Back door

Anglicky slangově zadnice, konečník (viz též anální sex). Doslovný překlad zní zadní vrátka což může také znamenat hackerský vstup na server který je jinak chráněný heslem.

Bag it

Anglicky slangově „Použít při styku kondom„.

Ball somebody

Anglicky slangově „Mít s někým pohlavní styk“.

Balls

Anglicky slangově varlata.

Banger

Britský slangový výraz pro penis ale také pro párek! Množné číslo (bangers) může též znamenat varlata.

Bariérová antikoncepce

Antikoncepční metoda která mechanicky zabraňuje splynutí spermie s vajíčkem tím, že se spermiím klade do cesty překážka – bariéra (viz též kondom, pesar, cervikální klobouček ).

Bazální teplota

Měření bazální neboli základní teploty využívá antikoncepční metoda patřící do skupiny metod periodické abstinence. Vychází ze skutečnosti, že v průběhu menstruačního cyklu dochází v ženském těle ke změnám teploty, podle kterých je možno určit plodné a neplodné dny přesněji než z pouhého počítání dní kterého používá kalendářová metoda.

Aby byla metoda dostatečně přesná, je nutno měřit denně teplotu v klidu, pokud možno ve stejný čas a za stejných podmínek (výkyvy teploty jsou v desetinách stupně Celsia). Doporučuje se doba ráno po probuzení, teploměrem zasunutým do konečníku, do pochvy nebo do úst.

BBW

BBW aneb Velká Krásná Žena Anglická zkratka Big Beautiful Women (velké krásné ženy). Nicméně to první „B“ je při výběru modelek zjevně rozhodující.

BDSM

encyklopedie-bdsm BDSM je velmi obecný pojem, označující širokou škálu sexuálních praktik. Samotná zkratka BDSM vznikla spojením slov Bondage and Discipline (Bondáž neboli svazování a poslušnost), a Sadism and Masochism (Sadismus a Masochismus). Někdy se také prostředním dvěma písmenům přisuzují slova Dominance and Submission (Dominance neboli nadřazenost a Submisivita neboli poslušnost).

Beard burn

Anglicky spálenina od vousů, rozumí se podráždění kůže způsobené strništěm vousů například na tváři při líbání, či na vnitřní straně stehen při cunnilingu.

Beat off

Anglický slangový výraz pro mužskou masturbaci.

Beaver

Anglický bobr, nicméně ve slangu znamená totéž co ženské pohlavní orgány. Toto je nutno vědět, abychom si dokázali vychutnat žertovný nápis Sněz bobra, zachráníš strom.

Beefcake

Anglický slangový výraz pro nahého muže.

Ben wa balls

Viz venušiny kuličky.

Bestiality

Viz zoofilie.

Bezpečnost na internetu

Pokud brouzdáte internetem a vyhledáváte erotické stránky, mějte na paměti že právě erotické servery jsou ty nejméně bezpečné, a právě zde je možno nejsnáze chytit nějaký virus, či přijít o peníze. Proto se vřele doporučuje dodržovat tato zásadní pravidla:
  • Nastavte si v Exploreru nejvyšší stupeň zabezpečení (to znamená zákaz Javy, zákaz ActiveX, zákaz stahování souborů apod.). Některé stránky potom možná nebudete moci číst, ale je docela možné že jsou to právě ty stránky, které vám chystají nepěkné překvapení.
  • Neposílejte číslo své kreditní karty pokud nevíte zcela bezpečně s kým komunikujete! Nevěřte tomu že někdo chce číslo vaší karty jenom proto, aby si ověřil kolik je vám let!
  • Neinstalujte si z těchto serverů žádný software! Většinou jde o programy které vás připojí k internetu za proklatě drahou telefonní sazbu (tzv. dialer), takže sice získáte přístup k pornografii „bez kreditní karty“, ale rozhodně ne zdarma!
  • Nezapomínejte, že i screensaver (šetřič obrazovky) je program, takže pro něj platí totéž, co bylo řečeno výše. Tedy: rozhodně neinstalovat!
  • Nazaškodí opatřit si nějaký antivirový program.
  • Pokud se váš počítač začne chovat „divně“, mějte se na pozoru, a pokuste se zjistit, co se děje. Mezi podezřelé příznaky patří zpomalení počítače, nebo to, že nečekaně slyšíte cvaknout modem, nebo že modem bez důvodu začíná navazovat spojení.

Bezpečnost při sexu

Při sexu dnes hrozí více nebezpečí než dříve. Lékaři objevují choroby rychleji než léky, takže dnes nám hrozí nejen klasická syfilitida či kapavka, ale především AIDS a HCV (virová hepatitida typu C). Proto se vyplatí dodržovat aspoň základní zásadu bezpečného sexu: S neznámým partnerem pouze s kondomem!

Neznámý partner ja každý o kom nevíte jaké má choroby. Nejjistější (i když těžko realizovatelné) je vyměnit si vzájemně laboratorní testy. Pokud se k tomu odhodláte, nechte si udělat testy zejména na kapavku, syfilis, AIDS a HCV.

Řada lidí řeší otázku testování tím, že darují krev. Přitom spoléhají na testy prováděné na transfuzní stanici. Protože však tito „dobrodinci“ obvykle nevědí že příslušná choroba se projeví v testech až po určité době (může jít i o měsíce), nemusí se dozvědět pravdu. A co je horší – může být infikována řada dalších lidí.

Mezi nejrizikovější partnery patří

  • Lidé beroucí drogy – pokud si je „píchají“, pak vypůjčená jehla je nejjistější způsob přenosu jakékoli nemoci-včetně těch smrtelných. Navíc tito lidé pod vlivem drogy provozují věci které by jinak nedělali (například půjčí si jehlu, i když si jinak dávají pozor). Asi byste se divili, kdybyste se podívali na statistiky chorob mezi narkomany.
  • Lidé praktikující anální sex – anální sex je riziková sexuální aktvita, protože při něm může dojít k drobným porušením kůže a přenosu infekce.

Bigamie

Uzavření druhého sňatku (manželství). V naší společnosti je nezákonné, jedné se o trestný čin dvojího manželství a trestem vězení. Při vícenásobném manželství mluvíme o  polygamii.

Bimbo

Anglicky slangově přitažlivá ale hloupá žena (viz též airhead).

Bisexualita

Náchylnost k oběma pohlavím (srovnej též homosexualitaheterosexualita).

Blind date

Anglicky „rande naslepo“.

Blow

Anglický slangový výraz pro kokain.

Blow job

Anglický slangový výraz pro felaci.

Blue balls

Anglický slangový výraz pro stav, kdy je muž eroticky vybuzený, avšak nedojde k orgasmu (například první rande). Doslovný překlad zní „modré koule“.

Boff

Anglicky slangově souložit.

Boink

Anglicky slangově souložit.

Bondáž

Klasiku v důkladné bondáži představuje bondáž japonská Svazování čili bondáž (bondage) je jednou ze sadomasochistických praktik. Má mnoho podob, od jednoduchého přivázání k posteli až k důkladnému svázání do kozelce.

Bone

Anglický vulgární výraz pro pohlavní styk (To bone a babe).

Booty

Anglický slangový výraz pro zadnici, nebo pro sex obecně.

Bottom

Anglický slangový výraz pro osobu která při sadomasochistických praktikách hraje submisivní úlohu.

Buggery

Anglické označení pro homosexualitu praktikovanou v místech kde žijí pouze muži, speciálně v chlapeckých internátních školách.

Bukkake

Cílem bukkake je vytvořit na ženě silnou vrstvu spermatu Při bukkake se často sbírá sperma do misky,
a žena se jím pak polévá nebo jej pije Bukkake je akt, při kterém více mužů (někdy až několik desítek) postupně ejakuluje na klečící ženu, která často toto sperma polyká, či nasbírané do sklenice pije. Údajně tato praktika pochází z Japonska, stejně jako samotné slovo (bukkakeru=postříkat, pocákat). Je možné, že bukkake byl používán jako feudální trest za cizoložství.

Při bukkake evropského či amerického stylu si i žena přijde na své Při bukkake japonského typu je žena vpodstatě v roli oběti – je ponižována, často bývá i svázána. Odlišuje se tak od bukkake amerického či evropského stylu, kde si i žena může „užít“. V euroamerickém bukkake někdy muži s ženou před vyvrcholením souloží. Pak se již nemusí jednat o klasické bukkake ale spíše o gang bang.

Bum

Britský slangový výraz pro „zadek“.

Butch

Anglický výraz označující lesbičku, která hraje v partnerském vztahu mužskou roli.

Butt plug

Viz anální kolík.