New Orleans, 1839


„Sluho!“, zavolala jsem povýšenecky na jednoho z černochů postávajících poblíž a obsluhujících hosty mé matky na jednom z jejích vyhlášených večírků. V jeho očích se objevil jemný náznak překvapení a zklamání. Já jsem ho totiž jako jediná obvykle oslovovala jménem. Už zase jsem cítila mírné šimrání při pohledu na jeho do půl těla svlečené, vypracované, čistě ebenové tělo. „Chci, abys mi na pokoj přinesl vodu! Matko, omluv mě. Není mi dobře, půjdu si lehnout.“ S tím jsem se zvedla a odešla do svého pokoje v druhém patře.

slave

Za chvilku jsem uslyšela tiché zaklepání na dveře. Pohledem jsem se ujistila, že je klíč opravdu v klíčové dírce a zvoláním „jen pojď“ ho pustila dovnitř. Ve dveřích stál vysoký, štíhlý otrok jen v odrbaných plátěných kalhotách. V ruce držel ozdobný stříbrný tácek se sklenicí a džbánkem s vodou. „Zamkni za sebou.“ V kamenném výrazu se objevila plachost, ale udělal, co jsem poručila tak, jak se to od něj očekávalo. Došel k mému nočnímu stolku a položil na něj vodu. „Pojď, pomoz mi ze šatů“
„Ale paní, zavolejte si raději služebnou“
„Ne, chci, abys mi pomohl ty.“ Začal mi pomalu rozvazovat šněrovačku na zádech. „Promiň, že jsem ti dnes řekla sluho, Sebastiene .. musela jsem. Jinak by to bylo podezřelé a znáš matku.“ Šaty mi sklouzly z ramen dolů. Sebastien se otočil, že půjde. „Jen zůstaň.“ Obrátila jsem oči k němu a viděla, jak se snaží odvrátit pohled od mého alabastrového hrudníku. Uličnicky jsem se na něj usmála.

Chytila jsem ho za bradu a nastavila mu hlavu tak, aby mu oči mířily přímo na má prsa. Neuhlídal si záchvěv roztoužení. Stále však měl v tváři kamenný výraz. Pomalu jsem mu od brady přejela oběma rukama přes krk, prsa, boky až na zadek a celými dlaněmi ho zmáčkla. Byl tak pevný a dokonale tvarovaný. Ruce jsem přesunula přes boky až na přední okraj jeho kalhot, kde už na mě čekala jeho velká chlouba, která chtěla ven. Pomohla jsem jí a rozvázala tu jedinou kličku, která držela kalhoty na jeho bocích. Spadly na zem. Nemohla jsem z něj spustit oči. Musela jsem se ho dotknout. Prsty, dlaněmi, rty… když jsem se ho dotkla špičkou jazyka, nedokázal to ustát a jeho kamenný výraz se zhroutil. Vzdychl a jeho ruce začaly vibrovat vzrušením. Jemně jsem ho laskala po celé délce a obzvlášť se věnovala špičce.

Pak jsem nechala na zem spadnout i moje šaty a na posteli se před ním rozkročila v celé své bledosti. Hltal mě očima, už to nemohl dál vydržet. Vrhl se na mě… líbal mě po celém těle, já vzdychala jako o život. Pak se nade mnou konečně slitoval a s vášnivým polibkem do mě pronikl. Byl tak divoký, živočišný! Nikdy jsem nic takového nezažila. Byl něžný, ale zároveň mě vůbec nešetřil. Hladil mě při tom po celém těle. Líbal mě, kousal do rtu a do krku. Laskal mi prsa a bradavky. Pronikal do mě pomalu, ale celý ve své velikosti. Mé tělo se prohnulo v náhlém vyvrcholení a já se celá rozvibrovala a stáhla.

Ucítila jsem jeho horkou šťávu ve svých útrobách, když naposled nahlas vzdychnul. Zhluboka se nadechl, padnul vedle mě a ještě chvíli to rozdýchával. Pak si lehl na bok, upřel pohled na můj obličej, usmál se a prstem jemně objížděl mé křivky s uličnickým rozněžněným výrazem ve tváři.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 23 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář