Vrnící pomocník

Pokud jste ještě nečetli povídku První nevěra, měli byste tak učinit, abyste byli v obraze.

Po mém prvním záletu se Šárkou jsme se nějakou dobu neviděli. Občas jsme si poslali mail nebo SMS. Ne, že bychom neměli chuť na nějaké pokračování, ale nebyl čas a příležitost. Oba jsme byli zadaní a ani jeden z nás nechtěl nechtěl narušit své manželství.

Ale pak se to změnilo. Šárka dostala možnost pracovat z domova a často toho využívala. A já jsem pracoval na pozici, kdy pro mne nebyl velký problém odskočit si na návštěvu. Sekretářce jsem řekl, že se za pár hodin vrátím a v urgentních případech mi měla zavolat. Sedl jsem do auta a za dvacet minut jsem byl u Šárky. Auto jsem nechával pro jistotu za rohem a před vchodem jsem Šárku prozvonil. Bydlela v činžáku, který se klasicky zamykal. Dálkové ovládání (bzučák) nefungovalo, ale stačilo počkat a chvilku v trávě zacinkaly klíče, které mi Šárka hodila z okna.

anal-vibrator

Někdy jsem dostal malé občerstvení, nebo jsme si jen tak poklábosili, ale tentokrát mi hned za dveřmi vrazila do ruky ručník a do krku jazyk*). Když jsme se znovu nadechli zasípala: „Honem se opláchni, jsem strašně nadržená!“. Nikdy jsem se nemyl tak často, jako v tomhle období: jednou předtím a podruhé „po tom“. Když jsem přišel do ložnice s ručníkem kolem pasu, už mne čekala. Ležela na posteli, na bříšku, úplně nahá. Jakmile jsem si lehl vedle, hned se ke mně přivinula.

„To se ti po mně tak stýskalo? Vždyť jsem ti koupil k narozeninám pomocníka!“ dráždil jsem ji. Nedávali jsem si velké dárky, to ani nešlo. Ale koupil jsem jí vibrátor a Šárce udělal nelíčenou radost. „No jo, ale to není ono!“ opáčila smutně. „A ukážeš mi, jak si to s ním děláš?“ byl jsem zvědavý. Zvědavý, a taky nadržený. Ale chtěl jsem si to užít. „No, já nevím… asi se budu stydět…“ zaváhala Šárka, ale vstala a šla ho vyhrabat z úkrytu. Cestou k posteli ještě zavolala manželovi. Pro jistotu. Vždycky chtěla vědět, jestli je v práci a nepřihodilo se něco neočekávaného, co by ho přivedlo domů v nevhodnou chvíli. Zastavila se před postelí. Nahá, v jedné ruce telefon, ve druhé vibrátor a usmála se. „Všechno je v cajku!“

Lehla si na záda, já se sklonil nad ni a zulíbal jí celé tělo. Šárka si zasunula vibrátor do úst aby ho navlhčila a zapnula. Roztáhla nohy a já ještě jazykem přejel přes její štěrbinku. Už se leskla vzrušením. Zblízka jsem sledoval, jak se špička vibrátoru blíží k mokrým závojíčkům, dotýká se jich, a… „Oooh!“ vydralo se Šárce z úst. Hladil jsem ji a vzrušeně sledoval, jak se dráždí, jak přejíždí špičkou vibrátoru po své kundičce, občas jej zasune dovnitř… šťáviček bylo stále víc a víc…

Nepředstavitelně mne to vzrušilo. Klekl jsem si vedle a zasunul svůj stojící penis Šárce do pusy. Ale byla tak zabraná do své vlastní masturbace, že mne kouřit prostě nemohla. Vzal jsem tedy svůj úd do vlastních rukou, sledoval to vzrušující divadlo, které mi má nadržená milenka předváděla a pomaloučku jsem si ho honil. Její pohyby začaly být křečovité a tiché steny stále hlasitější a hlasitější. Až… „Aaaah!“ vykřikla a její tělo se zachvělo v orgastické křeči. Chvíli zůstala bez pohybu a pak se začala rozdýchávat.

Obrátila se ke mně a lačně se zmocnila ústy mého údu. „Pojď, ty můj rošťáku! Musíš mně pořádně vyšukat!“ Nedočkavě jsem sáhl po kondomu a rozbalil ho, zatímco mne divoce kouřila. Možná vám to přijde jednoduché, ale zkuste si to, rozbalovat kondom, když máte penis v ústech nadržené holky, která potřebuje pořádně protáhnout kundičku!

Konečně se to povedlo a podal jsem Šárce gumový kroužek. Tak jako vždycky si ho nasadila na ukazováček, ukazováčkem si ho vsadila mezi rty, pak se ke mně sklonila, a lup! Jedním tahem mi ho nasadila! Úžasné!!!

Překulil jsem se na ni, sevřel ji v náruči, a… „Aaaah!“. Naše hlasy se slily v jediný sten. Proklál jsem ji svým údem, jediným přírazem jsem pronikl až na samotné dno. Bušil jsem do ní divoce, jako bych jí chtěl vytřást duši z těla. Šárka jen sténala a užívala si to divoké šoustání „Pořádně mi ji vymrdej! Ošukej mně jako děvku!“ křičela a přirážela prudce proti mně.

Klekl jsem si před ni, roztáhl její krásné dlouhé nohy a zanořil se do její štěrbinky. Chytil jsem jí za kotníky, do každé ruky jeden, a držel ta sametová stehna hezky roztažená. Nemohl jsem se vynadívat na ten vzrušující pohled, jak můj penis mizí v jejím hladovém klíně. Šárka sáhla po vibrátoru a začala si dráždit klitoris. To byla teprve podívaná! Náramně jsem si to užíval, když jsem zajížděl jsem svým na kámen tvrdým údem do mokré kundičky.

„Klekni si!“ poručil jsem po chvíli. Šárka odhodila vibrátor a klekla si na všechny čtyři. Klekl jsem si za ni, a pokračovali jsme v jízdě, tentokrát zezadu. Netrvalo dlouho, a opět jsem uslyšel známé vrčení. Šárka se opět dráždila vibrátorem! Okamžitě jsem dostal nápad! Vzal jsem jí vibrátor z ruky, naslinil jej a zamířil k uzounké dírce jejího zadečku.

Šárka se zachvěla. Přestala přirážet a soustředila se na to, aby mi usnadnila zasouvání té vrnící hračky do zadní dírky. Nakonec sáhla do nočního stolku pro lubrikační gel, a pak… kousek po kousku… opatrně a pomalu… začal vibrátor mizet v jejím zadečku. Byl to neskutečně rajcovní pocit, když jsem na svém penisu, stále zasunutém v kundičce, cítil vibrace svého „souseda“. A Šárka? Ta si teď užívala dvojnásobnou slast! Stačilo párkrát přirazit, a… „Ano… ano… anoanoano…AAAH!“ s hlasitým zasténáním se udělala.

Opatrně jsem vysunul vibrátor ven a sám jsem zaujal jeho místo. Roztáhl jsem Šárce půlky a vjel do jejího zadečku svým pyjem. Byla už připravená, takže to šlo jako po másle. „Bože, to je… aaaah!“ zasténala blahem a začala přirážet. Vrážel jsem do ní svůj úd, těsně sevřený v jejím análku… no, nádhera.

„Lehni si na záda… chci tě při tom vidět“ poprosil jsem. Klekl jsem si mezi její stehna, jako předtím, ale tentokrát můj dřík zamířil do zadní dírky. Šárka se trochu nadzvedla aby mi usnadnila pronikání, ale nebylo to ani potřeba. Byli jsme už báječně sehraní a můj nástroj zajel do její prdelky na první pokus. Opět jsem jí roztáhnl nohy a nemohl se vynadívat na tu vzrušující nádheru. Krásné štíhlé ženské tělo s pevnými prsy, které se houpaly do rytmu mých přírazů. Její zadeček svíral můj úd, který do ní pronikal s železnou pravidelností. Už jsem cítil známé mravenčení v zádech, když…

Opět jsem ucítil známé vibrace. Šárka neodolala a vrazila si vibrátor do volné dírky. Jeho vibrace jsem cítil i v sevření uzounkého análku a doslova mne vymrštily na oběžnou dráhu. „Jo… jooo… to je… AAAAH!“ zakřičel jsem a několikrát prudce přirazil. Chvíli jsem zkameněl bez hnutí, a pak… vrazil jsem penis Šárce hluboko do útrob a cítil, jak plním kondom v tom sladkém zadečku dávkami semene. Moje prsty se v křeči rozkoše zaryly do hladkých stehen, která jsem držel, až Šárka vykřikla bolestí.

„Promiň!“ zašeptal jsem omluvně, když jsem se bez dechu svalil vedle ní. „Bylo to nádherný, ty můj rošťáku!“ políbila mne na ústa a přitulila se ke mně. Oba jsme si vychutnávali tu krásnou chvíli „bezprostředně po“.

„Jsi príma kočka!“ pochválil jsem ji. „Jenom… víš, bylo to senzační, ale neměla bys dávat do kundičky vibrátor, který byl předtím v zadečku“ nevěděl jsem, jak to říct, aby má péče o hygienu nevypadal nevhodně. Ale Šárka mne pohladila „Já vím… ale nedalo mi to. Víš, byla jsem tak nabuzená, že… prostě jsem úplně přestala myslet. Bylo to krásný!“ A na tom jsme se oba shodli. A kromě toho, měl jsem hned námět na další dárek. Když má holka dvě dírky, tak by měla mít i dva vibrátory, ne?

Pokračování příště

——-
*) Minule jsem se zmínil, že měla opravdu velký a dlouhý jazyk. A bylo to fakt vzrušující.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 78 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Komentáře na téma “Vrnící pomocník” (celkem 2)

Napište komentář