erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Vykouřenej brácha

Andy

Mám dvě sestry. Janě je 24 let, vysoká štíhlá, brunetka, tmavě hnědé oči, dlouhé rovné vlasy. Má krásná velká, ale pevná a dokonce špičatá prsa a velké bradavky. Na zádech, dole na kříži má jedno tetování a druhé kolem pupíku. Nemá postavu modelky, ale všichni kamarádi co znám si myslí, že je to ta nejrajcovnější holka ve městě. Nejspíš mají pravdu. Je chytrá, studuje vysokou a s jedním spolužákem má něco, čemu se říká „vážná známost“.

Pavle je sedmnáct, má krátké špinavě blonďaté vlasy a modré oči. Je menší drobné postavy, má malá, hezky zakulacená prsa a naprosto dokonalý zadek. Je to prostě pěkná prdelka a průšvihářka, která miluje večírky.

Jak tohle všechno o svých sestrách vím? Čtěte dál a pochopíte…

Loni na jaře se moje sestra Jana vrátila domů na jarní prázdniny. Sdílela s Pavlou ložnici a na měsíc se prostě nastěhovala zpátky. Prvních pár dní jsme všechny tři pařili společně. Právě mi bylo dvacet, chodili jsme s partou po hospodách a vraceli se až k ránu. Pavlu s námi rodiče nechtěli pouštět, ale občas se poštěstilo, že se mohla přidat. Jana se při studiu docela naučila pít a já s ní nezvládal držet krok. Obvykle to byla ona, kdo mne dovedl domů.

Jednoho rána po jedné z dlouhých nocí plných alkoholu jsem se probudil s divným pocitem. Snažil jsem se vzpomenout si na detaily předchozí noci a najít něco, co by to vysvětlovalo. Ale neměl jsem ani tušení, co jsme v noci prováděli. Měl jsem prostě okno. Jana to obvykle komentuje tak, že moc chlastám a že bych si na to měl dávat pozor. Ale tentokrát to bylo ještě divnější než jindy. Nedokázal jsem to přesně pojmenovat. Měl jsem tak nějak citlivý penis… že bych si včera v noci vrznul a nepamatoval si to? To by bylo k vzteku! Nebo jsem si ho vyhonil? Sakra! Budu se muset Jany vyptat, jak to včera v noci probíhalo.

Po obědě jsem si vzal Janu stranou a začal ji zpovídat. Kde jsme vlastně byli a jak jsme se vrátili domů. Podívala se na mě a pak řekla: „Zase máš okno, co? No neboj, neztrapnil jsi sebe ani mě nebo tak něco. Tvoje starší sestra se o tebe dobře postarala. A když jsme přišli domů, byl jsi jako rybička. Měl bys ale opravdu zpomalit, Andy. Děláš mi s těmi výpadky paměti starosti. Někdy si myslím, že by tě neprobudila ani atomová bomba, když takhle spíš.“ Takže jsem si asi nevrznul, pomyslel jsem si. Závěr: vyhonil jsem si ho sám a pak na to zapomněl. Ach jo.

Další pařba se konala o pár ulic dál na domácím večírku. Byla tam Pavla a ano, dělala problémy. Takové problémy, jaké může způsobit opravdu sexy mladá holka na večírku plném nadržených kluků. Kluci se hádali, kdo ji odveze domů. Takže statní holky byly naštvané na ni i na své kluky. Janu tam taky pár kluků balilo, ale nakonec jsme vypadli dřív, abychom Pavlu nerozhádali se všema holka co tam byly.

Tu noc se mi zdálo o sexu. Konkrétně o kouření. Když jsem se probudil, měl jsem zase ten divný pocit. A v boxerkách jsem našel pár zaschlých kapek… Jasně, vzpomněl jsem si na sen o sexu, ale… no, nikdy předtím jsem neměl mokrý sen. Co že tak najednou? Začínalo mě to vážně štvát.

O víkendu jsem nešel ven s Janou ani s Pavlou, ale s kamarády. Šli jsme do místního striptýzového klubu, kde pivo stálo dvakrát tolik co jinde, takže jsem skoro vůbec nepil. Domů jsem se ale vrátil strašně pozdě a šel jsem rovnou do postele. Zrovna jsem usínal, když mě něco vzbudilo. Otevřel jsem oči a ve tmě jsem uviděl siluetu jedné z mých sester. Chtěl jsem se zeptat, co se děje, ale její chování mně zarazilo. Kradla se tiše, jako by mne nechtěla vzbudit. Prostě divné.

Došla až k mé posteli a posadila se na okraj. Byla to Jana. Pozorně sledovala můj obličej, ale v té tmě nemohla poznat, že mám jedno oko pootevřené. Sotva jsem rozeznal, že na sobě má jen noční košilku a kalhotky. Co to má sakra znamenat? Stáhla ze mne deku, sáhla mi do boxerek a opatrně vytáhla ven můj ochablý penis. COŽE?!

Nereagovat na to bylo asi to nejtěžší, co jsem kdy v životě udělal. Nejdřív jsem se styděl, že by sestra mohla vidět moje péro, a dokonce ho držet v ruce… A pak mi to došlo! Tohle byl zdroj mého divných ranních pocitů. Jana chodila v noci do mého pokoje a hrála si s mým ptákem, zatímco jsem spal! Dnes si musela myslet, že jsem zase přišel domů pěkně pod parou a že nevím o světě. Ale díky drahému pivu ve striptýzovém baru jsem byl skoro střízlivý. A… Než jsem stačil přemýšlet dál, sklonila hlavu k mému rozkroku a vsunula si můj měkký penis do teplých, vlhkých úst.

Bože na nebesích! Chtěl jsem ji odstrčit, věděl jsem, že je to ujeté a špatné a neřestné… Ale právě proto mi penis v jejích ústech začal tuhnout a tělem se mi rozlil takový libý pocit… prostě, nemohl jsem si pomoct. Její hlava kmitala nahoru a dolů, polykala mého ptáka a přitom po očku pořád sledovala, jestli se neprobouzím.

Točila se mi hlava a snažil jsem se pochopit, co to všechno znamená. Jazykem mi naslinila celý úd, pak odtáhla hlavu a prohlížela si ho, zatímco ho jemně hladila rukou. Zase se na mě podívala a opět se sklonila, aby pokračovala v pomalém sání. Koutkem oka jsem sledoval, jak si Jana jednou rukou sáhla pod noční košili a začala si hladit prsa, zatímco se rty pohybovala po mém teď už plně vztyčeném péru. Hladila si bradavky, které se jí vzrušením vztyčily a jasně se rýsovaly pod tenkou noční košilkou. To jsem už cítil, jak mi sperma stoupá k péru. Ale ona nepřestávala! Hlavou mi blesklo, že když mi to dělala dřív, tak jsem se neprobudil. Neprobudím se ani teď.

Boky jsem začal mimovolně lehounce přirážet do jejích úst. Buď si toho Jana v tom vzrušení nevšimla, nebo ty bylo normální a dělal jsem to i dřív, když jsem byl namol a ona mne kouřila. Ještě jsem zahlédl, jak se její ruka přesunula k přední části kalhotek a třela si rozkrok, ale to už jsem nevydržel. Udělal jsem se do sestřiných úst a snažil se nepřirážet příliš silně. Trochu jsem vyhekl a doufal, že takhle bych asi reagoval i ve spánku.

Jana spolykala všechno moje semeno, aniž by mne vyndala z pusy. Žasl jsem, jak vysává (a tím myslím opravdu vysává) zbývající sperma z mého ptáka. Očistila mi péro jazykem, ještě jednou se rychle podívala, jestli jsem vzhůru, a spokojená že jí to zase prošlo se zvedla a vykradla se ven z mého pokoje. Dveře za ní cvakly a já zůstal vykouřený a vystříkaný, sám se svými vířícími myšlenkami. Co to mělo bejt? Byly to… divné. Ale krásné. Bylo to v pořádku? přeci jen… vlastní sestra… něco tak perverzního… ale tím i rajcovního… zatraceně!

Následující dny doma byly přinejmenším zvláštní. Tvářil jsem se, jako bych vůbec netušil, co se během té noci dělo. A Jana taky. Ale uvědomil jsem si, že se na sestru dívám úplně jinak. Proboha, vždyť mě vykouřila! Když jsem ji zahlédl oknem, vlastně poprvé v životě mi doteklo, jaká je to krásná sexy kočka. Přistihl jsem se, že toužím po další noci, jako byla ta předchozí… po takové, kde by se možná mohlo odehrát něco víc než jen kouření. Když jí nevadilo, že mi kouří ptáka, nevadily by jí i jiné věci? A co třeba, kdybychom byli oba vzhůru? Rozhodl jsem se, že nechám věcem volný průběh. Jenom jim možná malinko dopomůžu, aby nabraly ten správný směr.

Takže následující čtvrtek večer jsme šli do baru. Snažil jsem se, aby to vypadalo, že hodně piju a tvářil jsem se, že jsem opilej na plech. Po půlnoci jsem se vydali domů, Jana za volantem. Seděl jsem vedle ní a předstíral zdravý spánek opilce. Jana na mne několikrát zavolala jménem, párkrát mne šťouchla do boku, pak jsem ucítil její ruku na svém stehně… ale ne nahoře na stehně. Na té vnitřní straně… a sunula se k mému rozkroku. Neodvažoval jsem se otevřít oči, ale cítil jsem, jak mi přes kalhoty hněte ptáka, který tvrdne a tvrdne… A vtom jsme přijeli domů. Penis v kalhotách mi stál v pozoru a já se modlil, aby mne sestra v noci zase navštívila a vykouřila.

Pomohla mi vystoupit z auta, protože jsem byl „moc opilý“ na to, abych to zvládl sám. Pak mi pomohla do schodů u kterých nás přivítala Pavla.

Jana zašeptala: „Říkala jsem ti – je úplně na mraky. Podívej! Zítra nebude vědět o ničem!“

Obdařil jsem Pavlu širokým opileckým úsměvem a zbytečně hlasitě zavolal: „Jééé… čau ségra!“ a zamířil jsem si to ke gauči.

„Nenene… pěkně běž do svého pokoje!“ zavolala Jana. „Dneska jsi to nějak přepísk.“ Vzala mne za ramena a odvedla chodbou do mého pokoje. Nepřestával jsem předstírat naprostou opilost a tiše doufal, že mne Jana uloží do postele a vykouří. Ale nic takového. Když jsem byl v posteli, zhasla světlo a odešla. Hotovo.

Chvíli jsem doufal, že jen čeká až usne Pavla. Pak mne napadlo, že mně prokoukla a poznala že nejsem úplně na šrot. Nebo se jí prostě nechtělo… Ale protože jsem přeci jen trochu opilý byl, brzy jsem z toho marného přemýšlení usnul. Ale ne nadlouho.

V mém pokoji byla tma. Vzbudil jsem se, když mi něčí ruce stahovaly džíny. Pak přišly na řadu boxerky. Pomalu jsem začal přicházet k sobě. Ležel jsem na zádech jen tak v tričku, s odhaleným nádobíčkem a čekal, až se Jana zmocní mého penisu. Vtom Jana promluvila: „Jen si sedni. Neboj, je totálně mimo.“ V místnosti byla i mladší Pavla! Slyšel jsem, jak něco tiše odpovídá, ale slovům jsem nerozuměl.

Jana pokračovala. „Buď zticha a koukej, já ti to ukážu.“ Ucítil jsem její ruku na svém ptákovi. Druhou mne hladila po koulích a za chvíli už mi stál pevně jako stožár.

„Posuň se trochu, nevidím…“ špitla Pavla. Postel zašustila a trochu se zhoupla jak si Jana přesedla, ale nepřestávala laskat můj úd. Škvírkami očí jsem viděl Pavlu v pyžamovém tričku a šortkách jak sedí na židli u okna a upřeně sleduje počínání starší sestry.

„Páni… už jsem jich pár viděla, ale ne takhle…“ zašeptala Pavla s očima upřenýma na můj penis.

„Jak takhle?“ zeptala se Jana.

„Takhle… velký. Opravdu ho vemeš do pusy a on se neprobudí?“

„Jasně! Hele…“ řekla Jana a předvedla mi druhou perfektní kuřbu mého života. Přitom si dávala pozor, aby nezakrývala sestře výhled. Dokonce si odhrnula a jednou rukou držela vlasy, které jí padaly na můj klín. Pavla ohromeně sledovala, jak její starší sestra mlaská a kouří bráchovi ptáka.

„Myslíš, že to cítí?“

Jana vyjela hlavou nahoru a sjela z mého ptáka. „Jo, jo – někdy se hýbe a sténá, hlavně než se udělá. Někdy dokonce otevře oči. Ale nikdy se neprobudí. A nikdy si na nic nepamatuje, protože když je takhle opilý, tak je úplně mimo!“

„A… Co děláš s jeho… když vystříkne?“

Jana se na ni jen podívala s výrazem „Co myslíš?“ a pokračovala v sání.

„Už jsi s ním někdy šukala?“ zeptala se Pavla nečekaně.

Jana po ní šlehla pohledem a můj pták jí vyskočil z pusy. „To teda ne. Nebudu přece zahejbat Markovi!“

„A tohle není zahejbání?“

„Pfff… tohle je jenom orální sex! A kromě toho to není obyčejnej kluk, je to můj brácha! A ani o tom neví. No tak! A teď buď zticha. Říkal jsem ti, že se můžeš dívat, jen když budeš potichu.“

Otázky ustaly a Jana se soustředila na můj úd. Kouřila mě stejně jako předchozí noc. Teplá ústa mé sestry byla neskutečná. Začal jsem sténat a kroutit se… Jana nepřestávala a Pavla se naklonila, aby se na mě podívala zblízka. Předklonila se v křesle a jednu ruku si strčila do rozkroku. „Ohhhh… jooo, líbí se mu to,“ zašeptala Pavla. „Vykuř mu ho… jooo, vykuř mu péro!“ Ruka v Pavlině klíně se začala pohybovat. Začala masturbovat svou sedmnáctiletou kundu přes pyžamo. „Vykuř toho velkýho tvrdýho ptáka!“

Pavla svou starší sestru povzbuzovala docela ostrými výrazy. A zdálo se, že nás to rajcuje všechny. Jana mě sála silněji a hlouběji a já cítil, jak se mi sperma tlačí z koulí a chce ven. Vykoukl jsem zpod jednoho víčka a viděl, jak si Pavla přetáhla rozkrok pyžamových šortek na stranu a odhalila tak kundu. Světlo z chodby prosvítalo prosklenou výplní dveří. Rozlévalo se na křeslo na kterém seděla a kroutila se, a osvětlovalo její krásnou růžovou mušličku. Dlouho jsem si ji ale neprohlížel, protože mi výhled zakryla její ruka kterou si ji začala hladit a třít.

„Vykuř mu jeho velký tvrdý péro, ségra… vykuř mu ho!“ Ve tváři se jí objevil zvířecí výraz, když si hrála sama se sebou a sledovala, jak Jana polyká mého dlouhého, tlustého čuráka. Zahlédl jsem, jak si Pavla do sebe zasouvá prst a šuká se s ním… Tohle bylo na mě moc. Sperma bylo připravené k výstřiku a Jana to poznala. Něco zahuhlala když jsem jí přirazil svého ptáka hlouběji do krku, ale to už jsem jí plnil pusu dávkami hustého horkého semene. Pavla nás sledovala s vyvalenýma očima a přitom se svíjela v křesle a rukou si plácala do mokrého kopečku. Zatímco Jana hladově polykala celou mou dávku, Pavla se kousla do rtu a s prstem v kundě se celá rozklepala v křeči orgasmu. Z hrudi se mi vydralo slastné „Ooooh…“. Obě na okamžik ztuhly, ale já se jen blaženě usmál a převalil se na bok.

První promluvila Jana: „Vidíš? To už je počtvrté, co jsem ho vykouřila, a on o tom nemá ani tušení! To je super! Můžu si ho vykouřit a… je to v pohodě.“

Pavla ležela v křesle a její dech se pomalu srovnával do normálu. Jana se podívala na stále nahatou kundu své mladší sestry. „Koukám, že tě to docela vzrušilo“

Pavla jen kývla hlavou. „Ale jak se s tím potom… přece pak musíš bejt strašně nadržená! Nebo to ti stačí, že mu kouříš péro?“

„Nooo…“ protáhla Jana. „Jak kdy. Někdy si to dělám přitom, někdy až potom, u sebe v pokoji.“

„Víš… zajímalo by mně…“ zaševelila Pavla „Jako když to nevadí tvýmu bráchovi, tak by to třeba nevadilo ani tvý ségře?“ Pavla udělala krok k Janě a začala si rozepínat tričko.

„Co… co jako?“ Jana fascinovaně sledovala, jak si její mladší sestra rozepnula tričko a odhalila svá mladá svěží ňadra. „Hale, Jani, jsem strašně nadržená, a vsadím se, že ty taky.“

Pavla teď stála těsně u Jany, vzala ji za ruce a položila je na svoje prsa. Políbila Janu na tvář a zdálo se mi, že se potom mlsně olízla. Pomyslel jsem si, že jsem asi umřel a dostal se přímo do nebe. „Já ti vylížu kundu, ano?“ dýchla Janě do ucha.

Jana jen vydechla, když ucítila na svých dlaních Pavlina prsa. Pavla položila ruce Janě na zadek a začala jí hníst půlky. Vsunula ruku pod oční košilku a přes kalhotky nahmatala její vlhký klín. Jana neodpověděla, nedala svolení, ale bylo jasné, že to chce. Pavla odvedla svou starší sestru několik kroků ke křeslu a pomalu jí sundávala kalhotky zpod noční košile, přitom svými prsty lehce pohladila její krásné dlouhé nohy.

V tu chvíli si mě vůbec nevšímaly… sledovala jsem každý jejich pohyb. Pavla posadila Janu na kraj křesla a roztáhla jí stehna… napřed pravou, pak levou nohu jí přehodila přes opěradla plyšového křesla. Janina kundička se zaskvěla v celé své kráse přímo proti mně. Byla to ta nejdokonalejší kunda, jakou jsem kdy viděl: Úhledná a pečlivě zastřižená hromádka jemných hnědých chloupků, z větší části odhalené masité růžové pysky, částečně pootevřené, lehce se lesknoucí jejím vlhkým lubrikantem.

Pak mi výhled zakryla Pavlina hlava, která začala dlouhými tahy lízat tu perfektní štěrbinku. Jana v extázi zaklonila hlavu, když jí její mladší sestra sála a líbala vagínu. Za chvíli už lapala po dechu… myslím, že Pavla do ní zasunula prst, možná dva, ale to jsem nedokázal rozpoznat. Jana si jediným úžasným pohybem svlékla noční košilku a odhodila ji na podlahu.

A tady byly, Janiny krásné kozy. Nebyly velké, ale… dlouhé. Ale nevisely, naopak doslova trčely do prostoru, zakončené velkými růžovými bradavkami. Hladila si je a mnula v prstech, zatímco jí Pavla lízala kundu. Pokusila se promluvit ale nešlo to. Vydala ze sebe jen: „Pavlííí… Aaah…mhmmm…. ooooh…“

Tak rád bych viděl detaily toho, co se odehrávalo v křesle přede mnou. Na druhé straně se mi naskýtal perfektní pohled na zadeček mé mladší sestry, oblečený v kraťasech od pyžama. Klečela mezi krásnýma dlouhýma nohama starší sestry, roztaženýma doširoka v pohodlném plyšovém křesle. Jana se tahala za své krásné kozy, které jsem vždycky obdivoval. Moje dvě nádherné sestry si to pěkně rozdávaly, a já měl místo v první řadě!

Jana s tlumeným zasténáním vyvrcholila. Její tělo se napjalo a rukama si tlačila Pavlinu hlavu do klína. Orgasmus jí zkřivil tvář, tělo napjaté jako struna… chvíli jsem myslel, že hlasitě vykřikne, ale nakonec jen hlasitě vydechla, svaly jí ochably a bezvládně se rozvalila v křesle. Pavla se nad ni naklonila, políbila ji a řekla něco hodně tiše, takže jsem nerozuměl. Jana si přitáhla Pavlinu tvář k sobě a políbila ji. Obě sestry chvíli setrvaly v objetí. Pak se pomalu sebraly a tiše odešly.

Dalších několik dnů bylo cítit, že je mezi námi nějaké tajemství. Jako by bylo náhle strašně složité se o něčem bavit. Já s Janou jsme to ještě docela zvládali, ale Pavla se vyhýbala pohledu do očí a několikrát jsem ji přistihl, jak mi doslova zírá do rozkroku. Navenek jsme všichni dělali jakoby se nic nestalo, ale byla cítit taková trochu dusná atmosféra.

V sobotu večer Jana vyrazila pařit s kamarádkama. Rodiče chodili spát kolem desáté a Pavla určitě vyrazí někam na mejdan. Já jsem si řekl, že bych mohl zůstat doma a v klidu skouknout nějaký film. Ukázalo se ale, že Pavla na žádný mejdan nejde. Když zjistila, že chci koukat na film, byla nadšená.

„Na co chceš koukat?“ zeptala se vzrušeně. „Nevím… proč?“

„No… mně se taky nechce jít ven. Můžu se koukat s tebou? A koupíme nějaké pivo?“ Kývnul jsem a skočil vedle do krámu pro plato zlatého moku v plechovkách, zatímco Pavla vybrala nějaké filmy. Uvelebili jsme se u mne v pokoji kde jsem měl velkou obrazovku a skoukli film. Během toho jsme každý dali tři půllitry. Pivo mne dostalo do příjemné nálady, Pavla nebyla tak zvyklá a byla už docela dobře nadrátovaná. Dělala stejnou chybu jako já: snažila se držet krok se zkušenějším pijákem. A čím byla opilejší, tím častěji směřoval její pohled do mého rozkroku. A každou minutu se mne ptala „Dáme další piviště?“

Vycítil jsem kam míří a rozhodl se jí to trochu usnadnit. Když si šla odskočit, vylil jsem dvě piva v kuchyni do dřezu a prázdné plechovky jsem hodil na hromadu ostatních aby si myslela, že jsem jich vypil víc. Když se vrátila, zahlásil jsem, že už mám docela dost.

„Tak dáme poslední?“ zašveholila Pavla a já kývnul. Otevřeli jsem další plechovku, popíjeli a klábosili a bylo to docela fajn. Pavla mne pořád po očku pozorovala a občas se zeptala, jestli nejsem ospalý. No tohle! Chceš to? Máš to mít! pomyslel jsem si. Zvlášť, když jsem to chtěl taky. Začal jsem opilecky huhlat a v polovině věty mi spadla hlava a předstíral jsem spánek.

Pavla zavolala mé jméno. Pak ještě několikrát, stále hlasitěji. Seděl jsem na gauči a dělal že nevím o světě. Pavla spokojená že jsem v limbu mě položila a sundala mi tenisky. Ještě několikrát na mne zavolala a pak bylo ticho. Zdálo se mi, že tam několik minut stojí a zírá, nejistá, co dál. Pak si vzala další pivo a odešla.

Sakra! rozzlobil jsem se nejprve. Ale klid… počkám jak to dopadne. Čekal jsem a fantazíroval o tom, jaké to bude, až mi moje sedmnáctiletá sestra sevře ptáka v puse. Byl jsem obdařen dvěma nejkrásnějšími sestrami na světě a obě mi ho kouřily! Alespoň jsem doufal, že to tak dopadne.

Naštěstí se vrátila. Měla na sobě stejné pyžamo jako včera večer. Zhasla světlo a přešla ke gauči. Pro jistotu ještě několikrát zavolala mé jméno. Předstíral jsem že nevím o světě. Když si klekla vedle mne, pootevřel jsem na škvírku jedno oko (v tom jsem se za poslední dva týdny hodně zdokonalil). Uviděl jsem Pavlina malá kulatá prsa pár centimetrů od svého obličeje. Její bradavky byly tvrdé a šťouchaly se v měkkém tričku pyžama. Natáhla ruku a rozepnula mi šortky. Pak vstala a stáhla mi šortky i boxerky. Moc jí to nešlo, byl jsem na ni těžký ale stáhla mi je aspoň ke kolenům. Musela mít strach, že se probudím!

Můj penis a chlupaté koule ležely v celé své nahotě před mou mladší sestrou. Celou minutu tam klečela a pozorovala můj úd, jak pulzuje s tlukotem mého srdce. Její dech byl stále naléhavější, když se natáhla a uchopila do své jemné ruky. Nehonila mě, spíš ho laskala konečky prstů, jako by hladila kočku. Prsty mi přejížděla po žilách na penisu a po koulích. Když sledovala, jak mi penis roste, stimulován jejími lehkými doteky, toužil jsem cítit na sobě její ústa. Chystala se mi ho vykouřit, jako to udělala Jana? To napětí mě ubíjelo.

Mé mužství už stálo, v celé kráse. Pavla na něj zírala, zkoušela ho obejmout prsty. Pak ho pustila a vydechla: „Jééé.“ A potom… jsem ucítil její rty! Byly teplé a neuvěřitelně hebké. Opakovaně mi jemně a něžně líbala konec penisu. Olizovala ho nahoru a dolů a zastavovala se, aby mi dlouhými, vlhkými, sacími polibky laskala koule. Byl to nádherný pocit. Nakonec jej vzala do ruky, opatrně, doslova milmetr po milimetru stáhla předkožku a obnažila lesklý, krví nalitý žalud a vsunula si ho do úst.

V kouření nebyla tak dobrá jako Jana. Potřebovala by hodně zdokonalit zejména co se zubů týče, Ale i tak to bylo fantastické. Byl jsem tak velký a její ústa tak malá, že při kuřbě vydávala hodně hlasité zvuky. Místnost zaplnilo mlaskání a srkání. Začala sérii tichého, ale vzrušujícího sténání a vzdechů. Zatímco mě dál kouřila, podle polohy její ruky jsem viděl, že si zase hraje sama se sebou.

„Mmm, mmm, mmm…“ Vysunula si mne z úst, aby popadla dech, nechala odpočinut svou čelist a na chvíli se soustředit na svou kundu. Zalapala po dechu ve stěží kontrolovaném chtíči. Pak se na mne znovu vrhla. Nebeská slast. Brzy se prstila tak divoce, že nad sebou na chvíli ztratila kontrolu. Její sání zesílilo, její sténání přešlo v hlasité chrčení.

Asi se sama polekala, že ztrácí kontrolu, protože najednou přestala a zmizela mi z mého úzkého zorného pole. Asi cítila, že zašla moc daleko, pomyslel jsem si. Teď odejde a já si ho budu muset vyhonit sám. No dobře, aspoň budu mít vzpomínku na to, jak mi moje krásná mladá sestra kouřila, zatímco si hrála se svou kundičkou.

Byla stále v pokoji. Slyšel jsem její dech, i když jsem ji neviděl. Musel jsem stále předstírat, že spím. Ležel jsem, zcela odhalený a čekal co přijde dál. Pak jsem ji znovu uslyšel, jak se blíží k pohovce. Cítil jsem jak si položila lokty na obě strany mých boků, aby se mohla postavit mezi mé mírně roztažené nohy a rovnou mě sát. Pak jsem znovu ucítil její rty na konečku penisu, ale bylo to úplně jinak… jak si zasouvala moje péro do pusy, pomalu jsem si uvědomoval, že to vůbec nejsou její ústa… moje péro vklouzlo do Pavliny horké, mokré kundy!!!

Otevřel jsem oči. Pavlu dřepěla nad můj rozkrokem, úplně nahá. Jednou rukou opřená o opěradlo gauče, druhou mi pevně drží ptáka, a sama na něj pomalu nasedá. Po počátečním průniku pokračovala dál a dál… až jsem byl celý v ní! Její kundička byla do ruda rozpálená a kapaly z šťávičky vzrušení.

Cítil jsem, jak špička mého péra narazila na dno její nádherné kundičky. Kdyby nebyla tak mokrá, nikdy by mne do sebe tak snadno nedostala. Sama byla malé postavy a můj vztyčený penis byl zatraceně velký. Byl jsem úplně v šoku. Podíval jsem se na ni a očekával, že si budeme hledět z očí do očí a konečně si vyjasníme jak se věci mají. Ale viděl jsem jen vršek její hlavy. Pavla zírala dolů na naše genitálie, jak můj penis mizí v její mušličce.

Její krátké blonďaté vlasy se téměř dotýkaly mé hrudi, když sledovala náš průnik. Její malá pubertální kunda pevně svírala můj penis. Stále se dívala dolů na spojení našich těl, pomalu a opatrně začala pohybovat boky. Nebylo to žádné divoké přirážení, posouval jsem se v ní o pár milimetrů dovnitř a zase zpátky, ale to bylo asi maximum, co její malá kundička vydržela.

Zvedla hlavu ke stropu a já znovu čekal na oční kontakt… ale oči měla přivřené, jak se prohnula v zádech rozkoší. Zřejmě byla přesvědčená, že se neprobudím. Teď mi její sladké kozičky hleděly přímo do tváře. Z malých, ale dokonalých kopečků trčely dvě vztyčené bradavky a žadonily o kousnutí a sání. Ale odolával jsem. Byla ztracená v oparu chtíče a touhy a soustředila se na pocit mezi nohama. Cítil jsem, že kdyby teď zjistila že jsem vzhůru a při smyslech, měla by z toho šok a všechno by skončilo. A bránit své sexy dospívající sestře v tom, aby mě šukala, bylo to poslední, co jsem chtěl udělat.

Pavla začala opatrně přirážet a nasedat na mne. Už to bylo skoro jako šukání. Zvedla hlavu, a já okamžitě pokračoval v předstírání spánku. Pořád se držela nade mnou na pokrčených kolenou, ruku opřenou o opěradlo gauče a nikdy nesestoupila úplně dolů. Její zadek při každém přírazu dolů zůstal pár centimetrů nade mnou. Ale postupně se dostávala do ráže a zarážela do sebe můj úd stále hlouběji a hlouběji, až mne nakonec pojala do sebe celého!

Začal jsem instinktivně přirážet proti ní. Už jsem to prostě nedokázal vydržet. Položila mi ruce na hruď a opřela se o mne. Zajížděl jsem teď do ní v trochu jiném úhlu a bylo to… nádherné. Moje ruce našly její zadek a pomáhaly jí nahoru a dolů. Začala sténat a v tom… zvedla hlavu a podívala se mi do očí. Naše pohledy se střetly. Už žádná tajemství!

Výraz, který se jí objevil ve tváři, byl zvláštní. Směs rozkoše a prosby… Políbila mě na rty a rychle vyhrkla: „Prosímtě, nepřestávej, Andy. Prosím prosím… nepřestávej. Prostě mě šukej, bude to v pořádku, jen mě dál… šukej…“

Jen jsem kývl a hlasitě vydechl: „Ano… ano“

Dívala se na mě, obličej jen pár centimetrů od mého. „Oooh… jo… jo… Ooooh! Andy, ošukej mě tím velkým pérem… Mhmmm, je tak velký… to je ono… Od té doby, co jsem ho viděla… viděla jsem Janu, jak ti ho kouří… musela jsem ho mít v sobě… Uhhhh… musela jsem tě ošukat…“

Vyrážel jsem boky vstříc jejím přírazům, můj pták do ní zajížděl jako sbíječka. Mé ruce našly její tuhé bradavky a silně je stiskly „Aaaah… jooo… dělej mi to… oooh!

Najednou se v pokoji rozsvítilo. „Hele vy dva! Ztište se, nebo probudíte naše!“

Byla to Jana.

Stála ve dveřích se založenýma rukama a tvářila se vyčítavě. Ztuhli jsme a já cítil, jak můj úd měkne a zmenšuje se.

Jana se najednou zasmála. „Ale přestávat kvůli mně nemusíte. Už je to jednou venku, tak co!“ Vešla k nám do místnosti a zavřela dveře.

Nevěřícně jsme s Pavlou zírali jak jde k nám. Pavla se vyděšeně podívala na mne. „Co budeme dělat?“ Můj měkký penis se pomalu stahoval z její kundičky a já jen zablekotal „My jsme… ehm… jako…“

Jana se na nás velmi vážně podívala „No tak… pokračujte. Chci se na vás dívat!“

Pavla se podívala napřed na Janu, pak na mne, pak znovu na Janu a pak… pak mi dala pořádnýho francouzáka! Přisála se k mým ústům a jazykem mi zajela hezky hluboko do pusy. Bylo to tak nečekané a tak smyslné, že můj penis, který byl už na půl cesty ven z její kundičky se během okamžiku znovu postavil. I Pavla to zaregistrovala, protože se po chvíli ode mne odtáhla, nabrala ztracený dech a zašeptala „Jooo… už je to zase můj VELKEJ brácha!“

Za chvíli jsme skutečně pokračovali v té divoké jízdě. Jen jsme se snažili tlumit naše sténání, abychom neprobudili rodiče. Pavla se narážela na můj úd a při každém nasednutí tiše vydechla.

„Jen do něj!“ povzbuzovala Pavlu její sestra. „Šukej to jeho velký tlustý péro!“ Její slova nás vzrušovala a stupňovala naši vášeň. Když se moje starší sestra dívala, jak si to rozdáváme, vzrušovalo mě to víc než cokoli jiného. Jana nás chvíli sledovala a pak se začala svlékat. Odkopla boty, rozepnula a odhodila blůzku. Nemohl jsem z ní spustit oči, když si sundávala černou podprsenku a odhaluje svá krásná prsa. Naše pohledy se střetly a moje vzrušení posunulo značku MAX o další dílek nahoru. Přitom jsem nepřestával šukat svou sestřičku, která vydávala stále drsnější zvířecí zvuky a sledoval jsem, jak Jana vystupuje z džínů a stahuje si růžové kalhotky.

Pavla se podívala na svou starší sestru, teď už úplně nahou, a s hlasitým zasténáním se udělala. Zaťala své drobné prstíky do mé hrudi silou, kterou bych nečekal. Když chvění ustoupilo, chytila můj obličej mezi dlaně a vášnivě mne zlíbala. Přestala přirážet, jen se vlnila v bocích a zajížděla mi do pusy svým mrštným jazýčkem.

Jana nás celou dobu sledovala hladovýma očima. Nechtěl jsem přestat, ale Pavla mě jemně políbila a svezla se ze mě. Můj tvrdý penis vyklouzl z její dírky a hlasitě pleskl o mé břicho.

„Jano… to bylo skvělý… on je tak kurevsky velkej!“ řekla Pavla zasněně. Naklonila se ke mně a znovu mě políbila na ústa. Podívala se na Janu, která teď seděla na opěradle pohovky za mnou. Stále jsem si nebyl jistý, co má za lubem.

„Takže jsi byl opravdu celou tu dobu vzhůru?“ zeptala se a očima přejela můj naběhlý úd.

„No… zpočátku ne. Ale jednou v noci jsem tě přistihl jak jdeš ke mně do pokoje. Tak mne zajímalo, co bude…“ Mluvilo se mi docela těžko. Byl jsem částečně v šoku, částečně v erotickém rauši. Jedna krásná sestra mi ležela nahá po boku, druhá seděla přímo přede mnou a já se nutně potřeboval udělat. Jana to asi nějak vycítila. Položila mi ruku na penis. Pořád jsem byl tvrdý jako skála.

„Líbilo se ti to? Líbilo se ti, když jsem ti ho kouřila?“

Mimovolně jsem zasténal, protože mi ho začala hladit. „To teda jo! Kouříš báječně!“

„To jo! A taky všechno spolykala!“ dodala Pavla.

„Miluju to“ kývla Jana. „Nemůžu si pomoct, ale strašně mne to vzrušuje. Ta chuť není nic moc, ale ten pocit… Strašně mně rajcuje, když to polykám. Chci to… hned teď!“ přitulila se ke mně a šeptala mi tohle všechno do ucha, zatímco mne rukou honila.

„Nemohla jsem se dočkat, až tě budu moct vykouřit příště… Možná odteď už nebudu muset čekat… možná to budeme moct dělat pokaždé, když budeme spolu…“ Srdce mi v hrudi bušilo jako kladivo. Natáhl jsem ruku a položil ji Jana na prsa. Konečně se mi splnil sen. Její kozy byly měkké a pevné zároveň… prostě blaho.

„Jo, to zní dobře!“ Pavla se posadila na pohovku. „Jano – nech ho, ať tě ošuká. Nechceš ho mít v sobě? Podívej se na něj!“ Pavla se stále nemohla vzpamatovat z toho, jak velké mám péro.

Podívala se mi do klína na velký penis ve své ruce. „No… já chci, ale…“ pochopil jsem. Jana si dělala starosti o svého přítele ve škole. Nechtěla ho podvádět. Ale vysvětlujte tyhle subtilní psychoanalytický problémy nadrženýmu chlapovi kterýho ojela vlastní sestra, má k prasknutí napěchovalný koule semenem a potřebuje se konečně vystříkat! Toužil jsem po ní. Strašně moc. „Taky to chci. Jano, moc po tobě toužím. Moc!“ moje ruka sjela z jejích prsou dolů, pak sledovala tetování kolem jejího pupíku a pak dál dolů do křovíčka pečlivě zastřižených chloupků v jejím klíně. Její kunda byla vlhká a teplá, kluzká od jejích vlastních šťáv. „Ale byla by to opravdu nevěra, kdybys to dělala s vlastním bráchou? Přece nejsem nějaká známost z baru co je na jednu noc!“

Jana se opřela o opěradlo pohovky a široce roztáhla nohy aby poskytla volný přístup mým zkoumavým prstům. Našel její malý milostný knoflíček a palcem jsem se jemně otřel o horní část jejích kundích pysků. Zavřela oči a těžce vzdychla. „Prosím…“ zašeptal jsem.

Beze slova se otočila na všechny čtyři, vystrčila svůj úžasný zadek do vzduchu a ukázala mi zezadu svou kundičku.

„Jo, jo… strč ho tam! Udělej jí to, Andy! Ošukej ji!“ Pavla byla nadšená, že její sestra zažije stejné pocity jako před pár minutami ona. Klekl jsem si za ni a přejel špičkou penisu její mokrou mušličku. Chvíli jsem ji takhle dráždil jemnými doteky mého nadrženého ptáka, až byl celý lesklý od jejích šťáv. Potom jsem stáhl předkožku přes žalud a jediným vláčným přírazem do ní vnikl.

Jana vydala tak hlasité a bolestné zasténání, že jsem se polekal, jestli jsem jí neublížil. Ale nebránila se. Držel jsem ji rukama za zadek a opatrně přirážel… dovnitř a ven… ooooh. Pavla se zvedla a obešla sestru.

„Jaký to je? Líbí se ti jeho velký péro? Co? Líbí se ti?“

„Mmmm…..Mm Hm…“ bylo jediné, na co se zmohla. Sledoval jsem, jak se sestře při každém přírazu houpou prsa. Jana se zvedla na kolena a klečela Pavle tváří v tvář. Začaly se líbat. Ale nebyly to jen tak nějaké sesterské hubičky. Jejich hbité jazýčky se proplétaly v divokém tanci a jejich ruce se vzájemně hladily.

Kunda mé starší sestry nebyla tak těsná, ale k mému překvapení byla ještě teplejší a vlhčí než Pavlina. Cítil jsem, jak se mi její vlhkost rozlévá po koulích. „Ooooooh, joo… bože jooo…“ sténala Jana.

Objal jsem ji, chytil za prsa a pokračoval v přirážení. Pavla se posadila na opěradlo gauče a široce roztáhla nohy směrem k nám. Dvěma prsty si roztáhla drobné růžové pysky své kundy a dožadovala se: „Pojď, Jani… udělej mi to jazykem… vylízej mi ji!“

Jana se sklonila k sestřině klínu a začala lízat a sát její štěrbinku. „Ooooooooooh…vyliž mi ji… vyliž mi kundu, zlato… vyliž mi kundu, zatímco tě šuká tím velkým tlustým pérem… oooh… ano!“

Dívala jsem se dolů na svého lesknoucího se ptáka, jak klouže do kundičky mé velké sestry a zase ven. Její malá hnědá dírka se při každém tahu svírala a zase povolovala. Podíval jsem se na Pavlu, naše pohledy se setkaly. V očích měla slzy a tichým vzrušeným hlasem mi šeptala: „Jana mi líže kundu… to ti jak krásný… oooh… A jak se ti líbí její kundička, Andy? Líbí se ti když ji šukáš?“

Neměl jsem sílu jí odpovědět. Už jsem nedokázal ovládat blížící se vyvrcholení. Rukama jsem sevřel pevné hebké prsy Jany a zpomalil rytmus přirážení abych si co nejdéle vychutnal ten slastný pocit přicházejícího orgasmu. Podíval jsem se znovu na Pavlu. Právě přicházela na vrchol! Dýchala stále rychleji a rychleji, z úst se ji opět draly ty zvuky raněného zvířátka. Obličej se jí zkřivil slastí „Jooo… OOOH! AAAAH!!!“

Také Jana začala tvrdě přirážet a její tělo se roztřáslo v orgasmu. To už jsem ale přestal vnímat okolní svět. Vesmír se stlačil do maličké kapky, která vystříkla z mého údu do kundičky mé starší sestry. Aaaah! Tělem mi projel elektrický proud, když jsem stříkal další a další dávky horkého semene do vášnivě přirážející Jany.

Tři nahá těla vysílená prudkou rozkoší se zhroutila na gauč na jedinou hromadu propletených zpocených údů.

Život už nikdy nebude stejný, jako byl dřív.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 118 návštěvníků   Průměr: 3.5]

Napište komentář