Synova ukončená a moje nevěra

Jen tak na úvod – máme šestiletého syna, žijeme v rodinném domku v malé vesničce a manžel je neustále v práci. Tím pádem veškerá starost o domácnost a kluka je prostě na mě. Každý týden vozím syna Kubu na dva fotbalové tréninky. Trénuje je Jarda, můj bývalý spolužák ze základky, takže vždy aspoň chvilku pokecáme. Jardovi se manželství rozpadlo před rokem a děti žádné ještě nemá. Jako trenér je ale skvělý, Kuba o něm doma furt básní, je ke všem spravedlivý a dokáže udržet nervy na uzdě.

Dobryporno.cz V sobotu po zápase je „ukončená“. U nich v klubu to funguje tak, že děcka to mají hned po zápase a od 8 večer nastupují rodiče a je to taková stmelovačka rodičů. Zase tam místo mého chlapa půjdu já, protože on je na služební cestě. Já už to asi ani nijak neřeším, snažila jsem se mu několikrát říkat, že našeho kluka neviděl ani vyrůstat, ale práce je pro něho prostě život.

Sobotní zápas kluci vyhráli. V 7 jsem dojela pro syna a vyhodila ho u kámoše, kde ho bude hlídat jeho maminka. A já zamířila na stmelovačku. Většinou tam byli tatínci, ale naštěstí došlo i pár maminek. S některýma si rozumím víc s některýma míň. Nejvíc jsem ale času trávila s Jardou. On je prostě fakt skvělý, od základky pořád stejný, takový showman. Když viděl, že jsem tam sama a jen popíjím víno, hned za mnou došel a vykládali jsme.

Ty naše konverzace jsou prostě vždy tak fajn. Já už měla něco vypito, on toho měl taky dost, tak jsme probírali i naše manželství. Myslela jsem si, že neví, jak to u nás doma funguje, ale kluk mu asi nějak všechno vyklopil. Jarda mně najednou objal, a to jsem v tu chvíli asi potřebovala. Pak se tam pustila hudba, tančili jsme, lidi pomalu odcházeli a už nás tam zbylo jen pár. Přišly na řadu ploužáky a Jarda došel hned za mnou, že si musíme aspoň jeden dát. To bylo tak skvělé, po tolika letech tančit s chlapem, cítit jeho doteky, vidět, že mi věnuje čas, a tak nějak se to seběhlo a já mu prostě dala pusu. Chvíli na mě zíral a pak… mě začal líbat. Na tváře, do vlasů, na krk… a pak mi najednou pošeptal do ucha, že by bylo lepší někam zmizet, ať nejsme všem na očích.

Otevřel dveře od kabin, kde se před nějakou dobou převlékali všichni ti caparti… připadala jsem si jak puberťačka. Rozepnula jsem mu košili a pohladila jeho vypracovaný hrudník. On mě chytl za boky a vysadil mě na stůl. Sundal mi triko a rozepnul kalhoty. Vášnivě mě líbal a u toho mi vjel rukou do kalhotek. Hladil mě tam, a měl tak jemné ruce, že jsem si to od začátku užívala. Sundal mi podprsenku, začal mě líbat na krku a postupně postupoval po ramenech k mým prsům.

Dlaní mi stále dráždil klitoris a prsty zajížděl do mé kundy. Masíroval mě střídavými pohyby dovnitř a ven. Chytla jsem ho za záda a vzrušením mu nehty zarývala do kůže. Můj dech se zrychloval a nechtěla jsem, aby někdy přestal. Rukou jsem sáhla na jeho rozkrok a cítila jsem, jak chce jeho zduřelé přirození ven.

Rozepla jsem mu kalhoty a stáhla je dolů společně se slipy. Stiskla jsme ho pevně v ruce a začala jsem pomalu jezdit nahoru a dolů. Přidávala jsem na tempu cítila jak tvrdne a mohutní stále víc. Náhle odstrčil mou ruku a penisem vjel do mé připravené dírky. Roztáhl mi nohy a tím se dostal ještě hlouběji. Držel mne pevně za stehna a tvrdě pronikal do kundičky. Při každém přírazu jsem vzrušením hlasitě vyjekla.

Dobryprivat.cz Pak přidal prsty a tlačil na moje naběhlé pysky. Párkrát ještě přirazil a jeho hlasité zasténání mi napovědělo, že se blíží k vyvrcholení. „Nastříkej mi to do pusy… prosííím“ zašeptala jsem a klekla si před něj. Jarda si ještě několik okamžiků honil svůj ztopořený nástroj a já vzrušeně sledovala jak se leskne mými šťávičkami. Otevřela jsem ústa a ucítila jeho naběhlý žalud až někde na mandlích. Stiskla jsem rty, ale ale on jen několikrát oparně přirazil a už jsem cítila jeho tryskající sperma. Málem jsem se zakuckala, ale nakonec jsem to zvládla a všechnu tu sladkou nálož semene spolykala.

Mezi ostatní jsme se už nevrátili. Chvíli jsme si povídali a pak jsme šli do sprch. Místa tam bylo dost, ale sprchovali jsme se pod jednou sprchou. Takže… dopadlo to tak, že jsme si tam dali ještě opáčko.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 158 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář