Škola hrou

Pa byla úžasná holka. Krásné štíhlé tělo, dlouhé blond vlasy a úsměv, který jí mohla závidět i Mona Lisa. Jen v posteli… jaká je v posteli jsem ještě nevěděl. Ne, že by mne to nezajímalo. Naopak, snažil jsem se to zjistit co nejdříve, ale nějak se to nedařilo. My chlapi máme tendenci věřit, když nám holka řekne, že jí bolí hlava, nebo že se večer musí nutně učit na zítřejší písemku, nebo že musí doma vynést koš a vždycky čeká dlouhou frontu na popelnici. Teprve s přibývajícím věkem přijdeme na to, jak se věci mají, a pak už je zase pozdě. Ovšem v době, kdy jsem se snažil dostat Pa do postele jsem byl mladý a nezkušený, takže to trvalo pěkně dlouho, než mi jednou řekla: „Nechceš k nám večer přijít?“ a s úsměvem dodala „Naši nebudou doma!“.

Řekla to takovým tónem, že mi hned byly malé kalhoty. Ale udržel jsem se a nedbale prohodil: „Ale jo, dnes večer mám náhodou volno. Tak ve tři?“
Usmála se: „Myslela jsem až tak kolem šesté…“.

skola-hrou-004 Takže jsem od půl šesté přešlapoval za rohem jejich domu a s úderem šesté zazvonil. Byl jsem rozhodnutý tentokrát nic nevzdat a dotáhnout vše až do konce. A zdálo se, že Pa taky. Měla na sobě jenom sexy šortky a sexy topík. A přišla mi otevřít v sexy žabkách, protože Pa měla tělo, na kterém bylo všechno sexy. Dala mi pusu na uvítanou a za chvilku jsme se už k sobě tulili na širokém gauči. Krásně voněla a trochu nemotorně mne hladila.

skola-hrou-007 Já jsem také nebyl příliš zkušený a asi na nás byl docela veselý pohled, když jsme se tak dychtivě, ale neohrabaně mazlili. Po jistém úsilí jsem dosáhl prvního významného vítězství, když jsem Pa stáhl top a odhalil její drobná ňadra. V tom okamžiku jsem zdřevěněl. A když říkám zdřevěněl tak nemyslím ztopořil, ale opravdu zdřevěněl. Uslyšel jsem totiž trochu hrubý, ale přesto vlídný hlas.

skola-hrou-008 „Tedy Pavlínko… ty tomu chlapci dáváš pěkně zabrat!“. Jak se vzápětí ukázalo, byla maminka Pa, která se vrátila ze služební cesty o den dříve a už nějakou dobu nás pozorně sledovala. Čekal jsem minimálně vyhazov, v horším případě zatčení. Míru paniky, která mne zachvátila, nejlépe ilustruje to, že se mi v hlavě vybavila věta „Chci mluvit se svým advokátem!“. Brzy jsem však zjistil, že Alena (tak se maminka jmenovala) je chápavá matka která rozumí potřebám mladých a je připravena se s nimi podělit o své dlouholeté zkušenosti.

skola-hrou-012 Napřed Pa vysvětlila, že petting v šatech je jako lízat mez přes sklo, nehledě k tomu, že se tím extrémně zvyšuje spotřeba pracích prostředků na praní kalhotek. Byl jsem z toho trochu nesvůj. Zejména poté, co jsem se musel za asistence Pa i její maminky Aleny svléknout. Posadil jsem se, a Alena vysvětlila, že zatímco každá žena má tělo poseté stovkami menších či větších erotogenních zón, tak chlapi mají jen jednu. A ukázala prstem na můj penis.

skola-hrou-019 Nevím jestli je obvyklé, aby matky učily své dcery orální sex. Popravdě si myslím, že se to příliš často nestává. A musím říct, že jsem zažíval hodně smíšené pocity. Alena sice nebyla žádná mladice, ale byla opravdu sexy a zkušeností měla zjevně na rozdávání. Vysvětlila Pa, že je třeba penis laskat, ale nekousat ani neškrábat. Dělat mu pomyšlení ale „nelámat“ ho ani nekroutit do nepřirozeného úhlu. „Víš, holčičko…“ řekla, „on ti to žádnej chlap nepřizná, když to neděláš dobře. To se prostě musíš naučit!“

Chvílemi byly obě tak zabrané do diskuse nad mým penisem, že na mne jakoby zapomněly. Dokonce v jednu chvíli Alena popadla můj nástroj sama a názorně předváděla, jak se vytváří na žaludu podtlak. Tedy pánové… musím říct, že tímhle si mne naprosto získala. skola-hrou-017 Když mne kouřila Pa, bylo to opravdu super, ale když se chopila věci její mamka… Zažili jste někdy, že jste řídili třeba Oktávku a říkali si, jaké je to fajn auto? A pak jste si přesedli do Porsche? No… tak asi tak nějak. Celé to trvalo jenom okamžik. I Aleně asi došlo, že se trochu nechala unést, ale nedala to na sobě znát. Jen na mne tak trochu spiklenecky mrkla. Ale od toho okamžiku jsem se přestal stydět a opravdu si to začal užívat.

Dalším krokem bylo svlékání Pavlínky. Opět za asistence její maminky, která si sama odložila sukni a rozepjala blůzku. Vzala si Pa na klín a roztáhla jí nohy. „Dáma se musí umět chovat, když je ve společnosti“ poučila ji. „Ale v posteli má být jako děvka!“. Už jsem se nemohl dočkat, ale Alena mne zarazila. „Napřed musíš zkontrolovat, jestli je připravená!“ poručila mi. „Nejlépe jazykem, protože kdyby připravená nebyla, tak to rovnou můžeš napravit“. Prostě… ta dáma věděla o čem mluví.

skola-hrou-026 skola-hrou-027 Pa samozřejmě připravená byla. Ale nedalo mi to, abych aspoň trochu neochutnal její kundičku. Pak už jsem jen namířil svůj nedočkavý úd, a… Páni, to bylo něco! Nevím jak vy, ale ten první průnik, to první zaplutí do dívčího klína je vždycky nejlepší. A v tomto případě to bylo ještě okořeněné pozorným dohledem její zkušené maminky. Ta nás bedlivě… a také trochu vzrušeně sledovala.

Představte si, že se milujete s holkou, kterou vám v náruči přidržuje její matka. No, tohle v učebnicích nenajdete! Byl to naprosto zběsilý zážitek. Pa jako by přítomnost Aleny ani nevnímala. Sténala vzrušením a s přivřenýma očima si vychutnávala naše první splynutí. Sledoval jsem,jak se Aleně lesknou oči. Jako by měla sama rozkoš z toho, že někdo przní její dceru. Objímala ji a hladila jako dceru nebo jako milenku? Čert aby se v tom vyznal.

skola-hrou-032 Cítil jsem jak moje vzrušení nebezpečně vzrůstá. Ještě chvilka a budu stříkat! Stáhl jsem z promočené mušličky a posadil se. Ale Pa se nedala jen tak odbýt. Hned si mne osedlala a začala se sama nabodávat na mé mužství. Alena nás chvilku pozorovala, pak si odložila a přidala se k nám. Občas pohladila Pa, občas mne, někdy poradila jak se líp přiráží a někdy sama přiložila ruku k dílu. Chytila Pa za boky a pořádně ji narazila na můj kolík až jsme oba zakřičeli vzrušením. Ta ženská se fakt vyznala!

skola-hrou-036 Cítil jsem jak se hebký klín mé lásky napichuje na můj pyj, jak z něj shrnuje předkožku a pokračuje ještě dál, až na úplné dno. Pak chvilka uvolnění, mušlička klouže po mém dříku opačným směrem, přetahuje předkožku zpátky, aby v příštím okamžiku změnila směr a znovu pohltila celé mé mužství do svých útrob. Ani jsem nevnímal, že Alena zatím sedí vedle nás, úplně nahá a s roztaženýma nohama. Rukou v klíně se dráždila a usmívala se na nás. skola-hrou-044 A pak přišel okamžik mého vyvrcholení. Cítil jsem jak se postupně blíží… „Ano… oooh… mmmm!“ chytil jsem Pa za boky, narazil si ji na sebe, a… „AAAH!“ Tělem mi prošlehl blesk rozkoše a cítil jsem, jak Pa do útrob pumpuju dávky horkého semene. Svět kolem mne zmizel, jakoby v dálce jsem slyšel výkřiky Aleny i její dcery. Můj orgasmus je vzrušil tak, že i ony dosáhly svých vrcholů. Postupně jsem začínal vnímat… můj penis opouštěl rozpálené lůno Pa, která na mně seděla. Alena se ho zručně chopila a jemným stiskem z něj ždímala poslední kapičky. Byla to taková „sladká tečka“. Prostě: kdo umí, ten umí.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 261 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Škola hrou” (celkem 2)

Napište komentář