erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Víkend hojnosti – 3. část – oběd a schůzka s vodníkem

Předchozí část

Ráno probral Tomáše hovor a ženské hihňání, které se ozývalo z chodby. Kroky se přiblížily a hlasy zesílily, když Eva s Petrou vešli do ložnice.

„Evi ty tak kecáš.“

„Nekecám, tak se podívej. Stojí mu, i když spí.“

„Ty vole, fakt! To by mě zajímalo, co se mu asi zdá,“ zajímala se Petra.

Teprve teď si Tom uvědomil vlastní erekci a i to, že leží nahý a zcela odkrytý.

„Nic se mi nezdálo, jen normální ranní stojka, vy dvě nadržené mrchy! Nenecháte člověka ani v klidu dospat,“ huboval je naoko.

„A hele, miláček se nám vyspinkal,“ škádlila ho Eva. „Všichni už čekáme jen na tebe.“

„Jó až vstaneš a on klesne, tak přijď do kuchyně. Za chvíli bude snídaně, tak si pospěš,“ dodala Petra a obě se s další dávkou chichotání odebraly z ložnice.

„Jak dvě puberťačky,“ pomyslel si. Vylezl z postele, podrbal se na koulích, prohrábl ve chlupech na podbřišku a za spokojeného broukání se vydal směrem na wc.

Dopoledne strávili přípravou oběda a prohlídkou usedlosti. Na zvědavé dotazy, jak to vše dokázal vybudovat, odpověděl Pavel, že přes hospodu. Pokud prý je něco potřeba, tak řemeslník nebo materiál se spolehlivě sežene tam. Každý zná někoho, a když se prý navíc rozneslo po vesnici, že ten lufťák ze samoty dělá do televizí, tak nebyl problém s čímkoliv od pomocných rukou až po stavební povolení. A to, že kromě velké barevné televize má na chalupě i video, je u televizáka moc nepřekvapilo.

K obědu se sesedli u velkého kulatého stolu v kuchyni. Dlouhý vyšívaný ubrus skoro na zem, prostřený servis a bohatá výzdoba z květin ze zahrady působili i v těchto skromných podmínkách slavnostně.

„Jsme tu jak rytíři kulatého stolu,“ zavtipkoval Tomáš.

Než se začalo jíst, tak si připili šampaňským a potom si mlčky vychutnali připravený oběd.

První dojedla Petra a řekla: „Teď bych si ještě dala zákusek.“ Olízla si vyzývavě rty a zmizela pod stolem. Oba muži seděli proti sobě a upřeně sledovali jeden druhého v očekávání. Chvíli se nic nedělo, když v tom tichounce zasténala Eva a rukou málem zvrhla sklenku. Hned pochopili, že Petra dostala chuť na Evinu buchtičku. Chlapi společně odsunuli stůl a spatřili klečící černovlásku mezi roztaženými nohami zrzky, která měla vyhrnutou sukni a rukama vískala kamarádku ve vlasech.

„Ty potvoro mlsná, jak chceš. Však ty ještě dostaneš chuť na tvrdý,“ okomentoval Petřin výběr Tomáš.

Petra rukama rozvírala rezavé ochlupení a jazykem laskala vlhnoucí závojíčky s poštěváčkem. Pánové se vysvlékli a své povstávající údy poskytli Evě. Uchopila každého do jedné ruky a lehce je honila. Současně olizovala nebo sála tmavé žaludy. Svoji péči spravedlivě dělila mezi oba dva. Její kundu teď prstila Petra a pusou dráždila klitoris. Ke dvěma prstům do stále rozevřenějšího otvoru postupně přidala i zbylé, až nakonec zasunula do zrzavé nory celou ruku až po zápěstí, jako tenkrát v ložnici. Otáčela rukou do strany a prsty dráždila citlivé stěny kundičky. To už Eva přestala honit mužské chlouby, ale naopak se oni věnovali jejímu laskání. Svlékli jí tričko a mazlili se s jejími ňadry. Přisátí k bradavkám vypadali jako přerostlá dvojčata. Rukama hladili její tělo, kulaté kozy, sjížděli po štíhlých bocích až na pevná stehna. Eva vzdychala, sténala a cukala sebou. Její vzrušení dosáhlo vrcholu. Vnímala pouze mohutné vlny rozkoše vycházející z jejího klína. Mohutným výronem hustého ejakulátu zaplavila Petře ústa a bradu. Ta si několikrát labužnicky olízla ulepené prsty a špičkou jazyka ještě polaskala citlivý poštěváček.

„Tak pánové, myslím, že si zasloužím odměnu, za to, jak jsem to Evičce krásně udělala. Snad už se nezlobíte, že jsem vás při zákusku vynechala? Ale co by to bylo za zákusek bez šlehačky, že?“

„Hmm, tak na šlehačku bys měla chuť? Ale to si jí budeš muset nejdřív odpracovat,“ prohlásil Pavel.

„Nebo spíš odprcat,“ poopravil ho se smíchem Tom.

Vzal jí do náruče a položil na stůl mezi talíře. Zatímco rozepínal knoflíky na šatech, tak Pavel odklidil křehké sklo a porcelán, aby nedošlo ke škodě. Konečně se povedlo odhalit Tomášovi žádostivé ženské tělo. Neměla kalhotky, ale jen podvazkový pás a punčochy. Zvedl nahoru štíhlá lýtka, několikrát je políbil a potom si je opřel o ramena. Petra se napnula, když pomalu pronikl tvrdým ptákem do čvachtající mušle. Pavel políbil zmáčený Petřin obličej a potom do otevřené pusy zasunul svůj napružený úd a krátkými pohyby přirážel. Pohrával si s jejími maxikozami a ona mu dychtivě kouřila péro. Tomáš stále rytmicky přirážel a rukama hladil stehna. Po chvíli Petru zvedl ze stolu a stále nabodnutou na svém kopí ji přenesl na pohovku do vedlejší místnosti. Teprve tam z ní vyklouzl a posunul se mezi její kozy. Do uvolněné kundy vrazil ptáka Pavel a divoce ji špikoval svými pohyby. Tom šukal cecky, které si Petra svírala rukama k sobě. Vždy, když se objevil žalud, tak ho olízla. Přišla za nimi i ukojená Eva.

Sotva si jí Petra všimla, tak jí požádala: „Evi, přines prosím tě sklenku se šampáněm, aby se ti kaňouři do ní mohli vystříkat. Už se těším na tu jejich šlehačku. Já bych mohla mít mrdku místo ní i na dortu.“

Eva se vrátila do kuchyně a ti tři změnili polohu. Petra klečela na čtyřech, kouřila Tomášův ohon a do vystrčené kundičky se jí pěchoval Pavel. Začínala pociťovat příjemné vibrace v podbřišku od nastupujícího orgasmu. Stejně tak se ale k vrcholu blížili i chlapi. Nejdříve vyvrcholil Tom, který neodolal hbitému jazýčku a Eva měla co dělat, aby pochytala jeho prudké výstřiky do nastavené sklínky. Dávka spermií se vířila v šampusu mezi bublinkami a čekala na přídavek od kolegy. Ten ještě chvíli přirážel, ale i on vydal svoji úrodu. To už držela skleničku Petra a zručně si podojila cukající kokot. Poté na jeden zátah vypila celý obsah sklenky a hlasitě si říhla. Neobvyklá erotická zkušenost jí způsobila silnou extázi. Sklenka jí vypadla z ruky a rozbila se na zemi, zatímco co ona bezvládně ležela na pohovce a kňourala v orgastickém opojení.

Když po obědě umyli nádobí a poklidili, tak se Petra zeptala: „Jde si mnou někdo zaplavat?“

„Já nejdu, vezmu kolo a zajedu nejdřív do hospody pro točený,“ řekl Pavel.

„Já taky ne, protože plavu jako zednická tříska,“ odmítla nabídku Eva. „Připravím zatím něco na večer.“

„A co ty Tome?“ obrátila se Petra na posledního ze čtyřlístku.

Ten místo přímé odpovědi hlubokým hlasem zarecitoval: „Nechoď, dcero na jezero, vodník si tam honí péro.“

„Nestraš básníku, ještě se budu bát, že mě tam ošuká nějaký zelený mužíček.“

„Jen aby to nebyl unterwassermann,“ smála se Eva.

„Nejdřív jsem se chtěl jen tak projít po lese, ale aby ses nebála, tak si zaplavu s tebou,“ rozhodl se Tomáš.

„Ale až mi namažeš záda, abych se nespálila,“ požádala ho manželka.

„Tak to já vyrazím napřed a ty dojdi za mnou,“ rozhodla se Petra. Sbalila deku, oblékla vysoce vykrojený spodní díl plavek a bílé přiléhavé tričko. Podprsenku si nevzala, takže se jí prsa při každém kroku divoce houpala. Napnuté tričko krásně obepnulo ženské tvary a hroty bradavek vytvořily v látce vzrušující kopečky.

Pavel si připravil obrovský džbán na pivo, batoh a z kůlny vytáhl kolo. Byl to stroj, na kterém se zřejmě učil jezdit už jeho děda, ale stále spolehlivě sloužil.

Zatímco on vyjel do vesnice a Petra vyrazila na druhou stranu po silnici k vodě, tak si Eva rozložila na zahradě deku, svlékla se do naha a nechala si od manžela namazat záda.

„Hlavně tu neusni,“ varoval jí starostlivě.

„Máš strach, že si připálím kačenku?“ laškovala rozvalená a dráždivě si rukou pročísla zrzavé ochlupení mezi roztaženými stehny. „Můžeš mi ji obložit vejcema, jestli chceš,“ lákala ho k sobě.

„Ne ne, to bych k tomu rybníku ani nemusel dojít, ty nymfomanko.“

„Já nejsem žádná nymfomanka, jen prostě ráda mrdám,“ bránila se pobaveně.

„Měj se tu dobře,“ rozloučil se a místo po cestě se vydal k vodě přes les, aby si trochu užil tu klidnou lesní atmosféru.

Když Petra dorazila k rybníku, tak rozložila deku do trávy a svlékla si tričko. Oblečená jen v dolním dílu bikinek pomalu vešla do chladivé vody. Netušila, že nedaleko od ní za křovím sedí mladý rybář. Spíš než lovit ryby vyrazil k vodě si jen odpočinout. Petra vešla dál do hloubky, až jí voda sahala po pás. Začala si omývat své velké kozy. To už jí mladík zahlédl, a aby získal lepší výhled, tak popošel okolo křoví do strany. Jenže uklouzl a s hlasitým šplouchnutím sebou plácnul z břehu do vody.

Sotva se vynořil, tak už na něj Petra volala: „Jestli se chceš podívat, tak se svlíkni a pojď si zaplavat se mnou. A nehraj si tu na vodníka.“

Rybář se nenechal pobízet. Bleskurychle se vysvlékl a přidal se k ní. Představil se jako Roman. Plavali vedle sebe a povídali si. V tom se ona otočila a plavala naznak. Nad hladinou se tak vyvalila její ňadra jako dvě bójky.

„To je parádní velbloudisko,“ pochválil kozy užaslý mladík. „Chceš ukázat ponorku?“ nabídl na oplátku.

„Jasně,“ odpověděla jako vždy zvědavá Petra.

Tak se otočil na záda i on. Nad vodou se objevil vztyčený pyj. „Tak tohle je periskop, ale zároveň to je i torpédomet.“

„Je to fakt pěkný kousek, mohla bych si ho prohlédnout v doku?“ zeptala se laškovně a bez čekání na odpověď zamířila ráznými tempy ke břehu.

Na mělčině ji Roman dostihl a chytil za ruku. Otočila se k němu čelem. Námahou zadýchaná zhluboka lapala po dechu a prsa se jí vzdouvaly. Zabořil hlavu mezi ně a mazlil se s nimi. Chytil Petru za zadek, přičemž se jí jeho tvrdé péro opřelo o břicho. Těsně se k němu přitiskla, objala ho rukama kolem krku a nohama kolem boků. Vynesl ji na břeh a opatrně složil na deku, kde se vášnivě objímali a líbali.

„Slíbil jsi mi ukázat ten periskop,“ zavrněla mu do ucha a on poslušně přiklekl k její hlavě. „Takhle ne. To vypadá jako obyčejný kokot. Pěkně si lehni,“ přikázala mu a povalila ho do trávy.

Položila hlavu na jeho břicho a rukou pomaloučku stahovala předkožku, až se objevil tmavý žalud. Ústy ho obemkla a rukou laskala chladnou vodou scvrklá varlata. Druhou rukou stále stahovala předkožku tam a zpět. Jazykem dráždila otvůrek na žaludu. Mlsně slízla i první kapičku, která se tam objevila. Náhle se zvedla, klekla si nad Romanův obličej a poskytla mu svoji studánku k bližšímu seznámení. Nejdříve odsunul úzký proužek látky bikinek a potom chtivě zabořil tvář do mokré černé houštiny. Lízal jí kundičku a dráždil poštěvaček. Ona zakloněná dozadu, jednou rukou udržovala v bojové pohotovosti jeho péro. Když se nasytil lízání, tak Petru položil na deku a rozevřel jí stehna jako knihu.

„Torpédomet připravit,“ zavelel. Znovu odtáhl proužek plavek, aby odkryl kundu. Nalehl na Petru, nasadil ptáka na dírku a lehce pronikl dovnitř. Mohutně přirážel a ona mu vycházela pánví vstříc. Prsa se jí divoce převalovala a rukama svírala deku. Změnili polohu. On ležel na zádech a ona nejdříve jazykem olízla svojí rosu ze stojícího ocasu a potom nad něj přidřepla. Zručně si ho přichystala a nasedla si na něj až po koule. Stoupala nahoru a dolů a vagínou ho svírala. Roman jí laskal rozhoupané kozy. Prsty si masírovala kruhovým pohybem poštěváček a brzo se udělala. Stisk její pochvy povolil a ona si spokojená lehla na záda.

„Teď ti konečně ošukám ty velbloudí hrby.“

Položil mezi rozvalené cecky ptáka, dlaněmi je stlačil k sobě a palci třel bradavky. Tvrdý ocas si razil cestu kozím údolím vpřed a lehce klouzal zpátky. Roman pomalu pohyboval boky a varlata se mu třela o Petřino bříško.

„Pojď, stříkej už. Chci tvoje semeno. Pořádně mě pocákej,“ pobízela ho nedočkavě.

Ještě několikrát projel mezi prsy, potom chytil ptáka do ruky a rychle zapumpoval. Z natlakovaných koulí se vyřítila lavina spermií. Obrovský gejzír zasáhl Petru do brady a do krku. Další cákance dopadaly na kozy. Hned jak ucítila teplou mrdku na pokožce, tak znovu vyvrcholila. Rukama si rozmazávala semeno po kozách a prsty následně olizovala. Spokojeně se usmívala a oči jí zářily štěstím.

Konec třetí části

Pokračování

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 28 návštěvníků   Průměr: 3.8]

Napište komentář