Masáž

Tak tomu tedy říkám luxusní masážní salón! řekla jsem si pro sebe, když jsem vstoupila do světlé prostorné místnosti, provoněné bůhvíčím a uklízené podle mého odhadu každých pětminut. Tohle bych si z peněz, které vydělám na brigádách dovolit nemohla. Ale Tomáš, spolužák, který si tady přivydělává, mi nabídl, že mi trochu uvolní bolavá záda. Pro studentku neodolatelná nabídka.

eroticka-masaz-010 „Odlož si, hned jsem u tebe!“ houkl na mne Tom z vedlejší místnosti. „Jak moc se mám svlíknout?“ polkla jsem. Nějak mi nedošlo, že mne můj spolužák uvidí nahou. Tom se mi líbil, ale byl to přeci jen spolužák, takže…

„No celá! Tos ještě nikdy nebyla na masáži?“ zabručelo to z vedlejší místnosti. „Lehni si a dej na sebe ručník“ dodal trochu smířlivěji.

No, aspoň tak. Když budu na břiše a přikrytá ručníkem, tak to snad půjde, uklidnila jsem se. Šaty jsem hodila přes židli a vzala si z hromádky ten největší ručník. Vyškrábala jsem se na lehátko a pečlivě se přikryla ručníkem. Bylo tam příjemné teplo, přivřela jsem oči a kdybych nebyla tak nervózní, tak bych si asi zdřímla.

eroticka-masaz-038 eroticka-masaz-039 „Tak co? Už jseš?“ ozval se Tom a vešel dovnitř. „Když budeš od hlavy až po paty zachumlaná do ručníku, tak tě moc nenamasíruju!“ zakroutil hlavou a než jsem se vzpamatovala, zručně složil ručník tak, že mi zakrýval jen zadek. No… nedělá to poprvé, blesklo mi hlavou. „Takže hlavně záda jsi říkala, žejo?“ zeptal se a já ucítila, jak se mi po zádech roztéká teplý voňavý olejíček. Páni! to bylo něco! Když jsem na sobě ucítil jeho teplé dlaně, málem jsem se roztekla jako ten olej!

Jemně se probíral mými svaly, zavřela jsem oči a cítila jsem jak se uvolňuju. Přestala jsem myslet na to, že jsem nahatá a vychutnávala si to slastné relaxování. Bylo to spíš hlazení než masírování a bylo to… no… boží! Hlasitě jsem vydechla.

„Dobrý?“ zeptal se Tom. „Je to božííí“ zavrněla jsem. „Hlavně nepřestávej!“ Tom dokončil záda a pustil se do nohou. Zase na mne pustil tenký pramínek voňavého oleje a já se nemohla dočkat pokračování. A řeknu vám, že pokud záda byla slast, tak nohy… to už mělo blízko k orgasmu.

eroticka-masaz-044 Masíroval mi chodidla tak, že jsem si přála, aby nikdy nepřestal. Vznášela jsem se na obláčku slasti, vysoko nad tím obyčejným pozemským světem plným starostí a problémů. Cítila jsem jak ztrácím tíhu, měním se v načechraný chomáček páry, který se nechává unášet letním vánkem. Z výšky se dívám na ten šedivý svět pod sebou a lituju ty chudáky, kteří se na něm musí pinožit a prodírat se starostmi a maléry. Tady nahoře jenom svítí sluníčko a je tady pořád krááásně…

eroticka-masaz-047 eroticka-masaz-051 V tom snovém rozpoložení jsem ani nezaregistrovala, že jsem se obrátila na záda. Bylo mi tak báječně, kdo by se teď staral o to, že mi nějaký kluk může koukat na prsa! Nebo že si jich dokonce dotýká! To přece k masírování patří, a když je mi tak nádherně…

Vznášela jsem se a tančila po obloze plné beránků a vesele zamávala na buclatého andělíčka s kučeravými vlásky, který seděl na jednom u obláčků. Kývl na mne a usmál se. Kde já jsem ho jenom viděla? Vtom se v jeho drobné ručce objevil luk! Napjal ho a… vtom jsem ho poznala. No jistě, Eros! Malý bůžek lásky, který svým šípem střílí do srdcí zamilovaných… slyším svištivý zvuk letícího šípu… ale… do srdce se mi netrefil. Dostala jsem to úplně jinam! V okamžiku, kdy nic netušící Tomáš sevřel svými dlaněmi moje ňadra, koupila jsem to od Eróta přímo do zadečku! „Aaah…“ zasténala jsem tiše. Cítila jsem, že po zásahu šípem je se mnou konec. Takhle snadno se přechází z klasické do erotické masáže.

eroticka-masaz-052 „Bolí tě to?“ zeptal se Tomáš starostlivě. „Ne…kdepak!“ zavrtěla jsem hlavou. „Já jen… je to moc fajn…“.
„Tak jo.“ řekl spokojeně Tomáš. „Tak já ti sundám ten ručník, jo?“. A já, namísto abych bránila svou cudnost, jsem se na něj usmála a radostně kývla „Jasně! Pořádně mne promasíruj.“ a ještě jsem důrazně dodala „CELOU!“.

eroticka-masaz-058 Tomáš se ani nezarazil a pokračoval ve svém čarování. Ale tentokrát už po celém těle. Ležela jsem před ním nahá a dychtivá dalšího pokračování. Jeho doteky ve mne rozechvívaly struny, o kterých jsem dříve ani neměla tušení. Jeho dlaně klouzaly po mé kůži od krku až po konečky prstů na nohou, vždy když míjely pupek a blížily se k tříslům, čekala jsem, že udělá alespoň malou odbočku k mému klínu. Přála jsem si, aby se mne tam dotkl… alespoň krátce a lehce… ale vždy mne minul a já zklamaně cítila jak jeho dlaně jednou nevšímavě dál, po stehnech dolů směrem ke kotníkům.

„Tak se otoč!“ zavelel Tomáš, „Ještě doděláme zadeček.“ Podívala jsem se mu do očí, byla v nich ta podivná jiskřička? Nebo se mi to zdálo? Usmála jsem se na něj a lehla si na bříško. „Ano… zadeček!“ opakovala jsem po něm. „To mám ráda…“

Když se jeho ruce dotkly mého zadečku, zavrněla jsem blahem. Hnětl a tiskl moje půlky jako když pekař zpracovává těsto. Neudržela jsem se a ještě trochu zadeček vystrčila aby měl lepší přístup i na ta nejtajnější místečka. Bála jsem se, že se do těch tajných zákoutí neodváží, že je bude opět míjet, stejně jako před chvílí, ale…

eroticka-masaz-064 Jeho dlaně sklouzly mezi má stehna a stiskly růžové plátky mého klína, až jsem se zajíkla. Ve vteřině jsem cítila jak vlhnu. Zdálo se mi, že se na okamžik zarazil… že by si to všiml? K čertu s tím! Je to krásné a já to chci! blesklo mi hlavou. Dala jsem nohy ještě kousek dál od sebe abych mu udělala místo. Jeho teplé zručné prsty se probíraly těmi nejintimnějšími zákoutími a já to chtěla. Dech se mi zrychlil a prsty se samovolně zaryly do prostěradla. Cítila jsem jak krouží kolem uzounké dírky mého zadečku. Bylo to tak nestydaté, perverzní a… vzrušující. „Ještě… nepřestávej… prosím!“ zašeptala jsem.

eroticka-masaz-065 eroticka-masaz-066 Ucítil jsem teplý pramínek oleje stékající úžlabinou mého zadečku a něžné doteky kolem ústí zadečku. Pak lehký tlak, a… jeho prst do mne zajel jako po másle. Bylo to smyslné a neřestné a… a já chtěla víc! Zajížděl do mne… pomalu a opatrně, a já kroutila zadečkem a pomáhala mu dostat se dál a hloub!

Druhou ruku podsunul pode mne a hladil můj vyholený klín a já byla jako v jednom ohni. Tak intenzivní laskání jsem ještě nezažila! Zajížděl mi prsty hned do jedné, hned do druhé dírky a já nevěděla, co se mí líbí víc!

Postavil se přede mne a já měla přímo před obličejem jeho tenké slipy, pod kterými se rýsovalo jeho vzrušené mužství. Vrhla jsem se na něj a za chvíli jsem ho měla plná ústa!

eroticka-masaz-075 eroticka-masaz-076 Jeho penis byl krásně rostlý a tvrdý jako kámen. Pustila jsem si ho hluboko do krku, toužila jsem ho pojmout celý, ale nešlo to, byl příliš velký. Svírala jsem ho svými rty a vzrušovala se představou, že bude za chvíli ve mně a představovala si rozkoše, které mi připraví. Když dokázal takové zázraky pouhýma rukama, což teprve až budu mít v sobě tenhle nádherný kus mužství!

Stáhla jsem z něj předkožku a okouzleně sledovala jak odkrývá krásný hladký a lesklý žalud. Políbila jsem to temně rudou hlavičku a polaskala ho jazykem.

eroticka-masaz-082 eroticka-masaz-088 Tomáš vyskočil tak náhle, až jsem se polekala. Stalo se něco? Obešel lehátko a chytil mne na zadeček. Ano, stalo se. Byl stejně vzrušený jako já a toužil ukojit svou touhu. Postavil se za mne a nabídl vztyčený úd mému klínu. Vyrazila jsem žádostivě proti němu. Špička jeho žaludu zajela na to správné místo, chytil mne za boky a já cítil jak si mne nasouvá na svůj úd. Razil si cestu mým pohlavím a já cítila každičký slastný milimetr té cesty. Naplnil mou studánku lásky až po okraj, vnímala jsem ve svém těle ten nekonečný zdroj slasti a zdálo se mi, že ještě dál roste a mohutní.

Bylo to nádherné splynutí, ze kterého se mi až roztočila hlava. Když jsem po chvíli cítila, jak opouští můj roztoužený klín, málem jsem vykřikla zklamáním. Ne, zůstaň ještě! chtělo se mi křičet. Ale mýlila jsem se. Tohle nebyl konec.

eroticka-masaz-092 eroticka-masaz-093 Jeho chtíč byl zřejmě stejně silný, jako ten můj. Opustil mou škvírku jen proto, aby se do mne opět vrátil… jinudy. Ucítila jsem opět tlak na svém zadečku, stejně jako před chvílí, kdy do mne laskal svými prsty. Ale tentokrát se do mého zadečku dobývalo něco mnohem většího a… vášnivějšího. Když jsem si vzpomněla na rozměry jeho mužství, udělaly se mi mžitky před očima. To snad ne… je tak velký a mohutný… Bála jsem se a zároveň po tom toužila. Ta směsice strachu a vášně ve mně vzkypěla nečekaným varem. Pojď… ano… ještě… ANO!

Roztáhl můj zadeček až na samotný práh bolesti, když do mne vnikal. Představovala jsem si jak jeho temně rudý žalud proniká do mých útrob a tělo se mi zachvělo. Tisíce drobných jehliček rozkoše projely mým tělem a já klečela neschopná pohybu, nabodnutá na jeho ocelový rapír rozkoše.

eroticka-masaz-109 eroticka-masaz-005 Cítila jsem jak je velký a mohutný… nebyla jsem schopná jediného pohybu. Nepatrně couvl a já se nadechla… uvědomila jsem si, že jsem v tom omámení rozkoše snad zapomněla i dýchat. Ale jakmile jsem popadla dech, zaútočil směrem dovnitř a ještě větší silou a vášnivostí.

Byl ve mně, naplnil mne celou. Začal se pohybovat… prudce a vášnivě. A já ho přijímala, chtěla jsem ho mít v sobě… co nejvíc, co nejhlouběji. Nastavoval si mne do různých poloh a já se mu poddávala. Jen aby se opět vrátil a naplnil mne.

eroticka-masaz-110 eroticka-masaz-114 Třeštila mi hlava, ale nedokázala jsem přestat. Říct „dost!“ mi připadalo jako svatokrádež. Nedokážu spočítat, kolikrát jsem byla na vrcholu. Byl to jediný nekončící orgasmus, ze kterého místy vystupovaly okamžiky naprosté blaženosti, při které jsem až ztrácela vědomí. Ale Tom se také přiblížil ke svému vyvrcholení. Povalila jsem ho na záda a zmocnila se jeho nástroje, který mne málem připravil o rozum. Žádostivě jsem sála jeho dřík, rozpálený a stále tvrdý jako kámen. Netrvalo dlouho a cítila jsem jak se celé jeho tělo napíná a v údu jsem cítila první stahy. Uslyšela jsem hlasité zasténání a… do úst mi vystříkla sprška horké lávy. Zalykala jsem se jeho horkým, smyslně vonícím semenem. Stékalo mi po prstech, a já okouzleně pozorovala ty mléčné kapičky plné života. Pevně jsem ho sevřela v dlani. Tohohle chlapa si musím držet. A erotické masáže budou každý den!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 256 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Masáž” (celkem 29)

 1. Dobrý den,
  Já jsem Hana Marková a je mi 20 let.
  Pracuji jako prodavačka ale to není důležité.
  Celý den stojím na nohou.
  Momentálně jsem sama, s manželem jsme se rozvedli. Jak koukám na ty vaše komentáře hodně z vás si to chce rozdat.
  Já taky. Bohužel si to se mnou nikdo rozdat nechce. Jestli je tu nějakej kluk (24 až 36 let)
  který má rád brunetky tak ať napíše na telefon : ??? ??? ???. Budu štěstím bez sebe. Hanka XXXX.
  P.S. pokud napíšeš dostaneš info kde bydlím a co si sebou vzít.
  Předem děkuji moc !!!!!!!!
  Hanka XXXX.

 2. Ahoj mam rada masaze a wellness.
  Pokud nekdo miluje sex a je maser rada zajdu na masaz. Muzes se mi koukat na prsa,zadecek i kundicku. Muzes me i osukat.
  Dekuji. Marie Duhigiova.
  P.S. chci to do zadecku.

 3. Tak přesně o tomhle sním 😀
  Miluju análek 😛
  Tak kdyby měl někdo poblíž Ltm salon, ráda zajdu na masáž ;-P

Napište komentář