Pionýrský slib

Hodiny na zdi právě ukazovaly na 17tou hodinu. Čas se krátil, zbývalo jí ještě pár chvil. V koupelně ze sebe sundala poslední kousky oblečení a nahá vstoupila do vany. Pustila si příjemně teplou vodu, do rukou si nechala vytéct sprchový gel a umývala se. Oholila si nohy, podpaží a na kundičce vytvořila kouzelnou čárku. Spláchla ze sebe poslední starosti i pěnu a vylezla z vany. Vytřela své tělo do sucha – zbývalo 30 minut. Lehce se nalíčila, oblékla si černé prádélko, sukýnku a košili. Byla připravena! Za pár minut si ji vyzvedne. Těšila se na něj. Viděla ho zatím jen jednou a líbil se jí. Tmavovlasý, vysoký, milý a sympatický chlap. Voněl, byl pozorný a neskutečně stydlivý. Tak trochu ji to přitahovalo.

Po pár minutách se rozezvonil telefon. Zvedla ho a dozvěděla se, že ji už čeká před domem. Hodila na sebe ještě kabátek, zkontrolovala lesk na rtech, usmála se na sebe do zrcadla a vyběhla ven.

Seděl za volantem, už ode dveří si ji prohlížel, slušelo jí to. To si musel opravdu přiznat. Přisedla si k němu, vtiskl ji jeden jemný polibek na přivítanou. Auto se rozjelo. Směřovali do nedalekého města na večeři. Po cestě z parkoviště do restaurace ji chytil za ruku a opět jen tak lehce se dotknul jejích rtů těmi svými.

V restauraci si dali dobrou večeři, ona pár skleniček vína, zaplatil a šli se projít. Toulali se nočním městem, povídali si. Zavedla ho na opuštěné místo v malém parčíku, kde byl výhled na město. Dívali se do krajiny, tajně toužila po jeho dotycích. Po chvilce ji objal a vtiskl jí pár polibků na krk a rty. Jemně, skoro neznatelně. Jako by jí projel mráz po zádech… pootevřela rty a nechala jeho jazyk vklouznout mezi ně. Vpil se do jejích rtů, čas na věžních hodinách jako by se zastavil. Líbali se dlouze a vášnivě. Přitáhl si ji k sobě, hladil ji po zadečku a zádech. Cítila jeho vzrušení, které se dobývalo ven a tlačilo ji přímo na kundičku. Cítila, že i ona je vzrušená. Na jejích kalhotkách se objevila mokrá skvrna, toužila po něm. A on nepřestával prozkoumávat jazykem její ústa. Nádhera. Kdyby nebyli někde na veřejnosti – stačilo by jen pozvednout sukýnku, dát kalhotky na stranu a vklouznout do toho mokrého horka. Chtěl ji. Chtěl líbat její překrásné tělo, pohrávat si s jejími prsy a bradavkami, vklouznout jazykem pod okraj kalhotek a ochutnat toužící a nadrženou mušličku. Tohle všechno chtěl a pošeptal jí do ucha : „Chci se s Tebou mazlit – pozveš mě dál?“ Pousmála se, podívala se mu do očí a povídá – „Jenom mazlit?“ Oplatil jí úsměv a pronesl .“ Čestný pionýrský“ Líbali se tam ještě dlouze a jeho ruce se dostávaly pomalinku pod sukýnku. Hladil ji po stehně, až jeho prsty zavadily o kalhotky. Rozklepaly se jí kolena, ale neucukla. Vzrušovalo ji to. Pohladil kundičku a zjistil, že je mokrá i přes kalhotky. „Tady je někdo krásně vzrušenej, hmmm – s tím bych měl asi něco udělat!“ Chytil ji za ruku a směřovali na parkoviště k autu. Najednou jako by došla slova. Hlavou se jí i jemu honilo spoustu věcí… vzrušení malinko opadávalo.

Cesta k ní domů trvala chvilku, auto zaparkoval před domem a znovu se zeptal: „Pozveš mě dál?“ Neznatelně přikývla. Oba vystoupili a šli k ní domů. Otevřela dveře, vklouzli potichu dovnitř a uvařila oběma kávu. Přistoupil k ní zezadu a opět ji objal. Dotýkal se jejích zad, jako by věděl jak to má ráda. Vzrušovalo ji to. V pokoji se posadili ke stolu, povídali si a obsah hrníčku se zmenšoval. Když měli dopito, tak si ji přitáhl k sobě. Posadil si ji na sebe a jeho rty vyhledaly ty její. Líbal ji něžně a pomalu, chtěl ji znovu tak krásně vzrušit. Dlaně mu přejížděly po jejích stehnech, jejich natěšenost stoupala. Po chvilce si ji posadil rozkročmo na sebe a začal rozepínat knoflíky u košile. V šeru pokoje spatřil nádherné kozičky tísnící se v podprsence. Pohladil je přes ni a bradavky okamžitě zareagovaly. Malinko je stisknul a zasténali oba dva. Měla to moc ráda, když si někdo pohrával s jejíma kozičkama. jeho rty se dotýkaly okraje podprsenky, jazykem přejížděl po kozičkách. Po chvilce rozepl podprsenku, košili nechal sklouznout na zem. Jeho ruce ji hladily po zádech a pomalu se dostávaly opět k bradavkám. Pohladil je, třel o ně své dlaně a ona se cítila jako v ráji. Pohrával si s ní, dostával ji do varu. Jedna ruka začala směřovat pod okraj sukně. Nepřestával ji líbat, hladit bradavky a zkoumat tu oblast co byla schovaná pod sukýnkou. Svlékla mu tričko a také zavadila nehty o jeho bradavky. Zasténal.

Postavili se k sobě čelem, svlékla mu kalhoty a sobě sukni. Objala ho a mezi tisícem polibků ho vedla k posteli.

Položil ji na ni a sám si lehl na ni. Dotýkal se svými rty a prsty každého kousíčku jejího těla. Jeho ruce ji hladily po vlasech, rty líbaly a jazyk ji klouzal v puse. Jeho penis byl přitisknutý k její štěrbince a pulzoval. Byli vzrušení a ne málo.

Jeho polibky začaly směřovat ke kozičkám, pak níž k pupíku a do podbřišku. Vtiskával je na kundičku před kalhotky, přejížděl po té mezírce jazykem. Sténala tlumeně a prohýbala se pod jeho drážděním úplně celičká. Jeho rty se dotýkaly stehen a směřovaly opět k černým kalhotkám. Zastavil se u jejich okrajů a jazykem zkoumal malinko odhalená místa. Jeho prst jazyku trošku pomohl a dal kalhotky kousek na stranu. V ten moment se jeho mrštný jazýček zabořil do kundičky a začal ochutnávat její mokro a vzrušení. Pohrával si s jejím poštěváčkem. Přiváděl ji k šílenství. Stáhnul jí kalhotky a na okraj dírky přiložil prst. Zasténala a rozklepala se neskutečnou touhou. Jako by si dával s tím prstem na čas. Zasouval ho dovnitř pomalinku a jemně, dráždil ji jazykem na vrcholku. Vykřikla do ticha: „Tak už mi tam vklouzni prosím…“ „Nespěchej, chci si tě užít ….“ Trápil ji ještě dlouho než ponořil celý prst do štěrbinky a když už tam byl, začal ji divoce píchat. Dělal jí to tak, že sotva stíhala dýchat a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Jeho prsty zmáčela přicházejícím orgasmem, bylo to krásné. Přitáhl si ji k sobě a dlouze ji políbil.

Chvíli si povídali o tom, co se jim líbí… co mají v sexu rádi, dozvěděla se samé zajímavé věci, líbilo se jim oběma to samé – alespoň – jestli povídal pravdu.

Za nedlouho jeho prsty opět klouzaly do jejího lůna. Opět jeho prst našel poštěváček a začal ho tam pěkně a něžně dráždit. Vrněla blahem a vpila se do jeho rtů. Její ruka sklouzla do jeho klína. Našla tvrdě stojící penis. Vzala ho do dlaně a začala si s ním hrát. Pomalu a něžně. Malinko se od ní odtahoval. „Nechci ještě být, chci si tě užít“ „Nespěchej, užívej si to“ Opět ji začal líbat a přitom nepřestával dráždit její poštěváček. Po chvilce to na ni začalo zase přicházet. Poprosila ho ať nepřestává… a on ji opět přivedl k nádhernému orgasmu. Objal ji a položil se na ni. Jeho penis ležel přitisknutý k její kundičce. Přetočila se na něj a začala se po něm polehoučku pohybovat. Jeho penis ji přímo dráždil na tom pahorku touhy, opět ji vzrušil až jí v ní opět zacukalo. Sjela rty na jeho bradavky a vzala je mezi zoubky, pohrávala si s nimi něžně. Polibky směřovaly do podbřišku. Věnovala jeden letmý polibek na jeho penis a kouličky. Zasténal. Zavřel oči a oddával se jejím hrátkám. Nechala ho vklouznout mezi své rty. Něžně ho ochutnala a dala se do kouření naběhlého penisu. Její jazyk přejížděl po dírce i uzdičce, její ruce si hrály s kouličkami. Nepustila ho ze svých úst. Vsávala ho hlouběji a hlouběji do sebe. Její ruce ho hladily po břichu. Pak jednou rukou vzala jeho penis a začala ho honit, přitom měla ústa stále otevřená a jeho tvrdý kolík vjížděl i mezi její rty. Byly krásně vlhké, vzrušené – skoro jako její mušlička. Představoval si, že vklouzává právě tam. Užíval si těch slastných pocitů, které mu svými ústy a jazykem způsobovala. Jeho vzrušení neskutečně rychle stoupalo. Byla k nezastavení. Rytmické přirážení jejích úst na jeho penis a sladké vzdychání. Dělala to božsky… avšak po chvilce už to neudržel a po skoro neznatelném varování jí vystříkal celou svou dávku semene do pusy.

Zamlaskala a všechno to horké semínko nechala vklouznout až do krku. Přitulila se k němu a nechala se hladit po zádech a vlasech. Dodržel slib… cenila si toho a byla mu vděčná, že na ni nenaléhal. On zase přemýšlel o tom, že naprosto nelituje prožitých hodin v její milé společnosti a doufal, že to dnešní rande nebylo poslední.

Ležel vedle ní, držel ji za ruku… po chvíli oba spokojeně oddychovali.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 29 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář