Anální tréning

„David mi to chce udělat do zadečku“, svěřila se mi jednou Kristýnka po našem odpoledním mazlení. Kristýnka je moje kamarádka, která je stejně jako já tak trochu „bi“. Má svýho chlapa, ale občas se spolu scházíme, abychom nejen pokecaly jako správné holky, ale taky se trochu pomazlily. Protože – marná sláva – holčičí prstíčky umí věci, které chlapi neumí.

sex-lesbicky-005 „A tobě se to nelíbí?“ zeptala jsem se, zatímco jsem hladila její pevná, krásně tvarovaná ňadra. „Já to mám docela ráda“.
„Když já se toho docela bojím,“ zavrtěla sebou Kris. „Víš, on je David docela velkej. Samo že jsem si to zkoušela dělat sama, vibrátorem a tak… ale já pořád nevím!“

Políbila jsem Kristýnku na její drobné rtíky „Tak přijď zítra v šest, uděláme generálku!“ zašeptala jsem jí do ouška. Přitulila se ke mně. „To bude zase nějaká bejkárna, viď?“ zachichtala se.
„To si piš!“

Druhý den jsem prošla své oblíbené sexshopy a nakoupila všechno potřebné. A stihla jsem to akorát na šestou. S Kristýnkou jsme se srazily před domem. Viděla že nesu něco v černé igelitce bez reklam a hned se zajímala, co je uvnitř. „Nech se překvapit!“ usmála jsem se na ni. Bylo vidět, že je zvědavá a natěšená zároveň. Hned jak za námi zaklaply dveře, přitulila se ke mně a začala mne svlékat. Objala jsem ji a políbila na ústa. Její jazýček mi zajel do pusinky a hezky mi tam rejdil. Kris je prostě moje zlatíčko.

sex-lesbicky-026 Do ložnice jsme se doklátily potácivým krokem, který znají všichni, kdo se snaží jít, objímat, líbat a svlékat současně. Padly jsem v objetí na postel. „To je skvělé, že máš mazlicí náladu!“ pochválila jsem svou žačku, „Ale pro začátek dáme ještě ještě něco pro zahřátí!“. Odcupitala jsem po stopách kalhotek, prádla a dalšího ošacení zpátky do předsíně pro svůj nákup. Jako první jsem vybalila vibrátor. Tedy… ne to šidítko, které si možná přestavujete pod pojmem vibrátor. Ale pořádný stroj – klasický Hitachi do zásuvky na 220 voltů, který má výkon 50 koňských sil. Tak mi to aspoň tvrdil ten chlapík v obchodě. Kristýnce zajiskřily oči.

Vibrátor se Kris líbil Položila jsem ji na záda a uvelebila se mezi jejími stehny. „Já vám, že jsi nadržená,, miláčku, ale musíme tě pořádně nabudit!“ a přejela jsem tou sbíječkou po jejím bříšku směrem dolů. Pod pupíkem jsem zpomalila a maličko přitlačila. Kris přivřela oči a prsty se jí zabořily do prostěradla „Jo… jo… JO!… už to cítím!!!“

Vibrátor musí mít pořádný výkon! Není nad dobrou erotickou pomůcku! Vibrátor ji přivedl k orgasmu Pomaloučku jsem pokračovala dál a níž, směrem k její vyholené mušličce. Kris roztáhla doširoka nohy a přidržela si je rukama. Její tělo se začalo třást. Podívala jsem se do její vzrušené tváře. Kousala se do rtů, a… V tom okamžiku jsem se dostala až k té nejcitlivější části jejího klína. Vytřeštila doširoka oči a vydala ze sebe hlasitý neartikulovaný skřek.

„Jooo! To je síla! Dyť mi ji rozbiješ!“ vykřikla, ale když jsem instinktivně ucukla zpátky, hned mne chytla za ruku a přitlačila si tu vrčící obludu zpátky na svůj poštěváček. Pak už to byla jen série hlasitých výkřiků a křečovitého svíjení pod tím pekelným strojem. Nebylo to několik vyvrcholení za sebou. Byl to jediný nekonečný orgasmus, který si ta moje milovaná Kristýnka užívala.

Za nějakou dobu jsem už poznala, že jí docházejí síly. Doslova. Vypnula jsem vibrátor a přitulila se k tomu drobnému tělu, které jsem před okamžikem vynesla až k branám ráje. A soudě podle toho jak popadala dech, možná i kousek dál. Byla vláčná a horká, jako by měl horečku.

Připínací penis Kris zprvu vyděsil ...ale pak se s připínákem skamarádila Kouření dilda je jen začátek! „Tak, a teď můžeme vyzkoušet, jestli zvládneš toho svýho Davida!“ řekla jsem a vybalila z igelitky druhou krabici. Po chvilce jsem v ruce třímala krásný připínací penis s popruhy, velikost XXXL-a něco. Kristýnka vykulila oči: „To jako… tam? Tohle?“

„Chlubila ses, jakej je ten tvůj chlapák, tak jsem vzala největší co měli!“ řekla jsem a začala se strojit „přidrž mi tady ten řemínek.“
„Mmmm… ten je sladkej!“ ocenila Kris růžovou barvu nové učební pomůcky a zkusmo ji sevřela v ruce. „Jen mi ho pokuř, čubičko!“ uchichtla jsem se a rozkročila se se před její pusinkou se svým novým vztyčeným údem. Nenechala se pobízet a s doširoka rozevřenými ústy do sebe toho macka nasoukala. Mimoděk jsem začala přirážet. „Hele, nebyla ty jsi v minulém životě chlap“? zažertovala Kris, ale já jsem v tom okamžiku skutečně pocítila úplně živočišnou touhu zanořit do ní svůj úd, byť umělý.

„Moc nemluv a otoč se!“ řekla jsem přísně a sáhla do nočního stolku pro lubrikační gel. Kris byla ještě omámená z té divoké jízdy a poslouchala jako školačka. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila ukázkově zadeček. „Máš roztomilou zadní dírečku!“ pochválila jsem poupátko mezi jejími půlkami. Dala jsem si na prst pořádnou porci gelu a mázla ho na tmavý terčík pevného zadečku. „Juj! To studííí…“ stáhla se Kris. „Šššš!“ utišila jsem ji jako malé batole. Pořádně jsem gel rozetřela, špičku prstu jsem přitiskla na dírku, a…

Análek k nakousnutí Pomalu jsem se propracovávala umělákem do análku Kris se trochu zavrtěla a statečně se přitiskla proti mně. Stačilo trochu přitlačit a už jsem cítila jak zajíždím dovnitř. Přidala jsem ještě trochu gelu a znovu přitlačila. Stačil mírný tlak, a ukazováček zajel do panenského análku jako po másle. Hlavou mi blesklo biblické Tlucte a bude vám otevřeno! I když popravdě řečeno si nejsem jista, jestli to evangelista myslel právě takhle. Ale co na tom? Ještě jsem dala dávku gelu na toho růžového macka, a roztáhla Kristýnce půlky.

„Tak… uvolni se… Ne, necukej! V klidu… nooo… ještě… paráda!“ Chvilku to trvalo, než se nám podařilo přemluvit svěrač, aby do sebe pustil alespoň špičku toho mocného nástroje. Ale Kristýnka se snažila. Roztahovala si sama půlky zadečku, a když bylo nejhůř, zakousla se do polštáře. Ale nakonec… Lup! a byl tam.

„Tak sláva! Koneček už je v tobě, zbytek půjde snadno!“ prohlásila jsem a pohladila pevný zadeček přede mnou. Pohled na pevné dívčí tělo, nabodnuté na můj umělý pyj, byl opravdu vzrušující. Docela jsem začala ty chlapy chápat. Chytila jsem Kris za boky a opatrně se začala zavrtávat dál a dál. Pěkně po kouskách, občas jsem tam pro jistotu mázla kousek gelu, a nakonec… „Kristýnko, ty čubičko moje, už je v tobě celej!“

sex-lesbicky-054 „Teda je to síla!“ ozvalo se pode mnou. „Je to… zpočátku docela nepříjemný, ale zároveň…“ plácla jsem ji po zadečku. „Zároveň jaký?“
„Mmmm… docela rajcovní“ přiznala se a začala sama přirážet. Dívala jsem se, jak umělý úd střídavě mizí v její kakaové dírce a znovu se zase objevuje. Popruhy, kterými byl připoután, mne zároveň dráždily na patřičných místech, takže jsem si to užívala taky. Naše laškování se stávalo stále prudší a divočejší, a za chvíli se pokojem začalo ozývat sténání, jako… no, jako by tam někdo miloval krásnou drobnou blondýnku do zadečku. Sama si ho zasunula do zadečku Úplně nás to pohltilo. Přitiskla jsem se ke Kris a svalily jsme se na bok. Ucítila jsem dole její ruku – jako by se chtěla přesvědčit, že to jsem skutečně já, kdo zajíždí do její zadní dírky.
„Je to fakticky rajcovní!“ prohlásila a otočila hlavu ke mně. Políbila jsem ji a přitiskla se těsněji k ní. Naše těla byla přilepená k sobě, cítila jsem vůni její hebké kůže.
„Pojď do mně… pořádně! Zaraž mi ho tam!“ žadonila Kris. Překulila se na mne a sama si zavedla ten nástroj do svého zadečku. „Mmmm… to je… úžasný! Dala jsem to!“ vykřikovala a z jejího hlasu byla cítit směsice radosti i vzrušení. Hladila jsem to nádherné tělo, laskala konečky prstů její bradavky, přejížděla po bříšku a nakonec… nakonec se mé prsty sešly s těmi jejími v hladce vyholeném klíně. sex-lesbicky-078 „Jooo… to je tak úchylný až je to krásný!“ pochvalovala si nahlas. Cítila jsem na ruce mokro. Její mušlička vzrušením tekla jako lesní potůček. Naše prsty se předháněly, kdo ji přivede rychleji k vrcholu, až… „Aaaah! Joooo!“ zařičela náhle a její tělo se opět roztřáslo v bouři divokého vyvrcholení! Cítila jsem jak se chvěje, jak se v ní všechno svírá a celá její bytost se ztratila kdesi v orgastickém oparu.

Postupně, kousek po kousku se její tělo uvolnilo. „To bylo nádherný nádherný nádherný…“ opakovala pořád dokola. Líbala mne a hladila, jako by mi to chtěla všechno oplatit. A nejen jako…opravdu mi chtěla vrátit všechno mé laskání.

Laskala mne i dráždila zároveň Cítila jsem její jazýček ve svém análku Zbavila mne připínacího penisu a chopila se vibrátoru. Bez velkých okolků zamířila přímo na můj poštěváček. Bylo to jako když nasednete do rakety a než se stačíte připoutat, jste najednou tisíce kilometrů nad zemí a míříte na oběžnou dráhu! Klečela jsem na všech čtyřech a vystrkovala svou kočičku, aby k ní byl co nejlepší přístup. Kris věděla jak na to. Však to sama před chvilkou prožila a ukázala se být výbornou žákyní. Přitiskla vibrující nástroj na můj knoflíček lásky a přitom přejížděla svými rty po oblinách mého zadečku. Bylo to báječné. Cítila jsem, jak ta sbíječka drtí můj klitoris, ale snad ještě více mne vzrušovaly doteky rtů na mé kůži. Zničeho nic jsem cítila, jak postupují dolů, po čáře mezi půlkami zadečku. Těsně na hranici se zastavily, jako by přemýšlely, a pak… Horký jazýček zaútočil přímo na rozetu mého análku. Vykřikla jsem vzrušením a rozkoší. Hlava se mi točila a zatímco mé tělo se nechávalo laskat mou krásnou a smyslnou Kristýnkou, vznesla jsem se na křídlech rozkoše až někam nad mraky. Nádherný orgasmus Přivedla mne do extáze Nedokážu přesně popsat, co se pak všechno stalo. Kristýnka mne svým něžným jazýčkem a brutálním vibrátorem přivedla do takové extáze, že mi ještě dnes vysychá v ústech, když na to vzpomínám. Hladila mne, lízala mne, a přitom neustále rejdila po mém klíně tím strojem značky Sentinel. Celé tělo mi vibrovalo a hrozilo výbuchem. Exploze nakonec přišla v té nejpříjemnější podobě. Moje vzrušení vyvrcholilo báječným orgasmem, při kterém jsem létala vysoko nad našimi propletenými těly v divokých vývrtkách a po závěrečném loopingu jsem měkce přistála vedle usmívající se Kristýnky.

sex-lesbicky-168 „To bylo nádherné, miláčku.“ políbila jsem ji. Přivinula se ke mně a v objetí jsme usnuly.

Za nějaký čas mi přišla takhle k večeru SMS. „Diky, vsechno super. David je sice mensi, ale zato umi STRIKAT!!! Pusu Kris„.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 196 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Anální tréning” (celkem 7)

Napište komentář