Na samotě u lesa

Procházela se venku jen v letních šatičkách, na nohách žabky a vlasy jí rozfoukával letní vítr. Měla dlouhé vlnité vlasy na ramena, které se jí neposlušně kroutily po celé jejich délce. Větřík si pohrával s jejím tělem a zvýrazňoval její vnady. Měla sexy zadeček a v těch šatičkách byl k nakousnutí. Málokdy chodila ven bez spodního prádla,ale když už se k tomu rozhodla – mělo to svůj cíl a význam. Byla na pár dní na dovolené v jedné osamocené chalupě. Mnohdy tam chodila nahá. Jemně našlapovala po dřevěné podlaze, její ňadra se pohupovala v rytmu její chůze. Rozhodla se jít se projít k nedalekému lomu. Cupitala po lesní cestě a hrozně se těšila až se ponoří pod vodní hladinu, která ji osvěží. Nikdo tam nebyl (myslela si). Přistoupila na okraj břehu a nechala tiše spadnout šaty na prašnou zem.

Zpod větví stromů a v odlesku vodní hladiny spatřil její přenádherné tělo. Věděl,že sem ráda chodí a chodí sem ráda sama. Pozoroval jak se ONA pomalu vkrádá krůček po krůčku do vody a její bradavky trčí. Toužil je ochutnat svým jazykem. Pomalu kolem nich kroužit, něžně je laskat a sát, olizovat a třít.

Plavala a potápěla se. Pohrávala si s tím živlem zvaným voda. Nechala se jím nadnášet. Slunce jí vyrývalo do těla vzrušující vzkazy. Byla krásná. Mokré vlasy jí zakrývaly lopatky když pomalu vystupovala na břeh. Její tělo v odlesku slunce hrálo na jeho city a touhy. Vklouzla do šatů a odebrala se do chalupy, kde na ni čekala dobrá večeře – kterou pro ni připravil ON. Venku se stmívalo a z oken chaloupky bylo vidět mírné světlo. Překvapilo ji to a než přišla blíž tak jí hlavou proběhlo pár možností- co se mohlo stát. Ale ,že by ON přijel mnohem dříve než měl – to opravdu nečekala.

Otevřela dveře a za nimi stál ON. „ahoj broučku!“ Tak ty už jsi tu ? „ANO, vždyť mě vidíš“. Připravil pro ně společnou večeři, na stůl i láhev s vínem, které u jídla popíjeli. Problesklo jí hlavou,že se dlouho neviděli. Nepřipouštěla si to, že by jí mohl chybět. Chybět svou blízkostí, tím jak se pohybuje, jak dýchá, jak se s ní vždy překrásně pomiluje…

Dojedli, ze stolu posbírali špinavé nádobí a sklenice od vína. Odešla do koupelny napustit si vanu plnou pěny. On mezi tím po pokoji rozmístil čajové svíčky, zapálil je, zatáhl závěsy a rozestlal. Moc ji chtěl. Chtěl se jí dotýkat, mazlit se a divoce se milovat. Je to pár dní,co naposledy ochutnal její rty a strašně se mu líbilo, co s ní jejich líbání provádí. Věděl, že jí svým jazykem a rty přivádí do extáze.

Vešel za ní do koupelny a zhasnul. Z pokoji tam vnikal jen úzký pruh světla.A to mu bohatě stačilo, rád ji totiž pozoroval v šeru – dávalo to průchod jeho fantazii.Pomohl jí z vany a pomáhal jí s utíráním. Přitom se vždy nenápadně zdržel u těch citlivějších místeček. Odvděčila se mu za to tichým sténáním. Upustili na zem osušky, vzal ji za ruku,něžně ji políbil a svými polibky pokračoval od dlaně, přes loket, paži… krk až k jejím ústům. Mezi vášnivými polibky jí pověděl „spěchal jsem za tebou, moc se mi stýskalo“. Zakryla mu prsty ústa a pověděla mu – pššt, nic neříkej a nepouštěj mě.

Uchopila jeho ruce a vedla ho do pokoje. Položila ho na rozestlanou postel a uložila se vedle něj. Hladil jí ve vlasech, jeho prsty si s nimi pohrávaly – měla to moc ráda.Neznatelně se dotýkal její tváře, krku, ňader, bříška, klína, stehen, lýtek a chodidel. Vrněla blahem. Moc ji to vzrušovalo.Vzala jeho ruku do své a nasměrovala ji do svého klína. Pochopil začal ji tam něžně hladit, jejich rty se spojily a začali se vášnivě líbat. Ona ho na oplátku hladila všude, kde to měl rád. Prstíky mu hladily jeho bradavky, bříško i penis. Uchopila ho do rukou a něžně ho sevřela. Zavzdychal, ocitl se na vrcholu blaha. Tak jako ona – to neuměla zatím žádná. Jemně ho masírovala rukou a zapojila do této hry svá ústa. Zajížděl do té mokré mezírky mezi zoubky, byla opatrná. Jazýček jí kmital po jeho vrcholku, pohrál si s uzdičkou a zase ho celého vsákla do sebe. Potvůrka jedna. Z jeho napnutého penisu vyšla kapička touhy. Celou jí olízla a labužnicky zamlaskala. Věděla, že se blíží to,co oba chtěli.

Nechal ho vyklouznout z jejích úst a přetočil jí na záda. Jeho polibky směřovaly od čela,přes nos a ústa,krk, šíji až k prsům. Vzal mezi zoubky její drobné bradavky, které se každým jeho dotykem stávaly naběhlejší a vzrušenější. Něžně jí hnětl ty prsíčka, co tak rád hladil. Jeho penis se začal dobývat do jejího klína. Její štěrbinka byla mokrá touhou a ten jeho – raději nemluvit. Byli strašně vzrušení. Po celé místnosti se rozléhalo tiché sténání a zesílilo se právě tehdy, kdy do její mušličky vklouznul ten trčící pyj. Něžně a přesto vášnivě. Šla mu svými pohyby naproti, musel jí umírnit – aby nevyvrcholil tak brzy.

„Pespěchej lásko moje, hezky pomalinku“ Přiváděl jí k šílenství, pomalu a něžně, pravidelně a dlouze do ní přirážel- Nechával ho vklouzávat do té tůňky lásky. Byl strašně vzrušený, musel se hodně ovládat. Čekal na ni, čekal na její orgasmus. Nedával chviličku pozor a ona si ho „osedlala“ … ležel na posteli a nad sebou měl její velká ňadra, která začal svými rty a jazykem pěkně škádlit. Pohybovala se a napichovala na jeho penis, cítila,že to musí každou chvilkou přijít. Přitáhl si ji k sobě a šeptal jí do ucha nemravnosti o tom, co by s ní rád všechno dělal. Přitom jí nepřestával hladit a laskat, až … najednou ucítil tam dole ten známý a překrásný pocit jejího orgasmu. Jejich rty se v té vášni spojily v hru přenádhernou, jeho ruce se dotýkaly každičkého kousku jejího těla. Pomalu, ale vytrvale to doznívalo. Bylo to silné a dlouhé,prostě překrásné. Z jeho úst se vydralo jen pár tichých slov. Věděla, co ji čeká.

Postavil se k okraji té obrovské postele, na které se zrovna milovali. Klekla si před něj a začala znovu ta její hra jazykem s jeho penisem. Její ruka jí pomáhala ho přivést k orgasmu. Olizovala a dráždila ho. Pohrávala si s ním. Její ruka rytmicky dráždila jeho penis, který s velkým vzrušením vklouzával do jejích úst. Hladil ji při tom po tváři a ramenou,snažil se jí pomoct v jejím snažení a pomalu přirážel. Ucítila to známé pnutí v jeho překrásném údu. Zasténal a jeho prsty vklouzly do jejích vlasů. V ten moment se dostavilo jeho vyvrcholení… Bylo krásné a silné.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 14 návštěvníků   Průměr: 2.4]

Napište komentář