Víkend hojnosti – 5. část – oslava

Předchozí část

V podvečer se společně vrátili Petra s Tomášem od rybníku, kam po svém krmelcovém dobrodružství přece jen Tomáš dorazil. Rozdělali oheň a při grilování si postupně vyprávěli odpolední zážitky. Před nálety dotěrných komárů se ukryli do chalupy. Sítě proti hmyzu tu krvežíznivou chásku spolehlivě udržely venku a tak mohli v klidu slavnostně povečeřet. Po jídle došlo na přání a předání dárků oslavenkyni. Eva s Tomášem jí obdarovali svůdnou soupravičkou rudého sexy prádélka. Navíc Eva přislíbila ještě překvapení. Pavel svou milou obdaroval drobným šperkem, župánkem velmi podobným tomu, jaký nosí Eva a ještě přidal videokazetu. Už podle obalu bylo jasné, že tenhle film je určitě s hvězdičkou. Při polibku, mírně delším a více erotickém než bývá zvykem, jí šeptl do ouška, že i on má pro ni na později menší překvapení. Bouchli šampáňo a připili si.

„Tak už se Peťulo převlíkni, ať vidíme, jak ti to bude slušet,“ řekl nedočkavě Tomáš.

„Já si myslím, že jí by slušel i pytel od brambor,“ poznamenal škádlivě Pavel. „Stačil by pořádný výstřih.“

Petra ho zpražila zlým pohledem a začala se svlékat, ale opět se ozval Tomáš: „Takhle ne. To vypadá, jako když se svlíkáš u doktora. Pavle pusť nějakou hezkou muziku.“

Z gramofonu se začala linout klidná melodie. Petra se pomaloučku a dráždivě v jejím rytmu vlnila. Rozepnula knoflíčky u halenky a odhalila prsa ukrytá v bílé podprsence. Svlečenou halenku donesla Tomášovi a hned ho požádala o rozepnutí spony u podprsenky. Když se mu to povedlo a zezadu zajel rukama pod košíčky na bradavky, tak ho přes nenechavé ruce výchovně pleskla. Podprsenku mu nasadila na hlavu tak, že mu utvořila dva hrby. Pavel se mu hned začal škodolibě posmívat. Odtančila zpět do středu místnosti. Při jejích pohybech se velká prsa vábivě pohupovala. Otočila se k nim zády, rozepnula zip u sukýnky a za stálého kroužení boky ji stáhla ke kolenům. Hluboce se předklonila a vystrčila na ně vrtící se zadnici. Stáhla nohy k sobě a sukně jí sklouzla na zem. Otočila se zpět a odkopla jí opět směrem k Pavlovi. Udělala dřep a široce rozevřela nohy. Zpod krajkových kalhotek se draly bujné černé chlupy. Několikrát si přejela rukama po stehnech a slabinách. Usedla do velkého ušáku, stáhla si kalhotky a zvedla nohy do široce roztaženého písmene V. Chlupatý klín si však zakrývala dlaní ruky. Opět vstala a přešla k Pavlovi. Asi aby mu to nebylo líto, tak mu na hlavu nasadila kalhotky jako čelenku. Teď se pro změnu řehtala Eva s Tomášem.

Petra sebrala darované prádélko a začala se postupně oblékat. Tentokrát už bez tancování si natáhla obě punčochy a navlékla podvazkový pás, ke kterému je připnula. Dokud ještě seděla, tak si napěchovala prsa do průsvitné podprsenky. Při oblékání kalhotek překvapeně zjistila, že v rozkroku mají díru. „Alespoň se nemusí svlékat při rychlovce,“ pochválila si nový kousek šatníku. Když vše uhladila a porovnala na místo, tak se zatočila dokola a ozval se uznalý potlesk a obdivné písknutí.

„Tak a teď vyzkoušíme konečně ty šukací kalhotky,“ řekl nedočkavý Tomáš.

„Jó, mě už taky parádně hučí v kládě po tom tvým představení,“ přidal se Pavel.

„Ještě moment, to překvapení,“ zarazila je Eva a odběhla do kuchyně. Hned byla zpět a na talíři nesla dvě laskonky přizdobené plátky jahod. „Dort nemáme, ale zákusky ano. A šlehačku už ti dodají tady pánové.“

„To snad ne, přece si nebudu honit péro nad talířem,“ ozval se Tomáš vyčítavě a smutně pohlédl na Evu.

„Klídek kámo, to neznamená, že si ho musíš honit. Nazdobíme to, až nastane čas,“ vyřešil problém Pavel.

Podal Petře talířek, vzal jí do náruče a odešel s ní do ložnice. Tam jí položil na postel a hned zabořil hlavu mezi nohy. Prsty rozhrnul látku kalhotek, potom černou houštinu a jazykem polaskal vlhké pysky. Eva, která se vysvlékla cestou do ložnice, vysvobodila Petřiny kozy z těsného objetí podprsenky a laskala jí zduřelé bradavky. Jak klečela na posteli, tak o její vyšpulené pozadí se začal zajímat Tomáš. Rukama svíral a hladil půlky zadku a jazykem lízal vyšpulenou kundičku. Jako na povel oba chlapi téměř současně zasunuli své meče do roztoužených pochev. Pavlův se při průniku třel o látku kalhotek. Eva tlumila svým zadkem přírazy manžela a hlavu měla zabořenou mezi Petřinými vemeny. Ta na oplátku hnětla houpající se ňadra Evě. Žádostivě hleděla Tomášovi do očí a dráždivě si olizovala rty špičkou jazyka. Jasná výzva k pokouření se nedala odmítnout. Opustil pohostinný klín své ženy a přiklekl si ke hladovým Petřiným ústům. Rudě nalíčené rty obemkly jeho ptáčka a zanechaly na něm červený kroužek.

„Každý chovaný pták musí být okroužkovaný,“ zažertovala. Hned ho zase pohltila a rukou honila.

Opuštěná zrzka se přesunula k jejímu klínu a Pavel teď střídavě zajížděl do její vášnivé pusy a do otvoru v krajce kalhotek. Ložnice byla prosycená erotickým napětím a plná hekání a slastného sténání. Petra se vysmekla ze sevření Evy a Pavla a osedlala si Tomáše. Nadskakovala na něm a on si pohrával s jejími balóny. Eva pilně kouřila ležícího Pavla. Hbitý jazyk a šikovné ruce ho pomalu posouvaly k vyvrcholení. Vzájemně se koukali do očí, což je oba ještě víc vzrušovalo. Ve chvíli, kdy slastně přivřel oči a byl už na krajíčku, mu Eva drtivě rukou sevřela péro. Vyděšeně se po ní podíval a ona mu mlčky ukázala hlavou k nočnímu stolku, kde ležel talířek se zákusky. Postavil se ke stolku, Eva uvolnila stisk a několika rychlými tahy ho přivedla k orgasmu. Mrdka se rozlila po laskonkách jako nějaká poleva.

Petra mezitím prožila jeden orgasmus a nyní ležela na boku. Ze zadu k ní byl přitulený Tom a šoustal jí krátkými přírazy. Ruce měl přitisknuté na jejích vzdouvajících se ňadrech a funěl námahou i slastí. Protože Eva dobře znala reakce svého muže, tak poznala, že bude brzo stříkat. Vzala talířek, přidržela ho u Petřina rozkroku. Rukou jí sáhla mezi nohy, nahmátla kluzký ocas a nemilosrdně ho vytáhla z kundičky. Rychlým honěním donutila i Tomáše pocákat laskonky. Potom ho předala oslavenkyni se slovy: „Ještě jednou vše nejlepší. Dobrou chuť.“

„Ještě tomu chybí jedna přísada,“ prohlásila Petra. „Chci, aby ses na ně udělala i ty, Evi.“

Než mohla Eva něco říct, tak se škodolibě ozval Tomáš: „Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.“

Silné mužské paže jí popadli a donutily dřepnout nad mrdkou zalitým talířem. Pavel jí masíroval prsa, Petra zepředu lízala klitoris a Tomáš ze zadu prostrčil ruku mezi jejíma nohama a prstil jí čvachtající pochvu. Tento hromadný útok jí okamžitě vydráždil k orgasmu. Třásla se vzrušením jako osika ve větru a kdyby ji muži nepřidržovali, tak by asi upadla. Petra naposledy přejela dlaní po poštěváčku, Tom vytáhl prsty ven ze zrzavých chlupů a podepřel Evin zadek. Za hlasitého sténání Eva zkropila několika kapkami obsah talíře. Ještě se chvěla v extázi, když už se Petra lačně vrhla na první laskonku. Chlapi jí vzrušeně sledovali, až zapomněli držet omámenou Evu. Než se vzpamatovala, tak už si Petra pochutnávala na druhém kousku, ale přesto se s ní kamarádsky podělila. Zůstalo po nich jen plno drobečků.

„Teď bychom si mohli odpočinout a pustit si tu kazetu,“ navrhl Pavel.

„Alefpoň uviíme fo fi koupil pěchného,“ zamumlala ještě s plnými ústy Petra. „A třeba se i něco přiučíme,“ dodala s nadějí v hlase, když si oblékala nový župánek.

Pavel si vzal triko a trenky a s Petrou se posadili na pohovku. Tomáš se pohodlně rozvalil do křesla jen v rozepnuté košili. Eva se usadila v druhém křesle oblečená taky jen v župánku. Zapnuli video, se zájmem sledovali dění na obrazovce a občas okomentovali výkony nebo vzhled aktérů. Zanedlouho se Pavlovi trenky vyboulily k prasknutí a Tomášův ocas volně trčel jako telegrafní sloup. Petra si na pohovce položila hlavu k Pavlovi na klín a cumlala jeho ocas jako lízátko. Neustále však sledovala obrazovku. Eva si nevědomky třela sevřená stehna o sebe a Tomáš bezostyšně onanoval. Pavel nevydržel nečinně snášet Petřinu péči a prudce se vrhl na její chlupatici.

„Co blbneš?“ obořila se na něho se smíchem. „Vždyť přes tebe nic nevidím,“ stěžovala si.

Pavel ji přes její protesty zvedl, odnesl za pohovku a položil přes opěradlo. Vyhrnul župánek na záda a odhalil vysazený zadek. Roztáhl kalhotky a rázně se zaryl do mokré lasturky. Petra už nic nenamítala. Spokojeně přijímala jeho tvrdé přírazy a sledovala zároveň televizi. Nadržená Eva přešla k Tomášovi a nasedla si na jeho ptáka čelem k němu. Leštila mu ohon plynulými pohyby nahoru a dolů a on jí hladil po hýždích. Jazyk jí strčil do pusy a vášnivě se líbali.

V té době Pavel nečekaně opustil rozdělanou Petru. „Kam jdeš? Nejdřív si tak hrrr a teď nestačíš nebo co?“ hněvala se rozhořčeně.

„Chviličku vydrž, lásko. Hned jsem u tebe a uvidíš, že se ti to bude líbit,“ utěšoval jí a pleskl jí přes zadnici. Během pár vteřin byl zpátky u ní a sklonil se k její opuštěné prcině. Něžně ji líbal a prsty projížděl mokrý otvor. Petřin zadek se zachvíval občasnými cuknutími rozkoše. Pomalu roztahované pysky vytvořili dostatečně velkou skulinu, skrz kterou Pavel vtlačil do pochvy žlutý váleček z kinder vajíčka.

V tu ránu Petra sevřela půlky k sobě a vykřikla překvapeně: „Co to vyvádíš?“

Přitiskl se jí na záda a zašeptal jí do ucha: „Tolik jsi chtěla ty kuličky, tak jsem ti udělal provizorní.“ Když ucítil, že napjatá Petra se uvolnila, tak do pochvy vtlačil i druhý váleček, připojený ke svému dvojčeti provázkem. Prsty vtiskl svoje péro mezi půlky zadku a začal pomalu přirážet. Držel ho přimáčknuté ve žlábku a občas ho pomazal mazem vytékajícím z Petřina lůna.

Těžce zadýchaná Eva se přizvedla výš, až ocas s mlasknutím opustil její kundičku a otočila se k manželovi zády. Zase si ho zastrčila a dosedla až na doraz. Seděla jako kvočna na vejcích a kroužila pánví. Zadek se třel o Tomášovo břicho. Při krouživých pohybech jí péro dokonale masírovalo vagínu. Připojila lehké přirážení. Tomášovi ruce jí zpočátku laskaly na břiše a potom jedna zamířila vzhůru pohrát si bradavkami a druhá dolů najít citlivý hrášek nad jeskyňkou. Hravé prsty jí rychle vybičovali k maximálnímu vzrušení a mohla tak prožít další ze svých orgasmů.

Protože Pavel před slepením do kinder vajíček vložil cíněnky, tak při jeho přírazech se uvnitř vagíny válečky dráždivě smýkaly. Kozy se Petře třely o látku pohovky a tak se brzo znovu udělala. Stále však Pavla pobízela: „Mrdej mě dál! Nepřestávej, je to skvělý.“

Pavel roztáhl Petře půlky a vsunul péro na kraj pochvy. Opatrně se vecpal do vyplněné kundy a lehce přirážel. Teď se mu o žalud otírali válečky taky, což bylo nezvyklé a zároveň velmi vzrušující. Přirážel stále důrazněji a oba dva hekali rozkoší.

Mezitím si sedící Tomáš přitáhl Evu tak, aby měl její rozkrok u obličeje a mohl ji láskyplně lízat. Ona se přisála na jeho úd a oba se navzájem dráždili na nejcitlivějších místech. Tomáš s hluboce vmáčknutým obličejem do zrzavé houštiny dospěl jako první k orgasmu. Pevně ho svírala v puse a první výstřiky z cukajícího ocasu polykala. Nakonec vypustila ven poslední výrony a sledovala, jak stéká mrdka po kluzkém ptáku do chlupů a na koule. Uspokojený Tomáš se vrátil k jejímu rozkroku a skoro okamžitě jí přivedl do extáze. Zmámená se složila na jeho tělo. Po chvíli se zvedla a přitulila do jeho náruče. Vzájemně se něžně líbali a vychutnávali tělesný kontakt s partnerem.

Vibrující válečky způsobily brzký Pavlův orgasmus. Z natlakovaných varlat začala tryskat mrdka a zaplňovala tak zbylý volný prostor v kundičce. I Petra prožila další vyvrcholení spojené s tímto neobvyklým zážitkem. Ochablý ohon z ní vyklouzl ven. Přitiskla si dlaň na stydké pysky a krátkými krůčky jako gejša přicupitala k odpočívající Evě a Tomášovi. Pochlubila se Evě novým dárečkem.

„Půjčíš mi je?“ žadonila toužebně zrzka.

„To víš, že jo. Lehni si na pohovku. Musíš si je vyndat jen pusou, protože jsou s překvapením,“ dodala tajemně se stále přitisknutou dlaní na kundičce. Hned jak si Eva lehla, tak Petra klekla nad její ústa. Po chvíli snažení se povedlo Evě skousnout mezi zuby provázek a pohybem hlavy zatáhnout. Petra uhnula s dlaní, její lasturka se rozevřela a ven vyklouzl první váleček. Zároveň z ní ale taky vyšplouchla slušná dávka nashromážděného semene a rozlila se po Eviných rtech a bradě. Zatáhla znovu a spolu s dalšími kapkami spermií jí do nosu klepl i druhý ulepený váleček. Petra je oba vzala do ruky a přesunula se roztaženým Eviným nohám. Do rozdělané mušličky vklouzly bez problémů. Sotva je ucítila Eva uvnitř, tak se začala vlnit v bocích. Petra si lehla vedle ní a vášnivě se objímaly a hladily po těle. Po chvíli se Eva zvedla a nasedla si na Petru. Svojí kundičkou se otírala o její břicho a zanechávala po sobě vlhkou stopu. Do jejich hraní se zapojil dosud přihlížející Tomáš. Přitáhl si Petru ke kraji pohovky, svlékl jí kalhotky a rozevřel nohy. Něžně rukou pohladil černý kožich kryjící zmáčenou pindu a pronikl ocasem do rozpáleného nitra. Hladil Petru po stehnech v silonkách a přirážel. Nyní se Eva třela klínem o rozvalené Petřiny kozy. Válečky v její kundě létaly jako zmatené vosy a klitorisem se třela o vztyčenou bradavku. Přidal se i Pavel, který Evě hladil poskakující prsa. Jeho ochablý úd se dostal na dosah Petřiných úst, která ho hned začala hladově sát. Eva vášnivě zatínala nehty do jeho zad a přitiskla se ňadry na jeho svalnatou hruď. Když bouřlivě vyvrcholila, tak zmáčela Petřino poprsí svým výronem. Spokojená se svalila vedle ní a sledovala, jak Tomáš dál neúnavně projíždí nenasytnou Petřinu díru za mlaskavých zvuků přirážejících těl. Spolu s Pavlem laskaly mokré kozy. Měla vztyčené bradavky jako dva špunty a sténala slastí, když jí je mačkali. Všichni tři si dávali záležet v jejím uspokojování, dokud se Petra neudělala.

Teď si lehl Tomáš na zem a vyzval Evu: „Miláčku, pojď si zajezdit.“

Nemusel jí nijak přemlouvat. Zvedla se z pohovky a sedla si na jeho rozkrok. Stále v sobě měla improvizované venušiny kuličky a tak jen přitiskla svoji lasturku na jeho ohon a jezdila po něm. Mokré pysky se rozevřely okolo ohonu a klouzaly po celé jeho délce. Sklonila se k němu k polibku a oba je zahalila záplava rusých vlasů. Vášnivě se líbali a přitom pořád jezdila pánví dopředu a dozadu. Mírně se nadzvihla, nastavila rukou ptáka proti otvoru do kundičky a při pohybu vzad se na něj nasunula. Volným tempem dál klouzala svými boky.

Pavel se přitulil k Petře a chtěl jí zasunout péro zezadu do pochvy. Odmítavě si přikryla klín dlaní a unaveně mu řekla: „Už ne prosím. Jsem totálně vyždímaná.“

Něžně ji políbil na šíji a zašeptal do ucha: „Spokojená, lásko?“

„Ano! Bylo to super,“ vyhrkla nadšeně. „Ale opravdu už nemám sílu.“

Přidal další polibek a pohladil jí po křivce boku: „Všechno nejlepší, lásko.“

S trčícím údem vstal a přešel k šoustající dvojičce na podlaze. Dřepnul si k Evině zadnici a přiložil na vábivé půlky ruce. Chvilku je masíroval, poté je trochu roztáhl a našel visící provázek z kundičky. Donutil Evu nadzvednout a lehce vytáhl válečky ven. Eva znovu dosedla na manželův ocas, ale Pavel se nečekaně začal cpát k němu i svým. Evina pružná pochva neměla velký problém je oba po chvilce úsilí pojmout. Tomáš vstřebával nezvyklý dotek dvou ohonů, ale Pavel bez zbytečného otálení přirážel. Vespod ležící Tomáš se zmohl jen na drobné šťouchy, ale vše podstatné obstarávala svými pohyby Eva. Ten obrovský tlak dvou natěsnaných ptáků uvnitř její klícky jí směroval k silnému orgasmu. Protože Tomáš byl zavalený jejich těly, tak s úlevným vyheknutím vypustil plnou dávku mrdky uvnitř pochvy. Ramenem mu projela ostrá bolest, jak se mu do něho skučící Eva zahryzla v extázi. Nekontrolovaně se klepala při svém vyvrcholení, zatímco Pavel stále přirážel. Také on se udělal. Postavil se a z výšky pokropil zrzčina záda. Po tolika vyvrcholení za sebou už ani nestříkal, ale v podstatě jen vyždímal ohon. S ochabujícím údem ještě rozmazal cákance na pihaté kůži a odvalil se k usmívající Petře na pohovku.

Nedělní dopoledne prospali a dobíjeli vyčerpanou energii. Po obědě už se pomalu chystali na zpáteční cestu. Oslava Petřina svátku i celý víkend se náramně vydařili.

Konec

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 27 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář