erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Soukromý biograf

Poslední prázdniny po maturitě jsem trávila u tety v malém městečku. Měla jsem tam pár kamarádek, chodily jsme spolu na koupaliště, na zábavy, prostě všude kde byla nějaká zábava. A právě na jedné zábavě jsem se seznámila s Karlem. Vypadal „dobře udělanej“, byla s ním i legrace. Pozval mne na skleničku, a tam si k nám přisedl Jirka, jeho kamarád. Chvilku jsme povídali, a ukázalo se, že na zábavu přišli oba sami, a zatímco Karel mne sbalil hned, Jirka tolik štěstí neměl. Nevypadal špatně, i když byl asi o dost starší, a tak jsem k našemu stolu nenápadně přilákala Jiřku, mou kámošku.

Táhli jsme to spolu až do půlnoci. Popíjeli jsme, chodili společně tancovat, prostě prima večer. Když hráli ploužák, přitiskla jsem se ke Karlovi, a dala mu ruce kolem krku. Hned jsem ucítila jeho dlaně na svém zadečku, a vepředu, jak se na mne tiskl jsem přes kalhoty cítila jak mu v rozkroku vyrůstá veliká boule. Ale než jsem stačila něco říct, byla tady Jiřka.

„Střídání partnerů!“ zavelela vesele a chopila se Karla. Zavěsila jsem se do Jirky, a zkusmo se k němu přitiskla, klín na klín. Nojo… Jiřina ho taky pěkně vzrušila. Těžko říct, který z nich toho měl v kalhotách víc, ale o to jsem se nebála. Byly jsme s Jiřkou sehrané a nezáviděly si. Ovšem akci která přišla nečekala ani jedna z nás.

Když ploužák skončil a začala přestávka objednal Jirka ještě jednu rundu a nadhodil: „Tak co? Nepůjdeme do kina?“ Překvapeně jsme na něj zíraly. „Teď? O půlnoci?“ Ale Jirka se jenom usmál. Vzal mne za ruku, a vedl mne ven. Za námi táhl Karel Jiřku.

„Co blázníte? Copak teď se promítá?“ Volala Jiřka. „Teď ne, ale až přijdeme tak se promítat bude.“ řekl Jirka a dodal: „Já tam totiž promítám.“

kino-12 Vytáhl z kapsy klíče, a než jsme se nadály, seděly jsme v prázdném sále. Jirka se na chvilku ztratil, a za pár okamžiků se plátno rozzářilo. Čekaly jsme co to bude. A Jirka nezklamal. Měl tam schované porno, při kterém se nám s Jiřkou hned orosily štěrbinky.

Seděla jsem vedla Karla a cítila jak jeho ruka zajela mezi moje stehna. Očima jsem sledovala, jak na plátně stříká mohutný černoch proudy semene do úst pěkně prsaté blondýnce, a přitom cítila jak mi chlapská ruka masíruje kundičku. Poposedla jsem si, a trochu víc roztáhla nohy, aby měl víc místa. Vtom se ozvala zezadu Jiřka:

„A to se kluci nebojíte ukazovat nám takovýhle obrázky? Co když vás pak budeme srovnávat s tím parádním pérem co má ten borec v tom filmu?“ „Neměj péči.“ ozval se vedle mne Karel. „My se konkurence nebojíme!“.

Ale já jsem si přisadila: „Jasně. Vy nás napřed nalákáte, a pak si zkazíme oči až vám budeme v téhle tmě hledat ty vaše pindíky!“

Karel se hlasitě zasmál a rozepnul si zip u kalhot. „Jestli se bojíš, tak se přesvědč sama!“ To bylo slovo do pranice. Ale dodala jsem si odvahu a zalovila mu v poklopci. Pravda, moc dlouho jsem nehledala. Stačil jeden hmat, a už jsem vytáhla na světlo boží docela pěkně urostlý nástroj. Byl už pěkně naběhlý a ještě stále mi v rukách rostl.

Chvíli jsem si s ním hrála až byl krásně tvrdý. „Není špatnej…“ prohodila jsem. Nedívala jsem se dozadu, ale podle zvků které se odtamtud uzývaly se Jiřka taky dožadovala kontroly orgánů. Ale jak to bylo u Jiřky obvyklé, nedožadovala se slovy, ale činy.

Já jsem zatím dvěma prsty stáhla kůžičku z toho parádního nástroje. Vykoukl na mne velký žalud, nalitý krví až k prasknutí. Sklonila jsem se k němu a vzala ho do úst. Slyšela jsem jak Karel vzrušeně vydechl a to mi dodalo kuráže. Zasunula jsem si ho hluboko do krku a začala ho kouřit jako o závod.

kino-13 Karel se křečovitě chytil sedačky. Cítila jsem jak mu v ptákovi začalo cukat a hned jsem se stáhla. „Tak to ne, zlatíčko! Já si chci taky užít!“ řekla jsem. Ale nemusela jsem ho pobízet. Za chvíli už klečel přede mnou a pečlivě vylizoval mou kundičku. Měl s tím hodně práce, protože jsem byla pěkně vzrušená filmem, a potom i kouřením. Roztáhla jsem doširoka nohy. Jeho jazyk se propracovával hloub a hloub, až…

„Aaaahhhhh….“ udělala jsem se! Vykřikla jsem rozkoší až se to rozléhalo prázdným sálem. Samozřejmě se zezadu ozvala Jiřka: „Ho hum… huhmhly mummm…?“

kino-10 „Cože?“ zasténala jsem. Jiřka vysunula z pusy Jirkovo péro. „Ptala jsem se jaký to bylo. Počkejte, jdeme za váma!“ zavelela a přesunuli se s Jirkou vedle nás. Posadila si vedle mne, a pěkně si na něj nasedla.

„Zezadu to mám moc ráda…“ řekla a oči jí náhle zesklovatěly. Začala se narážet stále rychleji a rychleji na Jirkův klacek až… „Joooo….. dělej, dělaj… sakra přirážej! Uuuužžž!!!“ zařvala najednou a celá se roztřásla v mohutném orgasmu.

Karel toho využil a zavelel „Tak holky, čelem vzad!“ Naposledy olízl mou štěrbinku a postavil se. Otočila jsem se k němu zády, klekla si na sedačku a nastavila mu zadeček:

kino-04 „Uděláš mi to taky zezadu?“ „A mně takýýýý“ probrala se vedle Jiřka.

„Tak tobě to nestačilo?“ zeptal se Jirka. „Tak alou, klekni si jako Erika, koukni jak jí to pěkně sluší!“

Nevím jak mi to v té chvíli slušelo, ale bylo mi báječně. Karel totiž na nic nečekal, a zabořil do mne pěkně hluboko ten svůj nástroj a začal mne pěkně ošukávat. Koukla jse se vedla, a tam už Jirka pěkně projížděl Jiřku. Jenom párkrát přirazil a Jiřka zaryla prsty do opěradla. „Jo… joo… JOOOOO!!!“ zařičela a udělala se znovu.

kino-03 „Dělej ještě, nepřestávej!“ hecovala jsem Jirku. „Ona se hned udělá znovu, uvidíš!“ Jirka toho moc nenamluvil. Ale zajel do Jiřiny tak prudce, že zalapala po dechu. „Ty bejku! Tobě to nějak jde!“ konstatovala spokojeně a začala pěkně přirážet. Netrvalo dlouho a bylo vidět že to na ni jde znovu.

„Ještě… ještě… nepřestávej… UUUUUŽ!“ vyrazila ze sebe a s hlasitým výkřikem vyvrcholila. Bylo vidět že si už parádně užila. Ale mně se ještě končit nechtělo.

kino-07 „Nejsi už unavenej? Posaď se přeci!“ obrátila jsem se ke Karlovi. Karel se ze mne vysunul a labužnicky se rozvalil na sedačce. Pták se mu leskl od mých šťáviček. Očividně čekal, že mu ho vykouřím. Ale já měla jiné plány.

„Chceš si pěkně nasednout?“ zeptal se když jsem se k němu otočila zády. Vzala jsem mu ho do ruky a pečlivě zamířila. Byl pěkně namazaný… schválně, kdy mu to dojde?… říkala jsem si. Došlo mu to hned: „Počkej… kam to… oooh…“ zasténal když ucítil kolem žaludu těsné sevření mé prdelky.

Pomaličku jsem si ho zasunovala do zadečku, cítila jsem jak si razí cestu doslova milimetr po milimetru. Byla jsem už pěkně vzrušená, a tohle mne dočista dorazilo. Moje prdelka svírala toho obrovského ptáka, a pomalu se k nám přitočil i Jirka. Díval se jak Karlův nástroj mizí v mém zadečku, a pomalu si honil svého ptáka.

Jiřka nás taky pozorovala, a pak kamarádsky, docela bez závisti šťouchla do Jirky. „Nepomůžeš Kájovi? Kluci, udělejte Erice sendvič!“

kino-05 Myslím si že Jirku podcenila. Podle rychlosti s jakou do mne zajel počítám, že měl něco podobného dávno v úmyslu. Cítila jsem jak se ve mně pohybují. Měla jsem obě dírky naplněné k prasknutí pěkně nateklými ptáky. Ani se nemuseli moc snažit. Bylo to tak rajcovní, že jsem za pár okamžiků cítila jak to na mne jde. Jakoby zdálky jsem vnímala jak Jiřka hecuje oba kluky k vyššímu výkonu: „No tak, ošukejte jí pěkně tu její pičku i prdelku, ať si pěkně užije. Schválně jestli zakřičí silněji než já!“

kino-08 Byl to božský pocit. Projela mnou slastná křeč a úplně se mi zatočila hlava.

„Oooohhh… to… je…. božííííííí!“ vyrazila jsem ze sebe a několikrát prudce nasedla na Karla a zarazila si jeho kolík hluboko do střev. Cítila jsem brnění po celém těle a pomaloučku přicházela k sobě. Kluci se snažili abych si ten sendvič pěkně užila, a zasloužili si za to odměnu. „Pojďte, ať si vás ještě pokouřím!“ pobídla jsem je. Hned byli u mně, a já nevěděla který dřív. Chvíli jsem je honila, chvíli kouřila, pěkně jednoho po druhém, ale naštěstí mi přišla na pomoc Jiřka.

„Tohle si nenechám ujít!“ Posadila se vedle mne a vzala si na starost Jirku. Ale už toho moc na práci neměla. Oba byli tak nadržení, že už moc nepotřebovali. Stačilo pár pohybů, a oba vybuchli skoro najednou. První se udělal Karel.

kino-09 V penisu mu zacukalo, chytil mne za vlasy, a s hlasitým výkřikem mi narazil hlavu na svůj klacek. Cítila jsem v ústech jeho hustý výstřik a snažila se ho spolykat. Vysunul se ze mne a ještě si ho rukou trochu pohonil… stříkal mi do úst, na prsa, chrlil na mne své horké sperma, které tak báječně vonělo. Zároveň jsem uslyšela vykřiknout jirku. Mrkla jsem vedle sebe, a zahlédla jak cáká své semeno na Jiřku. Celým kinem se nesly výkřiky rozkoše, sténání, a linula se vůně spermatu.

Tohle byl ten nejbáječnější biják v mém životě. A nebyl zdaleka poslední. Prázdniny byly sotva v polovičce, a do září jsme zorganizovali ještě několik promítacích večerů. A všechny stály za to!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 110 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář