaké nůžky? No… konečně! Tak to je ona! Jak jí budu říkat? Má vůbec smysl robota nějak pojmenovávat? Jakmile robota pojmenujete, vytvoříte si k němu vztah a potom ho používáte řadu let a nechcete ho upgradovat. Nedávno o tom psali na těch internetech, že prý kvůli tomu klesá DDT nebo HDP nebo tak něco.

Ale… seru na to. Budu jí říkat Fifi. Měl jsem spolužačku, které jsme říkali Fifi a taky byla tak maličká. Hlavně aby měla pořádný výkon a nepřehřívala se! Tady máme ovladač… podívejme, je nabitá, můžu ji hned vyzkoušet.

Tak co bysme tak… „Zavři oči!“ dobrý… „Otevři oči!“ hele jak poslouchá… „Vpravo v bok! Vlevo v bok!“ hustý… jako na vojně. „K zemi! Vztyk!“ paráda! „Vyhoň mi péro!“ teda… Fifi je šikovná! To jsem netušil, že tohle zvládá… Moment… co tam píšou? „Gratuluje Vám k zakoupení našeho kvalitního…“ bóže, samý pitomý kecy… co je dál? „Varování! Elektřina kope… Otírejte vlhkým hadříkem… Nepoužívejte k čištění kyseliny…“ co tam je dál? Jo… jasně, že je to ten nejlepší robot… bla bla bla… aha… tady na konci „Robot má rozšířené funkce a zastane většinu domácích i partnerských činností.“ To bude ono!

Tak co třeba… „Fifi, vykuř mi ho!“ hmmm… dobrý, koukám že jí dokonce vibruje jazyk! Týjo…. ooh… „Pomaleji, nebo se hned udělám!“ Jo, to by šlo. Teda takovouhle techniku živý holky nezvládaj. Teda… aspoň pokud mohu soudit, protože těch zkušeností zatím moc nemám. Taky co byste chtěli, ve třiceti… Ale určitě tohle nezvládá žádná holka, která mne kouřila. Nebo jinak: neumí to Karla co mi ho kouřila když se napřed opila a pak se s kamarádkama vsadila.

Jak vlastně… „Fifi, svlíkni se!“ konečně si pořádně prohlídnu, jak to tam ty holky… hmmm… jo…jo… to jsem si myslel… aha… ještě že ji má vyholenou. Tohle je lepší, než ty obrázky na netu!

„Tak… Fifi… udělej pejska! Ale ne… neštěkej! Klekni si a vystrč ji!“ No, s kontextovou gramatikou má trochu problémy… ale jinak… sakra… jak to, že to tak drhne? Jo aha… ono stačí nasadit, a už se to samo maže. Nějaký lubrikační gel… hm… voňavý… Ale už mně nějak bolej nohy… „Fifi, pusť mne, posadím se. A ty si hezky vyskoč na mne!“ Ještě že jsem neřekl, ať si vyskočí na koníčka, to by snad jela do Chuchle, pogratuloval jsem si. Jo ale tohle dobrý… „Anooo…. jezdi hezky nahoru a dolů… pěkně divoce… ještě… hezky přirážej! Tak… ano… ano…“ Páni… moc hezky ho tiskne, a taky tam cítím nějaké jemné vibrace… to by mne zajímalo, jestli se to dá nějak nastavovat, aby to vibrovalo o fous víc!

Tak si to vyzkoušíme ve stoje? Hele, já jsem jak Rambo! Úplně v pohodě ji unesu, je lehoučká jako pírko! „Jo, sténej… to je prima! Ještě hlasitěji! Líbí se ti to? Co to říkáš? Že jsem velkej kanec? No to víš, že jsem!“

A kdybych si ji takhle… jo jo JOOO…. to je ono! Sakra… bacha, teď mi málem vypadla. „Opatrně Fifi, kdybys mi spadla, tak přijdu o záruku!“ a teď vyplňovat ten reklamační protokol… popište okolnosti, za kterých k poruše došlo… no to by byl mazec!

Radši si tě tady položím… ták… a co takhle orgasmus? Umíš se udělat? „Udělej se! Ale mne nezajímá, že jsi byla sestavená a zkontrolovaná šestého května a expedovaná sedmého… sakra udělej se! No, zase…“

Tak orgasmy teda asi nemá… nebo… nemusí se tady něco pomačkat? Co je tam za čudlíky? Vaření kafe, žehlení košile… to taky ne… sleep… to už vůbec, to by dopadlo jako tenkrát s Karlou. No nic, nedá se svítit. Mrknu pak do manuálu, jestli se to nedá nějak poštelovat.

Ještě chvilku… ještě kousek… mmm… „Fifi, klekni si a otevři pusu… pořádně ji otevři!“ A… aa… AAAH! Sakre, zase sebou cuká… pak ji budu muset mejt… nojo… vlhkým hadříkem.

Uf… tak celkem vzato, docela dobrý. Ještě to bude chtít zalistovat v manuálu. Ale teď ji dobiju, ať může uklidit.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 159 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Víceúčelová šukací panna” (celkem 4)

Napište komentář