erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

U holiče

Holič je takové divné slovo, raděj by se snad mělo používat kadeřník. Kdo ale může dělat holiče? Dnes jsou ve všech kadeřnictvích a kadeřnických salonech kadeřnice.

uholice-01 Mám celkem krátké vlasy a tak bych si mohl návštěvu takového podniku odbýt jednou za čtvrt roku. Mám ale rád vlasy pěkně zastřižené a navíc se mi velmi líbí, když mi kadeřnice myje hlavu. Namočí ji přiměřeně teplou vodou, nanese voňavý šampon a pak už mojí hlavu laskají její jemné ruce. Někde víc, někde míň, občas projede konečky prstu od krku až na temeno, až mi z toho naskakuje husí kůže. Vrním u toho blahem a moje kadeřnice už ví, jak má moji hlavu potěšit. Na zastřihávání totiž chodím jednou za 14 dní.

Dnes si se mnou pohrává opravdu důkladně a já se snažím vnímat jen její ruce na mé hlavě. Mám zavřené oči a pěkně si to vychutnávám, když mi začne splachovat šampon z hlavy a moje potěšení je rázem u konce. Sedám si na druhou stoličku a ona mě začíná stříhat. Krásně voní a její veliká ňadra mi mírně poskakují před obličejem. Oči mám sice přivřené, ale jasně poznávám slabé obrysy jejích bradavek pod bílou halenkou.

uholice-02 Vzrušuje mě vědomí, že nemá podprsenku a podvědomě se tváří opřu o ten krásný hrudník. Reakce je prakticky okamžitá. Aniž by cokoliv říkala, její, teď už krásně veliké naběhlé bradavky se snaží blůzku úplně protrhnout.

uholice-03 Mám chuť dostat se k nim blíž a ochutnat je. Alena, tak se totiž jmenuje moje kadeřnice, se sice snaží trochu bránit, ale je na ní vidět že mě tím chce spíš ještě více navnadit. Odhaluji její pevné poprsí a moje ústa a jazyk laskají její sladké rozinky. Musím k ní mít ale hlavu otočenou a tak si jí raděj přesunuji před sebe aby se má ústa mohla pást na jejích „kůzlátkách“. Přitom zjišťuji, že zřejmě ani kalhotky nemá na jejím pevném zadečku a  tak jí alespoň trochu stahuji kalhoty, abych si mohl sáhnout na jeho hebkou pokožku. Je jako broskvička a  navíc její opálené tělo krásně kontrastuje se zbytky svršků na jejím pružném těle.

uholice-05 uholice-06 Laskám její zadeček a  moje ústa se opájejí jejími krásnými ňadry. Jsem čím dál tím vzrušenější a ona mi šeptá : „Chci Tě ochutnat… Chci se s ním pomazlit… “ a  já cítím, jak se její pevná stehna třou o moje ruce, které jí projíždí mezi nimi až přejedou přes horkou lasturku a  pokračují k rozkošnému chomáčku v jejím klíně. Stahuje ze mě kalhoty a vysvobozuje z  těsného sevření můj slně vzrušený penis. Bere ho do ruky a jemně hladí, tře se o  něj tvářemi a nakonec mi jemně stáhne předkožku, aby mohla jeho sametovou špičku obkroužit svým lačným jazykem a pomalu si ho brát svými vlhkými rty.

„Moc mi chutnáš. “ směje se na mě a sedá mi do klína. „Polaskej teď trochu mojí kundičku.“ Poslouchám, jak vrní blahem, když jí jemnými krouživými pohyby prstů laskám hrášek jejího poštěváčku a když jí zajedu prsty do její vlhké jeskyňky, dostává se pomalu do extáze a moje ruce jsou plné její kundí šťávičky.

uholice-10 uholice-11 Dostal jsem na ní chuť a tak ji posazuji do křesla a můj jazyk se tlačí mezi její do široka roztažené nohy. Chutná taky báječně a moje prsty ji přitom dráždí hluboko uvnitř. Sténá blahem a nutí mě, abych jí je strkal co možná nejhlouběji v co možná největším počtu.

“ Strč mi je ještě do zadečku! Dělej! Pořádně ho roztáhni! „, říká jako smyslů zbavená a opírá se rukama o křeslo, abych měl lepší přístup k jejímu krásnému zadečku. Promazával jsem jí zadeček její šťávičkou a ona se proti mým prstům slastně vzpínala. Nemohla se toho vůbec nabažit, tak jí to dělalo dobře. „Už to na mě přichází. Chci Tě mít v sobě pořádně hluboko! “

uholice-16 uholice-17 „Pojď, posadˇse, ať si při tom narážení na kůl můžu se sebou ještě trochu pohrávat. “ Chytil jsem jí rukama za stehna a pomáhal pořádně narážet, až se mi začala chvět v rukách a křičet rozkoší.

Moc se mi to líbilo, ale ona řekla:“Kočička dostala chuť na smetánku. Hustou a sladkou. Podíváme se, jestli pro mě máš nějakou připravenou. „Usmála se na mě, vzala si můj naběhlý klacek do ruky a začala jemně lízat jeho sametovou hlavičku a dobývat smetánku. Stačilo ho jenom trochu pošimrat a za chvilku už slízávala smetánku, která z něho stříkala přímo na její mlsný jazýček.

Opravdu povedená návštěva holiče.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 92 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “U holiče” (celkem 2)

Napište komentář