Dárek

Jak jsem napsal už v předchozí povídce, moje manželství postupně korodovalo. A pak jsem potkal Péťu. Péťa byla vdaná a také nebyla doma spokojená a stejně jako já se nechtěla rozvádět. Teď to vypadalo téměř ideálně – s Péťou nám bylo spolu skvěle a když jsem se vracel z našeho prvního výletu, spřádal jsem plány na další pokračování.

darek-01

Bydleli jsme celkem daleko od sebe – dvě hodinky autem. To byla z jedné strany výhoda, protože i Péťa byla vdaná a vzdálenost se zmenšovala riziko nějakého maléru. Na druhou stranu to samozřejmě ztěžovalo pravidelné randění. Náš první sex v autě byl sice krásný zážitek, na který nikdy nezapomenu, ale přeci jen to chtělo něco pohodlnějšího. Nakonec jsem našel městečko někde na půl cesty, kde měli slušný hotel, ve kterém jsme se mohli scházet. Naštěstí jsem měl v té době zaměstnání, které mi umožňovalo ztratit se na půl dne aniž bych to musel někomu vysvětlovat, a navíc mi za tuhle práci platili natolik dobře, že mne cena hotelu nevyvedla z míry.

Pokud se nedělo nic mimořádného, vídali jsme se každý týden. Pamatuju si to dodnes. Ve dvanáct jsem dal sekretářce instrukce, aby mi volala jen v naléhavém případě, šel jsem na oběd, v jednu jsem vyrazil a ve dvě už vyhlížel Péťu na náměstí. Bývala dochvilná, takže krátce po druhé hodině jsme byli na pokoji. Zamkl jsem dveře, sundal sako a kravatu, a Péta se postavila k oknu a dívala se ven. Vždycky to takhle dělala. Já se postavil za ni, objal ji zezadu a políbil na šíji. Voněla pokaždé stejně a na mne ta vůně účinkovala jako afrodiziakum. Stiskl jsem ji a jemně kousl do krku. Cítil jsem na jazyku její hladkou a pevnou kůži, rukama jsem jezdil po bříšku, a takhle jsme chvíli stáli. Stačilo pár vteřin. Spadly ze mne všechny starosti a myslel jsem jen na přicházející chvíle slasti.

Moje dlaň jí sklouzla po bříšku dolů do kalhot. Rozepnul jsem knoflík a zamířil do kalhotek. Panečku! Tam bylo vlhko! Lehounce jsem pohnul prsty na těch citlivých místech a Pétě se podlomila kolena. „Ty jsi celá mokrá!“ zašeptal jsem jí do ouška.
„To kvůli tobě, ty Darebáku“ vysoukala ze sebe. „Já jsem darebák?“
„Seš Darebák, protože kvůli tobě musím nosit dvoje kalhotky. Cestou sem vždycky jedny promočím, sedím v mokru a jestli to odstůňu, tak je to tvoje vina!“ hrozila mi. „Tak si vozím náhradní, abych cestou zpátky seděla v suchu. Cestou zpátky je to už lepší“ usmála se.

Vystřídali jsme se ve sprše a vklouzli do postele. Líbal jsem celé její krásné tělo. Rád bych napsal „od hlavy až po konečky prstů“, ale vždy jsem se na té cestě zasekl někde uprostřed, na hlaďoučce vyholeném klíně. Zajel jsem jazykem do uzounké štěrbinky jejího pohlaví a ochutnal její šťávičky. Vždy byla vlhká vzrušením už od samotného začátku. Přisál jsem se k její mušličce, laskal ta sladká zákoutí a poslouchal její slastné naříkání. Zasunul jsem dva prsty do promočené kundičky a jazykem dráždil poštěváček. Její tělo se pode mnou vlnilo, její prsty zajely do mých vlasů. Neustával jsem, protože jsem cítil, jak ji mé dráždění vzrušuje. Její sténání bylo stále hlasitější, tělem projížděly záškuby. Obličej jsme měl mokrý od směsi mých slin a jejích šťáviček, které z ní doslova prýštily. Přejel jsem jazykem po její mušličce a zastavil se až u sevřené dírky zadečku. Lehounce jsem se jí dotkl špičkou jazyka. Péťa hlasitě vydechla. Opakoval jsem to ještě jednou, jazykem jsem obkroužil análek a po spirále se dostal až do samotného středu.

Někdy se říká „kaková dírka“, ale její análek byl krásně růžový. Naslinil jsem ho jazykem a přiložil k jeho ústí bříško palce. Zatlačil jsem, ještě naslinil… můj palec pomalu pronikal dovnitř, cítil jsem, jak Péťa ani nedýchá. Za chvíli měla v zadečku celý můj palec. Ukazováček a prostředník jsem zasunul do kundičky a… cítil jsem, že teď ji mám v hrsti. Že ji pevně držím a snad nikdy nepustím. Začal jsem prsty lehce pohybovat ven… a zase zpátky… občas jsem jazykem polaskal poštěváček… nádhera! Péťa sténala stále hlasitěji a hlasitěji, vyrážela ze sebe slastné výkřiky a její tělo se zmítalo v divoké rozkoši. „Mmm… ty Darebáku! Aaah… jááá… aaah… už zase buduuu….!“ vyrazila ze sebe a tělem jí projely křeče slasti.

Vzal jsem ji do náruče a prohlížel si její tvář, stále sevřenou vzrušením. Měla přivřená víčka a instinktivně se tiskla ke mně. Když se trochu uklidnila, otevřela oči a podívala se na mne. Políbil jsem ji. „Udělala ses? Tak rychle?“. Usmála se. „Asi čtyřikrát!“

Poklekl jsem mezi její roztažené nohy a pohladil ji po bříšku. Stáhl jsem předkožku ze svého krví nalitého žaludu a přejel její mokrou štěrbinku po celé délce. Dráždil jsem vstup do její studánky rozkoše, a ona ležela jako ochromená… její tělo se chvělo, nemohla se vzrušením pohnout, ale chtěla vydržet déle než já. Hráli jsme tuhle hru často, a většinou jsem vyhrával. I tentokrát to byla ona, kdo to nevydržel. „Tak… už… mi… ho… tam… strč!!!“ zasípěla a já se nebránil. Nalehl jsem na to vášnivé tělo a jediným přírazem pronikl až na dno!

„Aaah! Já tě cítím až v krku!!!“ vyrazila ze sebe a zaklesla se do mne, jako by mne chtěla vtáhnout celého dovnitř. Byl jsem neskutečně vzrušený a divoce jsem přirážel proti jejímu nenasytnému klínu. Svíjela se pode mnou v divokých křečích, které přicházely jedna za druhou. Její prsty se zaryly do mých zad tak silně, že jsem občas vykřikl bolestí. Ale pokračoval jsem stále dál a dál, její rozkoš mne vzrušovala a moje vzrušení ji zase posunovalo k dalším a dalším orgasmům.

Pot se z nás jen lil, ale nedokázali jsme přestat. Jen občas jsme změnili polohu, Péťa si klekla a já do ní zajel zezadu. Pohled na její růžový análek mne nepřestával fascinovat, naslinil jsem znovu palec a zaplnil jím zadní dírku. Když jsem projížděl svým nástrojem její kundičku, cítil jsem na penisu tlak svého palce, zasunutého v těsném análku. Ale šoustali jsme takhle jenom chvilku. Pak jsem se vysunul a sáhl po aktovce, kterou jsem měl prozíravě vedle postele.

Péťa otočila hlavu a když uviděla, že vytahuju lubrikační gel, roztáhla v kleče nohy ještě víc a slastně se prohnula v kříži. Nageloval jsem svůj pyj a něco jsem kápnul i na její zadeček. Přiložil jsem namazaný žalud k jejímu análku a zatlačil.

darek-02

„Aaah… ty seš tak velkej, Darebáku!“ zasténala Péťa blahem. Vysunul jsem se zpátky, rozetřel gel a… můj žalud překonal stisk svěrače a probojoval se vítězně dovnitř. Péťa zalapala po dechu a vztyčila se na loktech. Několikrát prudce vydechla a zatlačila proti mně. Stačilo pár okamžiků, a byl jsem v jejím zadečku celý! Uchopil jsem ji za boky a začal pomalu a opatrně přirážet. Ale kampak na Péťu s opatrností! Za chvíli jsme se opět proměnili v supící spletenec údů, usilující o co nejhlubší průnik.

„Lehni si na záda!“ poručil jsem. Péťa zvedla nohy, já si klekl před ni a zajel zpět do jejího análku. Chytil jsem to každé ruky jeden kotník, roztáhl jí nohy doširoka od sebe a sledoval, jak můj úd zajíždí do její úzké prdelky s železnou pravidelností a ocelovou tvrdostí. Péťa jen zaryla prsty do prostěradla a z hrdla vyrážela neartikulované skřeky. Ještě… ještě… ještě… Cítil jsem známé šimrání v páteři… za chvíli se udělám… už to přichází… pohlédl jsem na to krásně tělo nabodnuté na mém kopí, svíjející se v dalším orgasmu… prudce jsem zarazil penis do jejích útrob a… „Aaaah!“ vykřikl jsem nahlas a vystříkl do toho růžového zadečku první dávku svého horkého semene. „Aaa… aaa…Oooh!“ řičel jsem dál a plnil její konečník spermatem. V penisu mi cukalo, jak jsem do ní pumpoval jednu dávku za druhou… pak jsem se svalil vedle ní. Bylo léto, pot se z nás jen lil.

darek-03

„To bylo krásný…“ políbil jsem ji na tvář.
„Počkej chvilku, až mi zase naskočí srdce!“ usmála se na mne svýma krásnýma očima.
Dali jsme si sprchu a Péťa odněkud vykouzlila papírovou dárkovou tašku. „Všechno nejlepší k narozeninám, Darebáku!“ zavinšovala a dala mi pusu. Podíval jsem se dovnitř. Byly tam nějaké sladkosti a… plyšový slon s velkým chobotem! „Víš…“ vysvětlovala, když jsem tu hračku obracel v rukách, „…ty seš totiž taky takovej… velkej… Darebák.“

Toho plyšového slona jsem pak měl ve skříni ve své kanceláři. Měl jsem ho tam hodně dlouho. Dokud… dokud se hodně věcí nezměnilo. Ale o tom až jindy.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 71 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář