Nalezení sama sebe a svých tužeb

Vše začalo jedním dopisem, komu a proč nemá cenu vysvětlovat 🙂 ale byl to dopis bez vedlejších úmyslů. Na dopis se ozval jeden muž a začali jsme si po sociální síti psát. Já byla stále po roce zarmoucená úmrtím svého přítele a neměla jsem náladu ani chuť si hledat další vztah či pomyšlení na nějaké hrátky. Ale postupem času když jsem si s tím mužem psala, postupně jsem se začala otevírat a víc mu důvěřovat až došlo na téma sex. Co se ve mně skrývalo jsem ani netušila, jaké touhy a chutě zažít určité sexuální praktiky by mě ani ve snu nenapadlo… Vše začalo pěkně pomalu a pozvolna a než jsem se nadála zamilovala jsem se do svého Pána. Ale to předbíhám, vezmeme to hezky po pořádku.

Ten muž byl sympaticky, pohledný, uměl naslouchat, byl laskavý a tak nějak se dokázal ve mně celkem vyznat a to mě zaujalo natolik že jsem se mu otevřela celá a najednou věděl o sexuálních touhách že bych ráda vyzkoušela sex se ženou, trojku se ženou (s muži už byla), BDSM, atd… Když jsem zmínila BDSM hned se toho chytil a začal se ptát víc a víc a jelikož jsem o tom moc nevěděla jen z porna… začal mě zasvěcovat do tajů BDSM a já se rozhodla, že je to ten pravý, kterému svěřím své tělo, sou ženskost a bude mým Pánem.

Jednoho dne jak naše komunikace postupovala a prohlubovala se dál a dál já si uvědomila, že můj Pán už není jen Pán ale je to člověk, kterého z celého srdce miluji. Že mu chci být oddaná nejen po stránce sexuální ale i osobní, duševní. Chci mu patřit celá.

Jednoho dne na hotelu jsem za ním přišla pěkně na všech 4 jako poslušná čubina, na krku obojek který mi daroval a na něm připnuté vodítko. Bílá halenka, černá sukně a boty na podpatku to vše jen krásně podtrhlo. Tím co jsem udělala, tím že jsem se za ním přišla jako pes prosící o pozornost svého pána, jsem mu chtěla dokázat co pro mě znamená. Celá ta věc pro mě nijak nebyla ponižující ale vzrušující. V životě jsem nebyla víc nadržená a plná očekávání co mě po tomhle bude čekat.

Můj Pán seděl na židli a hrál si s bičíkem. Pomalým krokem jsem se šourala k němu a hlavou se mi honilo tisíc myšlenek a hlavně ta že ten bičík za chvilku bude plácat můj zadeček. Přišla jsem k němu, klekla si a do rukou mu dala vodítko. Pánův výraz byl k nezaplacení, byl překvapený a zároveň bylo vidět že i šťastný. Vzal si vodítko a chvilku se mnou chodil po pokoji poté mě ohnul přes postel a dal mi pár ran na zadek. Poté mi sundal halenku a věnoval se mým ňadrům, i ty si zasloužily výprask. Pak mi na ně dal svorky já si lehla a sundal mi sukni a kalhotky, které mi dal do pusy. Zavázal mi oči a já větší slast v životě nezažila když jeho ruka vklouzávala postupně do mé vlhké kundičky, hezky pomalu jeden prst po druhém až nakonec ve mně byla pomalu celá ruka.

Po celou tu dobu hraní jsem prožívala jsem jeden orgasmus za druhým, až nakonec to nebyly obyčejné orgasmy ale mokré hooooodně mokré. Ta vášeň, chtíč, vzrušení a to že jsem nevěděla přesně co mě čeká se mnou dělalo neskutečné věci a já si v duchu říkala ať to nikdy neskončí.

Po hraní jsem byla unavená a vyčerpaná ale byla jsem šťastná a věděla jsem, že konečně jsem našla to co mi celý život chybělo. Že tohle je to co k životu potřebuji, tak abych byla plně šťastná a uspokojená.

Nápady mého Pána pokračovaly, a neskočilo jen u BDSM a co ho napadlo se líbí i mě a nejde o to že jsem či byla zamilovaná ale jde o to co mě naplňuje. Jeho touhy jsou totožné s mými. A tak naše hrátky pokračovaly (hrátky v kabince, erotická masáž kamarádky na kterou se můj Pán díval, fisting zadečku, atd…. )

A co bude dál čas ukáže…

Věrná subinka

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 78 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář