erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Svatební apartmá

„Ano, jistě pane. Apartmá je již připraveno. Pojďte za mnou, prosím.“
Jana, moje asistentka se do mne zavěsila a cestou k výtahu mi zašeptala „Musíme tam chodit? Už mne bolej nohy!“.
Už dříve jsem jí několikrát vysvětloval, že důvěra zákazníka je se těžko získává a lehce ztrácí. Když se živíte tím, že zajišťujete a organizujete společenské akce, nemůžete si dovolit riskovat nějaký kiks. Tohle byla sice malá a zcela soukromá svatba, ale zvykl jsem si nic nenechávat náhodě. Šlo víceméně pouze o zajištění apartmánu a večeře pro novomanžele, ale dost už bylo na tom, že jsem objednal hotel se kterým jsem dříve nespolupracoval. Objednat to u nového a pro mne neznámého hotelu a nezkontrolovat to, to už nebyl hazard, ale sebevražda. Důvěra zákazníka je plachý pták.

„Ach jo… ty s těma ptákama…“ opáčila vždycky Jana a tím debata obvykle skončila.
„Tak… tady prosím.“ Provozní odemkl apartmá. „Vše je již připraveno, na stole je pouze malé občerstvení na uvítanou. Večeřet mohou hosté na pokoji nebo dole v restauraci. Máme zajistit nějaký program?“
„Ne, to není potřeba. Budou to novomanželé, ti se nějak zabaví.“ Provozní se chápavě usmál „Jistě. V klidu si to zkontrolujte, sejdeme se dole v recepci.“

apartma-002 Apartmá bylo připraveno opravdu pěkně. Na stůl v ložnici jsem dal dárek od firmy s osobním dopisem, všechno si prošel a posadil se spokojeně ke stolu. Jana se okouzleně dívala na všechnu tu nádheru. „Kolik to bude stát?“
„Moc.“ odpověděl jsem. „Já bych za to ty prachy nedal.“
Posadila se také a mlsně si prohlížela prostřený stůl. „Co kdybychom něco ochutnali, vypadá to docela lákavě?“ Dal jsem jí stručnou informaci o cenách jednotlivých položek které před námi ležely, načež Jana usoudila, že to zas až tak moc lákavě nevypadá.

apartma-004 Nakonec se však natáhla pro krásnou červenou jahodu. „Dáme si ji napůl, jo?“ navrhla. „Těch padesát korun mne snad nezabije…“ dodala odhodlaně. Musel jsem se zasmát.
„Klidně si dej. Myslím, že je tady nepočítají.“ Jana se naklonila nade mne.
„Opravdu nechceš?“ usmála se dvojsmyslně.
„Já jsem neřekl, že nechci.“
„A dáš si?“ řekla Jana a tentokrát to už nebylo ani dvojsmyslné. Položila mi ruku na stehno a pomaluji sunula výš.
„Dneska ti to fakticky sekne.“ pochválil jsem ji a myslel jsem to naprosto vážně. Večer jsme se měli sejít s klienty na jedné party kterou jsme zajišťovali a Jana si oblékla úzké černé šaty s odvážným výstřihem, hezky obtažené kolem jejího štíhlého těla. Nebo spíš tílka. Měla krásnou drobnou postavu… přesně takovou, jaké se mi líbí.

apartma-007 „Hmmm… opravdu mi to sluší?“ zavrněla Jana a já cítil jak se její dlaň sune po mém stehně směrem k mému klínu. Náhle se zastavila. Oči jí zasvítily, doslova v nich přeskočily jiskřičky. Pocítil jsem něžné sevření jejích prstů a slyšel jak říká: „Nojo… asi se ti doopravdy líbím.“

Položil jsem Janě ruce na boky a přitáhl si ji k sobě. Zajel jsem jí jednou dlaní na pod šaty na její zadeček. Výraz v její tváři mi napověděl, že jsem na správné cestě. Poklekl jsem před ní, vytáhl šaty nahoru a kalhotky naopak stáhl směrem dolů. Odhalil jsem její krásnou, hlaďounce vyholenou kundičku.

apartma-009 apartma-010 Políbil jsem ji a přejel jedním prstem její škvírku. Cítil jsem jak je mokrá a vzrušená. Opatrně jsem do ní zasunul dva prsty a začal ji laskat. Jana zvrátila hlavu a vzrušeně dýchala. Začala si hladit svá ňadra, dokonce si je vysvobodila z těsného živůtku, aby k nim lépe mohla. Byla stále víc a víc vzrušená. Jednou rukou jsem ji držel za zadeček a druhou laskal její mušličku. Její šťávičky z ní začínaly vytékat a stékaly v pramíncích po stehnech dolů.

Vstal jsem a Jana se sklonila ke mně, aby mi to oplatila. Zatímco jsem se svlékal, osvobodila můj nadržený penis a hladově si ho zasunula do úst.

Jakmile jsem však ze sebe shodil oblečení, obrátila se ke mně zády a předklonila se. Bože, to byl vzrušující pohled na ten její drobný pevný zadeček. Sklonil jsem se a ochutnal ji svými ústy. Byla krásně mokrá, vzrušená… Postavil jsem se a zasunul své mužství do její kundičky. Chytil jsem ji za boky a  pořádně si ji narazil na sebe. Ooooh… to byla krása! Jana slabounce vykřikla celá se roztřásla.

Zvedl jsem ji – byla lehounká jako pírko. Držel jsem ji ve vzduchu a pomaloučku si ji spouštěl na svůj nadržený úd. Mmm… to bylo něco!

apartma-027 apartma-028 Opřel jsem se o stůl a Jana si vyskočila na můj klín. Přisála se ústy k mým rtům a nasedla si na můj vztyčený úd. Cítil jsem jak se postupně nabodává, jak pronikám do ní jak přitom rozkoší zarývá nehty do mých zad. Držel jsem ji za zadeček a pomáhal jí regulovat pohyby. Přestala mne líbat… s přivřenýma očima na mně rajtovala a z otevřených úst se jí draly hlasité výkřiky.
Odnesl jsem ji vedle na postel, kde jsme si dali poslední kolo. Šoustali jsme chvíli zezadu, na boku i vkleče. Jana tak krásně a hlasitě sténala, že jsem se toho stále nemohl nabažit. apartma-037 Na vydechnutí jsme si dali na chvilku šedesát devítku. Lehl jsem si pohodlně na záda a Jana se něžně postarala o mé mužství. Pozorně mne laskala a bylo vidět, jak jí to dělá dobře. Já jí nezůstal nic dlužen a důkladně jsem jí vylízal její mokrou mušličku. Rukama jsem tiskl její zadeček, hnětl ty pevné hladké půlky a užíval si jejího laskání. Její jazýček mne pěkně vyrajcoval. Vyskočil jsem, klekl si za ni a ještě jednou ji pořádně ojel zezadu. Vrážel jsem do ní svůj nástroj tak prudce a divoce, že popadala dech a její steny se postupně proměnily v hlasité výkřiky rozkoše.
„Dělej… šoustej mne… vraž mi ho tam… ještě… ještě!“ křičela z plných plic a já se nenechal dvakrát pobízet. Jana se pod mými divokými útoky sesunula z postele. Obrátil jsem ji a pokračoval v divokém milování. Stál jsem nad ní a dlouhými pohyby do ní vrážel své mužství. Cítil jsem, že to už dlouho nevydržím. Postupně jsem zpomaloval a zpomaloval, až… „Aaaah!“ zařičel jsem rozkoší a zarazil svůj penis de její mokré kundičky až po koule. Pak jsem se vysunul a pomohl si rukou. Stříkal jsem své horké sperma na její krásné tělo.

apartma-042 apartma-043 Tělem mi projela vlna rozkoše a z úst se mi draly hlasité výkřiky. Přivřenýma očima mne sledovala a rukama si roztírala mé stříkance po kůži.

Když vše skončilo, posadil jsem se unaveně na postel a Jan mne pečlivě olízala. Nenechala ne mně ani kapičku. Usmál jsem se na ni a ona na mne.

Ten večer spala už Jana u mne, ten další také… a dělá to dodnes. Protože není nad to, když se má člověk v noci ke komu přitulit.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 64 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář